Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem dostal prvních 10 beden eventu a výsledek kulové. Jen ty injekční bůsty a Armata nikde :-D

 

ja dostal z tech tusim 35 krabic - 1000 G, asi 50 dnu PU a jinak samy odpad - ale nakakat na odmeny, dulezite bylo, ze jsem si mohl konecne zahrat PVP jinak nez 3vs3

ale potkal jsem coolmana a ten pry dostal Armatu152

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Iosifek napsal:

Mám primitivní dotaz.

Co to znamená pozvat někoho do skupiny?

Objevilo se mě také pozvání do místnosti. Tak jak je do klanu/čety tak do místnosti.

Souvisí to spolu?

A co to je? Chat s těmi co nemám v přátelích?

Experimentovat se mě nechce.

 

ScreenShot0340.jpg

Je to nee pozvat do skupiny,ale pozvat na chat. Opraveno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, už jsem se dostal k odpovědi. Je to trochu sofistikovanější.

 

Máme chat:

Globální, ten je společně s klanovým na jednom okně a přepíná se mezi nimi kliknutím na název v okně.

Chat čety

Chat s přáteli

Kromě toho je možné založit skupinu (místnost?). Zakládá se pravým kliknutím na nick hráče (jako při pozvání do klanu/čety). Vyplní se název skupiny a OK (odešle). Hráči dojde pozvání do místnosti (viz scren).

Skupina se objeví v okně přátel, členů klanu on-line, a ignor listu, pod názvem SKUPINY. (viz scren).

 

To znamená, že si mohu chatovat s tím, koho nemám v přátelích, nebo není členem klanu a podobně.

 

Snad je to srozumitelné. Je to trochu zmatené tím, že jsme to brali oboustrně, skupiny založili dvě, přičemž jsem do ní jednou zval ja, podruhé jsem byl zván do místnosti (skupiny).

 

 

ScreenShot0345.thumb.jpg.11ccf2f407ce630831fb1249c091c871.jpg

ScreenShot0342.jpg

ScreenShot0343.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta rekatová potvora je v garáži.

 

Podle tankInspectoru jí probije i indián s lukem. Zatím nemám odzkoušeno.

 

Doba přebití rakety je v přůměru 11 s.

DMG od 800 do 1000 HP, vyzkušeno.

 

Wiesel vyndaný na první. MBT prostřelujete na věž i zepředu, neumí střílet za překážkou, ale když si lehce najedete na kopeček tak cíl bezprostředně zaním trefíte.

 

Ach jo, už mi zkazili i nižší tiery :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem chtel konecne mycomaky pochvalit, ze jen za 2 mesice po konci eventu dorazily odmeny - ty 3 kamuflaze

ale zjistil jsem, ze ta hlaska, ze raketa byla znicena, neni jenom hlaska, ze opravdu APS znici AP strely (T15 i 10T mrkev, mi nekolikrat znicily strelu)

to jako vazne? 

jinak pro Arnosta screen z vyhrane hry z PVP 10 tier, sice jsem nic nepredvedl, ale tu ekonomiku dost dojebali...

Screen_Shot0033.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, reditelvesmiru napsal:

Dnes jsem chtel konecne mycomaky pochvalit, ze jen za 2 mesice po konci eventu dorazily odmeny - ty 3 kamuflaze

ale zjistil jsem, ze ta hlaska, ze raketa byla znicena, neni jenom hlaska, ze opravdu APS znici AP strely (T15 i 10T mrkev, mi nekolikrat znicily strelu)

to jako vazne? 

jinak pro Arnosta screen z vyhrane hry z PVP 10 tier, sice jsem nic nepredvedl, ale tu ekonomiku dost dojebali...

Screen_Shot0033.jpg

Ano, APS zničí i AP střely. Je to dost frustrující. Chaly nabíjí tejden, vystřelíš na T15, APS. Vystřelíš znovu, zásah, znovu, zase APS, atd.

Armaty, Merkavy, PL-1, atd.

Kromě toho mají dost střel, kdy střela prostě zmizí. Zejména u určitých místech mapy -zničené auta, budovy a zbytky po nich.

A mají chyby ve spot systému, něco s keřema. Vozidla se objevují a mizí na krátkou vzdálenost (cca 25-30m).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 9. 2018 at 13:20, reditelvesmiru napsal:

Dnes jsem chtel konecne mycomaky pochvalit, ze jen za 2 mesice po konci eventu dorazily odmeny - ty 3 kamuflaze

ale zjistil jsem, ze ta hlaska, ze raketa byla znicena, neni jenom hlaska, ze opravdu APS znici AP strely (T15 i 10T mrkev, mi nekolikrat znicily strelu)

to jako vazne? 

jinak pro Arnosta screen z vyhrane hry z PVP 10 tier, sice jsem nic nepredvedl, ale tu ekonomiku dost dojebali...

Screen_Shot0033.jpg

Řediteli Ty mně flustruješ, to je jak WoT...

 

Tak mi neproplatili Erin, ale zato jsem dostal za ty bedničky dohromady 29PÚ a tisíce goldů :-D Škoda, že nejdou nakupovat prémiáky T9-10 :-D Už aby byl alespoň ten Leo2A4 Revolution.

 

https://aw.my.com/gb/news/general/development-leopard-2-revolution

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporucuji se mrknout na diskuzi k dnesnimu pirat eventu

ti patlalove uz nezvladaji ani tu banalitu s nastavenim XP bonusu, dle uverejneni

a po ohlaseni tichemusmirakovi to jeste vice doprasili - jak smutne

 

edit:

odpoved tichehosmiraka - sorry, sice jsme vam slibili 100%, ale z technickych duvodu dostanete jen 50%

svym kazdym dalsim krokem prekonavaji svoji latku amaterismu... kde je ten strop?

 

edit2:

tak nekdo pise, ze tech slibenych +100% dostal ve dvou bitvach, ve treti bitve uz dostal jen +20% a pak uz +50%

tady nam pan content manager opet neskutecne lze - takze ne technicke duvody, ale proste tak velky boost vam nedame...

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to asi o nové strategii patlalů z My.com. či Mail.ru.

Mě to připadá a výsledek se pravděpodobně dostavil, alespoň co pozoruji na RU, že novou strategií je hlavně:

- znechutit hru starším, vyježděným hráčům, co jenom reptají, upozorňují na chyby a protože mají skoro vše tak z nich nic nekápne a když ano, tak velice málo,

  (kdo by si z takových hráčů koupil třeba nové velitele, když každý z nich má své velitele v plné palbě)

- zpříjemnit a zjednodušit hru nováčkům, kteří jsou ještě hloupí a myslí si, čím vyšší tier techniky, tím budu lepší a tudíž jsou ochotni platit.

  (proto asi i to snížení ceny těch velitelů z původních 5500 na 2000 zlatek.)

- každou opravou potichouku nerfneme nějaký stroj, ale budeme psát a říkat jakou dokonalou techniku pro vás připravujeme

  (po poslední opravě jsem si všiml docela velkého nerfnutí Rosomáka)

- místo zaměření se na staré neopravené chyby, (výčet chyb se tu probíral x krát), budeme přidávat ptákovinky do rozhraní a bude to vypadat, že s tou hrou něco děláme k lepšímu

- hlavní bod je dostat zpět prodělek...

 

PS: Toto je opravdu jenom můj názor :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...