Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Jj, nechávám si postavit novej komp, starej dostane synátor, tak přemýšlím, jestli do novýho dám zase zpět AW abych se podíval o co jsem na osekaným nastavení na staré herce přišel. 

Uvidím jestli nahodím zpět pásy nebo se vrátím zpět na oblohu. 

V únoru to jistí Metro Exodus, to bude zátěžovej test. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Grad napsal:

Jj, nechávám si postavit novej komp, starej dostane synátor, tak přemýšlím, jestli do novýho dám zase zpět AW abych se podíval o co jsem na osekaným nastavení na staré herce přišel. 

Uvidím jestli nahodím zpět pásy nebo se vrátím zpět na oblohu. 

V únoru to jistí Metro Exodus, to bude zátěžovej test. :) 

Ahoj jak se máš?:Smile_honoring: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Grad napsal:

Jj, nechávám si postavit novej komp, starej dostane synátor, tak přemýšlím, jestli do novýho dám zase zpět AW abych se podíval o co jsem na osekaným nastavení na staré herce přišel. 

Uvidím jestli nahodím zpět pásy nebo se vrátím zpět na oblohu. 

V únoru to jistí Metro Exodus, to bude zátěžovej test. :) 

Já letos pořídil taky nové pc. Jinak mimo tanků jsem se pustil do Escape from Tarkov. To je hodně návyková hra. Jinak doufám, že tě potkám v tanku, nebo tady na fóru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to vůbec teď tady vypadá ?

Existují ještě ty CZ/SK klany ?

Kde je Vopičák ... a co mlíkař ? ?

Na VK jsem zahlédl něco o Global serveru což je co ? Spojení serverů ?

Escape from Tarkov ?

Když to byla closed beta, tak jsem sledoval chvíli vývoj ale obávám se, že z toho je ve finále podobná on-line sprejovačka jako Survarium nebo ne ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Grad napsal:

Jak to vůbec teď tady vypadá ?

Existují ještě ty CZ/SK klany ?

Kde je Vopičák ... a co mlíkař ? ?

Na VK jsem zahlédl něco o Global serveru což je co ? Spojení serverů ?

Escape from Tarkov ?

Když to byla closed beta, tak jsem sledoval chvíli vývoj ale obávám se, že z toho je ve finále podobná on-line sprejovačka jako Survarium nebo ne ? 

Ahoj.

a) všelijak. Čeká se na klanovou náplň PvP. 

b) ano, klanů je dost, a CZ/SK hráčů taky. Všichni ovšem nehrají PvP. A PvE klanovou náplň má. Tj., Speciální Operace.

c) ----

d) Spojení EU a NA účtů a společné herní servery  s RU. (EU/NA a RU účty se neslučovaly a nadále jsou oddělené, stejně, tak i eventy). Na 15x15 PvP a GO čekáš minimálně, v prime-time. A i mimo je to snesitelné.

Úroveň hry Rusů je ovšem úplně jinde. Katastrofa.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po sloučení hry, respektive hry na společném serveru je to katastrofa.

Hry v poměru 12:0 vítězství nebo prohra podle mě nehovoří o kvalitě hráčů. Špatně je to někde jinde. Že v týmu 6 lidí nemá žádný damage a nejsou to jenom

hráči RU, o tom sem můžu dát spoustu screenů.

 

Nevím podle čeho soudíš kvalitu hráčů. Podle Spec Opss, nebo PVE .

 

Pokud vím, PVP jsi moc nehrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Grad napsal:

Jak to vůbec teď tady vypadá ?

Existují ještě ty CZ/SK klany ?

Kde je Vopičák ... a co mlíkař ? ?

Na VK jsem zahlédl něco o Global serveru což je co ? Spojení serverů ?

Escape from Tarkov ?

Když to byla closed beta, tak jsem sledoval chvíli vývoj ale obávám se, že z toho je ve finále podobná on-line sprejovačka jako Survarium nebo ne ? 

Co kluci dělají nemá tucha. Survarium neznám, ale Tarkov je fakt dobrá hra. pokud to kluci ruský nedojebou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, akymcz76 napsal:

Po sloučení hry, respektive hry na společném serveru je to katastrofa.

Hry v poměru 12:0 vítězství nebo prohra podle mě nehovoří o kvalitě hráčů. Špatně je to někde jinde. Že v týmu 6 lidí nemá žádný damage a nejsou to jenom

hráči RU, o tom sem můžu dát spoustu screenů.

 

Nevím podle čeho soudíš kvalitu hráčů. Podle Spec Opss, nebo PVE .

 

Pokud vím, PVP jsi moc nehrál.

Podle Spec. Ops. i PvP. A to to hraju sotva průměrně, ale většinou nevycházím z údivu.

 

No, řekněme, že i tak toho mám v PvP odehráno kupodivu dost. Já jen PvP nepreferuji a nemám v něm zvláštní zalíbení. A co se týká mých výkonů v PvP, tak je to střídavě oblačno. Tedy mohu soudit, jak se to teď hraje.

Pokud bys přijal tu pozvánku, kterou jsem ti poslal a která je stále platná, tak by ses mohl podívat ke mě do profilu. Tedy bys věděl.

Minimálně podle tohohle avatara.

avatar_2.png

 

Ruská taktika: Všichni do jednoho chumlu. " Nás mnogo! Urá! Za Stalina!" Vyrazí po jednom křídle mapy a protivník z druhé strany udělá totéž, akorát po druhém křídle. Takže si vymění strany a honí se kolem mapy.

Najet někam v 6 a odstřelovat se se 4 zakempenýma. Tak jedeš dopředu, fajn, je jich šest, pohlídaj mě aspoň zadek. Vystřelíš dvě rány a najedou nemáš za sebou nikoho. Všech šest se sebralo a jede pryč, hledat si snadnější kořist. Atd, atd.

 


 

Jen tak pro ilustraci, jeden můj včerejší osobní úspěch za 500 goldů.

 

 

ScreenShot0014.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

Podle Spec. Ops. i PvP. A to to hraju sotva průměrně, ale většinou nevycházím z údivu.

 

No, řekněme, že i tak toho mám v PvP odehráno kupodivu dost. Já jen PvP nepreferuji a nemám v něm zvláštní zalíbení. A co se týká mých výkonů v PvP, tak je to střídavě oblačno. Tedy mohu soudit, jak se to teď hraje.

Pokud bys přijal tu pozvánku, kterou jsem ti poslal a která je stále platná, tak by ses mohl podívat ke mě do profilu. Tedy bys věděl.

Minimálně podle tohohle avatara.

avatar_2.png

 

Ruská taktika: Všichni do jednoho chumlu. " Nás mnogo! Urá! Za Stalina!" Vyrazí po jednom křídle mapy a protivník z druhé strany udělá totéž, akorát po druhém křídle. Takže si vymění strany a honí se kolem mapy.

Najet někam v 6 a odstřelovat se se 4 zakempenýma. Tak jedeš dopředu, fajn, je jich šest, pohlídaj mě aspoň zadek. Vystřelíš dvě rány a najedou nemáš za sebou nikoho. Všech šest se sebralo a jede pryč, hledat si snadnější kořist. Atd, atd.

 


 

Jen tak pro ilustraci, jeden můj včerejší osobní úspěch za 500 goldů.

 

 

ScreenShot0014.jpg

spis bych rekl, ze ma namysli tu spoustu botu, ktera se jakoby nahodou ve hre objevila

no kdyz je malo hracu, doplnime je boty

ano, cekacky nejsou, ale za to vetsina her stoji za vylizprd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Iosifek napsal:

Podle Spec. Ops. i PvP. A to to hraju sotva průměrně, ale většinou nevycházím z údivu.

 

No, řekněme, že i tak toho mám v PvP odehráno kupodivu dost. Já jen PvP nepreferuji a nemám v něm zvláštní zalíbení. A co se týká mých výkonů v PvP, tak je to střídavě oblačno. Tedy mohu soudit, jak se to teď hraje.

Pokud bys přijal tu pozvánku, kterou jsem ti poslal a která je stále platná, tak by ses mohl podívat ke mě do profilu. Tedy bys věděl.

Minimálně podle tohohle avatara.

avatar_2.png

 

Ruská taktika: Všichni do jednoho chumlu. " Nás mnogo! Urá! Za Stalina!" Vyrazí po jednom křídle mapy a protivník z druhé strany udělá totéž, akorát po druhém křídle. Takže si vymění strany a honí se kolem mapy.

Najet někam v 6 a odstřelovat se se 4 zakempenýma. Tak jedeš dopředu, fajn, je jich šest, pohlídaj mě aspoň zadek. Vystřelíš dvě rány a najedou nemáš za sebou nikoho. Všech šest se sebralo a jede pryč, hledat si snadnější kořist. Atd, atd.

 


 

Jen tak pro ilustraci, jeden můj včerejší osobní úspěch za 500 goldů.

 

 

ScreenShot0014.jpg

Myslíš pozvánku do přátel, omlouvám se, ale nenašel jsem jí.

Ale pravdou je, že mám teď pocit, že to snad hrajou boti.

Přejedou mapu a místo aby vzali soupeře do kleští. Tak se zastaví a max se snaží odstřelovat enemy z dálky. Ale holt, to je asi jejich taktika. 

 

Mě teď spíš zaráží ten počet hráčů, kteří na konci bitvy nemají vůbec nic. Kdyby dva, tři, ale šest nebo sedm.A to se změnilo při sloučení. Výsledky 12:0 atd.

 

Vím že jsi dobrý hráč, jen mě zarazilo odsuzování RU hráčů jako celku.

 

PS: toho avatara mám taky :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, akymcz76 napsal:

Myslíš pozvánku do přátel, omlouvám se, ale nenašel jsem jí.

Ale pravdou je, že mám teď pocit, že to snad hrajou boti.

Přejedou mapu a místo aby vzali soupeře do kleští. Tak se zastaví a max se snaží odstřelovat enemy z dálky. Ale holt, to je asi jejich taktika. 

 

Mě teď spíš zaráží ten počet hráčů, kteří na konci bitvy nemají vůbec nic. Kdyby dva, tři, ale šest nebo sedm.A to se změnilo při sloučení. Výsledky 12:0 atd.

 

Vím že jsi dobrý hráč, jen mě zarazilo odsuzování RU hráčů jako celku.

 

PS: toho avatara mám taky :-)

 

 

 

Nu, já to mám stále v odeslaných požadavcích. :-)

Tak to víš, že není za PvE. :-D

 

Nu, mě zase zaráží, odsuzování botů. Např od direktora. Boti hrají líp než někteří hráči. ;-)

A to že já píšu, že Rusové to hrají jinak, ještě nutně neznamená, že všichni hrají špatně. Jen ten výsledek je katastrofa. Hrají to jinak, než jsme zvyklí a je jich víc.

Přijdi na to, kde ta jejich hra má slabiny a jsi hvězda. Jako sólo hráči nestojí většinou za nic. Hrají týmově, v tom je jejich síla. Takže jsou celá místa mapy prázdná, neobsazená.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Iosifek napsal:

 

Nu, já to mám stále v odeslaných požadavcích. :-)

Tak to víš, že není za PvE. :-D

 

Nu, mě zase zaráží, odsuzování botů. Např od direktora. Boti hrají líp než někteří hráči. ;-)

A to že já píšu, že Rusové to hrají jinak, ještě nutně neznamená, že všichni hrají špatně. Jen ten výsledek je katastrofa. Hrají to jinak, než jsme zvyklí a je jich víc.

Přijdi na to, kde ta jejich hra má slabiny a jsi hvězda. Jako sólo hráči nestojí většinou za nic. Hrají týmově, v tom je jejich síla. Takže jsou celá místa mapy prázdná, neobsazená.

 

 

ja neodsuzuju BOTy,  ja odsuzuju jejich nasazovani do PVP za ucelem navyseni poctu "hracu"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...