Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 17 minutami, Romario napsal:

Jde o to, že po patchi v platinovce bude daleko méně než nyní. Ještě nějaký drb o tanku T-80B Patriot. Na ruských sociálních sítí zaměřených na AW se začalo spekulovat, že na tento tank bude něco jako maraton. Jedná se zatím o spekulaci a není zatím jisté, že tank vůbec přijde do hry.:smiley_laptop:

Už to tu zaznělo pokud přijde do hry...tak jako ta Viktorka budeš muset něco odjezdit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem za něco dostal LOOT bednu, ale bylo v ní kulové.

 

HA! Dneska nastřílejte 100M DMG!

Druhá bedna kulové...

A třetí taky NIC!

NA 3x = houňo

EU 3x = houňo  (1den premia)

 

Tak tak přemejšlím, kolik jsem těch echt beden vlastně už otevřel. 3+3+5+5+3+3+3+3+5= 33ks ? (EU + NA)

V prvních třech ZBD-86 Neon - Standalone Tier 3, v druhejch 100 gold, ve zbytku dohromady cca 7dní prémka. A pak ten šunt.

Nějak je ten obsah horší a horší.

 

Jo, na NA jsem vlezl za zvědavosti, jak to tam hrajou. Kupodivu , na rozdíl od WoT se nechá hrát i s ping 180ms. S hráčskou základnou je to tam ale katastrofa. To ještě v EU je přelidněno.

Tam jsem rozdělal všechny bedny. na rozdíl od těch echt mě štěstí přálo. Skoro 1/4M volňásku jsem dlouho neviděl, a že jsem těch platinovek (na EU) pozotvíral stovky.

 

ScreenShot0144.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Iosifek napsal:

Jak víš, že je to na jeho příkaz?

Podle toho co jsem tady viděl z TS na Ru, tak soudím, že tam jednak nemá pravomoc, tedy to není jeho výmysl, a za druhé si myslím, že to ani není v jeho kompetenci. 

Jinak jsem mu to už stačil na ofiku omlátit o hlavu. :-) Tedy soudím že to četl, když do vlákna o dva příspěvky dál něco psal.

Já nevím ,my máme v práci člověka na kterýho se všechno svádí, v AW na to máme Silenta...údajně a já to možná i chápu jim prostě vadí, že když přijde někdo nový tak v té frontě vidí, jak je tam málo hráčů a to ho odradí, jenže když bude čekat na bitvu a nebude se moci nahodit např. na tier kde je hráčů ve frontě více, tak se to stejně nesloží, ne? A on to odinstaluje,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, akymcz76 napsal:

Vy by jste nejradši všechno hned a zadarmo.

 

Jako by jste zapoměli na WoTko. Tam už od 5 tieru proděláváš. S Gold municí kolikrát ani neprostřelíš.A jiné.

Tady má desítku každý a pak je to znát.

 

Zkus te někdy vytáhnout nějaká pozitiva.

 

Antonius :thumbsup:

proto taky WoT uz nehrejeme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Amina-opice napsal:

Já nevím ,my máme v práci člověka na kterýho se všechno svádí, v AW na to máme Silenta...údajně a já to možná i chápu jim prostě vadí, že když přijde někdo nový tak v té frontě vidí, jak je tam málo hráčů a to ho odradí, jenže když bude čekat na bitvu a nebude se moci nahodit např. na tier kde je hráčů ve frontě více, tak se to stejně nesloží, ne? 

a budou mit zaminku vypnout konecne PVP a GLOPS :), protoze PVE to slozi skoro vzdy i bez cisel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Amina-opice napsal:

Já nevím ,my máme v práci člověka na kterýho se všechno svádí, v AW na to máme Silenta...údajně a já to možná i chápu jim prostě vadí, že když přijde někdo nový tak v té frontě vidí, jak je tam málo hráčů a to ho odradí, jenže když bude čekat na bitvu a nebude se moci nahodit např. na tier kde je hráčů ve frontě více, tak se to stejně nesloží, ne? A on to odinstaluje,ne?

Tak nějak mě to připadá. Že se na něho hodí všechno. Přitom na to nemá postavení a má svázané ruce. Nebudu ho chválit, netřeba ho hanět, ale zastat se ho, kvůli něčemu za co nemůže. To tak nějak musím.

On ten problém je, ale někde jinde. Ryba smrdí od hlavy.

Organizační bordel v té firmě (bug.com) musí bejt příšernej, když je to vidět i na jejich produktu. Na kvalitě práce těch zaměstnanců je to vidět.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, reditelvesmiru napsal:

a budou mit zaminku vypnout konecne PVP a GLOPS :), protoze PVE to slozi skoro vzdy i bez cisel

Ale řediteli, vždyť dobře víš, že preferovanej režim je GLOPS. Kdyby ho nesmyslně neupřednostňovaly, tak už byl dávno mrtvej. Jen by mě zajímalo, kterej hlavoun za něj bere premie, a tak ho drží při životě zuby nehty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem chtěl vyzkoušet Korneta...PvP čekačka LONG...tak jdu do PvE Starry night...po vystřílení raket jsem si je doplnil...po první salvě dalších raket Kornet bez munice po zbytek bitvy...Kornety tam byly tři..takže tak po půlce bitvy jsme na sebe smutně koukali :-P Bitva skončila, píše to, že Kornet je stále v bitvě...bojím se zkoušet cokoliv dalšího....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha díky, su už asi přepracovaný, přepisuju jeden z posledních dokumentů GDPR, definici pověřence, jeho nutnost a práci. Je s tím spojeno takové okrádání, jak není zákon, a všichni si nechávají královsky zaplatit, jak to podle něj bude, a nikdo, opravdu nikdo, neviděl ani návrh. Toho našeho zákona teda. Jen to jednotné EU nařízení. Stejně tak se nikde nedočteš, co dát vlastně do náplně práce do pracovní smlouvy s pověřencem.

U nás ve firmě to budu já, takže asi převedeme veškeré společné jmění manželů na manželku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, arnost905 napsal:

Aha díky, su už asi přepracovaný, přepisuju jeden z posledních dokumentů GDPR, definici pověřence, jeho nutnost a práci. Je s tím spojeno takové okrádání, jak není zákon, a všichni si nechávají královsky zaplatit, jak to podle něj bude, a nikdo, opravdu nikdo, neviděl ani návrh. Toho našeho zákona teda. Jen to jednotné EU nařízení. Stejně tak se nikde nedočteš, co dát vlastně do náplně práce do pracovní smlouvy s pověřencem.

Vůbec bych se nějakým zněním našeho zákona nezatěžoval, jelikož to nařízení je nadřazeno našim zákonům, můžou si tam implementovat nějakou omáčku okolo, ale to co je obsahem nezmění...je to jenom divadlo, naše politické orgány mají moc asi jako v době protektorátu tzn.pouze formální...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

31 мая с 13:30 до 16:30 мск игра будет недоступна в связи с техническими работами, направленными на решение проблем в работе матчмейкера.:Smile_kamikaze::facepalmic::smiley-drinking:

Kluci přišli na to, že je to jak tu bylo řečeno bug-fest. Dneska si moc nezahrajem...no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...