Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 5 hodinami, reditelvesmiru napsal:

co se soudruhum zase nepovedlo? ulhane pocitadlo?...

aaa.jpg

 

No a co. Soudruhovi, co dává dohromady MM do hry, a počítá to na ščotu, se zlomila tužka. Šel si ji ořezat a cestou se stavil na gáblík.

Dopřej mu to, počkej. A zatím se modli, aby se vůbec vrátil a neměl v sobě moc vodky. :salute:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vraj to APS aj v skutočnosti dokáže zničiť AP muníciu no len z kanónov nižšieho kalibru ( vraj asi 105mm) no na vyšší kaliber ( od 120mm) to už vraj nefunguje. teda ak to funguje v skutočnosti, tak to beriem aj v hre ale nemalo by to zase zájsť do extrému ako sa mi to stalo v jednej pve bitke, kde som stál pod kopcom, na kopci nado mnou stála T-15 s vystrčenou vanou, strelím do nej zospodu a ono mi napíše, že strela bola zlikvidovaná APS :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jel vcera s T10 challem na mape winter storm stredem mesta a posadka mi hlasi (asi 5 hlasek vcetne textu na obrazovce), ze nabirame vodu - asi hodne prselo a posadka zapomnela zavrit poklopy :) radsi jsem nezastavoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, reditelvesmiru napsal:

ja jel vcera s T10 challem na mape winter storm stredem mesta a posadka mi hlasi (asi 5 hlasek vcetne textu na obrazovce), ze nabirame vodu - asi hodne prselo a posadka zapomnela zavrit poklopy :) radsi jsem nezastavoval

Buď rád, že jsi se neutopil. I to se ti může někde na kopci stát.  :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem cca 3 měsíce hromadil bedýnky, dohromady 305,  a byl zvědavej, co z nich vypadne. (echt bedny = 5 Orel, 45 Armata, 2 Wolf, 65 Kavkazské denní = 117)

Po 1/2 hodině otvírání jsem překvapenej byl, to jo. Takový ho..o co z nich vypadlo, jsem už hóódně dlouho neviděl.

Bostů mám stovky, v součtu tisíce. Jsou pro mě prakticky bezcené.

Insígnií tisíce, v součtu desítky tisíc, tak totéž.

Kreditů mám dost, ale i tak, to co vypadlo je bída s nouzí.

Volných expů, těch bylo relativně dost, ale je nepotřebuju. Stejnou částku si vyjezdím teď o eventu za cca týden normálním hraním.

Pronájmem vozidel T4 a T6. 5x. K čemu?

Vypadl mě avatar býka a dvě nálepky. Budiž.

Prémiové dny méně než 20 dní. Nechce se mě to počítat, mám prémiáků na 1,5 roku.

Tank mě nepadl žádnej.

A goldů úžasná částka. 2623

 

Výsledek je opravnu tristní. Nestojí to ani za námahu při otvírání těch beden, neřkuli úsilí vynaložené na jejich získání. Já je nekupoval.

Natočil jsem si to otvírání. Kdyby měl někdo zájem se dívat půl hodiny do septiku, tak to sem postnu.

 

Podle mě je prodej těch beden cílen na malé děti a prosťáčky. Že by to byla cílová skupina hráčů my.com?

 

ScreenShot0358.jpg

ScreenShot0357.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Iosifek napsal:

Tak jsem cca 3 měsíce hromadil bedýnky, dohromady 305,  a byl zvědavej, co z nich vypadne. (echt bedny = 5 Orel, 45 Armata, 2 Wolf, 65 Kavkazské denní = 117)

Po 1/2 hodině otvírání jsem překvapenej byl, to jo. Takový ho..o co z nich vypadlo, jsem už hóódně dlouho neviděl.

Bostů mám stovky, v součtu tisíce. Jsou pro mě prakticky bezcené.

Insígnií tisíce, v součtu desítky tisíc, tak totéž.

Kreditů mám dost, ale i tak, to co vypadlo je bída s nouzí.

Volných expů, těch bylo relativně dost, ale je nepotřebuju. Stejnou částku si vyjezdím teď o eventu za cca týden normálním hraním.

Pronájmem vozidel T4 a T6. 5x. K čemu?

Vypadl mě avatar býka a dvě nálepky. Budiž.

Prémiové dny méně než 20 dní. Nechce se mě to počítat, mám prémiáků na 1,5 roku.

Tank mě nepadl žádnej.

A goldů úžasná částka. 2623

 

Výsledek je opravnu tristní. Nestojí to ani za námahu při otvírání těch beden, neřkuli úsilí vynaložené na jejich získání. Já je nekupoval.

Natočil jsem si to otvírání. Kdyby měl někdo zájem se dívat půl hodiny do septiku, tak to sem postnu.

 

Podle mě je prodej těch beden cílen na malé děti a prosťáčky. Že by to byla cílová skupina hráčů my.com?

 

ScreenShot0358.jpg

ScreenShot0357.jpg

Ano to je jejich cíl...

Víš kolik ruských dětí už jezdí s tím novým "Leošem Rovo" a jdou do kopru v první třetině hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, pítt64 napsal:

Ano to je jejich cíl...

Víš kolik ruských dětí už jezdí s tím novým "Leošem Rovo" a jdou do kopru v první třetině hry.

Hmm, věřím. Na EU se to taky projevuje.

Ale pak nechápu, proč dělají Spec. Ops., když pro tyhle je i PvE Hard moc těžký. A o mechanikách hry, která je čím dál tím složitější ani nemluvě. Většina z nich ani neví k čemu je minimapa. Nejradši by měli tlačítko: " Vyhrát - TEĎ."

Pro ně je ovšem lepší tahle hra. Taky se tam střílí ale nikdo nestřílí po tobě.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

Tak jsem cca 3 měsíce hromadil bedýnky, dohromady 305,  a byl zvědavej, co z nich vypadne. (echt bedny = 5 Orel, 45 Armata, 2 Wolf, 65 Kavkazské denní = 117)

Po 1/2 hodině otvírání jsem překvapenej byl, to jo. Takový ho..o co z nich vypadlo, jsem už hóódně dlouho neviděl.

Bostů mám stovky, v součtu tisíce. Jsou pro mě prakticky bezcené.

Insígnií tisíce, v součtu desítky tisíc, tak totéž.

Kreditů mám dost, ale i tak, to co vypadlo je bída s nouzí.

Volných expů, těch bylo relativně dost, ale je nepotřebuju. Stejnou částku si vyjezdím teď o eventu za cca týden normálním hraním.

Pronájmem vozidel T4 a T6. 5x. K čemu?

Vypadl mě avatar býka a dvě nálepky. Budiž.

Prémiové dny méně než 20 dní. Nechce se mě to počítat, mám prémiáků na 1,5 roku.

Tank mě nepadl žádnej.

A goldů úžasná částka. 2623

 

Výsledek je opravnu tristní. Nestojí to ani za námahu při otvírání těch beden, neřkuli úsilí vynaložené na jejich získání. Já je nekupoval.

Natočil jsem si to otvírání. Kdyby měl někdo zájem se dívat půl hodiny do septiku, tak to sem postnu.

 

Podle mě je prodej těch beden cílen na malé děti a prosťáčky. Že by to byla cílová skupina hráčů my.com?

 

ScreenShot0358.jpg

ScreenShot0357.jpg

Ty jako dlouhodobý hráč, máš prakticky všeho dost. Jsme na tom podobně, ale ber v potaz hráče nové, případně mírně pokročilé.

Těm se tyto výhry hodí.

 

A nebo si už zapoměl na Wotko, kde už od 5 tieru jen proděláváš, premiový tank jako Leoš by stál minimálně 2,5k. Bez goldové munice nic neprostřelíš.

Není zas tak zle :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, akymcz76 napsal:

Ty jako dlouhodobý hráč, máš prakticky všeho dost. Jsme na tom podobně, ale ber v potaz hráče nové, případně mírně pokročilé.

Těm se tyto výhry hodí.

 

A nebo si už zapoměl na Wotko, kde už od 5 tieru jen proděláváš, premiový tank jako Leoš by stál minimálně 2,5k. Bez goldové munice nic neprostřelíš.

Není zas tak zle :-)

Já to v potaz beru.

Ale nový, případně hráč který hraje málo, tak ten na ty bedny ze hry nedosáhne. I z toho mála co teď je, tak má šanci na minimum. Jediná šance pro něj, jak je dostat, je ty bedny koupit. To si ovšem ty bosty a insignie může koupit zrovna.

A ať to vezmu jak chci, tak jsem otvíral dostatečně reprezentativní vzorek beden.

A hlavně, nezapoměň, jak jsou ty bedny prezentovány. Jako jediná a jedinečná šance jak si pořídit daný tank. Black Eagle, Armata 152, Centauro 120 Wolf, atd. Šance na to, že ti padne hlavní výhra je ovšem méně než 1 promile.

Já Black Eagla a Wolfa mám, Armatu s týdenním nabíjením na jednu ránu nepotřebuju.

Takže jsem očekával jen nějaké zlato, případně tank nižších výher, za který bych to zlato dostal, protože většinu těch tanků taky mám. A i toho zlata jsem dostal poskrovnu.

 

A s WoT. Proděláváš až od 8 tieru, a to ještě, pokud nainstaluješ 9.-10. dělo. Bez něj jsi ovšem nekonkurenceschopný, nic v T+2 neprostřelíš.

A v AW nás dělí od tohohle jen jedna položka. Jmenuje se koeficient třídy tanku. Připočítává se ti za každou hru a čím vyšší tier, tím vyšší koeficient. Odstraň ho, spousta hráčů řve na fóru kvůli němu, neb se počítá přímo do base expe, a jsme na tom jako to WoTko. A to že výdělky, bedny a spousta dalšího jde dolů, to vidíš sám. Počítám, že bude hůř.

Marketing AW je odstrašující příklad, jak se věci nemají dělat.

Ty bedny jsem dostal. Sice jsem musel vynaložit buď velké nebo malé úsilí na jejich získání, ale dostal. Měli by sloužit primárně jako podpora prodeje těch beden. Pro mě slouží jako opak. Odstrašující příklad toho, co zásadně nekupovat.

Tak nějak jsem v nedávných dnech zachytil zprávu, že se připravuje plošný zákaz loot beden v EU. Fandím tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, akymcz76 napsal:

Ty jako dlouhodobý hráč, máš prakticky všeho dost. Jsme na tom podobně, ale ber v potaz hráče nové, případně mírně pokročilé.

Těm se tyto výhry hodí.

 

A nebo si už zapoměl na Wotko, kde už od 5 tieru jen proděláváš, premiový tank jako Leoš by stál minimálně 2,5k. Bez goldové munice nic neprostřelíš.

Není zas tak zle :-)

tak v AW s T10 v PVP uz prodelas i ve vyhrane hre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Iosifek napsal:

Já to v potaz beru.

Ale nový, případně hráč který hraje málo, tak ten na ty bedny ze hry nedosáhne. I z toho mála co teď je, tak má šanci na minimum. Jediná šance pro něj, jak je dostat, je ty bedny koupit. To si ovšem ty bosty a insignie může koupit zrovna.

A ať to vezmu jak chci, tak jsem otvíral dostatečně reprezentativní vzorek beden.

A hlavně, nezapoměň, jak jsou ty bedny prezentovány. Jako jediná a jedinečná šance jak si pořídit daný tank. Black Eagle, Armata 152, Centauro 120 Wolf, atd. Šance na to, že ti padne hlavní výhra je ovšem méně než 1 promile.

Já Black Eagla a Wolfa mám, Armatu s týdenním nabíjením na jednu ránu nepotřebuju.

Takže jsem očekával jen nějaké zlato, případně tank nižších výher, za který bych to zlato dostal, protože většinu těch tanků taky mám. A i toho zlata jsem dostal poskrovnu.

 

A s WoT. Proděláváš až od 8 tieru, a to ještě, pokud nainstaluješ 9.-10. dělo. Bez něj jsi ovšem nekonkurenceschopný, nic v T+2 neprostřelíš.

A v AW nás dělí od tohohle jen jedna položka. Jmenuje se koeficient třídy tanku. Připočítává se ti za každou hru a čím vyšší tier, tím vyšší koeficient. Odstraň ho, spousta hráčů řve na fóru kvůli němu, neb se počítá přímo do base expe, a jsme na tom jako to WoTko. A to že výdělky, bedny a spousta dalšího jde dolů, to vidíš sám. Počítám, že bude hůř.

Marketing AW je odstrašující příklad, jak se věci nemají dělat.

Ty bedny jsem dostal. Sice jsem musel vynaložit buď velké nebo malé úsilí na jejich získání, ale dostal. Měli by sloužit primárně jako podpora prodeje těch beden. Pro mě slouží jako opak. Odstrašující příklad toho, co zásadně nekupovat.

Tak nějak jsem v nedávných dnech zachytil zprávu, že se připravuje plošný zákaz loot beden v EU. Fandím tomu.

Zase Tě může těšít, žes otvíral statečně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, brus.07 napsal:

A nejlepší je když si dáte PVP bitvu z tier8   a hodí vás to k tier 10 tak to si připadám že místo munice mám dělo na hrách protože jen klepu na pancíř.

V PvE když třeba ke své T8 TD nebo LT dostanu zbytek T6, tak jsem ještě ani jednu takovou bitvu nevyhrál, bo T6 jsou do 3minut vystřílené a zůstávám sám a když expíte velitele, tak nemáte dohled a kaput za chvílu taky.

Navíc jsem ve spec. op. nevyhrál jedinou kapitolu 4 na T8. Jáká je tam prosím Vás taktika, kromě toho nenechat se vybombardovat a furt popojíždět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...