Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 1 hodinou, reditelvesmiru napsal:

kam se podely ty plechovky s velkymi dely?

vcera jsem po dlouhe dobe odehral vice jak 5 her (asi 15) a ani jednou jsem nikoho nepotkal

Jsou dvě možnosti:

a) měli je jen půjčené

b) s tím dlouhým reloadem se nedá hrát - Ostatně, XM1A3 se 140mm asi neuvidíš a Challi je tak do PvE. Tak proč by to s nimi mělo být jiné.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, reditelvesmiru napsal:

to pujceni me teda nenapadlo

ale GO jsou bohuzel plne challu a A3 s velkym kanonem

Hm, tak to jsem si zas nevšim já. Asi jsem dlouho Go nehrál. Píšeš: "Bohužel..." Tak na to máš asi stejný názor.

Challi do Go nepatří, je to šnek. A3 se 120mm nemá chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, arnost905 napsal:

Ty jejich LOT bedny jsou teda šizuňství...

Horší je, že je teď budou cpát jako hlavní cenu eventů.

Buďme rádi, za to co jsme dostali doteď.

A sory jako, nahrát Mega expů, případně dmg, pro umístění v nějakém eventu a pak dostat bednu, ze které máš min. šanci, že ti něco hodnotného vypadne? Tak na to kašlu. Kromě tanků a goldů je pro mne ten zbytek obsahu bezcenej.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 4 hodinami, Iosifek napsal:

Horší je, že je teď budou cpát jako hlavní cenu eventů.

Buďme rádi, za to co jsme dostali doteď.

A sory jako, nahrát Mega expů, případně dmg, pro umístění v nějakém eventu a pak dostat bednu, ze které máš min. šanci, že ti něco hodnotného vypadne? Tak na to kašlu. Kromě tanků a goldů je pro mne ten zbytek obsahu bezcenej.

 

Tak tak, tanky a goldy a budeme kamarádi :-D

Jinak se dneska nejsu schopen připojit jak steamista. Tak dlouho s tím blbnou blbci blbí, až to blbcům blbým zblblo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, arnost905 napsal:

A Steamový účet mi nejede druhý den...

A navíc mám svůj M1A1 AIM jen modrý i v bitvách. Matlalové...

Věčný problémy s přihlášením? To je AW.

Obrátíš se na podporu a udělaj trotla z tebe. Budou ti psát, co všechno máš na svém PC udělat. Přitom se v tom nějakej vrták u nich hrabal a rozprcal to.

 

Jsou dvě ikony na spouštění hry. Se hrou a s klientem (okradenou Rubikovou kostkou). Přes tu Rubikovu kostku hru nespustím, jen toho klienta.

Změna serveru EU/NA znamená vetšinou restartovat klienta. Já to beru přes správce. Jsou tam tři  procesy běžící na pozadí + hra. Pro hraní stačí mít zapnutou jen tu hru, nic na pozadí.

Tak to zkus pustit s vyčištěným pozadím. Mě to pomáhá. Někdy taky ne, to jim blbnou servery. Tak to naběhne až po několikátý.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 4. 2018 at 15:11, Iosifek napsal:

Věčný problémy s přihlášením? To je AW.

Obrátíš se na podporu a udělaj trotla z tebe. Budou ti psát, co všechno máš na svém PC udělat. Přitom se v tom nějakej vrták u nich hrabal a rozprcal to.

 

Jsou dvě ikony na spouštění hry. Se hrou a s klientem (okradenou Rubikovou kostkou). Přes tu Rubikovu kostku hru nespustím, jen toho klienta.

Změna serveru EU/NA znamená vetšinou restartovat klienta. Já to beru přes správce. Jsou tam tři  procesy běžící na pozadí + hra. Pro hraní stačí mít zapnutou jen tu hru, nic na pozadí.

Tak to zkus pustit s vyčištěným pozadím. Mě to pomáhá. Někdy taky ne, to jim blbnou servery. Tak to naběhne až po několikátý.

 

Na ten steam účet to nezabírá ani na jednom serveru.

No, je 1.5. a není žádný event na levicové nálepky. Že by se zasekl stroj ? :-D Ale snad to doženou výročím konce 2. svět. války v Evropě alias výročím začátku okupace východní Evropy ruskem.

 

Tak jsem je podcenil, od 16:00 budou nálepky. A popisky nálepek jsou v azbuce :-D Ti už na to serou :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame tady prvomajovy event a soudruzi z mycomu to opet nezvladli :(

 

- nalepky maji nazev v azbuce (napr. specialnaja dekal nr.2)

- odmenu 2 zlate bedny za 15x win nejak zapomneli pripsat

.-posledni nalepka za 20x win taky neprisla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 30. 4. 2018 at 3:32 PM, arnost905 said:

Na ten steam účet to nezabírá ani na jednom serveru.

No, je 1.5. a není žádný event na levicové nálepky. Že by se zasekl stroj ? :-D Ale snad to doženou výročím konce 2. svět. války v Evropě alias výročím začátku okupace východní Evropy ruskem.

 

Tak jsem je podcenil, od 16:00 budou nálepky. A popisky nálepek jsou v azbuce :-D Ti už na to serou :-D

Tak východ okupovalo Rusko. Západ USA. Prostě jenom dodrželi Jaltskou dohodu. Jedni nadávají na Rusy druzí na Američany, ale pravda je taková každá velmoc sleduje jen své zájmy a nemaji si co vyčítat, protože jsou stejně velké *****. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, reditelvesmiru napsal:

mame tady prvomajovy event a soudruzi z mycomu to opet nezvladli :(

 

- nalepky maji nazev v azbuce (napr. specialnaja dekal nr.2)

- odmenu 2 zlate bedny za 15x win nejak zapomneli pripsat

.-posledni nalepka za 20x win taky neprisla

Oni maj bordel už v základním  kalkulátoru. Jednou to počítá správně a podruhý hausnumera. 

 

 

 

 

ScreenShot0084.jpg

ScreenShot0086.jpg

ScreenShot0087.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Amina-opice napsal:

Jenom tak na okraj, když tu mluvíte o RU serveru...tento měsíc pravděpodobně dojde k propojení EU a RU serveru, zda to bude definitivní netuším.

To ako bude jeden server Ru a Eu?Keď mám učet Ru aj Eu,ktorí bude fungovať,alebo si len prepnem Ru alebo EU,ako npr.USA a Eu?-to by bolo na prd.,ale keby bola možnosť výberu iba jedného tak by to bolo ok.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, peterramis napsal:

To ako bude jeden server Ru a Eu?Keď mám učet Ru aj Eu,ktorí bude fungovať,alebo si len prepnem Ru alebo EU,ako npr.USA a Eu?-to by bolo na prd.,ale keby bola možnosť výberu iba jedného tak by to bolo ok.

 

Pokud máš totožné nicky účty budou sloučeny a jelikož je to v rozporu s SS politikou tak ti vše bude resetováno na nulu, včetně prémiových vozidel jelikož nebudou moci deklarovat, zda jsi si je koupil za draho či za levno a vůči ostatním by to bylo nespravedlivé. Pokud má někdo nicky rozdílné je v suchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...