Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

V 28. 9. 2018 at 9:48, arnost905 napsal:

V PvE když třeba ke své T8 TD nebo LT dostanu zbytek T6, tak jsem ještě ani jednu takovou bitvu nevyhrál, bo T6 jsou do 3minut vystřílené a zůstávám sám a když expíte velitele, tak nemáte dohled a kaput za chvílu taky.

Navíc jsem ve spec. op. nevyhrál jedinou kapitolu 4 na T8. Jáká je tam prosím Vás taktika, kromě toho nenechat se vybombardovat a furt popojíždět?

Pro tebe je ta taktika jednoduchá. Když jsem ve hře, napiš, dáme četu. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Pokud ještě váháte jaké dovednosti dát novým izraelským velitelům, tak se podívejte na stránky Gamestone.        

http://aw.gamestone.pl/guide-commander-rachel-kramer/     

http://aw.gamestone.pl/guide-commander-giya-tsiklauri/ 

 

                                                  

 

 

 

                                     

                                                                                                                                                                                                                                                            

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Romario napsal:


Pokud ještě váháte jaké dovednosti dát novým izraelským velitelům, tak se podívejte na stránky Gamestone.        

http://aw.gamestone.pl/guide-commander-rachel-kramer/     

http://aw.gamestone.pl/guide-commander-giya-tsiklauri/ 

 

                                                  

 

 

 

                                     

                                                                                                                                                                                                                                                            

 

 

 

Nikdy som nad tým neváhal,ale pre mňa to je zložité a moc mi to nejde sa prehrabovať vo veciach ,ktrorým nerozumiem a zrejme ani nechcem...mať výhody takým to štylom ma osobne nebavý na tejto hre,ale viem ,že je to iba môj problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, peterramis napsal:

Nikdy som nad tým neváhal,ale pre mňa to je zložité a moc mi to nejde sa prehrabovať vo veciach ,ktrorým nerozumiem a zrejme ani nechcem...mať výhody takým to štylom ma osobne nebavý na tejto hre,ale viem ,že je to iba môj problém...

Ahoj Peter. Nic složitého to není. Pokud potřebuješ poradit, tak to není žádný problém. Jinak nejde o žádnou výhodu, ale zvyšování dovednosti velitelů. Je to jako když máš tank v základu a expíš motor, kanón atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 10. 2018 at 19:49, Romario napsal:

Ahoj Peter. Nic složitého to není. Pokud potřebuješ poradit, tak to není žádný problém. Jinak nejde o žádnou výhodu, ale zvyšování dovednosti velitelů. Je to jako když máš tank v základu a expíš motor, kanón atd.

Ahoj,je to ako vravíš,považoval som to za zdržiavačku,vďaka za ochotu:thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Ale o slučování účtů tam není ani slovo...

Strejda Gogle říká tohle:

 

Co když jsem hrál na serverech NA i EU před zahájením globálního serveru?

    V případě, že jste hráli na serverech EU a NA, pokrok vašeho aktivnějšího účtu (určený množstvím zkušeností nahraných prostřednictvím hry) bude považován za základ (Globální účet). Méně aktivní účet bude označován jako sekundární účet. Během spuštění globálního serveru dojde k následujícím skutečnostem:


        Veškeré reputace, kredity, čas Premium a zlato ponechané na sekundárním účtu budou přidány do globálního účtu (zahrnuje zlato zaslané na oba účty z některých prvních balíčků)
        Veškeré zkušenosti získané pomocí vozidel s následným průběhem účtu budou převedeny na reputaci a přidány do globálního účtu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, arnost905 napsal:

Moc mně to  ale nepřesvědčilo, su zvědavý na proplacení třeba prémiáků apod. Bo na NA mám AGDS, kdy bych raději na globalu převedený prémiák na T9 než zlato, že... Nic bych proti dvou kusům AGDS na globálu rozhodně neměl :-D

Překopíruj si to z fóra do Google. Je to ho tam víc.

Je tam napsáno, že pokud máš jen jeden tank, tak se převede na globální účet. Pokud dva, tak ti zůstane jen jeden bez náhrady. A to i kdybys je koupil a dodtal na oba účty. Pokud je koupils vzlášť na každý účet, dostaneš goldy za jeden.

Je to logické, dostal jsi AGDS zdarma na oba účty a já ještě 5 tanků.

Zato budou kompenzovat goldy ostatní věci. Camo atd. Tak asi i ty duplicitní nálepky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áha, takže žádný přínos a pokud mně připojí do San Franciska, tak k tomu dostanu ještě ping 155ms. Se zase pochlapí... Zavčasu to AGDS prodám za kredity.

 

Tak ani jeden prémiák v ámerice mi nejde prodat, a to ani ten koupený tam extra. Mají v tom bordel už do začátku.

 

Dostal už někdo to podruhosvětovoválkové tankové TD s megaraketou?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Áha, takže žádný přínos a pokud mně připojí do San Franciska, tak k tomu dostanu ještě ping 155ms. Se zase pochlapí... Zavčasu to AGDS prodám za kredity.

 

Tak ani jeden prémiák v ámerice mi nejde prodat, a to ani ten koupený tam extra. Mají v tom bordel už do začátku.

 

Dostal už někdo to podruhosvětovoválkové tankové TD s megaraketou?

 

Dostal jsem ho dnes.

 

PS: A prodat mě to jde. Prodal jsem dva tanky co byly na promo code. Možná děláš něco špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Iosifek napsal:

Dostal jsem ho dnes.

 

PS: A prodat mě to jde. Prodal jsem dva tanky co byly na promo code. Možná děláš něco špatně.

Prodat áno, ale mám tam nad sebou 3 zelené nuly... A u všech prémiáků...

Tak jsem se tam přihlásil znovu a najednou mi sloupec tří nul zmizel a mám tam rozumná čísla :-D

Jinak z toho probíhajícího výročního éventu jsem nedostal ještě nic nic nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Prodat áno, ale mám tam nad sebou 3 zelené nuly... A u všech prémiáků...

Tak jsem se tam přihlásil znovu a najednou mi sloupec tří nul zmizel a mám tam rozumná čísla :-D

Jinak z toho probíhajícího výročního éventu jsem nedostal ještě nic nic nic.

Já ho dostal na oba účty (po odehrání na obou). Po oznámení je asi nutno restartovat hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Najlvin napsal:

Počkat, to jako že celá Zeměkoule bude hrát už jen na jednom společném serveru? Tedy už žádné EU a věčné čekání na bitvu?

Tak zrovna toto tam nepíšou.

Tak mají v tom eventu další bordel, bo do toho načítání přibírají postupně a né všechny od pondělka 16:00hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Jo.Všechny servery budou sloučeny v jeden.Kdyby to idioti udělali uz před rokem a půl bylo by i víc hráčů na eu

Tak pokud to bude fungovat, možná bych se zase k AW vrátil. Ale upřímně - bojím se, jak pořeší odezvu... No, uvidíme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, arnost905 napsal:

Ale tam nepíšou podle mně o sloučení serverů, jen o migraci přihlášeného podle něčeho někam.

Tak ono už ze samotného názvu "Global Server" se dá tušit, že to bude jeden server pro všechny. Píše se tam něco v tom smyslu, že všichni budou hrát spolu. Já to tedy chápu jako sloučení všech serverů. Jen tam asi bude nějaké pomyslné rozdělení EU, NA. RU - samozřejmě kvůli rozdilným ekonomikám regionů. Ale realně to poběží vše na jednom serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...