Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 6 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jedu to klikání na garáže a mám 50 na 50. Ještě navíc z toho nic.

Mně už to hodilo 7 dní PÚ a nějaký boosty. Bohužel, po získání bedny na té stránce se ve hře hned automaticky otevře a připíše se tam jen ta odměna. Takže pokud nejste zrovna ve hře, tak nemáte tušení, co vám z toho vypadlo... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem od nováčka dotaz, jak vyzvednout Jarmilu II Monster(obchod myloot). Snad to bude stačit. Přejděte na ofi. stránky: https://aw.my.com/gb

 

loot1.jpg

 

loot2.jpg

 

loot3.jpg

 

 

loot4.jpg

 

Dárkové bedny od myLoot si můžete vyzvednout od 26. října do 1. listopadu první a druhou od 30. října do 4. listopadu. Jinak bedny z obchodu myLoot jsou zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, huskyB12_CZ napsal:

Tak jako klasická prvnička sem vochotnej kapičku utrácet a tak sem si koupil za dvacku los s vidinou na Sfingu. A hádejte co ? Sfinga nikde, ale jukla na mě tadle věc :)

Rusáky hrát nechci, ale ruku na hercnu, todle je fakt ultra přísný, ta léba, ty kosti :)))

 

image.thumb.png.08f62a813633c5788cf46474017d7aeb.png

  

Toto jsem koupil, když byl ještě na T6, ale rád si k němu ještě pořídím tu modrou verzi. Tehdy to byla smršť na bojištích.

 

Jinak jsem už pánové a dámy vyvěsil prapor pro 100. výročí vzniku republiky. Sousedi vyádřili obavu, aby nám kvůli tomu někdo nevysklil okna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kapor napsal:

dneska som trocha viac pohral a výsledok asi taký,že PVP mód nikdy viac dáva len samé prehry a zbierať po 500 skúseností nie ďakujem, PVE mód tam mávam stabilne 1500 skúseností na obtiažnosti bojovník 

Nu, čím vyšší tier, tím by měli být zkušenosti i expy vyšší. Jen mě ty čísla co uvádíš přijdou nějak nízké. Ano, výdělky šli hodně dolů.

Vytáhl jsem poprvé Drakona do PvE. Je to pémiak. Mám aktivovaný premium účet, ale nic víc. Žádné boosty ani isignie. Máme ovšem event na +50% a první bitva dne.

A pro srovnání tir 8.

A tir 10 v GO (když se daří) a Spec. Ops (když jsou jednou za 3 dny 4 násobky).

 

 

ScreenShot0407.jpg

ScreenShot0406.jpg

ScreenShot0409.jpg

ScreenShot0410.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, arnost905 napsal:

Toto jsem koupil, když byl ještě na T6, ale rád si k němu ještě pořídím tu modrou verzi. Tehdy to byla smršť na bojištích.

 

Jinak jsem už pánové a dámy vyvěsil prapor pro 100. výročí vzniku republiky. Sousedi vyádřili obavu, aby nám kvůli tomu někdo nevysklil okna...

A proč by vám měl někdo vysklit okna. Tos tam dal ruskou nebo USA vlajku? ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen státní vlajku České republiky a sousedi projevili obavu z kamenování našich oken. Ale v Náměšti nad Oslavou třetina populace volí rudé a růžové komunisty a druhá třetina ty populistické komunisty. Tady by půlka dospělé populace s šeříky v rukou znovu s radostí vítala ruské okupační tanky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...