Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 51 minutami, Iosifek napsal:

Hmm, tak tys to nepochopil.

Hra je dobrá, jinak bychom ji nehráli.

Potřebovala by jen jiné vedení.

 

Od další aktualizace, 0.25 nevím(e) co čekat. Jestli se máme těšit nebo děsit. Tedy jestli po ní budeme jásat nebo brečet.

Takže tohle je možný a ustálený scénář:

- spoustě lidí nepůjde ta hra vůbec spustit

- veškeré nastavení co máš budou na nule a budeš je muset znovu nastavit, třeba i s každým spuštěním hry ( jo to už tady taky bylo, u nastavení kláves)

- některý mapy ti nepůjdou hrát a ty cos měl oblíbené stáhnou z rotace nebo je úplně překopou (u mě Snake Bite)

- to na cos byl zvyklej ti nerfnou nebo to překopou (určitě Erin) - to zas tak zásadní není

- objeví se spousta novejch bugů, který budou odstraňovat týdny/měsíce a některé neodstraní vůbec a při jejich odstraňování nasekají další bugy (přibudou k těm co už máme a spousta nic, umořilo osla)

- jen se můžeme hrozit, kdy dají, jak slibovali, 15 levelů posádkám

 

Vůbec neřeším vyváženost tanků, buď mě sedí, a pak s ním hraju, nebo mě nesedí a nechám je bejt. Stejně je budu expit volnejma, co bych s nima jinak dělal, tak o ni nejde.

Velitelé, to je vůbec samostatná kapitola. Překopali je už několikrát. Jen jsme na tom prodělali. S 15 levelama maji skoro to samé co měli s 5 levelama. Potřebuješ tak tři s určitejma vlastnostma. Víc jich stejně málokdo jezdí. Potřebuješ jich víc jen abys mohl ty co máš vyexpit na 15.

 

A tak bych mohl pokračovat. Od otravných věcí (nepodstatnejch), jako že když si pustím replay, pokud ho vůbec najdu i když ho mám uloženej tak ho hra nezobrazí (to je zásatní bug, složka nesouhlasí se zobrazením přehrávače). Tak mě budou vyskakovat a otravovat okna s nápovědou ještě dalších 5-10 her. Už od 0.18. 

Assalut Sqvat má být za deset koleček her Insane. Mám odehráno 17 vítězných koleček a stále nic. V patchu opravovali počítadlo, jen ne tohle (polovičatá práce). Tak to odstraní tím, že v 0.25 Karibská krize skončí.

A dovolání žádné. Budou si hrát na mrtvé brouky. Odkážou tě na to, že to je Beta-verze. Případně tě zabanují.

Atd., atd.

 

Rozčiluje nás blbost, ale boj s ní je jak boj s větrnými mlýny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mám dojem, že to co jsi napsal je jasný důvod kouknout se i po jiných hrách a občas si zahrát něco jiného. Vřele doporučuji z vlastní zkušenosti. :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Romario napsal:

Mám dojem, že to co jsi napsal je jasný důvod kouknout se i po jiných hrách a občas si zahrát něco jiného. Vřele doporučuji z vlastní zkušenosti. :Smile_honoring:

Tak já se občas i pustím do něčeho jiného a pak se vracím.  :-P

Jen mě pak ten bordel ve hře přijde ještě větší. Úklid žádnej. :smileys-devil-785870:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, ve Wotku se zase dějou věci, že si člověk říká, že to tam už opravdu zabalí. Tak si říkám, zajdu do krčmy u Tankána a uvidím, jestli se náhodou neschází hráči WoT znovu u AW. V hospodě bylo zhaslé zamčené, na dveřách napsané, že ju lóni zavřeli. To asi čeština do AW nebude? 

No toš su rád, že je enom přestěhovali a že sem to tu našél. Jak to teda aktuálně vypadá na EU servru, má cenu to stahovat? Slyšel jsem, že se to dnes hraje na ruském servru a EU je nehratelný, asi se nedá přenést účet z EU na RU co? Od začátku se mi to zas hrát nechce, na EU mám víc než 10k goldů, fůru prémiových tanků, vyexpené po 8 tier, to určitě nechcu začínat od 0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, piratzdonuceni napsal:

Zdar, ve Wotku se zase dějou věci, že si člověk říká, že to tam už opravdu zabalí. Tak si říkám, zajdu do krčmy u Tankána a uvidím, jestli se náhodou neschází hráči WoT znovu u AW. V hospodě bylo zhaslé zamčené, na dveřách napsané, že ju lóni zavřeli. To asi čeština do AW nebude? 

No toš su rád, že je enom přestěhovali a že sem to tu našél. Jak to teda aktuálně vypadá na EU servru, má cenu to stahovat? Slyšel jsem, že se to dnes hraje na ruském servru a EU je nehratelný, asi se nedá přenést účet z EU na RU co? Od začátku se mi to zas hrát nechce, na EU mám víc než 10k goldů, fůru prémiových tanků, vyexpené po 8 tier, to určitě nechcu začínat od 0.

Zdravím.

Účty jsou nepřenositelné. Duplicitně se jen dávají některé odměny NA/EU, pokud máš účet pod jedním emailem.

Hratelnost EU? Záleží co očekáváš.

PvP 15x15? Tak to max. 3x za večer a ještě tak na tieru 6-8. Pokud ti stačí okolo 8x8 a občas skrimiš, 15x15 vyjímečně, tak to v prime time hází. Do 5min jsi ve hře určitě, většinou to tak dlouho netrvá. Pokud to tedy zase nějakým eventem nerozboří. 

PvE hratelné normálně, Spec Ops (odnož PvE) se taky dá. GLOPS jak kdy, udělali z toho taky skrimiše.

Tak to stáhni a uvidíš. Neproděláš na tom. Nevím jak jsi to dlouho nehrál, ale je tu spousta změn.

WoTko jsem zabalil před 1,5 rokem. Tam se opravdu vracet nehodlám. I s idiot-managementem je AW mnohokrát lepší.

Já hraju většinou PvE Jsou tu povolanější PvPčkáři.

Jó, a češtinu, slovenštinu najdeš tady. Dokonce dvě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, piratzdonuceni napsal:

Zdar, ve Wotku se zase dějou věci, že si člověk říká, že to tam už opravdu zabalí. Tak si říkám, zajdu do krčmy u Tankána a uvidím, jestli se náhodou neschází hráči WoT znovu u AW. V hospodě bylo zhaslé zamčené, na dveřách napsané, že ju lóni zavřeli. To asi čeština do AW nebude? 

No toš su rád, že je enom přestěhovali a že sem to tu našél. Jak to teda aktuálně vypadá na EU servru, má cenu to stahovat? Slyšel jsem, že se to dnes hraje na ruském servru a EU je nehratelný, asi se nedá přenést účet z EU na RU co? Od začátku se mi to zas hrát nechce, na EU mám víc než 10k goldů, fůru prémiových tanků, vyexpené po 8 tier, to určitě nechcu začínat od 0.

Ahoj. Pokud chceš hrát PvP, tak jednoznačně na RU serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Iosifek napsal:

Hmm, tak tys to nepochopil.

Hra je dobrá, jinak bychom ji nehráli.

Potřebovala by jen jiné vedení.

 

Od další aktualizace, 0.25 nevím(e) co čekat. Jestli se máme těšit nebo děsit. Tedy jestli po ní budeme jásat nebo brečet.

Takže tohle je možný a ustálený scénář:

- spoustě lidí nepůjde ta hra vůbec spustit

- veškeré nastavení co máš budou na nule a budeš je muset znovu nastavit, třeba i s každým spuštěním hry ( jo to už tady taky bylo, u nastavení kláves)

- některý mapy ti nepůjdou hrát a ty cos měl oblíbené stáhnou z rotace nebo je úplně překopou (u mě Snake Bite)

- to na cos byl zvyklej ti nerfnou nebo to překopou (určitě Erin) - to zas tak zásadní není

- objeví se spousta novejch bugů, který budou odstraňovat týdny/měsíce a některé neodstraní vůbec a při jejich odstraňování nasekají další bugy (přibudou k těm co už máme a spousta nic, umořilo osla)

- jen se můžeme hrozit, kdy dají, jak slibovali, 15 levelů posádkám

 

Vůbec neřeším vyváženost tanků, buď mě sedí, a pak s ním hraju, nebo mě nesedí a nechám je bejt. Stejně je budu expit volnejma, co bych s nima jinak dělal, tak o ni nejde.

Velitelé, to je vůbec samostatná kapitola. Překopali je už několikrát. Jen jsme na tom prodělali. S 15 levelama maji skoro to samé co měli s 5 levelama. Potřebuješ tak tři s určitejma vlastnostma. Víc jich stejně málokdo jezdí. Potřebuješ jich víc jen abys mohl ty co máš vyexpit na 15.

 

A tak bych mohl pokračovat. Od otravných věcí (nepodstatnejch), jako že když si pustím replay, pokud ho vůbec najdu i když ho mám uloženej tak ho hra nezobrazí (to je zásatní bug, složka nesouhlasí se zobrazením přehrávače). Tak mě budou vyskakovat a otravovat okna s nápovědou ještě dalších 5-10 her. Už od 0.18. 

Assalut Sqvat má být za deset koleček her Insane. Mám odehráno 17 vítězných koleček a stále nic. V patchu opravovali počítadlo, jen ne tohle (polovičatá práce). Tak to odstraní tím, že v 0.25 Karibská krize skončí.

A dovolání žádné. Budou si hrát na mrtvé brouky. Odkážou tě na to, že to je Beta-verze. Případně tě zabanují.

Atd., atd.

 

Rozčiluje nás blbost, ale boj s ní je jak boj s větrnými mlýny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

před 7 hodinami, Iosifek napsal:

Hmm, tak tys to nepochopil.

Hra je dobrá, jinak bychom ji nehráli.

Potřebovala by jen jiné vedení.

 

Od další aktualizace, 0.25 nevím(e) co čekat. Jestli se máme těšit nebo děsit. Tedy jestli po ní budeme jásat nebo brečet.

Takže tohle je možný a ustálený scénář:

- spoustě lidí nepůjde ta hra vůbec spustit

- veškeré nastavení co máš budou na nule a budeš je muset znovu nastavit, třeba i s každým spuštěním hry ( jo to už tady taky bylo, u nastavení kláves)

- některý mapy ti nepůjdou hrát a ty cos měl oblíbené stáhnou z rotace nebo je úplně překopou (u mě Snake Bite)

- to na cos byl zvyklej ti nerfnou nebo to překopou (určitě Erin) - to zas tak zásadní není

- objeví se spousta novejch bugů, který budou odstraňovat týdny/měsíce a některé neodstraní vůbec a při jejich odstraňování nasekají další bugy (přibudou k těm co už máme a spousta nic, umořilo osla)

- jen se můžeme hrozit, kdy dají, jak slibovali, 15 levelů posádkám

 

Vůbec neřeším vyváženost tanků, buď mě sedí, a pak s ním hraju, nebo mě nesedí a nechám je bejt. Stejně je budu expit volnejma, co bych s nima jinak dělal, tak o ni nejde.

Velitelé, to je vůbec samostatná kapitola. Překopali je už několikrát. Jen jsme na tom prodělali. S 15 levelama maji skoro to samé co měli s 5 levelama. Potřebuješ tak tři s určitejma vlastnostma. Víc jich stejně málokdo jezdí. Potřebuješ jich víc jen abys mohl ty co máš vyexpit na 15.

 

A tak bych mohl pokračovat. Od otravných věcí (nepodstatnejch), jako že když si pustím replay, pokud ho vůbec najdu i když ho mám uloženej tak ho hra nezobrazí (to je zásatní bug, složka nesouhlasí se zobrazením přehrávače). Tak mě budou vyskakovat a otravovat okna s nápovědou ještě dalších 5-10 her. Už od 0.18. 

Assalut Sqvat má být za deset koleček her Insane. Mám odehráno 17 vítězných koleček a stále nic. V patchu opravovali počítadlo, jen ne tohle (polovičatá práce). Tak to odstraní tím, že v 0.25 Karibská krize skončí.

A dovolání žádné. Budou si hrát na mrtvé brouky. Odkážou tě na to, že to je Beta-verze. Případně tě zabanují.

Atd., atd.

 

Rozčiluje nás blbost, ale boj s ní je jak boj s větrnými mlýny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No, já mluvím právě o tomhle, aktualizace 0.25 ještě ani nevyšla a ty už jsi ji odepsal.

A to je právě ten Váš postoj, z mého hlediska si zbytečně kazíte dojem z hry, což je Vaše věc, ale kazíte ji i ostatním. Stejně jako s tou podporou, taky s ní mám špatnou zkušenost... no a co? Budu si pořád stěžovat a říkat jak mě odbyli? Psát pseudovtipné poznámky jak oni jsou špatní a já jen kroutím hlavou? Samozřejmě že ne, páč bych jim věnoval víc času než chci a taky nebudu sobě ani ostatním kazit náladu neustálým připomínáním negativní zkušenosti.  Negace je negace a snižuje nejen náladu, ale i efektivitu konání. 

 

Řekl bych, že můj postoj je od toho tvého dost opačný, hru si užívám, odpočívám u ní a baví mě. Pokud tomu tak přestane být, odcházím. Proto se musím přiznat, že nechápu a nemusím negativisty, co kolem sebe šíří beznaděj a zmar, jako že kdyby si náhodou někdo nevšiml, že bedničky jsou uplně o ničem, tak na foru se to určitě dozví, prostě zmar a beznaděj, to se pak nedivte, že ta populace nějak neroste.

 

Každá hra má své mouchy a záleží jen na nás jak moc nám vadí. Ze tří nejprofláklejších her podobné tématiky mi přijde AW jako nejlepší, proto ji hraju, až bude lepší, půjdu hrát lepší, ale do té doby si to rozhodně nebudu znechucovat. Tímhle tohle téma považuju ze své strany za vyčerpané a slibuju, že už Vám tu Vaši oblíbenou kratochvíli ve stěžování nebudu komentovat, přece Vám to nebudu znechucovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, piratzdonuceni napsal:

Dík za odpovědi,

to PvP má jaký MM když vezmu 6 tier prémiák? nebudu trvale v tier 8?

Tohle není WoTko, tady na tom tak nezáleží. Stejně musíš střílet  Weakspoty. Víc záleží na tom, jak hraješ.

AW je schválně dělané tak, aby T+2 bylo hratelné. A to i když je např. ta T6 ve stocku a T8 ful.

T+/- 1 je normál. T+/- 2 občas a někdy i T+/-3.  jak to dá MM dohromady.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Atonius napsal:

 

No, já mluvím právě o tomhle, aktualizace 0.25 ještě ani nevyšla a ty už jsi ji odepsal.

A to je právě ten Váš postoj, z mého hlediska si zbytečně kazíte dojem z hry, což je Vaše věc, ale kazíte ji i ostatním. Stejně jako s tou podporou, taky s ní mám špatnou zkušenost... no a co? Budu si pořád stěžovat a říkat jak mě odbyli? Psát pseudovtipné poznámky jak oni jsou špatní a já jen kroutím hlavou? Samozřejmě že ne, páč bych jim věnoval víc času než chci a taky nebudu sobě ani ostatním kazit náladu neustálým připomínáním negativní zkušenosti.  Negace je negace a snižuje nejen náladu, ale i efektivitu konání. 

 

Řekl bych, že můj postoj je od toho tvého dost opačný, hru si užívám, odpočívám u ní a baví mě. Pokud tomu tak přestane být, odcházím. Proto se musím přiznat, že nechápu a nemusím negativisty, co kolem sebe šíří beznaděj a zmar, jako že kdyby si náhodou někdo nevšiml, že bedničky jsou uplně o ničem, tak na foru se to určitě dozví, prostě zmar a beznaděj, to se pak nedivte, že ta populace nějak neroste.

 

Každá hra má své mouchy a záleží jen na nás jak moc nám vadí. Ze tří nejprofláklejších her podobné tématiky mi přijde AW jako nejlepší, proto ji hraju, až bude lepší, půjdu hrát lepší, ale do té doby si to rozhodně nebudu znechucovat. Tímhle tohle téma považuju ze své strany za vyčerpané a slibuju, že už Vám tu Vaši oblíbenou kratochvíli ve stěžování nebudu komentovat, přece Vám to nebudu znechucovat :)

bud jsi neskutecne naivni, nebo ti za ty blaboly nekdo plati... jinak si to bohuzel nedovedu vysvetlit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci prďte na to dohadování, stejně si to soudruzi udělají po svém a smiřte se s tím že tomu už defakto Obsidian nějak nešéfuje, Veteráni jsou dotčeni tím kam hra směřuje (určitě oprávněně) nováčci jsou nadšeni...prostě realita.

Jinak to není a nebude. Plácáním játry tady si stejně ho....no pomůžeme. A když budem plácat jinde (na podpoře) z 90% je to stejně jedno.

Sám opravuji již pátou variantu  čěštiny do verze 0.25. a vždy se nestačím divit, co dovedou vypustit aniž by si to lokálně vyzkoušeli.

Vývojaři jsou unešeni jak válí, hráči (vetetráni) jsou zklamáni jak na hru kálí...ale jinak to nebude.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych to spíše směřoval k tomu jak poradit našim hráčům...kdo kde narazil na bug (poz, mapa Erebos - Ikar, místo: letiště - nádrže PHM, jsem vzal taranem a zůstal vyset pod zničenu nádrží, Nebýt rusa co do mě po třetím voláním SOS - bug ,šťouchnul vysím tam do teď. Jinak i na RU ,mám na každém vozidle naší vlajku. 90 % hráčů RU to neva ,ale těch 10% někdy stojí za to. :-)

Samozřejmě ulevit si zde taky každý může....to patří k věci...prostě tanky mám rád a tak to hraji i za někdy debilních podmínek...

Hoši, lovu zdar a pevný pancíř.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, pítt64 napsal:

...prostě tanky mám rád a tak to hraji i za někdy debilních podmínek...

 

Tak si tak.

Vlajku mám na všem kam jde dát. Ale protože máme líný pavouky, tak na některý prémiáky neupletli síťky, kam by šli dát. :-(

 

PS: Pitte, promiň ale ono se tomu vyhnout nedá. Kam se podíváš, tak nakonec narazíš na bug.

 

Některé jsou tedy úsměvné. Jedu např. decapovat na Harmbirgeru a najednou panáčkuju. :Smile_trollface-3:

 

ScreenShot0315.jpg

ScreenShot0316.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na rovné silnici se mi to ještě nestalo, kromě toho, že najedu na neviditelný objekt. Ale např. na mapě PvE ZERO něco se doslova zadřete na hrázi té přehrady u startu. Párkrát jsem tam uvízl, když jsem chtěl s artynou minout skálu při podpůrné střelbě na kolečko na severu a zapomenul na tu záludnost.

Jinak celkem běžně uvíznu při taranu libovolné nádrže nebo na hraně bortících se mostů. A při respawnu občas trčím ze skály apod. :-D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu zajímavou taktiku z PvP. Nazval bych ji "Nautilus". :Smile_trollface-3:

Kde všude a s kde čím jsem se už utopil, tak vím jak vypadá dno u mostu v Coastalthreat. Je to kaňon, žádná rovina jak v PvE. A přesto jsem tam viděl AFVčo (VBL ?) jezdit jako by se nechumelilo. V posmrtným režimu jsem viděl jak to drandil trasou 1. (možná 3., už si to tak nevybavuju) a za chvíli trasou 2. Tak to jsem čuměl. :arta:

A zas bug, mám to uložený, udělal bych video, ale přehrávač mě to nezobrazí. Neodpovídá počet her ve složce a v historii. :smileys-devil-785870:

Tak aspoň trasu:

 

 

 

1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...