Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Tak já hraju taky jen pvp vždycky a všude. pve mně nebere pokud se tedy  bavíme o online hraní v kterékoliv hře.

Takže bohužel teď ru ale tam to má svoje limity co se kooperace a inteligence hráčů tyče, což dovede jednoho odradit . Jako aby 10 hráčů v teamu  neudělalo ani ň dmg a zdechlo to jsem nezažil.

Nás zbylých pět mělo přes 7k každej já osobně 8.800 asi můj rekord v pvp s mtb a to su lama a naštěstí výhra. Ale ty rozdíly jsou tam obrovský...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jsou.

 

Většinou si bitvu musíš vyhrát sám a jen nastřílené DMG nestačí.

Sledovat minimapu a podle ní se přesunovat a tím ovlivnit chod bitvy.

 

Proto mi vyhovují LT, jako třeba Scorpions. Výše pak Stingrey.

 

S Objektem 183, když se dobře postavíš, udržíš klidně půl mapy :-)

tak má totiž vypadat MBT.

 

uvidíme se v bitvě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše od začátku prostě nová hra.

Hráčů je dost čekání v podstatě není.

Rubl je levnější jak euro takže je levnější vše od prem účtu po tanky.

V potaz ale musíš brát ruskou mentalitu, takže minimum strategie, spíš urá styl na jednu stranu a následný  leming train.

Sranda je když druhá strana udělá to samé do protisměru tak se prohodí pozice na mapě  :D A jsou tam strašné rozdíly v kvalitách hráčů. Jak jsem psal výše... z15ti lidí ti 10 nedokáže ani něco trefit a umře a pak je tam jeden co udělí +12k a rozhodne bitvu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Ejzo napsal:

Můžu mít i herního klienta EU  při instalaci  klienta RU ? Protože při stahování nového klienta mě to přepne zpět na EU.

jinak návod na přechod na RU sem čerpal od tud. je to ještě aktuální?

https://www.excalibur.cz/armored-warfare/aktualizace-0-19-ru-pts-serveru-sirokou-verejnost/

Dnes je klient jen jeden, jeď podle toho návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napište svoje nicky do toho topicu ru hráči líp se to pak hledá a vkládá do hry ;) 

"Jinak tady je převzaté info z fb a vypafa to že fakt pracují na raketové obraně zaplať pán bůh za to  ;)

 

Možná vás potěším co se týče rakeťáků.... jsou předělány systémy APS.... hral jsem s Wilkem (10- TD) na RU PTS... jedna raketa do zadku mi prošla, druhou do předniho boku jsem zachytil pomoci APS a to APS se reaktivovalo pa pár vteřin... takže bude proti raketám mnohem lepší obrana :)"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, MegaVydra napsal:

Napište svoje nicky do toho topicu ru hráči líp se to pak hledá a vkládá do hry ;) 

"Jinak tady je převzaté info z fb a vypafa to že fakt pracují na raketové obraně zaplať pán bůh za to  ;)

 

Možná vás potěším co se týče rakeťáků.... jsou předělány systémy APS.... hral jsem s Wilkem (10- TD) na RU PTS... jedna raketa do zadku mi prošla, druhou do předniho boku jsem zachytil pomoci APS a to APS se reaktivovalo pa pár vteřin... takže bude proti raketám mnohem lepší obrana :)"

Tak to su zvědavý na účinnost T15 a Korneta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak účinost "myslím poškození co udělí " ať je třeba stejný. Ale APC musí zachytit určité "spíš větší procento" raket zvlášť při tom počtu rakeťáku ve hře. A těžák jako takový ať čelně následně i něco vydrží. Neříkám všechno ale papír jako teď je o ničem. Pokud tohle aspoň částečně vyřeší bude aspoň u mně radost že hry o hodně větší  :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OBT respektive MBT, by měla být něco jako pevnost. Zepředu minimální poškození. Vyřazení střelby, posádky, blokace věže, nebo pásů.

 

MBT by si měl utočit, přelstít, nebo tak něco.

Rakety beru, ale hlavní účinnost ze zadu.

 

Jinak je to od začátku nesmysl a dohledech a silnějších (DMG) raketách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Ejzo napsal:

Sem zvědavej jaké to bude :-)

To nejsi sám. :rolleyes:

Uvidíme, zda to zase bude bug-fest.

Jedno už vím. Karibská krize se nebude obnovená. Snad někdy později.

 

Jinak, nezdá se vám, že nějak často neprobíjíte, ač by jste měli? Dingají i papíráky, na zelenou a do weagspotů to neprojde.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Iosifek napsal:

To nejsi sám. :rolleyes:

Uvidíme, zda to zase bude bug-fest.

Jedno už vím. Karibská krize se nebude obnovená. Snad někdy později.

 

Jinak, nezdá se vám, že nějak často neprobíjíte, ač by jste měli? Dingají i papíráky, na zelenou a do weagspotů to neprojde.

 

 

To teda zdá...vlastně nezdá, je to realita :-):Smile-angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...