Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 6 hodinami, Ashadak napsal:

U mě je to hrozně složité...mám období kdy mám času na rozdávání a chuť tvořit. Pak přijde období kdy nic nestíhám a je to v pytli...To je taky důvod, proč web o AW ještě neexistuje. Chtěl jsem se věnovat tomuhle fóru, ale pak bum nebyl čas...přiznám se byl jsem i zaujatý proti všemu co voní RU serverem, takže když čas byl a já viděl jak se to tu zaplnilo fanoušky RU, tak jsem ani neměl chuť něco dělat. Přiznávám je to hodně omezené, ale co už každý máme své názory.

 

Pak jsem chtěl udělat BLOG o AW, ale jak psal Garrth je s tím hromada práce a času, tak jsem se dohadoval s Gamestonem, že uděláme CZ/SK verzi webu. Jenže opět bum a zase nebyl čas a na Gamestonu by už měl být člověk každý den aktivní, aby podával aktuální překlady a informace.

 

Vlákno oficiálních překladů na oficiálním fóru jsem založil hlavně proto, aby tam aspoň nějaká čeština byla, protože na to kolik nás hraje je to fakt bída. Myslím, že by si ofiko CZ/SK sekci komunita zasloužila. Už několikrát jsem kontaktoval nejen Silenta, ale i komunitního manažera a jiné komuniťáky, bohužel výsledek se nedostavil. Zase na druhou stranu jsem rád, že se zatím udrželo aspoň to jedno vlákno.    

 

Nyní je situace jiná, hranice mezi servery už neexistují, takže lze udělat i tlustou čáru za tím co bylo a koukat na to co bude.

 

Pokud by se někdo chtěl pustit do nějakého nekomerčního projektu a stál by o nějakou spolupráci se mnou, tak se tomu bránit určitě nebudu. AWčko je pro mě srdcovka a rád se zapojím do jakékoliv propagace, která hře pomůže.

Se divím, že Ti to ještě nezabanovali i s Tebou :-D Docela jsem překvapen, že něco takového je tam k nalezení, bo na ofiko AW jsem rezignoval ohledně přínosu jakékoliv relevantní lokalizované informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, arnost905 napsal:

Se divím, že Ti to ještě nezabanovali i s Tebou :-D Docela jsem překvapen, že něco takového je tam k nalezení, bo na ofiko AW jsem rezignoval ohledně přínosu jakékoliv relevantní lokalizované informace.

 

Myslím, že není důvod, abych dostal ban nebo vlákno zrušili. Neporušuji žádná pravidla a svým způsobem je to podpora hry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, akymcz76 napsal:

Po 6 prohře v první misi Spec Ops se stejným týmem a urážkách " debil" od hráče, který hru schválně sabotoval

neboť jen on zná tu správnou taktiku jsem ho prostě vyndal.

 

Zvláštní je, že mě už vyndali tolikrát a nic se jim za to nestalo.

Platí pro jednoho hráče: 3x a dost. Když si do tě vystřelí tři různí hráči, nic se jim nestane. To je pak na podporu s replayem. tedy, když se ti chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, kapor napsal:

Prosím vás dá sa niekde dohľadať ako funguje maskovanie za kríkami je to ako vo wot?

Dohledat se to nedá, nebo jen kusé informace. Funguje to podobně jako ve WoT. Ale je to daleko složitější. Máme víc věcí, které to ovlivňují.

Jednotlivé třídy vozidel mají bonusy při jim specifických činnostech.

Přijď večer na zdejší komunitní TS a já se ti to pokusím vysvětlit. Případě s tebou skočím na trenigovku.

ts3.armoredwarfare.cz

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Iosifek napsal:

Platí pro jednoho hráče: 3x a dost. Když si do tě vystřelí tři různí hráči, nic se jim nestane. To je pak na podporu s replayem. tedy, když se ti chce.

to taky uplne nefunguje - me v 10T GLOPS jeden idiot 3x zabil z full HP (takze realne mi ubral  cca 7500 HP) a hru normalne dohral dokonce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...