Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 3 hodinami, Atonius napsal:

To chápu, ale nemůžeš říkat, že to stojí za houby a že tam nic není, jen proto, že tam toho právě ty máš moc, to je poněkud zkreslující a k těm bednám nespravedlivé. Pokud máš všeho dost, stejně tam nemůže padnout nic, o co by jsi opravud stál, proto je takový soud uplně mimo mísu.

 

Já jsem začal na EU nedávno a musím říct, že se mi hodí asi tak všechno a věřím, že takových hráčů je více, než těch kterým už není dobré nic. Tedy doufám, že jich je více, protože je žádoucí, aby bylo hráčů na EU víc a víc. To je další důvod proč mi vadí pláč dospělých, nebo skoro dospělých. Chcete větší komunitu, ale hru haníte (velmi často neprávem, jako teď s bednama), což nevím zda si to uvědomujete, ale taková činnost je dost kontraproduktivní.

 

DOPLNĚNÍ

Nemůžeš mít v každé desáté bedně nový tank nebo velitele, to je naprosto absurdní. Vývojáři mají jistě koncepci a propočty co a jak často si mohou dovolit dát hráčům, aby i nadále byly odměny zajímavé. Máš všeho moc a místo toho, aby jsi si to užíval a spokojeně si vrněl blahem, tak jen nedáváš, že nemáš víc. Nejsem si jistý, zda je problém v bednách..

 

Co se týče hry, tak pokud platí co slíbili na RU serveru tak jsem přesvědčen, že hra má velikou budoucnost. Jednak mi přijde po mnoha stránkách super už teď a druhak slíbili ten "klan kontent", což věřím všechno dost změní, hlavně motivaci atd.. Na ten štáb se taky těším... Mě to prostě baví :)

V každé desáte bedně ho sice mít nemůžeš, ale když není ani tank ani velitel ve 300 bednách VT5 a 250 bednách Armata 152 tak asi nebude chyba na straně zákazníka..teda kromě toho, že je idiot, že si to koupil,že? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Atonius napsal:

To chápu, ale nemůžeš říkat, že to stojí za houby a že tam nic není, jen proto, že tam toho právě ty máš moc, to je poněkud zkreslující a k těm bednám nespravedlivé. Pokud máš všeho dost, stejně tam nemůže padnout nic, o co by jsi opravud stál, proto je takový soud uplně mimo mísu.

 

Já jsem začal na EU nedávno a musím říct, že se mi hodí asi tak všechno a věřím, že takových hráčů je více, než těch kterým už není dobré nic. Tedy doufám, že jich je více, protože je žádoucí, aby bylo hráčů na EU víc a víc. To je další důvod proč mi vadí pláč dospělých, nebo skoro dospělých. Chcete větší komunitu, ale hru haníte (velmi často neprávem, jako teď s bednama), což nevím zda si to uvědomujete, ale taková činnost je dost kontraproduktivní.

 

DOPLNĚNÍ

Nemůžeš mít v každé desáté bedně nový tank nebo velitele, to je naprosto absurdní. Vývojáři mají jistě koncepci a propočty co a jak často si mohou dovolit dát hráčům, aby i nadále byly odměny zajímavé. Máš všeho moc a místo toho, aby jsi si to užíval a spokojeně si vrněl blahem, tak jen nedáváš, že nemáš víc. Nejsem si jistý, zda je problém v bednách..

 

Co se týče hry, tak pokud platí co slíbili na RU serveru tak jsem přesvědčen, že hra má velikou budoucnost. Jednak mi přijde po mnoha stránkách super už teď a druhak slíbili ten "klan kontent", což věřím všechno dost změní, hlavně motivaci atd.. Na ten štáb se taky těším... Mě to prostě baví :)

Nemůžu říct, že bych s tebou nesouhlasil. A ani nechci hru hanit. Navíc nám Skoro dospělým nevadí ani tak hra jako evropský provozovatel. A dovol mi prosím jednu otázku. Jak dlouho tu hru hraješ. A neber to prosím jako nějakou provokaci. Jen si chci udělat obrázek o tom v jaké fázi si začal hru hrát 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Atonius napsal:

CHlapi přestaňte lhát, to jste jako otevřeli bednu a tam nebylo NIC?

4 premia jsou nic? Jestli to třeba nebude tím, že jste rozmazlení až hanba, hráč kacerdva dostal premium na deset let a přesto se Vám ta loterie nezdá??? Jedna rada - nekupujte ji.

A pokud ji koupíte, pamatujte, že je to loterie, tedy HAZARD, nelze predikovat, propočítávat ani očekávat výdělek, je to prostě HAZARD. A pokud hazardujete, nedivte se, že třeba nic nemáte :D

Tvrdnu u toho desítky stovky hodin, tzn. že od té hry už čekám víc, než jen pár nálepkových eventů a v kupovaných bednách jen něco, co získám běžným hraním. Pro mně už mají cenu hlavně auta a goldy. Loni byla zajímavá kampaň, nebylo to kdoví co, chyb jak máku, ale rozdávaly se auta a musel jsem se drobet překonávat ze svého herního stereotypu. Od té doby nic, nic, nic... Jsem rozmazlený, když už mám tolik herních expů, že vyzkoumám celou herní větev? Syn, který mně k AW přivedl, hraje už přes rok se svou partou ke svému CoD maximálně WoT. Že by sme mu to my tady rozmluvili? To si nemyslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 hours ago, Atonius said:

 

 

Co se týče hry, tak pokud platí co slíbili na RU serveru tak jsem přesvědčen, že hra má velikou budoucnost. Jednak mi přijde po mnoha stránkách super už teď a druhak slíbili ten "klan kontent", což věřím všechno dost změní, hlavně motivaci atd.. Na ten štáb se taky těším... Mě to prostě baví :)

 

Kamoš, tá hra už dobrá bola. Ver mi. Hrali sme ju celkom intenzívne. Aj klanový kontent, testovali LoW, organizovali tréningy, spoločné odpočty, hrali ligu... 

 

Ak ťa baví, tak je všetko v poriadku, ale mne ju prekopali toľko krát, že som po niektorom update prestal hru púšťať. Ak sa ti tu podarí dostať tak si o tom prečítaj (ak si tam náhodou nebol samozrejme): https://aw.my.com/en/forum/forumdisplay.php?27-Obecná-diskuze

 

Určite nechcem šíriť nejakú negatívnu energiu, ale ja osobne im neverím ani slovo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ou..

Ty sliby myslím na RU serveru, místní organizační tým je podle mě dost v pohodě a pokud můžu porovnat jiné hry, tak na RU serveru mám takový ten příjemný pocit, že i když dám do hry nějaké peníze, dostanu za ně dost na to, abych byl spokojen. A nemyslím jen tanky, boostery a podobně, ale i aktivitu realizačního týmu atd. Na EU serveru moc dlouho nejsem, mám odehraných do 100 bitev, ale vycházím z toho, že na RU serveru se vše testuje a na EU server pak převádí. 

Jsem hodně zvědavý na ten štáb a zda bude ta možnost se přidat na jakoukoliv stranu konfliktu (poněvadž nehodlám podporovat vedení světa v rukou subjektů, které vznikly pouze za účelem zisku - korporací, ale chci hrát za Magnuse ), myslím, že už tohle přidá do hry takovou tu motivaci a věřím jim, že KLAN kontent mají už propracovaný a že jej do hry vloží tento rok jak slíbili, včetně toho prohlížení pancíře), myslím že klan kontent bude velká změna. No a předpokládám, že EU server to přebere, ať už je místní tým jakýkoliv.

 

Co se mi na hře nelíbí je programovaný způsob vidění světa, který se nám podprahově snaží vkládat do hlav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je svatá pravda, že v jednoduchosti je síla...hrál jsem chvilku ještě před slavným balancem a byl jsem spokojen...od toho balancu 2.0 hra pouze "balancuje". Není dotažen jeden problém a místo jeho opravy přibude další...takže všechny jejich keci beru z dost velkou rezervou.

už několikrát se stalo že aktualize byla vypuštěna dřívena EU než na RU...Jinak nové rozhraní toho štábu se mě teda vůbec nelíbí, navíc pro notebooky dost malá písmenka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 minute ago, pítt64 said:

no je svatá pravda, že v jednoduchosti je síla...hrál jsem chvilku ještě před slavným balancem a byl jsem spokojen...od toho balancu 2.0 hra pouze "balancuje". Není dotažen jeden problém a místo jeho opravy přibude další...takže všechny jejich keci beru z dost velkou rezervou.

už několikrát se stalo že aktualize byla vypuštěna dřívena EU než na RU...Jinak nové rozhraní toho štábu se mě teda vůbec nelíbí, navíc pro notebooky dost malá písmenka.

Tak pred rebalancom pracoval na hre Obsidian, čiže skutočné vývojárske štúdio... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Atonius napsal:

To chápu, ale nemůžeš říkat, že to stojí za houby a že tam nic není, jen proto, že tam toho právě ty máš moc, to je poněkud zkreslující a k těm bednám nespravedlivé. Pokud máš všeho dost, stejně tam nemůže padnout nic, o co by jsi opravud stál, proto je takový soud uplně mimo mísu.

 

Já jsem začal na EU nedávno a musím říct, že se mi hodí asi tak všechno a věřím, že takových hráčů je více, než těch kterým už není dobré nic. Tedy doufám, že jich je více, protože je žádoucí, aby bylo hráčů na EU víc a víc. To je další důvod proč mi vadí pláč dospělých, nebo skoro dospělých. Chcete větší komunitu, ale hru haníte (velmi často neprávem, jako teď s bednama), což nevím zda si to uvědomujete, ale taková činnost je dost kontraproduktivní.

 

DOPLNĚNÍ

Nemůžeš mít v každé desáté bedně nový tank nebo velitele, to je naprosto absurdní. Vývojáři mají jistě koncepci a propočty co a jak často si mohou dovolit dát hráčům, aby i nadále byly odměny zajímavé. Máš všeho moc a místo toho, aby jsi si to užíval a spokojeně si vrněl blahem, tak jen nedáváš, že nemáš víc. Nejsem si jistý, zda je problém v bednách..

 

Co se týče hry, tak pokud platí co slíbili na RU serveru tak jsem přesvědčen, že hra má velikou budoucnost. Jednak mi přijde po mnoha stránkách super už teď a druhak slíbili ten "klan kontent", což věřím všechno dost změní, hlavně motivaci atd.. Na ten štáb se taky těším... Mě to prostě baví :)

Tak tedy vítej na EU. Celkem nás tu je na obou servech, EU + NA dohromady cca  max. 4500 hráčů, včetně těch příležitostných. Na rozdíl od RU, kde je těch hráčů podstatně víc. Veteráni odcházejí, buď vůbec nebo na RU. A přírůstek nových hráčů sotva pokreje odchody. 

Takže si to trochu rozdělíme. Na hru samotnou, ta je dobrá a má veliký potenciál.

A na management, který tenhle potenciál dokáže neskutečným způsobem zabít.

Není za posledních víc jak půl roku aktualizace, patch nebo i event, který by nebyl příšerně zabugovaný. Včetně posledního současného eventu.

A ty echt bedny, to už je 4 pokus. tedy jsou už s tím je procpat i směšní. 

Na to ti stačí se podívat na oficiální fórum. Těch vláken je tam na tohle téma několik.

A k tomu vrnění blahem. Víš jednu věc ti závidím, máš proč hrát, jedno který režim. Expit, tanky, velitele. Shánět a škudlit kredity. Postupovat nahoru. Jedno ti zase nezávidím, budeš mít tvrdší podmínky než já. Já tohle vše už mám, odehrál jsem kvůli tomu pěkných pár tisíc her ve všech režimech,, to co nemám, je motivace ke hraní. O motivaci hráčů všech úrovní by se měl strat ten management. Ten se ale o to co chtějí hráči nestará vůbec. Stará se jen o sebe. Na nějakou zpětnou vazbu zapomeň. Nedokáží odstranit ani bugy, to spíš udělají jiné. Např halasně vyhlásí, že patch (poslední) odstranil problém s nabíjením artyn a zabugují kulomeťáky s raketama.

Pesimista je prý jen optimista poučený realitou. Pokud na EU vydržíš dost dlouho, tak se ti to přihodí také. Já býval také optimista.

Takže máš pravdu, že problém není v těch bednách. Problém je v tom, že my jsme myšlenkově úplně někde jinde než ty. Tedy to, že píšeme "nepadlo NIC", je jen prosté vyjádření toho, že se štěstí neunavilo. My od těch beden nic neočekáváme. Je to obyčejný hazard, včetně propagace, která je založená na jedinečnosti nabídky Armaty 152, která se už nebude  opakovat. Tato nabídka není k dispozici hráči umístěnými v Nizozemsku a Belgickém království. Tam jsou totiž tyhle lotové bedny postaveny mimo zákon.

To je víc než vypovídající.

Já dokonce ani netoužím po té Armatě 152 a dalších 152mm kanonech, které buď byly nebo budou v echt bednách. Orel, který za něco stojí, z toho co prezentovali a budou příště bedny o něho, toho naštěstí mám.  Tedy mám ten žebříček trochu jinde.

A od 0.25 očekávám, kromě spousty nových bugů, jen pár nových tanků a platinovky ze kterých vypadne občas pár goldů ( 10, 20,  max.  200). Jako motivace mě to stačí. Tedy ty tanky a goldy, ne bugy. :-)

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Iosifek napsal:

Tak tedy vítej na EU. Celkem nás tu je na obou servech, EU + NA dohromady cca  max. 4500 hráčů, včetně těch příležitostných. Na rozdíl od RU, kde je těch hráčů podstatně víc. Veteráni odcházejí, buď vůbec nebo na RU. A přírůstek nových hráčů sotva pokreje odchody. 

Takže si to trochu rozdělíme. Na hru samotnou, ta je dobrá a má veliký potenciál.

A na management, který tenhle potenciál dokáže neskutečným způsobem zabít.

Není za posledních víc jak půl roku aktualizace, patch nebo i event, který by nebyl příšerně zabugovaný. Včetně posledního současného eventu.

A ty echt bedny, to už je 4 pokus. tedy jsou už s tím je procpat i směšní. 

Na to ti stačí se podívat na oficiální fórum. Těch vláken je tam na tohle téma několik.

A k tomu vrnění blahem. Víš jednu věc ti závidím, máš proč hrát, jedno který režim. Expit, tanky, velitele. Shánět a škudlit kredity. Postupovat nahoru. Jedno ti zase nezávidím, budeš mít tvrdší podmínky než já. Já tohle vše už mám, odehrál jsem kvůli tomu pěkných pár tisíc her ve všech režimech,, to co nemám, je motivace ke hraní. O motivaci hráčů všech úrovní by se měl strat ten management. Ten se ale o to co chtějí hráči nestará vůbec. Stará se jen o sebe. Na nějakou zpětnou vazbu zapomeň. Nedokáží odstranit ani bugy, to spíš udělají jiné. Např halasně vyhlásí, že patch (poslední) odstranil problém s nabíjením artyn a zabugují kulomeťáky s raketama.

Pesimista je prý jen optimista poučený realitou. Pokud na EU vydržíš dost dlouho, tak se ti to přihodí také. Já býval také optimista.

Takže máš pravdu, že problém není v těch bednách. Problém je v tom, že my jsme myšlenkově úplně někde jinde než ty. Tedy to, že píšeme "nepadlo NIC", je jen prosté vyjádření toho, že se štěstí neunavilo. My od těch beden nic neočekáváme. Je to obyčejný hazard, včetně propagace, která je založená na jedinečnosti nabídky Armaty 152, která se už nebude  opakovat. Tato nabídka není k dispozici hráči umístěnými v Nizozemsku a Belgickém království. Tam jsou totiž tyhle lotové bedny postaveny mimo zákon.

To je víc než vypovídající.

Já dokonce ani netoužím po té Armatě 152 a dalších 152mm kanonech, které buď byly nebo budou v echt bednách. Orel, který za něco stojí, z toho co prezentovali a budou příště bedny o něho, toho naštěstí mám.  Tedy mám ten žebříček trochu jinde.

A od 0.25 očekávám, kromě spousty nových bugů, jen pár nových tanků a platinovky ze kterých vypadne občas pár goldů ( 10, 20,  max.  200). Jako motivace mě to stačí. Tedy ty tanky a goldy, ne bugy. :-)

 

 

 

 

 

Dobrý příspěvek, docela jsem čuměl, ok, jelikož jsem zvyklý na RU server, patrně mi při přemýšlení o EU servru chybí emotivní vložka, kterou mi v následujících měsících vloží EU management, jak tak od všech čtu :)

Na druhou stranu to můžu lehce posoudit z pohledu nováčka a určitě to nepůsobí dobře na někoho kdo by chtěl hrát EU server. Teď je ovšem otázka, do jaké míry neprotivit hru nováčkům a do jaké míry upřímně sdělovat své dojmy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to na tobe/novaccich jestli chcete videt/slyset realitu EU serveru, nebo po x hodinach strileni na to prijdete sami

ten ztraceny cas se da vyuzit pochopitelne mnohem lepe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Atonius said:

Dobrý příspěvek, docela jsem čuměl, ok, jelikož jsem zvyklý na RU server, patrně mi při přemýšlení o EU servru chybí emotivní vložka, kterou mi v následujících měsících vloží EU management, jak tak od všech čtu :)

Na druhou stranu to můžu lehce posoudit z pohledu nováčka a určitě to nepůsobí dobře na někoho kdo by chtěl hrát EU server. Teď je ovšem otázka, do jaké míry neprotivit hru nováčkům a do jaké míry upřímně sdělovat své dojmy..

My tady všichni sdělujeme své dojmy. Hra fajn. My.com **** vedle **** v čele s velko**** silentem. 

Upraveno uživatelem RoboZilina
Nemám čo dodať...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Atonius said:

Dobrý příspěvek, docela jsem čuměl, ok, jelikož jsem zvyklý na RU server, patrně mi při přemýšlení o EU servru chybí emotivní vložka, kterou mi v následujících měsících vloží EU management, jak tak od všech čtu :)

Na druhou stranu to můžu lehce posoudit z pohledu nováčka a určitě to nepůsobí dobře na někoho kdo by chtěl hrát EU server. Teď je ovšem otázka, do jaké míry neprotivit hru nováčkům a do jaké míry upřímně sdělovat své dojmy..

Tu sa tie názory prezentujú veľmi slušne a umiernene. Schválne si prečítaj niektoré diskusie na tom skrytom oficiálnom fóre. 

Edit: slušne až na Lukáša samozrejme...ten má na ofiku permaban...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, RoboZilina napsal:

Tu sa tie názory prezentujú veľmi slušne a umiernene. Schválne si prečítaj niektoré diskusie na tom skrytom oficiálnom fóre. 

Edit: slušne až na Lukáša samozrejme...ten má na ofiku permaban...

 

Paradoxně jsem perma ban dostal za dotaz jestli má silent za mazání cz sk sekce nějaké prémie. A nebylo tam ani jedno sprosté slovo. Jinak se omlouvám, ale já fakt nevím jak se řekne ch.j nebo pi..s slušně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Paradoxně jsem perma ban dostal za dotaz jestli má silent za mazání cz sk sekce nějaké prémie. A nebylo tam ani jedno sprosté slovo. Jinak se omlouvám, ale já fakt nevím jak se řekne ch.j nebo pi..s slušně. 

Chápu že ten tvůj dotaz šel dotyčným/dotyčnému přímo na komoru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych nebyl na hře závislý, tak ji ani nespustím :-D Ale nabídnout mi někdo něco podobného s lepším přístupem, tak bych se asi dlouho nerozhodoval.

Ale losífku, oni slibují i proplácení vyhraných prémiáků v garáži za nějaké úkoly, takže možná nebude jen goldů nula nula nic z bedýnek.

Tak jsem dělal letmo inventuru a mám 19 měsíců prémiku :-D Kdyby se to dalo převádět na jiné účty, tak udělám turnaj pro nůby jako su já a platil bych je tím prémkem :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Kdybych nebyl na hře závislý, tak ji ani nespustím :-D Ale nabídnout mi někdo něco podobného s lepším přístupem, tak bych se asi dlouho nerozhodoval.

Ale losífku, oni slibují i proplácení vyhraných prémiáků v garáži za nějaké úkoly, takže možná nebude jen goldů nula nula nic z bedýnek.

Tak jsem dělal letmo inventuru a mám 19 měsíců prémiku :-D Kdyby se to dalo převádět na jiné účty, tak udělám turnaj pro nůby jako su já a platil bych je tím prémkem :-D

Přesně tak. :-D kdyby to šlo převádět, tak bych tě v tom i podpořil.:-D

A k těm tankům, já se bojím, že to zas budou jen nějaké pronájmy.

 

před 5 hodinami, Atonius napsal:

Dobrý příspěvek, docela jsem čuměl, ok, jelikož jsem zvyklý na RU server, patrně mi při přemýšlení o EU servru chybí emotivní vložka, kterou mi v následujících měsících vloží EU management, jak tak od všech čtu :)

Na druhou stranu to můžu lehce posoudit z pohledu nováčka a určitě to nepůsobí dobře na někoho kdo by chtěl hrát EU server. Teď je ovšem otázka, do jaké míry neprotivit hru nováčkům a do jaké míry upřímně sdělovat své dojmy..

Hele, my jsme tady fakt ti hodní a dost ohleduplní a slušní. Na to že to je ilegální fórum, tak máme skoro svatozář. :Smile_trollface-3:

Nemusíš se dívat ani na na bývalé CZ/SK fórum zavřené pro toxicitu. Podívej se na anglické ofiko, příspěvky typu, cituji: "Měli byste si konečně vytáhnout hlavu z pr..le", tam nejsou vzácností. A 20-70 stránek negativních konotací s tak asi 2-3 kladnými příspěvky nejsou u některých témat vyjímkou, ale spíš pravidlem. (ne, neumím engilš, pomůže mě strejda Googele)

A to, že si tady vyměňujeme postřehy, tak to je asi to pravé hodnocení.

Občas nějaká ta rada, informace o novinkách, které se dozvíš dřív než na ofiku, nebo tam vůbec nejsou. Ale i jen pokec. 

A prober si tady rubriky AW, najdeš možní i pár promo kódů na 3-4 tanky tieru 2-3, + nějakej ten den prémka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, arnost905 napsal:

Kdybych nebyl na hře závislý, tak ji ani nespustím :-D Ale nabídnout mi někdo něco podobného s lepším přístupem, tak bych se asi dlouho nerozhodoval.

Ale losífku, oni slibují i proplácení vyhraných prémiáků v garáži za nějaké úkoly, takže možná nebude jen goldů nula nula nic z bedýnek.

Tak jsem dělal letmo inventuru a mám 19 měsíců prémiku :-D Kdyby se to dalo převádět na jiné účty, tak udělám turnaj pro nůby jako su já a platil bych je tím prémkem :-D

Podle mne je největší blbost, že ses soustředil, jen na jednu hru. Skus to proložit třeba jinou hrou. Podívej se na twitch a vybírej. Kdo hledá najde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Romario napsal:

Podle mne je největší blbost, že ses soustředil, jen na jednu hru. Skus to proložit třeba jinou hrou. Podívej se na twitch a vybírej. Kdo hledá najde. 

Tohle mažu kvůli tomu, že nemožu mazat letadla (akrobacie jako taková) a nezvládám blikání (časté sekvence výbuchů apod.). Nemám prostě motivaci hledat něco "lepšího", mně by nevadilo PvE ani jako singleplayer nějaké krabicovky, asi tak. Pro AW mám prostě zdravotní důvody :-D Navíc k psychiatrovi s depresama už chodím :-D

Tady z těch on-linovek bych nejraději mazal Galaktiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje srdcovka je taky AW. Proto jsem ho začal hrát na RU (mám raději PVP). Jde o to, že za cenu jednoho lepšího prémiového tanku (který stejně nerfnou), máš celou jinou hru (nebavím se o hrách free to play, které jsou zadarmo, ale většina si připlatila). Hrajete někdo ještě něco jiného?

Koukám, že se v AW objeví Merkava MK 1. Bude na tieru 5 v nové izraelské větvi.

 

 

Merkava-I.jpg

 

merk.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Romario napsal:

Něco pro velké fandy Armored Warfare. Ruský obchod p.........r.ru prodává ve své obchodě trička a mikiny s motivem této hry. Cena je lidová od 999,- rublů po 1999,-rublů + poštovné.

 

triko1.jpgtriko2.jpg

triko3.jpgtriko4.jpg

triko5.jpgtriko6.jpg

 

Jak znám bug.com, tak budou mít na na zádech díru nebo černej flek od šmíru.

 

Teď jsem zrovna přišel na další bug. Nepočítaj se mě ocenění do statistiky.

Např. Blue Stars se mě započítá snad každá až desátá.

 

Edit: Jo je to každá 10. neb to není jak je zobrazeno 151, ale 1510. Hrůza.

 

ScreenShot0140.jpg

ScreenShot0141.jpg

ScreenShot0142.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...