Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 28 minutami, akymcz76 napsal:

No ono se sem tam neprobíjí stylem, že to ani nic nezaznamená.

 

Pamatuju si, že to bylo tím, že člověk střílel tam, kde už podle serverů nic není :-(

Což u stojícího tanku moc nehrozí. Ztracené střely znám.

Konkrétně 9. Leo neprobil T90 na 50-10m 6x za sebou ani jednou na kroužek, ani na vanu. A to několik her PvP za sebou. Ten hráč se pak namíchl a Lea prodal.

Zkoušeli jsme to pak na trénigovce a probil mě 8 ranami z 10. 

 

Tak to vypadá, že s touhle mechanikou něco při posledních aktualizacích dělali. RNG?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, akymcz76 napsal:

To ano, ale můžeš mířit tam, kde si myslíš, že ten tank stojí.

 

To už jsme také zažili.

Hmm, vlastně to může být. Když ve Spec. Ops. střílím vrtulníky, tak se mě často zdá, že trefuju (kulometem) když mířím mírně za něj, místo před něj.

Tedy pozice tanku na serveru mírně odsazená od toho co se mě zobrazuje.   :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, pítt64 napsal:

jj 100 úrovní jsem tam přidával dneska, a pokud se nepletu, tak v GLOPS musíš získat body za asistenci při zničení a v PvP za zničení "za jízdy"

100.jpeg

Ježkovi oči. :-D

To mě silně připomíná, to co tu proběhlo začátkem roku. Ty hodnosti 5x5 PvP.

Tam ovšem bylo těch úrovní cca 36.

 

PS: Takže v PvP když tě spotnou a ty se ani nehneš, tak budou borci co si tě nebudou všímat. A jak se rozjedeš, tak po tobě budou pálit všichni.

Hmm, to mě připomíná, když myslivci kdysi u nás na rybníku chovali divoký kačeny. Na vodě (odražené broky) ani na zemi je střílet nesmí. Tak jeden chodil a nakopával je, aby vzlítly a ostatní je mohli střelit. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Ejzo napsal:

Kurňa to je jako na dráze, když má vlak spoždění a nakonec zahlásí že spoj byl zrušen :-D Já ale věřím že v těch 18:00 to rozjedou.;-)

Co bys chtěl. Ztratili datovej kabel, tak to přepisujou ručně. Jeden čte a druhej píše. Co hrubka, to bug.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...