Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Otevřel jsem těch 21 platinovek.

Kromě bostů a insignií: 3 x 10M kreditů = 30 000 000

4 x 50k volných expů = 200 000

Po pár šprdlikách 135 goldů

To by i šlo, a neprodělal jsem tím, že jsem počkal.

 

Jinak, je to nepřehledný, než si zvyku, tak to chvíli dá.

Velitelé jsou nepředělaní.

Assalut Squet stále nemám, chybějící platinovky jakbysmed.

Nastavení kláves jsem měl zrušené, doufám jen že to zase nezmizí až hru vypnu, jako posledně.

 

Rozkoukávám se, ale je to jinak než prezentovali, asi budou pokračovat. Tak nás čeká spousta aktualizací.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Tak jsem zrovna pochopil logiku těch kontraktů... Furt jsem přemýšlal, jak začít hrát o ten sheridan :-D Je to docela fajn, že má hráč možnost vyjezdit auto, i když teda ještě nevím, co to bude obnášet.

A prozradíš to?

Pro mě to je furt jak když Kočička s Pejskem vařili dort.:cooksmiley: Bude chvíli trvat než se zorientuju.:hungrysmileys:

Zatím jsem nasranej. Nejen že zmizelo nastavení kláves, ale klávesa L.Alt a Windows nejdou definovat. Já měl na Altu kouřáky. S mejma nemotornejma prstama se to co jsem dělal atomaticky 1,5roku, bude blbě přemiklikovávat. :smileys-devil-785870:

 

 

před 14 hodinami, pítt64 napsal:

:Smile_veryhappy: a co bys hrál, když jsi závislák jako já :secret:

Věnoval se něčemu jinému než hraní? Např něčemu ušlechtilému, co posiluje ducha a dělá z člověka intelektuála.:-P

Místo toho, co z člověka dělá slintajícího kreténa s pěnou u huby, který nejdřív provozuje hod myší do dálky, což skončí na nejbližší zdi. Pak se snaží umělecky ztvárnit kulatel čtverac - z monitoru pomocí klávesnice obouruč. A následně jde posilovat atrofované svalstvo stěhováním PC do nejbližšího okna s mířeným hodem do kontejneru. Pak už může akorát tak šáhnout po něčem, co má vysoký obsah CH3CH2OH, aby "posílil" zbylé mozkové buňky, pak místo tanků prohánět bílé myšky a vozit na hřbetě orangutana.   :smiley-drinking:  :facepalm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdříve se nahoře klikne napravo od Garage na HQ. Objeví se to rozhraní na obrazovce, kde si volíte PvP, PvE, mise a další nepochopitelné a úplně napravo té obrazovky jsou ve svislém pruhu neschovávatelné úkoly - kontrakty. Jsou to 3 okýnka na sebou. V prvním nahoře jsou 2ks denní úkoly s počitadlem x/20 a po doběhnutí baru na 20/20 za X dní, při plnění dennéch úkolů, dostanete odměnu. Nyní tam mám 7 dnů premka. To okýnko je kontrakt, při 20/20 je kontrakt splněný. Pod tím je okénko kontraktu x/100, který má být spustitelný, až budete mít alespoň jeden kontrakt splněný. Tedy to první okénko. Nejspodnější třetí okénko kontraktu x/200 má hodnotu sheridanu u mně, a jde se do toho zapojit, až budu mít dva kontrakty, dvě okýnka, splněné. Zatím teda nemám ponětí jak to bude probíhat. Vzhledem k tomu , že ty úkoly v prvním okénku mají hodnoty jako 1 a 2 nějaké té hodnoty počitadla, tak to bude trvat nepřiměřeně dlouho. První okénko vyjde tak na 8-12 herních dní.

Takový kontinuální nepřetržitý event.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Nejdříve se nahoře klikne napravo od Garage na HQ. Objeví se to rozhraní na obrazovce, kde si volíte PvP, PvE, mise a další nepochopitelné a úplně napravo té obrazovky jsou ve svislém pruhu neschovávatelné úkoly - kontrakty. Jsou to 3 okýnka na sebou. V prvním nahoře jsou 2ks denní úkoly s počitadlem x/20 a po doběhnutí baru na 20/20 za X dní, při plnění dennéch úkolů, dostanete odměnu. Nyní tam mám 7 dnů premka. To okýnko je kontrakt, při 20/20 je kontrakt splněný. Pod tím je okénko kontraktu x/100, který má být spustitelný, až budete mít alespoň jeden kontrakt splněný. Tedy to první okénko. Nejspodnější třetí okénko kontraktu x/200 má hodnotu sheridanu u mně, a jde se do toho zapojit, až budu mít dva kontrakty, dvě okýnka, splněné. Zatím teda nemám ponětí jak to bude probíhat. Vzhledem k tomu , že ty úkoly v prvním okénku mají hodnoty jako 1 a 2 nějaké té hodnoty počitadla, tak to bude trvat nepřiměřeně dlouho. První okénko vyjde tak na 8-12 herních dní.

Takový kontinuální nepřetržitý event.

Je fajn, že to udělali jen pro PvE a né jako na RU i pro PvP...konečně to prašivý PvP skončí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Nejdříve se nahoře klikne napravo od Garage na HQ. Objeví se to rozhraní na obrazovce, kde si volíte PvP, PvE, mise a další nepochopitelné a úplně napravo té obrazovky jsou ve svislém pruhu neschovávatelné úkoly - kontrakty. Jsou to 3 okýnka na sebou. V prvním nahoře jsou 2ks denní úkoly s počitadlem x/20 a po doběhnutí baru na 20/20 za X dní, při plnění dennéch úkolů, dostanete odměnu. Nyní tam mám 7 dnů premka. To okýnko je kontrakt, při 20/20 je kontrakt splněný. Pod tím je okénko kontraktu x/100, který má být spustitelný, až budete mít alespoň jeden kontrakt splněný. Tedy to první okénko. Nejspodnější třetí okénko kontraktu x/200 má hodnotu sheridanu u mně, a jde se do toho zapojit, až budu mít dva kontrakty, dvě okýnka, splněné. Zatím teda nemám ponětí jak to bude probíhat. Vzhledem k tomu , že ty úkoly v prvním okénku mají hodnoty jako 1 a 2 nějaké té hodnoty počitadla, tak to bude trvat nepřiměřeně dlouho. První okénko vyjde tak na 8-12 herních dní.

Takový kontinuální nepřetržitý event.

Arnošte, díky.

 

před 22 minutami, Amina-opice napsal:

Je fajn, že to udělali jen pro PvE a né jako na RU i pro PvP...konečně to prašivý PvP skončí...

Opičáku, jen takovou pravopisnou připomínku z oblasti sématiky. Ironie nebo sarkazmus se píše do uvozovek, pokud to není z kontextu zcela zřejmé.

On by ti to mohl někdo i uvěřit. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Amina-opice napsal:

Vážně, ještě včera nebyly?...na fóru se tam do Silenta pustili dost zostra ;-)

 

dokonce muzes jednou denne 1 ukol vymenit, je tam roll "tlacitko"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni zachvi zasekaj počítač takovou spoustou nepotřenejch procesů, až to ani chodit nebude. :smileys-devil-785870:

Už jim nestačí spuštěná jen hra plus další tři procesy na pozadí (daj se vypnout, žádnej vliv na hru), už se spouští další, přes kterej se ovládá ta nová blbost (nedá se vypnout, nefunguje to pak), štáb. Navíc se to spouští několikrát, pokud zkouším ty ikony. Je to  awbrowser.exe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 5. 2018 at 18:11, Iosifek napsal:

Takže, alespoň co jsem pochytil, tak zmizí z beden vyšší bedna. Zmizí premium, a objeví se v platině pár šprdliků goldů, max. 200. běžně 10, 15, 19 a tak. Boosty budou na 2h, ale zase s dvojnásobkem. Místo +25%, tak 50%. A bude jich míň.

Já mám 21 platinovek a ty si nechám. Zbytek jiné hodoty jsem otevřel.

 

 

ty boosty s dvojnasobkem na 2h si nabral kde?

dostal jsem diamond xp boost a je tam jen 30% na 2h a radi ho to v inventari nad platinum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, reditelvesmiru napsal:

ty boosty s dvojnasobkem na 2h si nabral kde?

dostal jsem diamond xp boost a je tam jen 30% na 2h a radi ho to v inventari nad platinum

Odhadoval jsem to podle videí otevírání platinovek, který jsem viděl před 0.25.  Dosud byly 12h boosty max. 50%, a tam proběhly 2h100%.

Jeden co byl na posádku jsem utratil, nevím kolik měl ale mám tohle:

Ten zakroužkovanej je boost co byl dosut nejvýší hodnoty ve hře, a z beden nepadal. měl jsem jich asi 12 za nějaké eventy.

Na tom druhým screnu - vypadá to na upravené tyhle boosty. Nevím jestli byly ve zlatě a platině.

 

 

 

ScreenShot0151.jpg

ScreenShot0152.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Iosifek napsal:

 

Nebila to výjimečná nabídka echt beden, co se nebude opakovat?

Cena je skutečně jak jsem psal (2800 rublů nebo 14000 goldů), ale můžeš jít i do igromarketu ( jak je v RU zvykem) a koupit echt bednu za 99 rublů. Jinak je to akce do 11.6.

 

bedna.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím to vzít zpět...penetrace je evidentně vyšší, stejně jako rychlost střel, camo tak hrozné není...dpm přes 8k, reload 3.7s, nevím o jiném tanku který by měl ve hře s AP municí vyšší DPM,věž je více vepředu, takže na číňana sklápí i s -6 docela slušně...APS má 360 stupňů takže vás často zachrání a dingnout to umí taky, kulomety stím mají problém...je to klasickej přisírač...když je do čeho střílet nastřílíte kotel...trošku problém je málo munice..jen 38 kousků :Smile_sceptic:

Takže ta cena cca 1000 Kčs je vcelku slušná.

ScreenShot0001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drazí spoluhráči, mám problém pánové. Dostal jsem nový AMD procák a desku, nejprve to nenašlo můj systémový SSD do M2 slotu, budiž, dostal ho syn, ale pak to nechtělo nainstalovat W10 na druhé SSD samsung 850, že vzhledem k desce s UEFI to na ten disk nenainstaluje pro MBR tabulku. Prosím Vás, co mám s tím SSD udělat, aby nějakým formátováním se ta MBR tabulka zaměnila za něco použitelného pro instalaci W10?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Amina-opice napsal:

Tak musím to vzít zpět...penetrace je evidentně vyšší, stejně jako rychlost střel, camo tak hrozné není...dpm přes 8k, reload 3.7s, nevím o jiném tanku který by měl ve hře s AP municí vyšší DPM,věž je více vepředu, takže na číňana sklápí i s -6 docela slušně...APS má 360 stupňů takže vás často zachrání a dingnout to umí taky, kulomety stím mají problém...je to klasickej přisírač...když je do čeho střílet nastřílíte kotel...trošku problém je málo munice..jen 38 kousků :Smile_sceptic:

Takže ta cena cca 1000 Kčs je vcelku slušná.

ScreenShot0001.jpg

Být to na EU, tak to za ten litr koupím, pasu po LT na >T8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...