Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 26 minutami, arnost905 napsal:

Co ten HW musí stát, aby obsahoval prémiový obsah do AW?

No, mám už 4,5M expů a nové tanky nikde..

Ty se máš. Vyhlížíš nové taky. Já vyhlížím odměny za staré eventy, a taky nic.

Ani ten nový event jim nefunguje. Atavar nikde a v emailu taky nic.

před 17 hodinami, reditelvesmiru napsal:

dalsi nalepkovy event

predokladam, ze za prvomajovy event jeste ty nalepky a krabice nedorazily co?

To samozřejmě taky ještě nedorazilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Romario napsal:

Na EU serveru se začal objevovat exkluzivní čínský velitel Wang Weiguo. Zatím je určen pro boty.

 

bot.jpg

Je prosím Tě k němu něco více?

 

Sem se tak zamyslel, furt tu čtu tichýšmírák poprvé, tichýšmírák podruhé, tichýšmírák potřetí, ale hra je po loňské kampani už jen nudná. To pejorativum by se mohlo apdejtnout na úplně jinou složeninu slov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomíná situaci u nás v Náměšti, vedoucí provozu vodáren u nás nechává různé zednickostavební firmy, aby si tu čerpali sami vodu z hydrantů do cisteren a následně tu teče bahnitá voda z vodovodu. No, a když jsem se ozval, samozřejmě tak, aby se zvedli ze židlí a konečně už udělali něco pro nápravu, tak mi akorát vyčetli nadsázku a že kalná voda prostě někdy při poruchách bývá, jakože slovo porucha je v hlavě toho vedoucího, protože kdo si má sám od sebe vrtat do vodovodního řádu bez dozoru, že. Sousedi mě sice pochválili pivem, ale ozýval jsem se tak už loni a náprava zatím žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nyní spustili další okrádací loterii, tentokrát na armatu-152. Zajímavé je, že jsem viděl takto získaný tank, jenom jedenkrát, a to trávím hraním AW desítky stovky hodin. Musí to být výnosné, mít takovou loterii.

Výnosnost 1 bedny za DMG zase tradičně na NULE :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco pro zasmání.

Na NA jsem hrál na ty echt bedny, killi mě, tak v posmrtným režimu koukám, a co nevidím. :Smile_veryhappy: Arty stojí před skálou a střílí do ní. Ten blb, a jinak se říct nedá, střílel do ní. Pustil jsem si pak záznam a on tam do té skály poslal 6-7 ran. Tak to jsem ještě opravdu neviděl. :facepalmic:

ScreenShot0129.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHlapi přestaňte lhát, to jste jako otevřeli bednu a tam nebylo NIC?

4 premia jsou nic? Jestli to třeba nebude tím, že jste rozmazlení až hanba, hráč kacerdva dostal premium na deset let a přesto se Vám ta loterie nezdá??? Jedna rada - nekupujte ji.

A pokud ji koupíte, pamatujte, že je to loterie, tedy HAZARD, nelze predikovat, propočítávat ani očekávat výdělek, je to prostě HAZARD. A pokud hazardujete, nedivte se, že třeba nic nemáte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Atonius napsal:

CHlapi přestaňte lhát, to jste jako otevřeli bednu a tam nebylo NIC?

4 premia jsou nic? Jestli to třeba nebude tím, že jste rozmazlení až hanba, hráč kacerdva dostal premium na deset let a přesto se Vám ta loterie nezdá??? Jedna rada - nekupujte ji.

A pokud ji koupíte, pamatujte, že je to loterie, tedy HAZARD, nelze predikovat, propočítávat ani očekávat výdělek, je to prostě HAZARD. A pokud hazardujete, nedivte se, že třeba nic nemáte :D

Podívej Toníku, v určitém okamžiku pro mne i pro Arnošta a další  veterány (fíha, asi bych se tam měl počítat taky :Smile_trollface-3:) přestaly být boosty, insignie a prémiové dny, jakož i pár tisíc volnejch expů zajímavé. Všechno to máme v hojné míře a není zač to utratit. (odexpené a nakoupené vše)

To, že kacerdva dostal 10 let prémka je hezké, a přeji mu to. Musí byt pos..ej od štěstí, neb šance ne to že to padne je asi tak 1 . 1 000 000 :-o

Pro mne, kterej má víc jak rok prémka a stejně ho ani nezapíná, to tak velkou hodnotu nemá. Navíc, tak jak to vedou, tak nevím jak dlouho ta hra vydrží, nebo spíš, jak dlouho ještě ji vydržím, přes to co s ní a v ní provádí bug.com, hrát já.

Co nás asi tak může v těch bednách zají mat, posuď, dam ti screny?

Ano, správně, goldy, tanky a velitelé. Nebo náhrada v goldech za ně.

Tedy přeloženo pro tebe:

NIC = absence i jen náznaku goldu, natož tanku nebo velitele, a to ve vzorku 5+5 = 10 beden.

 

 

 

ScreenShot0134.jpg

ScreenShot0133.jpg

ScreenShot0132.jpg

ScreenShot0131.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chápu, ale nemůžeš říkat, že to stojí za houby a že tam nic není, jen proto, že tam toho právě ty máš moc, to je poněkud zkreslující a k těm bednám nespravedlivé. Pokud máš všeho dost, stejně tam nemůže padnout nic, o co by jsi opravud stál, proto je takový soud uplně mimo mísu.

 

Já jsem začal na EU nedávno a musím říct, že se mi hodí asi tak všechno a věřím, že takových hráčů je více, než těch kterým už není dobré nic. Tedy doufám, že jich je více, protože je žádoucí, aby bylo hráčů na EU víc a víc. To je další důvod proč mi vadí pláč dospělých, nebo skoro dospělých. Chcete větší komunitu, ale hru haníte (velmi často neprávem, jako teď s bednama), což nevím zda si to uvědomujete, ale taková činnost je dost kontraproduktivní.

 

DOPLNĚNÍ

Nemůžeš mít v každé desáté bedně nový tank nebo velitele, to je naprosto absurdní. Vývojáři mají jistě koncepci a propočty co a jak často si mohou dovolit dát hráčům, aby i nadále byly odměny zajímavé. Máš všeho moc a místo toho, aby jsi si to užíval a spokojeně si vrněl blahem, tak jen nedáváš, že nemáš víc. Nejsem si jistý, zda je problém v bednách..

 

Co se týče hry, tak pokud platí co slíbili na RU serveru tak jsem přesvědčen, že hra má velikou budoucnost. Jednak mi přijde po mnoha stránkách super už teď a druhak slíbili ten "klan kontent", což věřím všechno dost změní, hlavně motivaci atd.. Na ten štáb se taky těším... Mě to prostě baví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Atonius napsal:

To chápu, ale nemůžeš říkat, že to stojí za houby a že tam nic není, jen proto, že tam toho právě ty máš moc, to je poněkud zkreslující a k těm bednám nespravedlivé. Pokud máš všeho dost, stejně tam nemůže padnout nic, o co by jsi opravud stál, proto je takový soud uplně mimo mísu.

 

Já jsem začal na EU nedávno a musím říct, že se mi hodí asi tak všechno a věřím, že takových hráčů je více, než těch kterým už není dobré nic. Tedy doufám, že jich je více, protože je žádoucí, aby bylo hráčů na EU víc a víc. To je další důvod proč mi vadí pláč dospělých, nebo skoro dospělých. Chcete větší komunitu, ale hru haníte (velmi často neprávem, jako teď s bednama), což nevím zda si to uvědomujete, ale taková činnost je dost kontraproduktivní.

 

Pokud platí co slíbili na RU serveru tak jsem přesvědčen, že hra má velikou budoucnost. Jednak mi přijde po mnoha stránkách super už teď a druhak slíbili ten "klan kontent", což věřím všechno dost změní, hlavně motivaci atd.. Na ten štáb se taky těším... Mě to baví :)

hele voni toho za ty roky uz tolik naslibovali....

jedine co je, ze obcas pridaji nejake vozidlo, vyjimecne mapu a porad jen "ladi" a delaji reskiny--- klanovy obsah slibuji od zacatku a myslim, ze jsetli prijde, tak uz je na EU pozde, protoze neni, kdo by ho hral - bohuzel

pochopis sam, az nastrilis v AW to co my dospeli... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...