Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 57 minutami, reditelvesmiru napsal:


Chocolate poems

 

co jsem to dostal za odmenu?

kazdopadne kamuflaze, kvuli kterym to tryhardim jsem nedostal - to je takova banda vagin ti mycomaci...

Tady to máš česky:

 

Je to podkladovej nátěr (mění ti vzhled cama. Na Camo musíš odehrát 900k expů, tj. 9 level (nebo 10. když první je nula?).

ScreenShot0246.jpg

ScreenShot0256.jpg

ScreenShot0257.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Je možné aby vás jeden a ten samý hráč ve třech různých bitvách pokaždé zapálil?

Sanna (a příslušný perk) + HEAT/pele(rakety) + místo do kterého střílí + RNG - šance na zapálení po zásahu nádrží/motoru je tuším 15 - 25%, podle typu tanku. U munice jsou dva způsoby uložení a oba mají 15%, a 5x hod na záchranu(?).

Takže při všech bonusech to může být asi max. 50%, a to RNG ani moc nemusí ovlivňovat.

Je to asi možné.

Otázka je, koho baví mít pořád rozbité moduly a exlou posádku. Tudy se ta hra taky ubírá.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

Sanna (a příslušný perk) + HEAT/pele(rakety) + místo do kterého střílí + RNG - šance na zapálení po zásahu nádrží/motoru je tuším 15 - 25%, podle typu tanku. U munice jsou dva způsoby uložení a oba mají 15%, a 5x hod na záchranu(?).

Takže při všech bonusech to může být asi max. 50%, a to RNG ani moc nemusí ovlivňovat.

Je to asi možné.

Otázka je, koho baví mít pořád rozbité moduly a exlou posádku. Tudy se ta hra taky ubírá.

 

Že si vybral zrovna mě zapalovač jeden ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Co začala ta akce tak to hraju tak 2-3 hodiny denně. Někdy méně a máma 268800 bodů. Zajímalo by mě jak to hrajou ti blázni co jsou na prvních místech a mají přes 3 miliony. To musí být úplní blázni. A kusy je ještě k tomu zbabělec a hajzl ?

U mě aktuálně: Your score 1057391 Your rank 80

Hraju v průměru cca 7h denně (nepravidelně 3-7 her přes den). Kusy a spol od rána do pozdní noci. 

 

Jinak: "Odvolávám, co jsem odvolal a slibuju co jsem (ne)slíbil." Skoro mě to PvPčo začíná bavit. :-o

Začal jsem hrát Challyho, jako LT a ono to jde. :-o Skoro jako ve WoT za blahejch časů. Myšleno v pozitivním smyslu.

Na dobrou noc jsem měl pohádku: "Jak si Chally hrál na lehkej tank.! S věrným Pátkem prohranej zápas otočili, a nakonec to i vyhrál sám, zůstal jako poslední kohout na hnojišti. :-D

 

Pokud by to někoho zajímalo a chtěl tomu věnovat chvilku času. Těžkej Chaly MBT jako LT - výpady sólo a do zad. Teda zoufale jsem se netrefoval. Buď pásy, nebo odraz. Challyho nevím kam čelně střílet.

 

 

 

 

 

ScreenShot0262.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Iosifek napsal:

U mě aktuálně: Your score 1057391 Your rank 80

Hraju v průměru cca 7h denně (nepravidelně 3-7 her přes den). Kusy a spol od rána do pozdní noci. 

 

Jinak: "Odvolávám, co jsem odvolal a slibuju co jsem (ne)slíbil." Skoro mě to PvPčo začíná bavit. :-o

Začal jsem hrát Challyho, jako LT a ono to jde. :-o Skoro jako ve WoT za blahejch časů. Myšleno v pozitivním smyslu.

Na dobrou noc jsem měl pohádku: "Jak si Chally hrál na lehkej tank.! S věrným Pátkem prohranej zápas otočili, a nakonec to i vyhrál sám, zůstal jako poslední kohout na hnojišti. :-D

 

Pokud by to někoho zajímalo a chtěl tomu věnovat chvilku času. Těžkej Chaly MBT jako LT - výpady sólo a do zad. Teda zoufale jsem se netrefoval. Buď pásy, nebo odraz. Challyho nevím kam čelně střílet.

 

 

 

 

 

 

ScreenShot0262.jpg

Myslím, že Jarda scounser dával video, že na challyho platí hesh munice do poklopu velitele a do toho pruzoru řidiče pod dělem. Jinak já včera epik bitva s tím sucuri2 nebo jak se to jmenuje. Z 2-5 jsme to otočili na 2-0 a jako posledního jsem ustřílel challyho do zadku, když ho náš chally zaměstnal čelně, ale bylo to o fous. Jinak jsem si všiml že pokaždé, když jsem s tebou v bitvě, tak zahraju naprosté lejno. Asi nějaký blok nebo co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Myslím, že Jarda scounser dával video, že na challyho platí hesh munice do poklopu velitele a do toho pruzoru řidiče pod dělem. Jinak já včera epik bitva s tím sucuri2 nebo jak se to jmenuje. Z 2-5 jsme to otočili na 2-0 a jako posledního jsem ustřílel challyho do zadku, když ho náš chally zaměstnal čelně, ale bylo to o fous. Jinak jsem si všiml že pokaždé, když jsem s tebou v bitvě, tak zahraju naprosté lejno. Asi nějaký blok nebo co ?

Počkej, to už tady někde bylo, něco jako: "Že jsem zkáza hry." :-D

 

Když ono jde většinou o "face to face". Chally proti Challymu čelně. Já nevím kam a on mě "ukusuje". A ten má jen AP a PELE. Snažím se ho brát na přední hranu a většinou to nevyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja psal s Eskobarem, a psal mi, ze krome 3h spanku hraje nonstop.

Ja uz mam hotovo, ale poslednich 200k exp bylo fakt pain.

Ted si dam zase pohov do dalsi zajimavejsi akce...

 

rano jsem napsal klanu lesFR, ze jsou nejhorsi klan a pak jsem je potkaval kazdou hru jak v team, tak proti

ti zabozrouti me pak ve hrach blokovali a strkali

dokonce v jedne bitve jsme zbyli ja a lesFR s merkavou, proti byl lesFR chall1 - ten spinavec po nem vubec nestrilel, snazil se me blokovat a nebo bonzovat pozice - sice jsem byl na jednu ranu, ale toho challa jsem utocil a ustrilel, protoze byl uplne marny - celou akce jsem odjezdil se stingrayem2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 7. 2018 at 19:25, Lukaso_von_Teschen napsal:

Že si vybral zrovna mě zapalovač jeden ?

Spitfire_Community Moderator

I dont think the 5second clip time matters that much in the Ramka (the BMP3M reloads in roughly the same time and thats considered to be pretty fast), with Viktor and Thermobarics you can cause engine fires and ammo racks on every hit. While the VBL is just broken, all it really needs is a 4second intra clip and it should be fixed with a hp buff and maybe a mobility nerf so it isnt a go kart with a missile rack

 

- ...s Viktorem a Thermobaricsem můžete v každém zásahu způsobit požár motoru a stojanu na zbraně... (Ramka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

Spitfire_Community Moderator

I dont think the 5second clip time matters that much in the Ramka (the BMP3M reloads in roughly the same time and thats considered to be pretty fast), with Viktor and Thermobarics you can cause engine fires and ammo racks on every hit. While the VBL is just broken, all it really needs is a 4second intra clip and it should be fixed with a hp buff and maybe a mobility nerf so it isnt a go kart with a missile rack

 

- ...s Viktorem a Thermobaricsem můžete v každém zásahu způsobit požár motoru a stojanu na zbraně... (Ramka)

Škoda, že nevím jakého měl velitele, ale jezdil s merkavou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 7. 2018 at 12:39, reditelvesmiru napsal:

Ja psal s Eskobarem, a psal mi, ze krome 3h spanku hraje nonstop.

Ja uz mam hotovo, ale poslednich 200k exp bylo fakt pain.

Ted si dam zase pohov do dalsi zajimavejsi akce...

 

rano jsem napsal klanu lesFR, ze jsou nejhorsi klan a pak jsem je potkaval kazdou hru jak v team, tak proti

ti zabozrouti me pak ve hrach blokovali a strkali

dokonce v jedne bitve jsme zbyli ja a lesFR s merkavou, proti byl lesFR chall1 - ten spinavec po nem vubec nestrilel, snazil se me blokovat a nebo bonzovat pozice - sice jsem byl na jednu ranu, ale toho challa jsem utocil a ustrilel, protoze byl uplne marny - celou akce jsem odjezdil se stingrayem2

Hrát 21 hodin denně to zavání duševní poruchou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obnovení předchozího nicku.

Dobrá zpráva pro ty z vás, kteří nedávno museli ve hře změnit nick . Při dnešní opravě by měl být problém s filtrem vyřešen. Pokud chcete obnovit svou předchozí přezdívku, máte dvě možnosti.

1. Počkejte na skript připravený vývojáři.

2. Napište na podporu pomocí tohoto odkazu: https://account.my.com/login/?continue=https%3A%2F%2Fsupport.my.com%2Fgames%2FformTicket%2F%3FquestionId%3D449&lang=en_US

Tato druhá metoda bude pravděpodobně rychlejší. Převzato z Gamestone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...