Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

O tom vím už delší dobu....

Mám stejný nick jak na EU tak na RU...při ohlášení chyby na RU anglicky mě nějakej Serjoža upozormil na skutečnost že RU je pouze pro rusky mluvící hráče. Jeho odpověď jsem posla na podporu EU kde mi bylo zděleno že to není možné...Následně jsem dostal dotaz od nasranýho Joži co že to vlastně chci...Pomocí googlu jsem to jak takž přeložil do ruštiny a prý to předají na vývoj...Prostě podporou jsem znechucen...a když jsem se na RU foru ozval že podpora nekomunikuje : Hádanka: Co si myslíte že bude následovat na stížnost ??? Nápověda : 3 písmenka :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem otevrel tech 5 spesl krabic a  - a houno

pro nove a mlade hrace - dostal jsem jenom nepotrebne boosty a insignie

 

@losifek - koukam, ze sis nasel dalsi zabavu ve hre - sbirani odznacku - no to vis, bug.com nepocital, ze by nekdo mohl mit vice nez 999 odznacku  - z mycom clanu to nema urcite nikdo, podle toho jak to hraji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Atonius napsal:

Pravděpodobně to nezobrazuje čtyřciferné číslo, takže do 999 hvězd to ukazuje normálně a po nabytí 1000 hvězdy to ukazuje každou desátou. Takže to není bug v započítávání hvězd, ale patrně jde o chtěnou úpravu zápisu, aby nebylo přečíslováno.

jo jo urcite to tak soudruzi chteli a planovali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Atonius napsal:

Pravděpodobně to nezobrazuje čtyřciferné číslo, takže do 999 hvězd to ukazuje normálně a po nabytí 1000 hvězdy to ukazuje každou desátou. Takže to není bug v započítávání hvězd, ale patrně jde o chtěnou úpravu zápisu, aby nebylo přečíslováno.

Tondo neblbni...je to bug jako prase

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, reditelvesmiru napsal:

jo jo urcite to tak soudruzi chteli a planovali...

Samozřejmě že ano, v případě bugu by to nebylo při přechodu na čtyřciferné číslo, ale náhodně. A už zase začínáte s neopodstatněným nadáváním a haněním hry, tohle není konstruktivní kritika....

Pokud by mě podobná věc štvala, napsal bych podpoře, zda by nebylo v dalším patchi možné umožnit při zápisu počtu odměn čtyř i pěticiferné číslo..., to by byla šance na změnu, ale chápu, že ulevovat si je jednodužší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Atonius napsal:

Samozřejmě že ano, v případě bugu by to nebylo při přechodu na čtyřciferné číslo, ale náhodně. A už zase začínáte s neopodstatněným nadáváním a haněním hry, tohle není konstruktivní kritika....

Pokud by mě podobná věc štvala, napsal bych podpoře, zda by nebylo v dalším patchi možné umožnit při zápisu počtu odměn čtyř i pěticiferné číslo..., to by byla šance na změnu, ale chápu, že ulevovat si je jednodužší.

Nezmiňoval jsem se náhodou o reakci podpory ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, pítt64 napsal:

Nezmiňoval jsem se náhodou o reakci podpory ????

Jo, to bylo k tomuhle, dají to na vývoj, tak uvidíme. Ale jinak s podporou na RU serveru taky nemám dobrou zkušenost a to jsem ji to psal rusky :) Nechápu, proč nedají na podporu nějaké asertivní jedince..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Tondo,

v pohodě a jsi jediný kdo měl návrhy na úpravu češtiny do hry a koho zajímají i maličkosti...toho si velice cením a našel jsem díky Tobě docela dost přehmatů. Jsem rád pro tvou zapálenost do hry, bohužel se mi zdá viz výše že chybí zapálenost vývojářů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Atonius napsal:

Jo, to bylo k tomuhle, dají to na vývoj, tak uvidíme. Ale jinak s podporou na RU serveru taky nemám dobrou zkušenost a to jsem ji to psal rusky :) Nechápu, proč nedají na podporu nějaké asertivní jedince..

popisu ti jak "funguje" podpora na EU  - ma posledni zkusenost

 

- nedostal jsem v bitve achievement - poslal jsem na podporu dotaz (anglicky) prilozil screen a replay

-prisla mi odpoved - dekujeme za kontakt - bla bla - poslete replay nebo screen

-znovu jsem poslal replay a screen

-prej poslou dal

-po 3 tydnech jsem se zeptal, jak to vypada

-odpoved, ze na to delaji

-za 2 tydny dalsi muj dotaz

-odpoved sleduj novinky, pokud to opravi bude to v patchnotes

- ticket zamknuli

 

bylo to v lednu - dodnes nemam ten achivement

 

zkousel jsem jeste jeden dotaz, taktez ohledne insane misi - prubeh a zaver naprosto stejny, jen podpis supportBOTa byl jiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, pítt64 napsal:

O tom vím už delší dobu....

Mám stejný nick jak na EU tak na RU...při ohlášení chyby na RU anglicky mě nějakej Serjoža upozormil na skutečnost že RU je pouze pro rusky mluvící hráče. Jeho odpověď jsem posla na podporu EU kde mi bylo zděleno že to není možné...Následně jsem dostal dotaz od nasranýho Joži co že to vlastně chci...Pomocí googlu jsem to jak takž přeložil do ruštiny a prý to předají na vývoj...Prostě podporou jsem znechucen...a když jsem se na RU foru ozval že podpora nekomunikuje : Hádanka: Co si myslíte že bude následovat na stížnost ??? Nápověda : 3 písmenka :-)

 

Jaký nic? Zamknou ti vlákno na podpoře. A když budeš neodbytnej, tak tě asi na té podpože zabanují. Tedy, mě odpověděli, že je to duplicitní, zamkli druhé vlákno a to teď svítí červeně. 

Podpora je k ničemu.

 

před 11 minutami, reditelvesmiru napsal:

tak jsem otevrel tech 5 spesl krabic a  - a houno

pro nove a mlade hrace - dostal jsem jenom nepotrebne boosty a insignie

 

@losifek - koukam, ze sis nasel dalsi zabavu ve hre - sbirani odznacku - no to vis, bug.com nepocital, ze by nekdo mohl mit vice nez 999 odznacku  - z mycom clanu to nema urcite nikdo, podle toho jak to hraji :D

Vítej v klubu "ničemů". Ničeho se ti nedostalo.

Hele, mě připadá, že v těch echt bednách je toho čím dál tim míň. Tedy, podle toho co jsem koukal na různá videa.

 

A co mám v té hře dělat? Sbírám odznáčky a bugy. Připadá mě, že odznáčky v počtu silně zaostávaj. :Smile_trollface-3:

 

Taky jsem zjistil, jak je člověk nenasytnej. Pár příspěvků zpátky jsem sem postnul hru s 31 killama. Do tý doby jsem jich v tý 4. kapitole neudělal víc než 24. Tak jak jsem hrál a měl 22 killů, říkám si "Chce to 25. Když jsem je měl, tak si říkám: Chce to 27." Když jsem je měl, tak jsem chtěl 30. Ani to mě nestačilo, když jsem je dal. Chtěl jsem ještě víc. Prostě jsem nenažranej. :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Atonius napsal:

Samozřejmě že ano, v případě bugu by to nebylo při přechodu na čtyřciferné číslo, ale náhodně. A už zase začínáte s neopodstatněným nadáváním a haněním hry, tohle není konstruktivní kritika....

Pokud by mě podobná věc štvala, napsal bych podpoře, zda by nebylo v dalším patchi možné umožnit při zápisu počtu odměn čtyř i pěticiferné číslo..., to by byla šance na změnu, ale chápu, že ulevovat si je jednodužší.

My hru jako takovou nehaníme. my jsme fascinováni tím, co provozovatelé s tou hrou a v ní dělají.

Tím jsme hypnotizovaní, s tím nic neuděláš.

A co (PvE, Spec Ops, PvP, GO) a na kterém tieru hraješ? Že bych se tam podíval.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Iosifek napsal:

My hru jako takovou nehaníme. my jsme fascinováni tím, co provozovatelé s tou hrou a v ní dělají.

Tím jsme hypnotizovaní, s tím nic neuděláš.

A co (PvE, Spec Ops, PvP, GO) a na kterém tieru hraješ? Že bych se tam podíval.

 

Ok, je to Váš postoj, ale dle mého názoru si ve své skepsi libujete a není nic, čím by se Vám hra zavděčila. I kdyby bylo zítra sedm nových velitelů a dvě nové větvě tanků, tak podle toho co jsem tady zatím viděl, by jste reagovali tím, že by jste nadávali, jak je to zase nevyvážené, nesmyslné, patch je moc veliký, dlouho se to stahuje, nové tanky jsou imba, nebo úplně k ničemu a v prvním případě by jste nadávali, že Vaše oblíbené tanky už nejdou hrát, ve druhém případě, že ty nové nemá smysl vyjíždět :Smile_veryhappy:

 

Jste tady jak reklama na seriál LOST :Smile-hiding:

Ale v pohodě, každý má svůj pohled na svět a tak je to dobře.

 

Jinak zatím jezdím s koupeným prémiákem ty spec. operace, abych naškudlil kredity a když se zadaří, snad bude i to maskování.. Hraju víc na RU serveru, to EU si nechávám jako třešničku na dortu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Iosifek napsal:

 

Jak znám bug.com, tak budou mít na na zádech díru nebo černej flek od šmíru.

 

Teď jsem zrovna přišel na další bug. Nepočítaj se mě ocenění do statistiky.

Např. Blue Stars se mě započítá snad každá až desátá.

 

Edit: Jo je to každá 10. neb to není jak je zobrazeno 151, ale 1510. Hrůza.

 

ScreenShot0140.jpg

ScreenShot0141.jpg

ScreenShot0142.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Atonius napsal:

Ok, je to Váš postoj, ale dle mého názoru si ve své skepsi libujete a není nic, čím by se Vám hra zavděčila. I kdyby bylo zítra sedm nových velitelů a dvě nové větvě tanků, tak podle toho co jsem tady zatím viděl, by jste reagovali tím, že by jste nadávali, jak je to zase nevyvážené, nesmyslné, patch je moc veliký, dlouho se to stahuje, nové tanky jsou imba, nebo úplně k ničemu a v prvním případě by jste nadávali, že Vaše oblíbené tanky už nejdou hrát, ve druhém případě, že ty nové nemá smysl vyjíždět :Smile_veryhappy:

 

Jste tady jak reklama na seriál LOST :Smile-hiding:

Ale v pohodě, každý má svůj pohled na svět a tak je to dobře.

 

Jinak zatím jezdím s koupeným prémiákem ty spec. operace, abych naškudlil kredity a když se zadaří, snad bude i to maskování.. Hraju víc na RU serveru, to EU si nechávám jako třešničku na dortu :)

Hmm, tak tys to nepochopil.

Hra je dobrá, jinak bychom ji nehráli.

Potřebovala by jen jiné vedení.

 

Od další aktualizace, 0.25 nevím(e) co čekat. Jestli se máme těšit nebo děsit. Tedy jestli po ní budeme jásat nebo brečet.

Takže tohle je možný a ustálený scénář:

- spoustě lidí nepůjde ta hra vůbec spustit

- veškeré nastavení co máš budou na nule a budeš je muset znovu nastavit, třeba i s každým spuštěním hry ( jo to už tady taky bylo, u nastavení kláves)

- některý mapy ti nepůjdou hrát a ty cos měl oblíbené stáhnou z rotace nebo je úplně překopou (u mě Snake Bite)

- to na cos byl zvyklej ti nerfnou nebo to překopou (určitě Erin) - to zas tak zásadní není

- objeví se spousta novejch bugů, který budou odstraňovat týdny/měsíce a některé neodstraní vůbec a při jejich odstraňování nasekají další bugy (přibudou k těm co už máme a spousta nic, umořilo osla)

- jen se můžeme hrozit, kdy dají, jak slibovali, 15 levelů posádkám

 

Vůbec neřeším vyváženost tanků, buď mě sedí, a pak s ním hraju, nebo mě nesedí a nechám je bejt. Stejně je budu expit volnejma, co bych s nima jinak dělal, tak o ni nejde.

Velitelé, to je vůbec samostatná kapitola. Překopali je už několikrát. Jen jsme na tom prodělali. S 15 levelama maji skoro to samé co měli s 5 levelama. Potřebuješ tak tři s určitejma vlastnostma. Víc jich stejně málokdo jezdí. Potřebuješ jich víc jen abys mohl ty co máš vyexpit na 15.

 

A tak bych mohl pokračovat. Od otravných věcí (nepodstatnejch), jako že když si pustím replay, pokud ho vůbec najdu i když ho mám uloženej tak ho hra nezobrazí (to je zásatní bug, složka nesouhlasí se zobrazením přehrávače). Tak mě budou vyskakovat a otravovat okna s nápovědou ještě dalších 5-10 her. Už od 0.18. 

Assalut Sqvat má být za deset koleček her Insane. Mám odehráno 17 vítězných koleček a stále nic. V patchu opravovali počítadlo, jen ne tohle (polovičatá práce). Tak to odstraní tím, že v 0.25 Karibská krize skončí.

A dovolání žádné. Budou si hrát na mrtvé brouky. Odkážou tě na to, že to je Beta-verze. Případně tě zabanují.

Atd., atd.

 

Rozčiluje nás blbost, ale boj s ní je jak boj s větrnými mlýny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...