Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Skrátka a jasne ide to dolu vodou a tých pár zúfalcov to asi neudrží. 

Inak ten popis fungovania  "firmy" je priam zúfalo presný.

V jednej takej pracujem....

- údržba a mechanici sú postihovaní za vykonanie opráv mimo plánovaného množstva.....

- presne - ak vidíš problém - nestaraj sa - ono to niekoho časom trkne....možno

- rob si svoje a do iných vecí ťa nič nie je aj keby sekery padali....

- vedenie evidencie a vypisovanie je podstatne dôležitejšie ako samotná výroba .

- máš problém ? napíš mail a máš dôkaz o tom že si to oznámil , čo bude ďalej , do toho ťa nič.

SKRÁTKA AKO U BLBÝCH NA DVORKU.    sry. nechcel som kričať/CapsLock/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte raz Ahoj , 

nepostihli Vás v poslednej dobe , najma po poslednom update hry problémy ? Pád hry , mrznutie aj Win ?

Stalo sa to aj známemu - tak sme to riešili a prišli na nasledovné:

FPS lietalo až na 120 a viac , fajn , ale na čo ?

- vypínalo to pre prekročenie teplotného limitu Grafiky.

- aj keď nemá tam nejakú sračku , podtaktovával no velmi to nepomohlo.

- šlo o čistú inštaláciu hry.

Ja tam mám len GTX 650 Ti Boost a nemal som čistú inštaláciu tak že ostali nastavenia hry tak ako bola pred Update.

Tj. Všetko na Vysoké / High ,  VSync - ZAPNUTÉ. Vykreslovanie SMAA .

FPS síce okolo 60 no všetko je stabilné a nepadá 

 

 - po nastavení hry tak ako to mám ja prestali problémy.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se Ti přehřívá GPU a kvůli tomu Ti kolabuje PC/systém, tak vypni ve hře vykreslování a dej vše maximálně na médium, a k tomu si zapni vertikální synchronizaci a nebude Ti to počítat FPS nad parametry monitora. Navíc vezmi do ruky vysavač a vyluxuj si všechny chladiče a ventilátory a filtry od prachu. Občas do těch chladičů se zavřenýma očima prudce foukni. Můžeš i dokoupit do bedny další ventilátor, popř. jako já si sundej bočnici PC. Tohle spolehlivě zabere :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na otázku: Ranked Batles - Je nejakaj výstup? Závěr? Informace?

Mě Silent odpověděl:

This mode will not return for now. We've identified a number of issues with it and, most importantly, the player participation wasn't high. We'll look into improving the mode and then we'll see if we can reintroduce it.

Tento režim se prozatím nevrátí. Zjistili jsme s sebou řadu otázek a, co je nejdůležitější, účast hráčů nebyla vysoká. Budeme se zabývat zlepšením režimu a pak uvidíme, jestli ho můžeme znovu zavést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď´d na otázku z chatu, cituji:

Zdeněk_Tesar Dnes 19:24

pohoda :) hele , jak mam odehrat tu ****ou kampan v AW .. ja tu posledni proste nedavam :D nejaka rada dokud jsem strizlivej ?

 

Nevím kterou ze Spec Ops máš na mysli. Na tieru 8 je to jen o něco těžší než hrát Hard v PvE.

Na T10 je kap. 1. na hranici hratelnosti. Jde o obsazovaní a udržení záchytných bodů (bazí). A čas na přejetí na předposlední je příliš krátký. Nestřílet se čelně s MBT  a T15 na tieru 11, jsou posílení na obraně, čelně jim nic neuděláš (náměstí). Obejít je a vzít do křížové palby (bot se točí čelně za tím, kdo do něho střílí).

2. kap. tak těžká není, ale je málo munice, a na konci i času.

3. kap. Ta je nehratelná. Málo munice u AFV. Letadlo na konci má 10k a to jeden, dva zbylí nedají. A bez munice to ani nejde. Neudělal jsem to a ani asi dělat nebudu. Všechno se nějak nechá ustát a odstřílet, to letadlo ne.

Je otázka komu je tenhle režim na T10 určený. Pár % hardcore hráčům? Bez hodně dobrého týmu to nevyhraješ. A splnit ostatní úkoly  je i pro většinu klanů nad jejich síly.  

Jako sólo hráč to na T9-10 nemá cenu hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, pítt64 napsal:

Souhlas...Tak opancéřované letící éro by si měli dát vývojaři patentovat, jako vrchol blbosti.

 

Dotaz na hráče EU:

Na EU se rozdával "Černý orel - Objekt 640" grátis Všem????

Najednou ho mám v gáráži a nevím proč a za co.:whistling:

Tak to máš kompenzaci za to, že jsi si koupil kdysi balíček s Challenger 1 Falcon. A oni slibovali, že už ho nikdy nebudou prodávat.

https://aw.my.com/gb/news/general/discounts-challenger-1-falcon-wz-1224

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pítt64 napsal:

Dík za vysvětlení...politiku na EU prostě nechápu.:facepalmic:

Silent se vyjádřil, že je to politika marketingového oddělení.

Well, I can't comment on marketing decisions. = No, nemohu komentovat marketingová rozhodnutí.

 

PS: Existuje k tomu pouze jediný racionální důvod. Tanky T10 nejsou a nebudou určeny k přímému prodeji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SRY za dotaz , to si vyvalil 70€ za Falcona a dostal si + Black Eagla ? Neviem ako sa s Falconom hrá no s T7 ho dávam aj z predu....nemá ten prídavok Chally1.

Vraj je to špeciálna dodávka pre Jordánsko. Veža z predu pevná ale korbu treba schovať. podla mňa na T8 slabší , EVO , VT4 , rusáci sú lepší.

a ešte 1 otázočka - prečo to v garáži najviac dusí grafiku a CPU , 60/50 stupňov - ventilátory sa rozbehnú že to počuť a v hre to ide dole a skoro nič nepočuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Stoner88 napsal:

SRY za dotaz , to si vyvalil 70€ za Falcona a dostal si + Black Eagla ? Neviem ako sa s Falconom hrá no s T7 ho dávam aj z predu....nemá ten prídavok Chally1.

Vraj je to špeciálna dodávka pre Jordánsko. Veža z predu pevná ale korbu treba schovať. podla mňa na T8 slabší , EVO , VT4 , rusáci sú lepší.

a ešte 1 otázočka - prečo to v garáži najviac dusí grafiku a CPU , 60/50 stupňov - ventilátory sa rozbehnú že to počuť a v hre to ide dole a skoro nič nepočuť.

Oni se Falcony objevili víckrát, podle fóra, ale mělo by se to vztahovat jen na tohle:

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&depth=1&hl=cs&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.cz&sl=en&sp=nmt4&tl=cs&u=https://aw.my.com/us/news/general/new-collectors-editions&xid=17259,15700021,15700124,15700149,15700168,15700173,15700186,15700191,15700201&usg=ALkJrhgzhy4ye0r225EMaJ1w6aiZ8DTKcw

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Stoner88 napsal:

SRY za dotaz , to si vyvalil 70€ za Falcona a dostal si + Black Eagla ? Neviem ako sa s Falconom hrá no s T7 ho dávam aj z predu....nemá ten prídavok Chally1.

Vraj je to špeciálna dodávka pre Jordánsko. Veža z predu pevná ale korbu treba schovať. podla mňa na T8 slabší , EVO , VT4 , rusáci sú lepší.

a ešte 1 otázočka - prečo to v garáži najviac dusí grafiku a CPU , 60/50 stupňov - ventilátory sa rozbehnú že to počuť a v hre to ide dole a skoro nič nepočuť.

Koupil jsem ho když jsem začal s touto hrou, před cca rokem a půl, ale na EU jsem vydržel ten půl rok a přešel na RU. Velice sporadicky se na EU juknu a když jsem spustil hru včera večer, přijela mi do garáže ta 640tka. Tak tam bude teda reznout stejně s T14.:Smile-bajan2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Stoner88 napsal:

Daj vedieť ako sa s BE hraje je to jeden zo strojov čo chcem....

Videa čo som videl ho opísali ako najagilnejšiu T10 :-)

Toho by chtěl kde kdo, ale málo kdo ho má. :-P (50 lidí z vánočního eventu a teď pár veteránů za Falcona).

 

Nejagilnější není. Type 99A2 je na tom líp. A Type má ještě "forsáž" na E-čku. A Orel stejně jako Type trpí na dělo, bez ubrání hp, při zásahu na koužek věže. Armatu na něj odstřílíš, T-90 taky.

Dělo má z T-90  je stejný.

Boky a zadek papírový.

Rozhodně není OP.

A vlajku si na něj nedáš, celá edice BE na ni a na obtisky nemá místo.

 

Hlavní přednost je, že dobře vypadá, hodně vydělává, a když máš rád ruský tanky, tak se s ním dobře hraje. V mnoha ohledech je lepší než Armata, až na dělo. V PvE je proti raketovýmu spamu dost odolnej (hlavně věž), podobně jako Chally, v GO když schováš vanu, tak špatně čelně prostřelitelnej a nad cca 45km/h má obrovský zrychlení, pak se chová trochu jako LT.

 

Retrofity stejný, velitel - Sanna, stejnej, spotřebáky stejný, jo, Orel má jedinej kamufláž:

 

 

 

ScreenShot0170.jpg

ScreenShot0171.jpg

ScreenShot0172.jpg

ScreenShot0174.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě dostal na ofiku ban. :Smile_teethhappy:

 

You have been banned for the following reason:
trolling

Date the ban will be lifted: 06-15-2018, 02:00 PM

 

Za tohle:

Tak by to chtělo ještě přidat pár útočných vrtulníků prodejcům. Z letadel nějakou tu stíhačku a bombardér. Pár drónů. Ať máme co expit.
Hmm, ale to už by nebyli tanky, ale letadla.
Hmm, a já bych neměl začínat s ironií, nebo se toho Devs chytnou.
Takže Devs. Strčte si ty letadla a vrtulníky, tam co slunce nesvítí. Tohle jsou tanky. Až budu chtít střílet letadla, tak budu hrát letadla. A nebudu si na to střílení brát tank. Her je na to dost.

V tomhle vlákně.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, reditelvesmiru napsal:

neni to permaBANan, takze naklidek :)

To není. Já to beru jako odměnu za dobře vykonanou práci. :Smile_trollface-3:

Jen se divím, že jsem ho nedostal, když jsem jednomu zapálenému napsal, že my.com ho z optimizmu vyléčí. :Smile_veryhappy:

CZ/SK fórum uzavřel kvůli toxicitě. Ono to anglický je dneska stejně toxický, jako bylo to naše. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 6. 2018 at 22:55, Iosifek napsal:

Toho by chtěl kde kdo, ale málo kdo ho má. :-P (50 lidí z vánočního eventu a teď pár veteránů za Falcona).

 

Nejagilnější není. Type 99A2 je na tom líp. A Type má ještě "forsáž" na E-čku. A Orel stejně jako Type trpí na dělo, bez ubrání hp, při zásahu na koužek věže. Armatu na něj odstřílíš, T-90 taky.

Dělo má z T-90  je stejný.

Boky a zadek papírový.

Rozhodně není OP.

A vlajku si na něj nedáš, celá edice BE na ni a na obtisky nemá místo.

 

Hlavní přednost je, že dobře vypadá, hodně vydělává, a když máš rád ruský tanky, tak se s ním dobře hraje. V mnoha ohledech je lepší než Armata, až na dělo. V PvE je proti raketovýmu spamu dost odolnej (hlavně věž), podobně jako Chally, v GO když schováš vanu, tak špatně čelně prostřelitelnej a nad cca 45km/h má obrovský zrychlení, pak se chová trochu jako LT.

 

Retrofity stejný, velitel - Sanna, stejnej, spotřebáky stejný, jo, Orel má jedinej kamufláž:

 

Dělo stejné nemá :-)

Má dělo s označením 2А46М-4

U T72B3, T90A a T90MS je dělo s označením 2А46М-5

vím banalita, ale shodneme se že 640 na svém postu by ho mohla mít krapet lepší

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...