Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 1 hodinou, petrs51 napsal:

Vyplatí se koupit za goldy velitele, když už to je v nabídce.

 

Ahoj. Za peníze v Praze dům. Je to trochu neférové. Jsou věci, které by se neměli ve hře prodávat, ale něco pro to udělat. Jedna z těchto věcí jsou dovednosti velitelů. Za pár korun dostaneš prakticky hotového velitele se zvýšenými bonusy.  Mám dojem, že tuto akci spousta hráčů využije. Pokud chceš hotové velitele, tak máš šanci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, petrs51 napsal:

Mám 2 plukovníky a podplukovníka, ale chtěl jsem vědět jestli to stojí za to, protože neznámé jsou schopnosti které mají do poručíka.

Proč neznámé? Jsou v kasárnách. Schopnosti mají vidět. A víc než poručíka nikdy mít nebudou.

Ti dva velitelé jsou pro mne bezcenní.

S jiným velitelem, vhodným pro můj styl hry, budu mít víc za asistovanou dmg, než mají ti dva bonus.

Ostatní vlastnosti, nic moc. Průměrné.

Koupí těch velitelů nic nezískám.

 

Jen pro informaci. Mám 7 plukovníků. Jezdím jen dva. Sannu jako univerzála a Freju na artinách. (to už jsem psal na jiném vláknu)

http://csb-hype.gamestone.pl/?ioannis=A1A2A3A4A5A6B1B4C4D4E4F4G4G5G6

http://csb-hype.gamestone.pl/?freja=C2D1D2D3E2E3F1F3G1G2G3G4G5G6G7

Ostatní velitelé se hodí jen někdy a jen na něco. Podle stylu tvé hry, režimu, tanku a třídy tanků.

 

Příkladně se podívám na novou velitelku, Rachel.

Její podmíněná dovednost rychlejšího nabíjení by se hodila do Spec. Ops. kap.3. pro Chellengra, při blokací bází. Tam je těch botů do 50m dost.

Tak asi tak.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, petrs51 napsal:

Mám 2 plukovníky a podplukovníka, ale chtěl jsem vědět jestli to stojí za to, protože neznámé jsou schopnosti které mají do poručíka.

Ahoj,

no pokud to není zase bug, budu asi muset jednoho koupit, mám 1 kapitána, 1 nadporučíka, a teď chci povýšit poručíka a řve to na mě že to chce ještě jednoho...a toho než bych získlal ...omg. A Sanna je potřeba .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil na NA serveru zahrát s AGDS a ani jedenkrát jsem se nestrefil s raketou :-D

A ta Merkava 4M je teda odvaz. Dostal jsem s aktualizací 750 goldů, tak přemýšlám jestli to je dluh z dřívějška nebo nějaká současná akcová výhra.

Jinak ještě nastavení garáže, mám ji celkem temnou a zešedlé popisky a ikony jsou na hranici čitelnosti, např. velitelé. Musím se hodně přiblížit k monitoru pro rozeznání matných ikon, nevíte prosím Vás jak to zesvětlit? Gammu mám na 0.5 a monitor také "svítící".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, petrix1 napsal:

tak mne to síce napísalo, že som dostal 750 gold ale nič sa mi nepripísalo. niekto tu pred časom písal, že to len chodia zameškané správy o tom, čo už sme dostali skôr len neprišlo oznámenie :-) 

 

jo jo přeně tak ty správy chodí se spožděním .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 0.26 je kvalitni BUGfest

a ten novy PVP event je kvalitni shitfest - to zas vymyslela nejaka chora hlava z mycomu (tichejsmirak?), jako zabit PVP event ukolem 28 kill....ja tomu vazne nerozumim...

 

EDIT:

bugy, co jsem objevil za cca 10 pvp her:

 

- neprelozene denni ukoly (jsou v rustine)

- keyboard bug je zpet (napr. toceni tanku dokola)

- spatne hlasky (vystrel z kanonu, strela neprorazila a velitel zahlasi "missile destroyed")

- bug s nabijecim casem je zpet (v jedne hre 5,5s, v dalsi hre 5,3s)

 

zajimave, ze spousta bugu, ktere byly odstraneny, jsou zpet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, reditelvesmiru napsal:

tak 0.26 je kvalitni BUGfest

a ten novy PVP event je kvalitni shitfest - to zas vymyslela nejaka chora hlava z mycomu (tichejsmirak?), jako zabit PVP event ukolem 28 kill....ja tomu vazne nerozumim...

 

EDIT:

bugy, co jsem objevil za cca 10 pvp her:

 

- neprelozene denni ukoly (jsou v rustine)

- keyboard bug je zpet (napr. toceni tanku dokola)

- spatne hlasky (vystrel z kanonu, strela neprorazila a velitel zahlasi "missile destroyed")

- bug s nabijecim casem je zpet (v jedne hre 5,5s, v dalsi hre 5,3s)

 

zajimave, ze spousta bugu, ktere byly odstraneny, jsou zpet

No jo chyb je tam víc. Díval jsem se třeba na intro a ten Magnus se mi nějak nezdá. :Smile_veryhappy:

 

 

líp.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, pítt64 napsal:

Letošní úroda brambor bude třetí nejhorší v historii. Zdražování už začalo.

To zavání clem na rejži :-)

 

si zahraj PVP, tam je tolik brambor (prevazne z polska), ze ti z nich bude spatne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, reditelvesmiru napsal:

 

si zahraj PVP, tam je tolik brambor (prevazne z polska), ze ti z nich bude spatne...

Hele řediteli, hraju na RU a odpoledne je to také bramborárna....již mám na black listu přes 450 brambor, ale jich mnoga.

Jinak máš naprostou pravdu s některými bugy... hlavně nohu říci za sebe, mě ser...ten první...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, pítt64 napsal:

Hele řediteli, hraju na RU a odpoledne je to také bramborárna....již mám na black listu přes 450 brambor, ale jich mnoga.

Jinak máš naprostou pravdu s některými bugy... hlavně nohu říci za sebe, mě ser...ten první...

 

dnes jsem objevil dalsi BUG, normalne to vyhazuje z cekaci fronty bez jakekoliv hlasky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, pítt64 napsal:

RU nebo RU ????

RU se mě nestalo ještě...

EU, mne uz 2x -- poprve jsem myslel, ze jsem se proste nepridal do hry, ale pak se mi to stalo znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...