Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Dokonce bych i překousl nějaký vražedný kurz z kreditů na goldy :-D Dokupovat moduly a retrofity strojům, které nejezdím, se mi nechce...

Moduly mám na všem ful. Retrofity na cca 90%, a zpravidla nejen základní sadu 3-4, ale u spousty tanků i ve skladu 1-3 navíc.

Vlastně by mě zajímalo, kolik jsem vůbec těch kreditů za tanky, moduly a retrofity utratil.  

Kolik mě stála T10 artyna? Která je vlastně celkem k ničemu.

Násobit dvěma (prodej je za 50% ceny):

 

 

ScreenShot0317.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém so splnením kontraktov v PVE "Skvelý tím 2" a "Skvelý tím 3" kde musí prežiť celý tím, nesmie sa použiť retrofit druhá šanca a treba udeliť aspoň jedno poškodenie. Už som odohral xy bitiek a aspoň jedna musela byť taká, kde nikto zo spoluhráčov nemal dôvod použiť druhú šancu no kontrakt som nesplnil. Keďže nieje uvedené na akom type vozidla sa má splniť, tak by to malo byť jedno. Chcem sa teda opýtať, či je to len môj problém :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už sa to podarilo aj mne :-) zrejme v každej predošlej bitke používali spoluhráči druhú šancu na doplnenie munície, inak si to neviem vysvetliť, samozrejme, bolo aj veľa bitiek kde niekto z tímu neprežil :-) zaujímavé na tom všetkom je, že som vyhral hneď prvú bitku po tom, ako som ten problém napísal :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, petrix1 napsal:

tak už sa to podarilo aj mne :-) zrejme v každej predošlej bitke používali spoluhráči druhú šancu na doplnenie munície, inak si to neviem vysvetliť, samozrejme, bolo aj veľa bitiek kde niekto z tímu neprežil :-) zaujímavé na tom všetkom je, že som vyhral hneď prvú bitku po tom, ako som ten problém napísal :-D 

Já to hraju na nižších tierech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Agentura JPP (Jedna Paní Povídala), hlásila, že by to chtěli stihnout no konce prázdnin.

A podle Silentovy odpovědi:

You should see some of the internal My.com memes...

Honestly, I take it as it is. Me and the game master poke about it every day. At the same time, we understand why it happened and where the problem is - we just can't do anything about it (very generally speaking, there's a process bottleneck that's currently swamped with other stuff). We won't forget it, no worries. Just like we didn't forget the GDPR avatar.

 

Což by mohlo znamenat, že programátoři, kteří jsou potřeba na opravu dodání těch chybějících beden, finišují na něčem jiném, nemají na to čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Tak to abych rychle dojezdil ty speciální operace, chybí mi TD a árty ještě.

U Spec. Ops. by asi/snad měli přidat 4. kapitolu, nějaké úkoly (tipnu si, zachránit v 1. kap. Insane  ty 3-4 spojenecké boty, co jsou na začátku hry na poslední bázi) A taky znovu zpřístupnit Karibskou krizi.

Co tedy na ofiku byly nějaké náznaky od Silenta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su zvědavý, na kolik mně přinde ta izraelská větev, udám sem pak jak expy, tak kredity, ale <T10 vybavuju moduly a retrofity jen "vzácně". Toho Silenta se ale na to "přerozdělování" můžeme zeptat, ve výsledku se pro AW prakticky nic nezmění.

 

A už mám 3 plukovníky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...