Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 31 minutami, Romario napsal:

Ahoj, pokud je to tohle , tak je to pronájem na sedm dnů. Jaká je ta raketová potvora? ( Za každé vítězství dostaneš nějaký počet těch hvězdiček a za to si můžeš pronajmout tank na sedm dnů ).

 

prem7.jpg

Je hrozně nepřesná,ale sypa ty rakety co půl sekundy a má jich v zásobníku 40 a pak minutu nabíj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to celkem jedno? Další typ vozidla na způsob Abrams AGDS.

Takže, na jakou min. vzdálenost střílí? AGDS má tuším 80m. A stejně tak, zásobu na jedno nabití.

A rychlost střely taky nevidím. Pro neřízené střely je to dost podstatné. A trefit se do něčeho za jízdy na střední vzdálenost je asi iluzorní.

Tedy, ne že by se nenechalo s AGDS zahrát. Nechá, v PvE určitě. V GO taky, v PvP nevím. Občas s ním jezdím.

 

PS: Vlastně vím jak si může vést AGDS v PVP. Skleróza.  :-D

Jednu hru jsem koukal, co sním nahrál, a druhou jsem to zkusil taky, dá se:

 

ScreenShot0091.jpg

ScreenShot0092.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Osobně tedy preferuju kanóny, protože není třeba žádný denní úkol pro rakety, jen AIM úkol pro kanóny. To vozidlo ukrajinských rusů je pro mně nezajímavé.

Já teda taky, ale jak to tak vypadá za chvilku to bude jen o raketách:smilie_car_146:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Popřípadě poškození za jízdy, to taky s raketou nedávám.

Taky mám radši kanón. Nemusím moc ani kulomety ani rakety. S většinou takových vozidel mě to moc nejde. Příkladně s T15 to neumím.

A pokud stojíš, tak to na jedoucí vozidlo i s raketou jde.  Když jedeš, tak ti může pomoct auto-aim. Nu, a pokud jedete oba, tak je to víc o štěstí, než o dovednosti.

Já střelbu raktema za jízdy moc nedávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Amina-opice napsal:

Ale prosím vás, nebude to jen o raketách... OPéčkové VBL TOW dostane zpět i autokanón. Buglej Challík taky dostane další armor buff, takže vše směřuje správným směrem. buďme v klidu, vědí co dělají.

Ahoj je to tak. VBL TOW dostane autokanón. Pokud někoho zajímá jak na tom bude. Tak nějaká statistika a video. Jedná se zatím o Update 0.25 and RU PTS. Je možné, že změna může přijít.

wbl1.png.5dc9efa0b8ab693678a4544772589c4e.png 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsou informace správné, tak se po aktualizaci 0.25 nezjistíte kolik lidí čeká ve frontě na hru. Pro úplnost na obrázku: old je před aktualizací 0.25 a new po aktualizaci. Zatím je to jen na zkušebním serveru 0.25.

 

 

fronta.jpg

Zpráva převzatá z Gamestone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Romario napsal:

Pokud jsou informace správné, tak se po aktualizaci 0.25 nezjistíte kolik lidí čeká ve frontě na hru. Pro úplnost na obrázku: old je před aktualizací 0.25 a new po aktualizaci. Zatím je to jen na zkušebním serveru 0.25.

 

fronta.jpg

 

Hmm, pštrosí taktika graduje. Hlavu maj zaraženou hodně hluboko, tam co slunce za celej rok nezasvítí. Taky je tam tma a není nic vidět. Bug.com dělá všechno pro to, aby tu hru zbylým hráčům co nejvíc znechutil. 

Takhle jsem se podíval, na kterým tieru je nejvíc hráčů a podle toho se zařídil. Bez toho můžu čekat třeba půl dne a kdo je na to zvědavej.      :-(

 

   

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...