Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 10 minutami, reditelvesmiru napsal:

nesmis tolik spamovat v chatu :)

staci napsat na zacatku "nazdar soudruzi" ....

Jenže to jsem asi 20minut nikomu nic nepsal. :-D

PC se zakecal servem, asi o fotbale a mě to vyhodilo. :-D To je ta umělá inteligence. Pavlačový drbny. :-D Normálně jsem potom spustil hru a dobrý, žádnej ban.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, petrix1 napsal:

otázka: v obchode majú nejaké loot boxy za akúsi menu s názvom MY. ako sa dá získať a za čo? ja mám momentálne 60 no potreboval by som 100. podotýkam, že som nikdy nič podobné nekupoval. ďakujem za odpoveď :-)

Ahoj. Podívej se na ofi stránky. Je to tam popsaný.  https://aw.my.com/gb/news/general/introducing-myloot   nebo přímo myloot    https://loot.my.com/?_1ld=2624126_0&_1lp=1  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, reditelvesmiru napsal:

proc je event, ktery zacal 11.7. oznamen az 13.7. https://aw.my.com/gb/news/general/gamestone-two-years-us

a proc jsou podrobnosti zverejneny na najakem polskem webu?

Tento "event" je právě na oslavu druhého výročí Gamestone a my.com s Gamestone  spolupracuje. Gamestone je primárně zaměřen na AW (jak o EU, tak o RU) a mimo polštiny je v angličtině. Takže je to dá se říct neoficiální EU web o AW. Doporučuji tam občas nakouknout. Na druhou stránku můžu říct, že Gamestone  se my.comem nemazlí a nahlas říká i to co se my.comu nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Romario napsal:

Tento "event" je právě na oslavu druhého výročí Gamestone a my.com s Gamestone  spolupracuje. Gamestone je primárně zaměřen na AW (jak o EU, tak o RU) a mimo polštiny je v angličtině. Takže je to dá se říct neoficiální EU web o AW. Doporučuji tam občas nakouknout. Na druhou stránku můžu říct, že Gamestone  se my.comem nemazlí a nahlas říká i to co se my.comu nelíbí.

A pokud se chceš zúčastnit, tak ti nic nebrání si ty screny z výsledků které se ti ukládají vyblejsknout od daného data, a zaslat. Je to akce Gamestone.

Moderátor je Sebastor. AW o tom jen informuje.

 

PRAVIDLA
     Soutěž začíná dne 11. července 2018 v 18:00 (CEST)
     Událost končí 17. července 2018 v 23:59 (CEST)

http://aw.gamestone.pl/anniversary-clash-of-the-titans/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Romario napsal:

Tento "event" je právě na oslavu druhého výročí Gamestone a my.com s Gamestone  spolupracuje. Gamestone je primárně zaměřen na AW (jak o EU, tak o RU) a mimo polštiny je v angličtině. Takže je to dá se říct neoficiální EU web o AW. Doporučuji tam občas nakouknout. Na druhou stránku můžu říct, že Gamestone  se my.comem nemazlí a nahlas říká i to co se my.comu nelíbí.

Možná kdyby dali eu na starost gamestone místo my.com tak by ta hra vypadala jinak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, reditelvesmiru napsal:

aha uz to chapu, ja myslel, ze to je ofiko akce mycomneschopu...

asi mi to mohlo dojit, kdyz chteji zasilat screeny, ale jeden nikdy nevi, ceho jsou schopni...

To nic, já v tom měl taky hokej. Nejdřív se to objevilo od Silenta na ofiko fóru a po asi 1/2 dni teprv jako článek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Možná kdyby dali eu na starost gamestone místo my.com tak by ta hra vypadala jinak. 

Jo tak s tím souhlasím. Dělají spoustu akcí, turnajů a ne jenom pro polskou komunitu. Jinak pamatuji jak se sebastor (redaktor Gamestone) tvrdě navážel do SS, nebo jak na EU oficiálním fóru informovali o RU serveru. Na našem oficiálním fóru to bylo tabu a banovalo se. Jim to procházelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...