Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 2 minutami, pítt64 napsal:

Dokončete první kapitolu v režimu "Trotl" a splňte sekundární úkoly do 10 sekund od jejich vzniku.

 

Již opraveno.

Díky, to je úplně něco jiného, něž oč jsme se snažili. Tj. udělat je v posledních 10s. 

A to jsme to brali i podle anglické verze. Tak asi i tam je to chybně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, arnost905 napsal:

Prvotřídní velitelé: zdvojnásobili bonus za předchozí zkušenosti a snížili cenu z 5500 na 2 000 zlatých (přeloženo gůglem) Takže už známe ceny prémiových velitelů a nástin přínosu.

No aby to nebylo jen na PTS, realita může spadnout k původním 5500 :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, MegaVydra napsal:

Borci pomalu se sunu k devátému tíru. Jakej mám koupit token směr Armata nebo Chalenger ? Jedu jen MTB kdyby něco :D 

Nejsou směry. Je jen výběr 9. nebo 10. tieru daného prodejce, po odemknutí tokenu. To se nezměnilo. 

T-90MC, pokud máš rád ruský tanky. Tedy umíš je hrát.

Armata je spíše jak LT. Měkký břicho, pod dělem díra.

Chally, v PvE a GLOPS k ničemu, pomalej. Než někam dojede, je po bitvě. Ten je tak do PvE a hlavně do Spec. Ops, a to ještě do Kavkazkého konfliktu, na Karibskou krizi je taky pomalej.

Nejvšestranější z MBT je na 10. Type 99A2 a Leopard.

Sphinx je třída sama pro sebe. Pokud s ním umíš, je OP.

T15, s ní to taky musíš umět.

XM1A3, žádná sláva.

Wilk a PELE munice, to je postrach. Nic tak nerozseká moduly a posádku jako on.

Každý tank má nějaké plus a mínus. Každý se hodí na něco jiného.

Kornet je např. jen do PvP.

 

Stačí?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Diky. No jezdím jen pvp. GLOBS zcela vyjímečně . Chall je pomalej  to jo ale říkal jsem si že aspoň něco vydrží proti těm raketám " pokud něco vydrží teda" je to muj favorit :) Sphinx to je peklo a rakeťáci obecně to se teda vůbec nezměnilo. Obecně se třída mtb jezdí v pvp minimálně, průměr 4 mtb na hru .

Čínu jsem jet nechtěl ta je ještě nudnějši jak rusáci. A leopard se mi líbí jen ten jedničkovej ty moderny vůbec a pokud je i XM1A3 nic moc tak mám vážně VELKÝ dilema co hrát  :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, MegaVydra napsal:

 Diky. No jezdím jen pvp. GLOBS zcela vyjímečně . Chall je pomalej  to jo ale říkal jsem si že aspoň něco vydrží proti těm raketám " pokud něco vydrží teda" je to muj favorit :) Sphinx to je peklo a rakeťáci obecně to se teda vůbec nezměnilo. Obecně se třída mtb jezdí v pvp minimálně, průměr 4 mtb na hru .

Čínu jsem jet nechtěl ta je ještě nudnějši jak rusáci. A leopard se mi líbí jen ten jedničkovej ty moderny vůbec a pokud je i XM1A3 nic moc tak mám vážně VELKÝ dilema co hrát  :D 

No toť věc názoru...pokud to s rusákem umíš, vůbec není nudný, ono asi spíš záleží jaký styl hry preferuješ...

Nejdůležitejší pro PVP je asi v první řadě dohled, potom rychlost střelby...ta nevyváženost u PvP mě děsí...Wot v tom stalo za hov...o, ale tady je to o ještě větším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, MegaVydra napsal:

 Diky. No jezdím jen pvp. GLOBS zcela vyjímečně . Chall je pomalej  to jo ale říkal jsem si že aspoň něco vydrží proti těm raketám " pokud něco vydrží teda" je to muj favorit :) Sphinx to je peklo a rakeťáci obecně to se teda vůbec nezměnilo. Obecně se třída mtb jezdí v pvp minimálně, průměr 4 mtb na hru .

Čínu jsem jet nechtěl ta je ještě nudnějši jak rusáci. A leopard se mi líbí jen ten jedničkovej ty moderny vůbec a pokud je i XM1A3 nic moc tak mám vážně VELKÝ dilema co hrát  :D 

Protiraketovou obranu maj v 0.26 měnit. A škody no kroužku taky. Jestli to bude lepší nebo horší, to se uvidí.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Iosifek napsal:

Protiraketovou obranu maj v 0.26 měnit. A škody no kroužku taky. Jestli to bude lepší nebo horší, to se uvidí.

 

 

To prý ano,ale zásadní rozdíl jsem nepstřehnul, zatím a pokud ji opravdu změní, tak je tam zase jiná vychytávkka...celá hra je více méně už o raketách ne o tancích,

4 mise spec ops. červené místa kterým je třeba ujet, jinak dostáváš zásahy z luflu a nevíš vlastně od koho...

podle mě už moc překombinované

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo o raketác tos napsal přesně. vše pomalejší je odsouzeno k záhubě  :/ Ti rakeťáci nemusí ani mířit kam na ty mtb ze předu, přijde mi že to střílí od pasu a stejně vždy pene... Hra je strašně rychlá jak tam ty autíčka lítají po mapě, tank je tam přežitek. průměr jsou 4 kusy na hru nikdo je moc nehraje a samo že zdechnou jako první. Dobrá hra za mtb je tak 1z10. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, MegaVydra napsal:

jojo o raketác tos napsal přesně. vše pomalejší je odsouzeno k záhubě  :/ Ti rakeťáci nemusí ani mířit kam na ty mtb ze předu, přijde mi že to střílí od pasu a stejně vždy pene... Hra je strašně rychlá jak tam ty autíčka lítají po mapě, tank je tam přežitek. průměr jsou 4 kusy na hru nikdo je moc nehraje a samo že zdechnou jako první. Dobrá hra za mtb je tak 1z10. 

Jak je to v 10. PvP s raketama nedokážu posoudit. Na EU PvP skomírá, většinou samé skrimiše. A na ty desítky je i ten skrimiš na dlouhé čekání.

Jezdí se spíše nižší tiery.

Mě skrimiše nebaví. Takže  PvP pro mne ne, pokud nehrajeme odpočty a i pak jsme často každej v jiný bitvě. MM je podělaný. :smileys-devil-785870:

MM je horší než všechny rakety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...