Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 50 minutami, pítt64 napsal:

Dělo stejné nemá

Má dělo s označením 2А46М-4

U T72B3, T90A a T90MS je dělo s označením 2А46М-5

vím banalita, ale shodneme se že 640 na svém postu by ho mohla mít krapet lepší

Mě zajímají parametry v AW a ty jsou devítkové. Tak do hloubky jsem to nestudoval.

A ano, shodnem se na tom, že by mu slušelo lepší dělo. Oproti Armatě je to dělo šunt. Minimálně by mělo mít o 0,4s nižší reload. To by žádnou balanci nerozházelo a Orloj by to pomohlo v osobních soubojích. Opodstatnění je pro to jednoduché. Vyvíjeli pro něj zcela nové automatické dobíjení a zásobník munice. Tedy je nesmysl, aby měl stejný čas dobíjení jako T90.

K tomu ale těžko dojde. Tabulkově bude vykazovat lepší výsledky něž ostatní tanky. Ze zcela prostého důvodu. Ti co ho mají, tak ze samotné podstaty distribuce, nepatří k podprůměrným hráčům, oproti ostatním T10, které může mít každý.

A statistiky jsou to, co rozhoduje o nerfu nebo bufu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, arnost905 napsal:

Tak mi kočka hrála AW :-D Musel jsem od hry odběhnout uklízet stany a lavečky atd. na katolickou faru po Náměšťfestu a nechal jsem okno štábu, kde si milá micinka spustila asi entrem bitvu :-D Když jsem se vrátil, tak mě vítala tabulka výsledků se samýma nulama.

a ja cekal, ze nastrilela vic, nez nejaka osoba nejisteho pohlavi z mycom klanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..a v bedni je velké "H" to ako , že sa rozdali..?

tabulka pred lognutím do hry je poděs...to nemohli nechať to čo tam bolo ? pozrel som sa kde je viac  hráčov a šiel som tam.....

terazky je to lotéria a ešte nevidím zmysel toho čo tam je napísané....skrátka total blbosť.

Obrat k lepšiemu ? Ani náhodou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Stoner88 napsal:

..a v bedni je velké "H" to ako , že sa rozdali..?

tabulka pred lognutím do hry je poděs...to nemohli nechať to čo tam bolo ? pozrel som sa kde je viac  hráčov a šiel som tam.....

terazky je to lotéria a ešte nevidím zmysel toho čo tam je napísané....skrátka total blbosť.

Obrat k lepšiemu ? Ani náhodou....

A to  jsi ještě  určitě ani nestřílel vrtulníky a éra s MBT ve Spec. Ops. Případně doporučuji artynu. (na to si vem chránič zubů, abys nepřišel o sklovinu, až s nima budeš skřípat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, arnost905 napsal:

Tak mi kočka hrála AW :-D Musel jsem od hry odběhnout uklízet stany a lavečky atd. na katolickou faru po Náměšťfestu a nechal jsem okno štábu, kde si milá micinka spustila asi entrem bitvu :-D Když jsem se vrátil, tak mě vítala tabulka výsledků se samýma nulama.

Tak to máš v drezůře lepší výsledky než já. Mě zatím jen vypíná monitor, když se protahuje. Nalogovat do hry se ještě nenaučila.:-D

Mnohem lepší výsledky drezůry má ta kočka. Skáču jak mňouká. :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Tak to je drsný úkol, na 30 pokusů u mně.

Počkej, a co je vlastně úkolem?

Vítězství - chápu.

10 killů - chápu.

5000 dmg spojenců? To snad je asistovaná dmg, ne?

To PvP je ještě drsnější.

 

PS: Tak tenhle úkol v uveřejněných vůbec není.

Může te se mě na to někdo zeptat na ofiku? Já mám do zejtra ban.

Scren by měl jít zkopírovat (tenhle, anglickej) maj na to vlákno.

Ideálně vybrat Silentovu odpověď, Reply With Quote, vymazat. Napsat dotaz:, respektive žádost o vysvětlení.  (má sledování svých příspěvků).

 

 

ScreenShot0186.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

Počkej, a co je vlastně úkolem?

Vítězství - chápu.

10 killů - chápu.

5000 dmg spojenců? To snad je asistovaná dmg, ne?

To PvP je ještě drsnější.

 

PS: Tak tenhle úkol v uveřejněných vůbec není.

Může te se mě na to někdo zeptat na ofiku? Já mám do zejtra ban.

Scren by měl jít zkopírovat (tenhle, anglickej) maj na to vlákno.

Ideálně vybrat Silentovu odpověď, Reply With Quote, vymazat. Napsat dotaz:, respektive žádost o vysvětlení.  (má sledování svých příspěvků).

 

 

ScreenShot0186.jpg

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?200384-Contract-Mission-Campaign-in-Detail&p=1788940&viewfull=1#post1788940

 

Stačí to takto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...