Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 40 minutami, arnost905 napsal:

Tak jsem nelenil a spočítal premka a mám toho 3 roky :-D Škoda že to nejde za něco vyměnit :-D Třeba za tank, že...

Jsem na tom dost podobně - PÚ asi tak na 2,5 roku :D A to jsem tu hru v podstatě do příchodu globálního serveru herál jen minimálně nebo vůbec. By mě celkem zajímalo, na čem vlastně chtějí vývojáři vydělávat. Zlaťáků jsem dostal taky celou kupu, takže prémiáky nějaké mám a do dalších investovat nepotřebuji. Jako jo, je to od nich moc hezké. Ale nemyslím si, že je tenhle přístup pro budoucnost hry zrovna perspektivní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Najlvin napsal:

To jo, ale když jsi byl ve hře, tak se po chvíli zobrazilo info, co jsi dostal. Teď už to ovšem po několikáté neukázalo nic :-/ Asi jsem už odměny vyčerpal :D

 

Mimochodem, neměla být už dneska k dispozici další várka tří beden zdarma? Koukám do myLoot a nic....

Mě se většina beden nezobrazila. Loot bedny by měly být ode dneška ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Najlvin napsal:

Jsem na tom dost podobně - PÚ asi tak na 2,5 roku :D A to jsem tu hru v podstatě do příchodu globálního serveru herál jen minimálně nebo vůbec. By mě celkem zajímalo, na čem vlastně chtějí vývojáři vydělávat. Zlaťáků jsem dostal taky celou kupu, takže prémiáky nějaké mám a do dalších investovat nepotřebuji. Jako jo, je to od nich moc hezké. Ale nemyslím si, že je tenhle přístup pro budoucnost hry zrovna perspektivní :-)

Já si myslím, že to je poděkování eu hráčům, že tu hru vydrželi hrát i my.com navzdory a taky aby se natáhli noví. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Iosifek napsal:

Včera jsem vybral a nedošly doposud.

 

před 39 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Já si myslím, že to je poděkování eu hráčům, že tu hru vydrželi hrát i my.com navzdory a taky aby se natáhli noví. 

Mě by teda nějaká kupa zlaťáků vůbec, ale vůbec neurazila :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Tak jsem nelenil a spočítal premka a mám toho 3 roky :-D Škoda že to nejde za něco vyměnit :-D Třeba za tank, že...

taky bych ten zbytecny PU vymenil za neco - trebas za klanove valky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera jel GLOPS s Energonem. Nikdy to nehrál, tak ho hned uvítali. Dostal od vlastního dvě rány do zadku.

Tak jsem si pustil dnes záznam, že to pošlu na podporu. A to jsem čuměl. Nejen, že 2x střelil do Energona. On předtím střílel už do jiného a pak v tom pokračoval. Včetně team-killu. Nejmíň deset ran do vlastních.

Úplnej vypatlanec.

Z podpory mě ještě neodpověděli. Ani to obligátní, "Děkujeme, zpráva byla přijata".

 

Takže, v GLOPS automatické 3x a dost neplatí. Platí jen podpora s replayem. Možná.

 

Tenhle blb:

ScreenShot0001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, arnost905 napsal:

Takže shrneme výsledek helovínu a zastavíme se na 175goldech a nějakých 2 týdnech prémka a Jarmile2. Trocha štědrosti by těm lakotům taky prospěla :-D

Pokud budeme hodnotit akci Halloween, tak jednoznačně "SUPER AKCE". Jen více takových akcí. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Romario napsal:

Pokud budeme hodnotit akci Halloween, tak jednoznačně "SUPER AKCE". Jen více takových akcí. :thumbsup:

Tož to ano, to jsem napsal hodně skepticky, ale za Jarmilu2 jsem rád a 175 goldů nenajdu jen tak že :-D Každý týden může být taková rozdávací loterie :-D Su prostě jen nevděčný :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, arnost905 napsal:

Tož to ano, to jsem napsal hodně skepticky, ale za Jarmilu2 jsem rád a 175 goldů nenajdu jen tak že :-D Každý týden může být taková rozdávací loterie :-D Su prostě jen nevděčný :-D 

Arnošte já vyhrál toho trochu víc. :cheerleader: Ale i ta Jarmila snad není špatná. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, odkdy jsou v GLOPS artyny ? Teď jsem hrál bitvu a na každý straně 6x arty .... doslova hnus. GLOPS jsem do teď využíval k expení, PVE mě nějak nebaví, ale s těma artynama je to konec, úplně mi naskočily vzpomínky z WoTka :Smile_confused: jak to prasily arty v každý bitvě. A když jsou úkoly GLOPS i PVP tak to bude tedy zábava něco splnit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

Tak jsem včera jel GLOPS s Energonem. Nikdy to nehrál, tak ho hned uvítali. Dostal od vlastního dvě rány do zadku.

Tak jsem si pustil dnes záznam, že to pošlu na podporu. A to jsem čuměl. Nejen, že 2x střelil do Energona. On předtím střílel už do jiného a pak v tom pokračoval. Včetně team-killu. Nejmíň deset ran do vlastních.

Úplnej vypatlanec.

Z podpory mě ještě neodpověděli. Ani to obligátní, "Děkujeme, zpráva byla přijata".

 

Takže, v GLOPS automatické 3x a dost neplatí. Platí jen podpora s replayem. Možná.

 

Tenhle blb:

ScreenShot0001.jpg

 

Výsledek:

 

 

 Support Service
Dear Player,

We are pleased to inform you that the appropriate sanction has been applied to the account in question.

---------------------------------------------------

Podpora
Vážení hráči,

S potěšením vás informujeme, že na příslušný účet byla použita příslušná sankce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Row_T72 napsal:

Ahoj, odkdy jsou v GLOPS artyny ? Teď jsem hrál bitvu a na každý straně 6x arty .... doslova hnus. GLOPS jsem do teď využíval k expení, PVE mě nějak nebaví, ale s těma artynama je to konec, úplně mi naskočily vzpomínky z WoTka :Smile_confused: jak to prasily arty v každý bitvě. A když jsou úkoly GLOPS i PVP tak to bude tedy zábava něco splnit.

 

Podívej se na ofi. stránky: https://aw.my.com/gb/news/general/artillery-global-operations-weekend

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Iosifek napsal:

 

Výsledek:

 

 

 Support Service
Dear Player,

We are pleased to inform you that the appropriate sanction has been applied to the account in question.

---------------------------------------------------

Podpora
Vážení hráči,

S potěšením vás informujeme, že na příslušný účet byla použita příslušná sankce.

Jak uz jsem jednou psal, mne typek znicil v jedne GLOPS celkem 3x vzdy z full HP na T10 a hru normalne dokoncil

Tento tydne mne opet v T10 GLOPS nejaky retard zabil z full HP a vyhodilo ho to ze hry, takze asi dostal BANana

Ten system funguje jako cela hra - proste je rozbity

A klasicka odpoved BOTa z podpory- k tomu neni co dodat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro nováčky. Pokud chcete 7 dnů prem. účtu a tank Type 59 Legend, tak se registrujte na stránkách:  https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/139118/Giveaway/armored-warfare-starter-pack-key-giveaway

 

ali.jpg

 

Můžete vyzkoušet i tyto kódy. Je možné, že budou ještě funkční. 

JINGLESJAN2018 
DEZGAMEZJAN2018  
ARMACRATE2  
CENTCRATE2 
BEAGLECRATE2

AW1418W7B2HAQ1IJ

 


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...