Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Před více jak rokem psal Ashadak o TD LAV-105." V Armored Warfare bude vozidlo LAV-105 tdčkem vysoké úrovně. Velmi pravděpodobně nebude zařazeno do standardního stromu. Že by nový prémiáček?" Momentálně se na stránkách PanzerSofa začalo toto TD objevovat v různých kamuflážích.

 

lav1.jpg

lav2.jpg

lav3.jpg

lav4.jpg

lav5.jpg

lav6.jpg

lav7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tichysmirak spustil ten slibovany event s US tematikou, ale misto tanku zase jenom nalepky.

Uz opravili ten prvomajovy event nebo jsou bedynky a nalepky nenavratne v (_*_)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, reditelvesmiru napsal:

Tichysmirak spustil ten slibovany event s US tematikou, ale misto tanku zase jenom nalepky.

Uz opravili ten prvomajovy event nebo jsou bedynky a nalepky nenavratne v (_*_)?

Jsou tam co slunce nesvítí. Bedynky nevím, tu a tam něco dostanu a ani nevím za co, ale poslení nálepku nemám doteď.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bonusové mise: Den ozbrojených sil Spojených států.

Ahoj. Nechtěl jsem komentovat akce EU serveru, ale to nešlo nekomentovat. Níže najdete informace o jedinečné události, kterou RU nedostane. Ano, je to skvělá exkluzivní událost, kterou jsme obdrželi místo Ruského dne vítězství. Jak můžete vidět, My.com má smysl pro "humor". :Smile_teethhappy:

 

100% bonus ke konverzi z Gold na Kredit
100% bonus na výnosy Commander Experience
Vyhraj 1 bitvu v jakémkoli režimu, a obdržíte odznak Ozbrojených sil Star
Vyhrát 3 bitvy v jakémkoli režimu, abyste obdrželi 2 Gold Intel 12-hour Boost tokeny
Vyhraj 5 bitů v jakémkoliv režimu a obdržíte odznak amerického vojáka
Vyhrát 10 bitů v jakémkoli režimu, abyste obdrželi 5 spotřebních materiálů Field Rebuild Kit
Vyhrát 15 bitů v jakémkoliv režimu, abyste obdrželi štítek Iron Eagle
Vyhrát 20 bitů v jakémkoliv režimu, abyste obdrželi 2 bedny Platinum Loot
Vyhrát 21 bitů v jakémkoli režimu, abyste dostali avatar hráče Iron Eagle

Tato událost začíná 15.  května ,  16:00 CEST  (7:00 AM PDT)
Tato událost končí  22. května ,  16:00 CEST  (7:00 AM PDT)

 

RU server si sedne na zadek až uvidí co nedostane.:facepalmic:

 


 

arm1.png

arm2.png

arm3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co očekávat od tanku Objekt 279. Porovnání tohoto tanku s tanky na stejném tieru. Dva typy munice - AP a HE . S AP penetrace pouze 250 mm (což se rovná IS-7 na tieru 3). Doporučuje se používat HE munice. Reload time pod 8 sekund a pokud použijete energetický nápoj a vhodného velitele můžete se dostat něco kolem 7 sekund

 

279.jpg

279.1.jpg

 

279 nepatří k strojům, které jsou nejpohyblivější, v této záležitosti připomínající IS-7. Rychlost otáčení trupu je snesitelná - 35,5 ° / s . Zrychlení je téměř 8 vteřin , pouze Chieftain Mk.2 je horší. Na plusové straně můžete uvažovat o maximální rychlosti, která s hmotností 60 tun je 55 km / h .

2792.jpg

2793.jpg

 

Toto vozidlo je někdy nazýváno kvůli jeho tvaru UFO. Jeho pancíř je dost odolný proti AP munici a to i z boku. Pokud ho potkáte čelně tak se doporučuje HE munice.

 

279x.jpg

Použití hydraulického snížení.

Při snížení podvozku se mění statistika tanku
Zrychlení je výrazně sníženo - z 8,8 sekundy na 10,56 sekundy
Rozsah dohledu je zmenšen z 400m na 385m
Hodnota kamufláže se zvyšuje z 15% na 25%
Doba zaměřování se zkracuje z 2,5 sekundy na 2,25 sekundy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Iosifek napsal:

Já tam vidím klávesu "E".

Mám jinou otázku. Mám si ho koupit?

Cukání na to mám, goldy taky. Akorát je to předražený jak prase. :-(

Podle mne dopadne jako IS-7. Po určité době ho nerfnou. Na EU bych do hry nedal ani korunu. Skus to na RU serveru a máš ho hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Romario napsal:

Podle mne dopadne jako IS-7. Po určité době ho nerfnou. Na EU bych do hry nedal ani korunu. Skus to na RU serveru a máš ho hned.

Když mě se nechce znova začínat na RU. A koruny do toho necpu. Jen ty goldy.  I pro ně bych měl lepší využití. Otázka je, zda se ještě objeví a kdy, kde. Tak mudruju. "Pít, či nepít..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Iosifek napsal:

Když mě se nechce znova začínat na RU. A koruny do toho necpu. Jen ty goldy.  I pro ně bych měl lepší využití. Otázka je, zda se ještě objeví a kdy, kde. Tak mudruju. "Pít, či nepít..."

Na RU jsou akce na podobné tanky poskrovnu. Mám dojem, že na EU se prodeje často opakují a tak není problém ho koupit. Jinak bohužel věšteckou kouli nemám a tak mudruj. Je sním sranda, ale věřím, že ho nerfnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Romario napsal:

Na RU jsou akce na podobné tanky poskrovnu. Mám dojem, že na EU se prodeje často opakují a tak není problém ho koupit. Jinak bohužel věšteckou kouli nemám a tak mudruj. Je sním sranda, ale věřím, že ho nerfnou.

Tak zrovna tenhle Objekt dostaneš na RU za deset vítězných bitev, za 100 je ten s vlajkou.Tady to holt podojej a ještě se tomu zasmějou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Iosifek napsal:

Když mě se nechce znova začínat na RU. A koruny do toho necpu. Jen ty goldy.  I pro ně bych měl lepší využití. Otázka je, zda se ještě objeví a kdy, kde. Tak mudruju. "Pít, či nepít..."

Taky jsem nechtěl začínat od začátku někde jinde.Dnes toho rozhodně nelituji. Jinak na černém fóru je návod na založení účtu na RU a když tak napiš a já ti poradím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...