Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 42 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Četl někdo ten poslední článek na ofiko stránkách aw. Ty my.com hovada nemají kouska studu v těle 

Jo, okomentoval jsem to na ofiku:

 

...and we are willing to try out their ideas, regardless of the cost...  

(... a jsme ochotni vyzkoušet své nápady, bez ohledu na cenu ...)

To naprosto věřím.
Cenou jsou také hráči. Mnoho z nich odešlo. Zbylo jich málo.

 

 

Originally Posted by Silentstalker

Well, that would be 23 million actually...

What, you aren't a community tight knit by hating us?

Co, nejste komunita těsně upletá tím, že nás nenávidíte?

 

A tohle je seriózní odpověď?
Zrovna tak se lze zeptat, zda, zda my.com nenávidí hráče, a proto se hrou dělá co dělá.

 

Na ofiku ve vlákně k tomuhle článku, a nejen k tomu, lze vyčíst názory , náladu a smyšlení hráčské komunity. Nijak zvláště my.com nešetří a taky se to většinou moc neliší od mých vlastních názorů. Akorát je to houby platné, vývojáři si žijí ve své vlastní bublině úspěchu a svých představ.

Asi nejtrefnější hodnocení AW bylo stručné. "Ta hra nemá šťávu."

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buďme radi za to čo máme lebo to mohlo dopadnúť ešte horšie, ako sa to stalo inej hre, The Culling 2. v deň vydania hralo túto hru v rovnaký čas 249 hráčov, ale už o 24 hodín neskôr ju hralo len 10 hráčov a po troch dňoch už len jeden. mám dojem, že už ju stiahli :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, petrix1 napsal:

buďme radi za to čo máme lebo to mohlo dopadnúť ešte horšie, ako sa to stalo inej hre, The Culling 2. v deň vydania hralo túto hru v rovnaký čas 249 hráčov, ale už o 24 hodín neskôr ju hralo len 10 hráčov a po troch dňoch už len jeden. mám dojem, že už ju stiahli :-) 

Tak toho se asi obávat alespoň mi na RU asi nemusíme, o kanikulach, tam začlo hrát tolik nováčků až hrůza...spec ops s atry dám kolikrát až na 3..4.. kolo, páč sojuzniky jsou v prdeli už v 1/3 hry (mise), nebo mám asi smůlu... :-)

ale přidávám je statečně na black list, z 90 % to pomáhá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, pítt64 napsal:

Tak toho se asi obávat alespoň mi na RU asi nemusíme, o kanikulach, tam začlo hrát tolik nováčků až hrůza...spec ops s atry dám kolikrát až na 3..4.. kolo, páč sojuzniky jsou v prdeli už v 1/3 hry (mise), nebo mám asi smůlu... :-)

ale přidávám je statečně na black list, z 90 % to pomáhá...

No, NA z hlediska Spec. Ops. na tom občas není o nic lépe.

Nevíš čím se aktivují v 2. kapitole bosové? Vím že je to zabrání báze s dronem, ale jde to i jinak. Kde je hranice, kterou je potřeba přejet? Určitě za kolejema, ale jak daleko?

Já už tu 2. kapitolu (Insane) jezdím radši s artynou. Poručíky vystřílím naslepo, ale musí tam být, a to hned po aktivaci úkolů nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 8. 2018 at 20:42, Iosifek napsal:

No, NA z hlediska Spec. Ops. na tom občas není o nic lépe.

Nevíš čím se aktivují v 2. kapitole bosové? Vím že je to zabrání báze s dronem, ale jde to i jinak. Kde je hranice, kterou je potřeba přejet? Určitě za kolejema, ale jak daleko?

Já už tu 2. kapitolu (Insane) jezdím radši s artynou. Poručíky vystřílím naslepo, ale musí tam být, a to hned po aktivaci úkolů nejsou.

Se na 90 % domnívám, že až po likvidaci nepř. arty na kopci a v tom železničním depu. Potom je také mlátím naslepo...ale k Trotlovi jsem se ještě nedostal :-(

To jsem ti vlastně asi nepomohl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, pítt64 napsal:

Tak toho se asi obávat alespoň mi na RU asi nemusíme, o kanikulach, tam začlo hrát tolik nováčků až hrůza...spec ops s atry dám kolikrát až na 3..4.. kolo, páč sojuzniky jsou v prdeli už v 1/3 hry (mise), nebo mám asi smůlu... :-)

ale přidávám je statečně na black list, z 90 % to pomáhá...

Pokud bych měl každého nullmena dávat na blacklist, tak nebudu mít za chvílu s kým hrát :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pítt64 napsal:

Se na 90 % sw domnívám, že až po likvidaci nepř. arty na kopci a v tom železničním depu. Potom je také mlátím naslepo...ale k Trotlovi jsem se ještě nedostal :-(

To jsem ti vlastně asi nepomohl...

Ono je jedno, zda je to na 8. nebo 10. Aktivují se tak jako tak, a stojí na stejném místě.

Jen v Trotlovi stojí artyny pokaždé jinde a to i skoro u města. Botů je tam mnohem víc. Tam je hodně těžké dostat se do města. Artyna to tam často vyhrává.

Ve 3. kapitole přibudou artyny, při aktivaci každé báze 1. Tedy celkem tři za hru. S Chalim se nechá krásně ten 1 i 2 cap blokovat a přežít. Artyny jdou nasvítit ze za šutru úplně v rohu vedle skladiště. Další pod kopcem na konci nádraží a ta poslední z kopce nad nádražím vedle raket. Tedy, pokud máš dohled.

Jo a v 1. kapitole jde ta bariéra co brání, abys nemohl jet až k poslední bázi, podjet vodou. Je tam asi jen kvůli MBT. (spadne po uhájení náměstí) A pokud tam dojedeš (na konec), capneš červenou krytej žel. vozem (u vody), a pak tě odstřelí, tak nezoufej. Když tam nikdo není a boti ji zabírají, tak je velká pravděpodobnost, že z capu vyjedou a je to vitorka.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 8. 2018 at 23:31, Iosifek napsal:

Ono je jedno, zda je to na 8. nebo 10. Aktivují se tak jako tak, a stojí na stejném místě.

Jen v Trotlovi stojí artyny pokaždé jinde a to i skoro u města. Botů je tam mnohem víc. Tam je hodně těžké dostat se do města. Artyna to tam často vyhrává.

Ve 3. kapitole přibudou artyny, při aktivaci každé báze 1. Tedy celkem tři za hru. S Chalim se nechá krásně ten 1 i 2 cap blokovat a přežít. Artyny jdou nasvítit ze za šutru úplně v rohu vedle skladiště. Další pod kopcem na konci nádraží a ta poslední z kopce nad nádražím vedle raket. Tedy, pokud máš dohled.

Jo a v 1. kapitole jde ta bariéra co brání, abys nemohl jet až k poslední bázi, podjet vodou. Je tam asi jen kvůli MBT. (spadne po uhájení náměstí) A pokud tam dojedeš (na konec), capneš červenou krytej žel. vozem (u vody), a pak tě odstřelí, tak nezoufej. Když tam nikdo není a boti ji zabírají, tak je velká pravděpodobnost, že z capu vyjedou a je to vitorku.

 

 

Doplnění.

Když si spoluhráči s MBT odvedou svou práci, nedaří se jim kvůli kopytům která nás doplnili, tak si může Sphinx udělat taky svou práci a dohrát to na viktorku.

Tedy, jak se to nechá se Sphinxem jezdit. (na PL-1 mě došli rakety).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, akymcz76 napsal:

I ta díky.

 

Mě to nevadí, haju své oblíbence. Boostů, premek mám nad hlavu.

Ani je nepouštím.

 

Centauro mám, jen by bylo pěkné v kamufláži.

 

Třeba se potkáme na RU.

Na RU se určitě potkáme. Mám tě v přátelích. :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, akymcz76 napsal:

I ta díky.

 

Mě to nevadí, haju své oblíbence. Boostů, premek mám nad hlavu.

Ani je nepouštím.

 

Centauro mám, jen by bylo pěkné v kamufláži.

 

Třeba se potkáme na RU.

No, vzhledem k tomu, že každou bitvou "vydělám" přes 100k kreditů, tak bych je rád čas o času i za něco utratil. Nějak postrádám dodatečný herní obsah...

 

Už jsem se zase přehoupl přes 6,5M reputace a 280M kreditů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...