Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 9 minutami, Amina-opice napsal:

A teď vážně ;-) Předpokládám, že to udělají jako přepínačku, ale musí být přístupný stejný postup a vozidla na obou serverech. Ale jak to bude např. se stejnými nicky, když nemusí jít o jednu osobu, tak to bude zajímavé :laugh:

On je rozdíl sloučení klientů a sloučení účtů.

EU/NA má jednoho klienta, ale musíš mít dva účty. Ty jsou propojené ne nicky, ale emailovýmí adresami. Nicky mohou být rozdílné. 

Tak jen přidají volbu Ru. Roztřídí to podle emailu a pod jedním emailem budeš moc mít účet pro každej server, se společným klientem.

Sloučení účtů, to by bylo jiný kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, arnost905 napsal:

No, já bych byl raději "obětí" okupace Spojenými státy :-D A díky Maršalovu plánu bych nyní měl "západoněmeckou" ekonomiku :-D Prostě výsledky se dost liší po ovoci.

Všechno má své plusy a mínusy a ideál neexistuje. Já bych chtěl aby nebyla žádná druhá světová a mohli jsme Němce strčit ekonomicky do kapsy. Nebo taky ne, ale je pravda že před válkou jsme na tom byli ekonomicky dobře 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

On je rozdíl sloučení klientů a sloučení účtů.

EU/NA má jednoho klienta, ale musíš mít dva účty. Ty jsou propojené ne nicky, ale emailovýmí adresami. Nicky mohou být rozdílné. 

Tak jen přidají volbu Ru. Roztřídí to podle emailu a pod jedním emailem budeš moc mít účet pro každej server, se společným klientem.

Sloučení účtů, to by bylo jiný kafe.

To by chcelo tu-Inu kávu:laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

46 minutes ago, Lukaso_von_Teschen said:

Všechno má své plusy a mínusy a ideál neexistuje. Já bych chtěl aby nebyla žádná druhá světová a mohli jsme Němce strčit ekonomicky do kapsy. Nebo taky ne, ale je pravda že před válkou jsme na tom byli ekonomicky dobře 

My sme na tom boli ekonomicky lepšie ako rakušania a nemci aj po vojne. Tam nebol kameň na kameni. A kde sme sa dopracovali ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Iosifek napsal:

On je rozdíl sloučení klientů a sloučení účtů.

EU/NA má jednoho klienta, ale musíš mít dva účty. Ty jsou propojené ne nicky, ale emailovýmí adresami. Nicky mohou být rozdílné. 

Tak jen přidají volbu Ru. Roztřídí to podle emailu a pod jedním emailem budeš moc mít účet pro každej server, se společným klientem.

Sloučení účtů, to by bylo jiný kafe.

Jelikož probíhá velký EU-RU turnaj, musí servery propojit. Tzn. evropští hráči musí mít přístup přímo na RU i se svým účtem a vyexpenými tanky. Nebo naopak.Jak jinak to udělat než přímo propojit servery?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, RoboZilina napsal:

My sme na tom boli ekonomicky lepšie ako rakušania a nemci aj po vojne. Tam nebol kameň na kameni. A kde sme sa dopracovali ... 

Druhá věc je proč lidi v R 48 volili komunisty. Jenže my se pravdu nedozvíme, protože v dnešní době funguje propaganda stejně jako za komunistů akorát v opačném gardu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Druhá věc je proč lidi v R 48 volili komunisty. Jenže my se pravdu nedozvíme, protože v dnešní době funguje propaganda stejně jako za komunistů akorát v opačném gardu ?

No, najdi si volební program té rudé pakáže z roku 1946, najdi si kdo tady kontinuálně od začátku obsazování republiky rusama velel bezpečnostním složkám a nakonec si vzpomenout na vzpomínky prapředků, jak věřili, že přichází nová spravedlivá doba. Rusové odsud lifrovali a popravovali lidi už od toho 1944, co vběhli na Slovensko. Propaganda v současnosti už jsou většinou jen svodky na jedné straně a na ruské jen řeči, co se pěkně šíří. Populismus je u nás placený ruskem, jak kecy, tak chod, tak volby, teda když jsme u té současné propagandy. A socanům pomáhal s volbama nejvyšší čínský politruk, objímač stromů škoda mluvit. Čas od času je potřeba vidět vše pohromadě. Půlka republiky by tu podle výsledků voleb zase ochotně vítala rusy v tankách máváním šeříku a nabízením vnuček, dcer a manželek k nepřetržitému hromadnému znásilňování...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu. politika je svinstvo. I když, politika sama za nic nemůže. Za vše můžou lidi, co ji prosazují. Moc moci, moc korumpuje. A asi to není dobré téma, tady.

 

Co se týče pragmatického zhodnocení. Tedy, každá akce má za následek nějakou reakci. Tak po 2. světové spáchal tenhle stát téměř ekonomickou sebevraždu. V sériovém provedení.

První ránu dostala ekonomika státu "odsunem" sudetských Němců. Cca 2 700 000 lidí bylo deportováno celkem, z cca 13,5 miliónu obyvatel. Celé oblasti vysídlené a některé se z toho nevzpamatovali pořádně dodnes.

Mimochodem, v r. 1945 hrozil hladomor. Oblí bylo na polích, ale neměl ho kdo sklízet.

Druhé zaříznutí ekonomiky bylo znárodnění průmyslu a kolektivizace zemědělství.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, arnost905 napsal:

Však oni každý event vydají bez chyb, jen my si furt na něco stěžujeme :-D

aha vlastne

to ze mi po splneni eventu nedorazily zlate krabice a jedna nalepka, vlastne neni chyba, ale zamer. Abych to zkousel znovu a znovu, dokud ty odmeny neprijdou :) jak vychytrale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm fungujícím eventům...hraju,hraju, expím velitele..bum najednou mám nějak málo za bitvu...on totiž nějakej vocas ve 14:00 vypnul 300% bonus, kterej má být až do 9.května. Já se ptám proč? Co se v mysli takového primitiva musí pohnout, aby se zničeho nic rozhodnul jít tam a něco vypnout?

ScreenShot0027.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Amina-opice napsal:

K těm fungujícím eventům...hraju,hraju, expím velitele..bum najednou mám nějak málo za bitvu...on totiž nějakej vocas ve 14:00 vypnul 300% bonus, kterej má být až do 9.května. Já se ptám proč? Co se v mysli takového primitiva musí pohnout, aby se zničeho nic rozhodnul jít tam a něco vypnout?

ScreenShot0027.jpg

 

 

Aha :-D

Teď je to správně, před tím to bylo blbě . :-D Má to platit jen pro první vítězství dne. A ne 300% * 4x :-D jak to někdo blbě zapnul. To už jsem tu jednou viděl. 

  

Od 1. května do 9. května 2018 budou aktivní bonusy a mise:
         300% bonus na příjmy z reputace (x4) pro první vítězství dne
         50% bonus k příjmu Commander Experience

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 5. 2018 at 6:31, reditelvesmiru napsal:

chodi sem SS nebo ten jeho poskok?

resp. muzete mu nekdo na ofiku napsat, jestli maji v planu nekdy udelat nejaky event bez chyb?

 

Tak jsem se zeptal. Zda si to přečte nebo odpoví, to záleží na něm.

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?188906-Bonus-Missions-Labor-Day/page9

 

Originally Posted by Silentstalker

We're aware of the issues with the last three objectives and are working on fixing them.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Silente,tvý "kamarádi", co jsi jim rozdal bany na fórum, se ptají, zda dokážete taky někdy udělat event bez bugů?

Osobně jsem čím dál víc těmi bugy znechucen. Objevuju jich čím dál tím víc. A to bugy "řízené" RNG. :-(

Jen ty nejzásadnější:
- speciální operace:
a) víc jak v 50% nedostanu platinovku která má být bonusová, Je jedno zda na T8 nebo T10
b) na assalud squat se mě nezapočítávají hry, nadto je tam špatně počítadlo, je potřeba 10 her, ne 1
c) bugy v samotné hře:
- zmizí první báze na 4. Insane, ale počítání jede dál = pokud tam stojí boti tak prohra
- Zubr v pravém rohu bývá neodstřelitelný/nepoškoditelný, nezaktivuje se i když bíle svítí = prohra

- Vehicle ownership miltiplier je občas blbě. Místo 0.2797 mám za hru 0.04, takže poškození na expech.

A tak bych mohl pokračovat. Od toho, že na spoustu prémiáků nejde dát obtisk, až po 2 měsíce trvající bug kdy mám v garáži T15 úplně černou.
Samo, i ty gold bedny a obtisk z posledního eventu mě chybí taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

 

Tak jsem se zeptal. Zda si to přečte nebo odpoví, to záleží na něm.

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?188906-Bonus-Missions-Labor-Day/page9

 

Originally Posted by Silentstalker

We're aware of the issues with the last three objectives and are working on fixing them.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Silente,tvý "kamarádi", co jsi jim rozdal bany na fórum, se ptají, zda dokážete taky někdy udělat event bez bugů?

Osobně jsem čím dál víc těmi bugy znechucen. Objevuju jich čím dál tím víc. A to bugy "řízené" RNG. :-(

Jen ty nejzásadnější:
- speciální operace:
a) víc jak v 50% nedostanu platinovku která má být bonusová, Je jedno zda na T8 nebo T10
b) na assalud squat se mě nezapočítávají hry, nadto je tam špatně počítadlo, je potřeba 10 her, ne 1
c) bugy v samotné hře:
- zmizí první báze na 4. Insane, ale počítání jede dál = pokud tam stojí boti tak prohra
- Zubr v pravém rohu bývá neodstřelitelný/nepoškoditelný, nezaktivuje se i když bíle svítí = prohra

- Vehicle ownership miltiplier je občas blbě. Místo 0.2797 mám za hru 0.04, takže poškození na expech.

A tak bych mohl pokračovat. Od toho, že na spoustu prémiáků nejde dát obtisk, až po 2 měsíce trvající bug kdy mám v garáži T15 úplně černou.
Samo, i ty gold bedny a obtisk z posledního eventu mě chybí taky.

myslim, ze tvuj dotaz bude smazan  a dostanes varovani na foru :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, akymcz76 napsal:

Možnost hrát s RU účtem na EU serveru a naopak. To jako opravdu, odkud máte tyto informace ???

Přímo ze stránek? https://aw.my.com/us/news/general/introducing-awl-international-tournament Have you ever wanted to go up against the very best Armored Warfare has to offer and to see how you’d measure up against the top players of the Russian region? Here’s your chance. Jelikož ve finále se střetnou nejlepší hráči EU proti hráčům RU serveru musí být v době zápasu logicky na jednom serveru, ne? Takže jsou dvě možnosti, buďto budou hráči i se svými účty přeneseni mezi servery ( o čemž Silent léta tvrdí, že to nejde) nebo bude trvale či dočasně spojen EU a RU server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Amina-opice napsal:

Přímo ze stránek? https://aw.my.com/us/news/general/introducing-awl-international-tournament Have you ever wanted to go up against the very best Armored Warfare has to offer and to see how you’d measure up against the top players of the Russian region? Here’s your chance. Jelikož ve finále se střetnou nejlepší hráči EU proti hráčům RU serveru musí být v době zápasu logicky na jednom serveru, ne? Takže jsou dvě možnosti, buďto budou hráči i se svými účty přeneseni mezi servery ( o čemž Silent léta tvrdí, že to nejde) nebo bude trvale či dočasně spojen EU a RU server.

A samozřejmě nepřímé potvrzení je to, že po poslední aktualizaci tady, pár příspěvků dozadu, měli problém se na Ru přihlásit, házelo je to na EU. Někdo něco blbě nastavil, jak už je u bug.com zvykem. Upravili klienta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Amina-opice napsal:

Přímo ze stránek? https://aw.my.com/us/news/general/introducing-awl-international-tournament Have you ever wanted to go up against the very best Armored Warfare has to offer and to see how you’d measure up against the top players of the Russian region? Here’s your chance. Jelikož ve finále se střetnou nejlepší hráči EU proti hráčům RU serveru musí být v době zápasu logicky na jednom serveru, ne? Takže jsou dvě možnosti, buďto budou hráči i se svými účty přeneseni mezi servery ( o čemž Silent léta tvrdí, že to nejde) nebo bude trvale či dočasně spojen EU a RU server.

to je možnosť jeden... taktiež ale ti vedia na danom serveri prideliť ako kredity aj expy aby si mohol mať tanky ktoré treba myslím, že jediný problem by bola posádky buď by ju umelo hodili na 5ku alebo si to budu musieť hráči vyjazdiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...