Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 8 hodinami, Iosifek napsal:

V jednom bys mě mohl udělat jasno. Jak je to s velitelema na Ru? Taky maj to pitomí puzzle a 15 levelů jako na EU?

 

Je to stejné jako na EU serveru.

 

erin.jpg

 

Na Gamestone odpovídal SS. Padla tam otázka, proč se na EU nedá Objekt 279 vyjezdit jako na RU. SS odpověděl, že brzy bude podobná akce na EU, ale s americkou tématikou, která na RU nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Romario napsal:

Je to stejné jako na EU serveru.

 

Na Gamestone odpovídal SS. Padla tam otázka, proč se na EU nedá Objekt 279 vyjezdit jako na RU. SS odpověděl, že brzy bude podobná akce na EU, ale s americkou tématikou, která na RU nebude.

Dík. Tak pak nechápu tu debatu ke slučování serverů, že velitelé jsou překážkou.

 

SS na ofiku se taky tak vyjádřil. Jen z toho nevyplývá, že to bude o  Objekt 279, ale že to bude nějaká akce:

We'll have an American-themed event soon that RU won't.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

Dík. Tak pak nechápu tu debatu ke slučování serverů, že velitelé jsou překážkou.

 

SS na ofiku se taky tak vyjádřil. Jen z toho nevyplývá, že to bude o  Objekt 279, ale že to bude nějaká akce:

We'll have an American-themed event soon that RU won't.

Sloučení serverů RU a EU je téma, které se tu probíralo mnohokrát. Můj názor je, že to neudělají. Kdysi nám vyhrožovali, že pokud si založíme účty na RU tak nás zablokují.  Nikdo to neudělal. Hoši si dobře spočítali, že pokud jsme peníze nacpali do EU účtu ,tak pokud chceme hrát na RU tak tam založíme další účet a  budeme znovu utrácet. Tak že od nás dostanou tu platbu několikrát. Problém sloučení vidím spíš v platbách. Rusové mají  jiné ceny za prémiové věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Iosifek napsal:

Tohohle jsem doexpil posledního, tak je to tak nějak okolo 19M. Plus ten žebříček velení. Tj.  cca 53M. = hodně přibližně 72 000 000 expů. 

ScreenShot0090.jpg

Děkuju. Doexpuju na poslední hodnotu Erin jako první T15 level, tak abych věděl, kdy mám začít dalším velitelem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Romario napsal:

Je to stejné jako na EU serveru.

 

erin.jpg

 

Na Gamestone odpovídal SS. Padla tam otázka, proč se na EU nedá Objekt 279 vyjezdit jako na RU. SS odpověděl, že brzy bude podobná akce na EU, ale s americkou tématikou, která na RU nebude.

Zas na druhou stranu tady dostáváme týdně 100goldů za přihlašování, tak jsem si to koupil z tohoto. Jakmile dosáhnu nějakého tanku touto hodnotou, tak automaticky něco do garáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Zas na druhou stranu tady dostáváme týdně 100goldů za přihlašování, tak jsem si to koupil z tohoto. Jakmile dosáhnu nějakého tanku touto hodnotou, tak automaticky něco do garáže.

To máš pravdu, ale pokud chceš hrát PVP ( v čase který ti sedí ) tak jen na RU serveru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Děkuju. Doexpuju na poslední hodnotu Erin jako první T15 level, tak abych věděl, kdy mám začít dalším velitelem.

Teď jsem koukal, že expy potřebné pro úroveň i celkově, mají uvedené i tady:

http://csb-hype.gamestone.pl/?

 

Který velitele plánuješ?

Já mám jako prioritní Erin, pro MBT Miramona (otáčení a dohled, dobíjení) a na Arty Freju (rychlost dobíjení a zaměřování). Sanna se nechá nastavit a využít podobně jako Erin.

Pokud jezdím sám, tak priorita je dohled. V četě, když ti někdo bude spotovat, tak najdou uplatnění i ostatní, ale to není ani můj, ani tvůj případ. A v PvE dělá asistovaná dmg hodně. Na konečných expech i kreditech. Potažmo i bednách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, arnost905 napsal:

Tak já su čučkař, mám jen 200M kreditů a 3M expů :-D Málo hraju :-D

spis naopak, hrajes hodne a tocis kredity a expy.

ja porad cekam na nejaky smysluplny obsah a po resetu uctu kupuji jen stroje, ktere me bavi - momentalne si vystacim s 10 tier LT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

To bmp nebo co to je je avf ale je měsíční akce a tam za určité vítězstí můžeš získat tanky jestli jsme to pochopil

https://aw.mail.ru/special/victory2018/

Ahoj, pokud je to tohle , tak je to pronájem na sedm dnů. Jaká je ta raketová potvora? ( Za každé vítězství dostaneš nějaký počet těch hvězdiček a za to si můžeš pronajmout tank na sedm dnů ).

 

prem7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...