Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 14 minutami, arnost905 napsal:

Ne ne, reaguju na dotaz o použitelnosti kódu na steam verzi AW, která je tak nějak bokem. Kódy už jsem dávno použil :-D

Kluk na streamu se ptal jestli jdou ty kódy použít i ve hře která je instalovaná přes Steam. Takže asi nejdou.:Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 6. 2018 at 9:34, Iosifek napsal:

Chyba? Ty přece nedělají.

 

ScreenShot0185.jpg

ScreenShot0182.jpg

Tak jsem vyfásl takový dvojúkol Skaut zabiják 1 a 2, v obou případech 10 kílů a k tomu 5000 nebo 10000 asistované dmg. Ověřím jestli to bere i dmg ze znehybněného vozidla jako při poškození pásů nebo motora. Na to "vypásování" mívám běžně 60k asist dmg. Nasadím Erin a třeba nevyhořím :-D

 

Tak jede to jen na odhalené, uznalo mi to jen 6300 spotované dmg a 36k pásoviny mi to neuznalo.

 

A navíc mají zase chybu v garáži, protože tam jen ukazují dohled tanků bez retrofitů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Tak jsem vyfásl takový dvojúkol Skaut zabiják 1 a 2, v obou případech 10 kílů a k tomu 5000 nebo 10000 asistované dmg. Ověřím jestli to bere i dmg ze znehybněného vozidla jako při poškození pásů nebo motora. Na to "vypásování" mívám běžně 60k asist dmg. Nasadím Erin a třeba nevyhořím :-D

 

Tak jede to jen na odhalené, uznalo mi to jen 6300 spotované dmg a 36k pásoviny mi to neuznalo.

 

A navíc mají zase chybu v garáži, protože tam jen ukazují dohled tanků bez retrofitů...

Tak já mám skauta 3. - 10 killů + 20 000dmg spotované.

To jsem zvědavej, kde to budu honit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, arnost905 napsal:

Připadne mi, že to honění 10 kílů a spotované dmg mě nutí k chování idiota... Kurňa to tak nebaví, když se nedaří...

Arnošte, ani mě se dnes nezadařilo, neudělal jsem ten úkol. Respektive s MBT jsem ho udělal, ale nezapočetl se mě.  Zřejmě je jen pro AFV není to tam napsané, ani v angličtině. 2. jsem udělal s AFV, MBT se mě nepočítalo. :facepalm::smileys-devil-785870:

ScreenShot0199.jpg.83d469343001be77d8f2662d2e256170.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Iosifek napsal:

Rad bych, ale jediný soubor - quests.xml - je ve složce s češtinou od tebe a - english.pak - já neotevřu.

Poslat: Kam?

Jak se Ti zobrazují úkoly??? česky??? Pokud můžeš přes uložto a pošli mi odkaz a klidně celé english.xml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, arnost905 napsal:

Zas na jednu stranu se ten úkol jmenuje Skaut zabiják, a my neudělali jen test inteligence :-D Ale tady ty úkoly mi jdou pomalu, když vidím 191/200 , tak bych to své 50/200 nejraději přpsal :-D

 

ja to AW  asi od 7 hvezdicek z 20 vubec nezapnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...