Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 18 hodinami, garrth napsal:

 

hele ja treba po wotku.cz bych uz do dalsiho asi nesel, silene prace, mrdani se s lidma, nemas z toho ani korunu a lidi ze zastoupeni te hry te budou vzdycky nesnaset, protoze upozornis na chyby ... a to nemluvim o zabezpeceni dat, gdpr, mlcelivosti a milionu dalsich kokotin, co u toho musis resit, protoze se te tykaji ... navic mimo prekladu z offi webu prakticky nebudes mit o cem psat + potykani se s neschopnymi hovady jako je silent, kteri ti budou hazet klacky pod nohy + na dbesni dobu uz je ta hra opravdu hodne moc velka sracka (ano, porad lepsi nez wot z hlediska mechanik a platebniho modelu, ale jinak je na urovni mobilnich her)

 

Nejde ani tak o vybudování webu, kde budou denně vycházet články, jako spíše o to, aby tu bylo nějaké místo, kde by bylo možné sdílet ty nejdůležitější informace a případně nějaké ty články v češtině. Já osobně bych se klidně i spokojil jen s překlady oficiálního webu, jaké dělá na oficiálním fóru Ashadak. Jenže tam si to skoro nikdo nepřečte, já to tam objevil jen úplnou náhodou. Škoda, že už se ti do podobného projektu nechce. Wotko.cz je fajn stránka a slušelo by jí mít samostatnou odnož o AW - prostě takovou sesterskou stránku. By ta stránka mohla fungovat úplně stejně, jen na jiné adrese. Kdybys změnil názor, tak mám doménu awecko.cz a pár nápadů na úvodní články :D

 

před 4 hodinami, reditelvesmiru napsal:

a pro koho chces ten web delat? pro tech 14 a pul cz/sk lidi, co sem chodi na forum?

 

A co třeba pro lidi, kteří by se chtěli o hře něco dozvědět a třeba ji i začít hrát? Většina lidí ani neví, že tohle fórum existuje, nemluvě o tom, že se tu stejně nic moc zajímavého nedozví. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale to, že je v CZ/SK tak málo hráčů, potažmo zájemců o tuto hru, je také způsobeno tím, že samotná komunita kolem AW úplně rezignovala na jakoukoliv propagaci hry. Samozřejmě tohle má dělat hlavně My.com, ale i pouhé veřejné debatování o hře a tvorba nějakého obsahu ze strany komunity, třeba fanouškovského webu, dost pomáhá šířit o hře povědomí mezi ostatními hráči. Zkrátka tu něco takového chybí. WoT i WarThunder má českých fanouškovských stránek plno - AW ani jednu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Najlvin napsal:

 

Nejde ani tak o vybudování webu, kde budou denně vycházet články, jako spíše o to, aby tu bylo nějaké místo, kde by bylo možné sdílet ty nejdůležitější informace a případně nějaké ty články v češtině. Já osobně bych se klidně i spokojil jen s překlady oficiálního webu, jaké dělá na oficiálním fóru Ashadak. Jenže tam si to skoro nikdo nepřečte, já to tam objevil jen úplnou náhodou. Škoda, že už se ti do podobného projektu nechce. Wotko.cz je fajn stránka a slušelo by jí mít samostatnou odnož o AW - prostě takovou sesterskou stránku. By ta stránka mohla fungovat úplně stejně, jen na jiné adrese. Kdybys změnil názor, tak mám doménu awecko.cz a pár nápadů na úvodní články :D

 

 

A co třeba pro lidi, kteří by se chtěli o hře něco dozvědět a třeba ji i začít hrát? Většina lidí ani neví, že tohle fórum existuje, nemluvě o tom, že se tu stejně nic moc zajímavého nedozví. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale to, že je v CZ/SK tak málo hráčů, potažmo zájemců o tuto hru, je také způsobeno tím, že samotná komunita kolem AW úplně rezignovala na jakoukoliv propagaci hry. Samozřejmě tohle má dělat hlavně My.com, ale i pouhé veřejné debatování o hře a tvorba nějakého obsahu ze strany komunity, třeba fanouškovského webu, dost pomáhá šířit o hře povědomí mezi ostatními hráči. Zkrátka tu něco takového chybí. WoT i WarThunder má českých fanouškovských stránek plno - AW ani jednu...

Podebatuj si o CZ/SK fóru se Silentem. Já už to zkusil. ;-) Výsledek najdeš pár stránek zpátky.

A Ashadak překládal ty články i tady.

 

A nebo si promluv s Ashadakem. Pořád má ještě přehled, i když nemá čas. Což je seriózní rada.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je to hrozně složité...mám období kdy mám času na rozdávání a chuť tvořit. Pak přijde období kdy nic nestíhám a je to v pytli...To je taky důvod, proč web o AW ještě neexistuje. Chtěl jsem se věnovat tomuhle fóru, ale pak bum nebyl čas...přiznám se byl jsem i zaujatý proti všemu co voní RU serverem, takže když čas byl a já viděl jak se to tu zaplnilo fanoušky RU, tak jsem ani neměl chuť něco dělat. Přiznávám je to hodně omezené, ale co už každý máme své názory.

 

Pak jsem chtěl udělat BLOG o AW, ale jak psal Garrth je s tím hromada práce a času, tak jsem se dohadoval s Gamestonem, že uděláme CZ/SK verzi webu. Jenže opět bum a zase nebyl čas a na Gamestonu by už měl být člověk každý den aktivní, aby podával aktuální překlady a informace.

 

Vlákno oficiálních překladů na oficiálním fóru jsem založil hlavně proto, aby tam aspoň nějaká čeština byla, protože na to kolik nás hraje je to fakt bída. Myslím, že by si ofiko CZ/SK sekci komunita zasloužila. Už několikrát jsem kontaktoval nejen Silenta, ale i komunitního manažera a jiné komuniťáky, bohužel výsledek se nedostavil. Zase na druhou stranu jsem rád, že se zatím udrželo aspoň to jedno vlákno.    

 

Nyní je situace jiná, hranice mezi servery už neexistují, takže lze udělat i tlustou čáru za tím co bylo a koukat na to co bude.

 

Pokud by se někdo chtěl pustit do nějakého nekomerčního projektu a stál by o nějakou spolupráci se mnou, tak se tomu bránit určitě nebudu. AWčko je pro mě srdcovka a rád se zapojím do jakékoliv propagace, která hře pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem včera zkoušel WordPress, ale moc se v těch redakčních systémech nevyznám. Dříve jsem si dělal jednoduché stránky přes html a víceméně jsem si je vedl sám. Tohle už ale vypadá podstatně složitěji. Jednoduchý web by se asi udělat dal, ale byl bych raději, kdyby se toho chopil někdo zkušenější. Mám hosting i doménu na Wedos, takže pokud jde udělat, aby takový redakční systém běžel na hostingu společně s jinými stránkami, které tam mám, tak pak bych teoreticky mohl ten web hostovat tam. Ale asi by to bylo lepší mít odděleně.

 

Ashadaku, teď jsem si krásně početl. Nechci nijak lichotit, ale je škoda, aby tvoje práce byla takhle zapadlá někde na fóru. Ještě mě napadá možnost Excalibur.cz (dříve WoT.cz). Pár článků o AW tam vyhcázelo už dříve, ale teď nic. Možná by AW sekci znovu otevřeli. Ale nejsem si jistý, jestli tam nemají nějaké šílené požadavky.

 

Se Silentem se snažím spojit taky. Psal jsem mu na fóru už několikrát, ale zatím bez odpovědi. Nechápu ho, nikdy jsem s ním žádný problém neměl. Asi má moc práce. Každopádně otevření CZ/SK sekce fóra by určitě stálo za to. Bohužel, někdo očividně nechce, i kdyby to mělo společnosti ublížit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud můžu doporučit tak nejlepší na komunikaci s My.com a komuniťáky obecně je lepší Discord. Pořád tam někdo je, aspoň z moderátorů. Pamatuji si, že ještě nedávno měl Silent osobní zprávy přes fórum vypnuté, takže se s ním normálně spojit nejde.

 

Je to celé takové složité.

 

Garrth by ti asi situaci kolem Excaliburu osvětlil lépe. Pravdou je, že za jeho působení by taková spolupráce nebyla problém. Musel by jsi zkusit někoho oslovit. Já jsem tenkrát couvnul, protože jsem měl obavy z podepsání smlouvy. Jak jde o nějaké upisování, tak jsem takovej, no....posera.^_^ Teď toho trošku lituju, třeba by ta sekce nezmizela. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Ashadak napsal:

Pokud můžu doporučit tak nejlepší na komunikaci s My.com a komuniťáky obecně je lepší Discord. Pořád tam někdo je, aspoň z moderátorů. Pamatuji si, že ještě nedávno měl Silent osobní zprávy přes fórum vypnuté, takže se s ním normálně spojit nejde.

 

Je to celé takové složité.

 

Garrth by ti asi situaci kolem Excaliburu osvětlil lépe. Pravdou je, že za jeho působení by taková spolupráce nebyla problém. Musel by jsi zkusit někoho oslovit. Já jsem tenkrát couvnul, protože jsem měl obavy z podepsání smlouvy. Jak jde o nějaké upisování, tak jsem takovej, no....posera.^_^ Teď toho trošku lituju, třeba by ta sekce nezmizela. 

 

Aha, ono je to na smlouvu, jo? :D No jo, já žiju pořád v domění, že je to fanouškovskej web. Ale to už vlastně dávno neplatí, co to převzala MF. O důvod víc, proč spojit síly a udělat si nějaký nový web :-)

 

Tak jestli má Silent vypnuté zprávy, pak to vysvětluje, proč mi neodpovídá. Nemáte na něj někdo email? Potřeboval jsem se ho na něco optat. Discord bych zkusil, ale u mě je problém angličtina. Ale za zkoušku nic nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Ashadak napsal:

Garrth by ti asi situaci kolem Excaliburu osvětlil lépe. Pravdou je, že za jeho působení by taková spolupráce nebyla problém. Musel by jsi zkusit někoho oslovit. Já jsem tenkrát couvnul, protože jsem měl obavy z podepsání smlouvy. Jak jde o nějaké upisování, tak jsem takovej, no....posera.^_^ Teď toho trošku lituju, třeba by ta sekce nezmizela. 

 

zmizela, ty sasci  z exc. nevedej co chtej ... tady jde o to, ze bych na wotku klidne i aw sekci udelal, ale oba vime, jak rychle pocatecni nadseni opadne a ja se pak budu **** s prazdnou sekci ... uz tahle to my lidi jen tak tak utahnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Najlvin napsal:

 

O důvod víc, proč spojit síly a udělat si nějaký nový web :-)

 

tech par lidi co neumi anglicky chodi sem a zbytek cte na offi webu, pokud bys psal kontroverzni temata, jako jsem delal ja, tak zas narazis na to, ze te mycom zabanuje

 

kdyz jsem mel aw blog, tak i v nejvetsi slave hry to melo cca 2000 zobrazeni denne, coz je prd ... delej jak chces, ale za tu praci se to proste nevyplati

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový web by byl spíš koníčkem a jak psal Garrth muselo by se to obloukem vyhýbat kontroverzním tématům a vlastním názorům na My.com, politiku atd. Pak by třeba bylo možné otevřít i nějakou spolupráci přímo s My.com. Otázka je jestli by nebylo nejlepší spojit síly s někým už známým a zajetým.

 

Nedalo mi to a kontaktoval jsem opět lidi z Gamestone. Byl jsem překvapený, ale otázka CZ/SK verze stránek je stále otevřená. Prý na to teď není čas, ale koncem roku by se dalo diskutovat o rozjetí spolupráce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, garrth napsal:

 

tech par lidi co neumi anglicky chodi sem a zbytek cte na offi webu, pokud bys psal kontroverzni temata, jako jsem delal ja, tak zas narazis na to, ze te mycom zabanuje

 

kdyz jsem mel aw blog, tak i v nejvetsi slave hry to melo cca 2000 zobrazeni denne, coz je prd ... delej jak chces, ale za tu praci se to proste nevyplati

 

Tak 2000 je dost, ne? Takové ambice ani nemám. Pokud se do toho pustím, tak jen z nadšení pro hru. Honit sledovanost mi přijde úplně nepodstatné. I kdyby si to přečetl jeden člověk, tak budu rád :-) Ale věřím, že teď má AW po dlouhé době zase šanci zaujmout větší množství lidí a to je příležitost, aby se nějaký ten fanouškovský web uchytil. Akorát já jsem takový technický antitalent, takže než se k něčemu dopracuji, kdo ví, jak na tom hra bude... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Najlvin napsal:

 

Tak 2000 je dost, ne? Takové ambice ani nemám. Pokud se do toho pustím, tak jen z nadšení pro hru. Honit sledovanost mi přijde úplně nepodstatné. I kdyby si to přečetl jeden člověk, tak budu rád :-) Ale věřím, že teď má AW po dlouhé době zase šanci zaujmout větší množství lidí a to je příležitost, aby se nějaký ten fanouškovský web uchytil. Akorát já jsem takový technický antitalent, takže než se k něčemu dopracuji, kdo ví, jak na tom hra bude... :D

 

tvl to udelej pres blogger a mas vyreseny i hosting

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 minutes ago, Najlvin said:

 

Tak 2000 je dost, ne? Takové ambice ani nemám. Pokud se do toho pustím, tak jen z nadšení pro hru. Honit sledovanost mi přijde úplně nepodstatné. I kdyby si to přečetl jeden člověk, tak budu rád :-) Ale věřím, že teď má AW po dlouhé době zase šanci zaujmout větší množství lidí a to je příležitost, aby se nějaký ten fanouškovský web uchytil. Akorát já jsem takový technický antitalent, takže než se k něčemu dopracuji, kdo ví, jak na tom hra bude... :D

To že to nikto necita je casom frustrujuce... platí aj o prekladoch... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...