Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 24 minutami, peterramis napsal:

Super,ale nechápem,veď si dosť dlho nehral a poznáš ma to nie je závisť,ale nechapačka:Smile_amazed:alebo ,,prosto šťastie,,ako hovoria rusi...

Ahoj Peter. Napsal jsem Putinovi a on dal padárok. Ne vážně. Ve videu je vidět nick hráče, a já to nejsem. Toto video momentálně frčí na RU stránkách, tak jsem to sem dal jako zajímavost.  :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Iosifek napsal:

Zas neuvádíš mapu.

Tedy spešl operce chapter 4. Tam je 56 botů. :-)

No, s BMPT by to mělo jít, když je OP. :-)

Já ho nemám, tak si musím vystačit s tím co mám a v tvrdé konkurenci.  ;-)

 

 

ScreenShot0096.jpg

Nevěděl jsem, že mám uvádět mapu, příště dodám. A tvrdou konkurenci jsem měl samozřejmě taky, jen na ně prostě nezbylo... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Atonius napsal:

Nevěděl jsem, že mám uvádět mapu, příště dodám. A tvrdou konkurenci jsem měl samozřejmě taky, jen na ně prostě nezbylo... :D

Nu, ono je lepší tu mapu dodat. Hrajeme to většinou už nějakou dobu, tak víme co asi tak nechá na které mapě nahrát. Ať již killy nebo dmg, spotovaná dmg.

Jen samotná tabulka nemá takovou vypovídající hodnotu.

Každý je rád, když se mu hra povede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Romario napsal:

Ahoj Peter. Napsal jsem Putinovi a on dal padárok. Ne vážně. Ve videu je vidět nick hráče, a já to nejsem. Toto video momentálně frčí na RU stránkách, tak jsem to sem dal jako zajímavost.  :Smile-izmena:

tak to by bolo fajn ,ten darček a ten nick tak ten som si nevšimol:Smile_glasses:som slepý a hlúpy:thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, peterramis napsal:

tak to by bolo fajn ,ten darček a ten nick tak ten som si nevšimol:Smile_glasses:som slepý a hlúpy:thumbsup:

To nic já jsem taky slepý jak patrona. Jinak příští týden tu nebudu a na RU serverech se něco chystá. Údajně snad něco velkého, tak se podívejte co se děje a může to sem někdo napsat(pokud se něco stane). :smiley_laptop:

 

aw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Romario napsal:

To nic já jsem taky slepý jak patrona. Jinak příští týden tu nebudu a na RU serverech se něco chystá. Údajně snad něco velkého, tak se podívejte co se děje a může to sem někdo napsat(pokud se něco stane). :smiley_laptop:

 

aw.jpg

Všechny tyhle novinky, mechanismy a řadu dalších věcí máte česky rozepsané na Discordu, který se věnuje české komunitě Armored Warfare na RU serveru, pokud tam ještě nejste, tak tady je pozvánka do návštěvní místnosti: 

https://discord.gg/9ytt5BT

 

DOPLNĚNÍ: Tak hlavní novinkou má být: "Kazažský konflikt", ale změn bude patrně hodně: zlato v platinových bednách, změna odhalování, změna v kontraktech - budou ucelenější, budete mít na výběr a podle vyplněných kontraktů se přidáte k té či oné straně, s tím souvisí nový "generální štáb", kde budete mít přehled o kontrakterch, akcích, eventech atd. a možná i změna některých velitelů, resp. některých jejich bonusů. Vše je na discordu, dnes večer, pokud mi to vyjde, tam doplním i ten nový systém odhalování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Atonius napsal:

Všechny tyhle novinky, mechanismy a řadu dalších věcí máte česky rozepsané na Discordu, který se věnuje české komunitě Armored Warfare na RU serveru, pokud tam ještě nejste, tak tady je pozvánka do návštěvní místnosti: 

https://discord.gg/9ytt5BT

 

DOPLNĚNÍ: Tak hlavní novinkou má být: "Kazažský konflikt", ale změn bude patrně hodně: zlato v platinových bednách, změna odhalování, změna v kontraktech - budou ucelenější, budete mít na výběr a podle vyplněných kontraktů se přidáte k té či oné straně, s tím souvisí nový "generální štáb", kde budete mít přehled o kontrakterch, akcích, eventech atd. a možná i změna některých velitelů, resp. některých jejich bonusů. Vše je na discordu, dnes večer, pokud mi to vyjde, tam doplním i ten nový systém odhalování.

Ahoj Antoniusi. To co píšeš jako doplnění je aktualizace 0.25 a s ní příchod "KAVKAZSKÝ KONFLIKT". To jsem na mysli neměl. Ale je fajn, že děláte na překladu (změnách, novinkách) 0.25 a doufám, že se o ně podělíte třeba i na tomto fóru. :smiley_laptop:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 5. 2018 at 13:40, Sleed napsal:

no já ho mám na lvl 15 a dává každou ranou plnou dmg neplatí to u he a myslim i raket . Tolik ke Cortézovi.

 

 

Tak se k Cortézovi vrátím.

Cortez doesn’t have such an advantage – the impact of his maximum damage ability is mostly overestimated by players. = Cortez nemá takovou výhodu - vliv jeho maximální schopnosti poškození je převážně přeceňován hráči.

A Google mě říká: Chance of dealing max damage increased by 90.00% = Šance na řešení maximálních škod se zvýšily o 90,00%

Tedy, tak jak to chápu a jak jsem to vykládal, že jeho základní šance na max. škodu se zvyšuje o 90%. Z nějakého základu, který neznáme, a který se pravděpodobně zvyšuje s úrovní velitele. Tedy má tu šanci vyšší o 90% než velitel stejné úrovně bez této schopnosti.

A chybná interpretace je, že má 90% šanci na max. škodu. Tedy, že působí max. škodu 9 ranami z deseti.

 

A k tomu zvyšování základních parametrů velitele, tady je něco naznačeno:
Starting from Update 0.22, the commander Skill Fields have empty slots in them. I don't like this – to unlock a commander rank and not receive anything for it (apart from getting closer to the "cool" skill) is bad. Perhaps it would make sense to remove the empty slots or replace them with boosts to existing commander skills?If you don't like losing a skill point on an empty skill slot, then, by all means, don't do it and spend the point on a slot with a skill instead. Besides, it's not possible to "not receive anything" when promoting a commander – at the very least, the commander base skill "levels up" and becomes better with each promotion automatically.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tomu rozumíte?

 

 General Jeno
Community ModeratorToday, 08:21 AM
* lack of info... ok engine fire chance, maybe. But it's not exactly critical info. "loot box requirements" won't be needed anymore in 0.25 as you won't earn them directly from matches anymore. (so, in other words, nothing will really change )

* nedostatek informací ... ok motoru požární šance, možná. Ale to není přesně kritické informace. "Požadavky na loot box" už nebudou potřebné v 0,25, protože už je nebudete vydělávat přímo z zápasů. (tedy jinými slovy, nic se opravdu nezmění)

 

Chápu to dobře, že v 0.25 už bedny budou jen za plnění úkolů, nebudou ze hry?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pítt64 napsal:

Určitě ano jako každý nový....ale zase zas takový zázrak to není...tada v PvP jo v PvE je to jiná

je teda pravda že v PvP jsem lama

Hlavně jak je hodně tvrdý tak s tím lidi jezdí jako idioti,protože si myslí že je nezničitelný a z toho pak pramení naprosto debilní hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, akymcz76 napsal:

obj 279 pos**l celý 4 tier.

 

do té doby zábavný. Pokud nemáš HE munici vylámeš si na něm zuby.A kdo ho má, hraje s ním jak vyšinutý.

Už aby ho nerfnuly :-(

 

Běžně je v týmu i 7 těchto ***** .

i víc, dá se i APčkem ale z boku a ze zadu :Smile_kamikaze:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...