Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 20 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Afrika mi je u prdele.Hlavně že my budeme mít slušný ping :-D

Pravdu díš, stará vojno. :-D

"...Co mě je po nějakém Novém Zélandu!" (Kdo zmáčknul to červený tlačítko?)

 

Hlavně že na tom vyděláme. Ať již víc hráčů a kratší čekání, nebo i goldy - někteří. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude celkem zajímavé jak se s tím technici vypořádají. Myslím, že můžeme očekávat nějaké zhoršení pingu, hlavně pokud server vylosuje hráče z každého koutu země. Na druhou stranu jsou hráči co hrají na RU i na NA z EU a hratelné to je, jinak by nehráli. 

 

Můžeme se jen dohadovat jestli server bude přednostně řadit hráče do fronty nejblíže jednotlivým uzlům a následně doplňovat jednotlivci z různých lokalit. Počkal bych si na PTS globálního serveru a určitě to vyzkoušel. 

 

Trošku se obávám zmatků s převody obsahu jednotlivých účtů, myslím, že technická podpora by si měla připravit lidi na přesčasy....

 

Uvidíme. Těším se. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Ashadak napsal:

, myslím, že technická podpora by si měla připravit lidi na přesčasy....

ja myslim, ze uz by na support meli konecne nekoho najmout, misto tech BOTu s 5 typy automatickych odpovedi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, reditelvesmiru napsal:

ja myslim, ze uz by na support meli konecne nekoho najmout, misto tech BOTu s 5 typy automatickych odpovedi....

Kdo by chtěl dělat na podpoře? Já teda ne. Takže když je málo šikovných a hlavně trpělivých lidí tak CTRL-C, CTRL-V to jistí....^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ashadak napsal:

Bude celkem zajímavé jak se s tím technici vypořádají. Myslím, že můžeme očekávat nějaké zhoršení pingu, hlavně pokud server vylosuje hráče z každého koutu země. Na druhou stranu jsou hráči co hrají na RU i na NA z EU a hratelné to je, jinak by nehráli. 

 

Můžeme se jen dohadovat jestli server bude přednostně řadit hráče do fronty nejblíže jednotlivým uzlům a následně doplňovat jednotlivci z různých lokalit. Počkal bych si na PTS globálního serveru a určitě to vyzkoušel. 

 

Trošku se obávám zmatků s převody obsahu jednotlivých účtů, myslím, že technická podpora by si měla připravit lidi na přesčasy....

 

Uvidíme. Těším se. 

Tak na ru mám ping 50-70 a na eu o mám maximálně o 10 nižší takže pohoda 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se pingu odezvy nebál, zas nežijeme v době kamené a na RU jsem měl ping lepší než na EU

 

Jen mé dohady, nebude žádné sloučení hry. Pořád to budou dvě tzv. nezávislé hry. Hlavně co se ekonomiky týče.

Přibude jedna věc navíc a to výběr serveru kde budete hrát. To není nic nového. WoT to už má.

 

Můžete klidně hrát dál na EU/NA/RU. Záleží ale na tom, kde bude více hráčů. Nebo kde budete chtít hrát. Ale utrácet své peníze budete podle toho, kde jdte registovaní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, akymcz76 napsal:

Máš kouli jo

 

Jen můj subjektivní názor. Akorát se dohadujeme a bude to stejně podle nich.

A než se trápit na skrimiš, nebo se sebemrskat v PVE ........ :-(

Nepotřebuju křišťálovou kouli. ;-)

Stačí si jen dát různé věci do souvislosti.

Fyzikální zákony nepředěláš. To se týká doby odezvy. Obvod zeměkoule, rychlost světl, atd. Centrální HERNÍ server je nesmysl , ale spousta lidí to tak chápe, pokud nechceš hrát piškvorky. Na to ping stačí, na tanky ne.

Tak jakej globální server můžou mít na mysli? Jedině server evidence. Klient vyšle požadavek na hru do centrálního serveru a ten tě podle různých parametrů přiřadí k serveru a odešle mu tvá data. Budeš hrát tam, kam tě přiřadí a s pingem který k tomu přísluší.

Tedy žádnej výběr serveru nedostaneš.

To v podstatě asi znamená, že ti kdo hrají na RU, budou hrát na EU, ať chtějí nebo ne, jen budou mít RU účet. A sloučením účtů EU/NA budou moci být asi hráči z Východní pobřeží USA a Kanady přiřazování k serveru EU. A ze Západního pobřeží k RU (mají přece na RU aspoň dva servery).

 

Takže asi tak. A ano, máš pravdu, že nebude centrální server. A taky máš pravdu v tom, že si udělají to co budou chtít, ostatně jako vždy.

A podle toho, jak mě v garáži dneska padá hra, tak na tom usilovně pracují. Klienta na to upravili už před časem. Když byla ta globální soutěž. Tedy to bude asi brzo.

 

Jo, a tuhle hlášku znáte?

 

ScreenShot0366.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ze jo, navic uz to hraji jenom tak sporadicky

trebas vcera jsem to zapnul na par her po 3 tydnech, hraji bez boostu a PU, i kdyz jich mam plnou garaz (PU mam na cca 2 roky)

do hry jsem dal celkem 11€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to po dlouhé době zapl. Koukám, že skilly na velitelích jsou resetovaný. Dosud jsem tam nic nenaházel. Mám tedy dotaz, jaký velitel a skilly na něm jsou nejvhodnější u ruských tanků (od T-55 až po T-90 a Armatu)? Existuje nějaký univerzální setup, co je nejvhodnější? A co Freja, vpylatí se ji ještě dávat na ruská MBT? Je to můj nejvycvičenější velitel :-) Díky za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, reditelvesmiru napsal:

tak kdyz mas jenom 39k a ke vstupu potrbujes 50k - to se mi nestane, kdyz mam 550M+

No, mě se to na EU taky nestane. :-D Na NA jo. :-D

 

před 23 minutami, Najlvin napsal:

Tak jsem to po dlouhé době zapl. Koukám, že skilly na velitelích jsou resetovaný. Dosud jsem tam nic nenaházel. Mám tedy dotaz, jaký velitel a skilly na něm jsou nejvhodnější u ruských tanků (od T-55 až po T-90 a Armatu)? Existuje nějaký univerzální setup, co je nejvhodnější? A co Freja, vpylatí se ji ještě dávat na ruská MBT? Je to můj nejvycvičenější velitel :-) Díky za případné rady.

 

Univerzální velitel?

Pro mě Sanna. To ovšem až na 15. levelu.

Freja na artyny.

Sabrina taky není špatná.

Erin je keříčková královna, i po nerfu.

 

Rozhodující není ani tak co s tím velitelem jezdíš, ale spíš to, jak to jezdíš. Co preferuješ za vlastnosti tanku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Iosifek napsal:

No, mě se to na EU taky nestane. :-D Na NA jo. :-D

 

 

Univerzální velitel?

Pro mě Sanna. To ovšem až na 15. levelu.

Freja na artyny.

Sabrina taky není špatná.

Erin je keříčková královna, i po nerfu.

 

Rozhodující není ani tak co s tím velitelem jezdíš, ale spíš to, jak to jezdíš. Co preferuješ za vlastnosti tanku.

 

jak máš Sannu od toho Téčka (kpt.) výš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pítt64 napsal:

jak máš Sannu od toho Téčka (kpt.) výš?

Je to v hypertextovým odkazu. Tak na Sannu klikni.

Sanna je spotér s dobrým camem. Co z něj dělá univerzála je otáčení věže a podvozku, plus odolnost pásů a kol, plus podmíněné nabíjeni.

Oni totiž ty perky ostatních velitelů někdy nedosahují ani rozptylu RNG. A navíc, základní hodnoty, např. poškození modulů, posádky, se se zvyšující úrovní zvedají všem velitelům. Tedy i tomu Sannovi.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...