Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

Ono se dá bez těch goldů obejít. Zase až tak potřebné nejsou, a co by těm stremerům měli dát? Je to platba za reklamu.

Za goldy si tak koupíš tank, a to ještě jen některé. Vlajku, na všechny tanky za 500G, a stejně ji na spoustu prémiáků nedáš.

Camo? To se dá za kredity. Když už, tak nahodím 7 denní a je to pár stovek krditů. Dýl s tim tankem stejně většinou nejezdím.

A na ostatní je jich škoda. Převod expů na volné je tak drahej, že to nemá cenu. Prémiáků je dost z beden. Osazovat bosty druhej slot je taky celkem zbytečné, většinou už neaktivuju ani s premko,  to jich mam na 3/4 roku. 

 

Marně přemýšlím, až si nasyslím, kterej z prémiáku si pořídit. Fakt nevim. Mam jich 19 a jezdim se dvouma, občas vytáhnu další asi tři.

 

AW není WoT, tam se bez nich neobejdeš. Tam s nima platíš všechno. Demontáž "retrofitů", převod posádek, stání v garáži, atd. A oni ti jich moc nedaj, na rozdíl od AW.

 

Tohle mě tak nějak netrápí. Spíš nevidím, kam ta hra směřuje.

 

 

Hra nesměřuje nikam. Tupá podpora pve a glops své ovoce nepřinesla. Vlastně přinesla odchod dalších hráčů. Eventy jsou naprosto trapné a podpora teamů je 0. Takže výsledek je takový jaký je lépe nebude 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. s poliakmi bol a je problém na WoT vždy /a majú jazykovú podporu - 100%/

2. Hlupákov , tupcov a magorov je v AW asi zvýšená koncentrácia /a to si beriem servítku pred ústa.../

3. Ako a kam to vedie/nevedie AW je jasné hneď a hrozne ma to mrzí.../takto pos.ať dobrú hru/

4. Reakcie hráčov by mali byť smerodajné a základom pre hru.......

... a takto sa dá pokračovať......:smileys-devil-785870:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ešte prepáčte ako reakcia na vyššie príspevky ......

To že riadenie a manažovanie je v rukách totálnych neschopákov sa presviedčam denne v práci.

myslel som si , že je to len tu , ale....aj vo vláde , politike , ap. pravá ruka nevie čo robí ľavá a hlava ani nevie že existuje aj zvyšok tela.

Jediné čo naozaj dobre vedia - je dobre nasie.ať a dvíhať adrenalín a tlak. Len viac , rýchlejšie a za menej.

tak si to len odkrútim a idem domov , po odblinkaní reset....

Je na škodu že je to trend celej spoločnosti.... Ja byť Bohom , tak to spláchnem znovu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můj problém s Insane a speciálními operacemi se vyřeší. Huráá! :cheerleader:

Speciální operace se zruší. :laugh:

Řešení v duchu AW.

 

Thread: In Development: World Map and Contract Missions:

So what EXACTLY are the THREE modes now ? Is regular PvE now officially dead or what ?
Silen Stalker
The campaign does not contain spec ops as far as I can see in the current design. - Kampaň neobsahuje spec ops, pokud vidím v současném designu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Iosifek napsal:

Ono se dá bez těch goldů obejít. Zase až tak potřebné nejsou, a co by těm stremerům měli dát? Je to platba za reklamu.

Za goldy si tak koupíš tank, a to ještě jen některé. Vlajku, na všechny tanky za 500G, a stejně ji na spoustu prémiáků nedáš.

Camo? To se dá za kredity. Když už, tak nahodím 7 denní a je to pár stovek krditů. Dýl s tim tankem stejně většinou nejezdím.

A na ostatní je jich škoda. Převod expů na volné je tak drahej, že to nemá cenu. Prémiáků je dost z beden. Osazovat bosty druhej slot je taky celkem zbytečné, většinou už neaktivuju ani s premko,  to jich mam na 3/4 roku. 

 

Marně přemýšlím, až si nasyslím, kterej z prémiáku si pořídit. Fakt nevim. Mam jich 19 a jezdim se dvouma, občas vytáhnu další asi tři.

 

AW není WoT, tam se bez nich neobejdeš. Tam s nima platíš všechno. Demontáž "retrofitů", převod posádek, stání v garáži, atd. A oni ti jich moc nedaj, na rozdíl od AW.

 

Tohle mě tak nějak netrápí. Spíš nevidím, kam ta hra směřuje.

 

steam nerovna se stream :) ty okoze a on ovoze

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Amina-opice napsal:

A to se tam včera ten blb Spitfire v klidu projížděl s Archandělem ze SRY po Platernici, Ujos to musel krotit aby mu nikdo nic nenapsal...a mám pocit, že jsem tam někde zhlídnul v nějaké bitvě i Losífek :wave_smiley9:

 

Myslíš tohle?  ;-)

 

ScreenShot0073.thumb.jpg.fbbab600ebeceab96a1131344301bcab.jpg

 

Nebo tohle? Já  Spitfira včera potkal 3x.

ScreenShot0074.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám 180m kreditů a nevím, co s nima, volných expů je to slabší jen 1,5m. To insane mně v tomto neoslovuje. V podstatě už expím jen velitele a jde to poměrně pomalu i přes ty čtyřnásobky na 1 vítězství na vozidle. Rozbili funkční mechaniky obchodu různým upřednosťováním a výsledek začíná být nudný.

 

Edit: Začali být s těma loterijama nudní i oni. Další tank alá jen sen za utracené tisíce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě u té jejich loterie vadí ta "pravděpodobnost", rád vidím, za co utrácím, nejsu gembler, abych se těšil na "fantastickou" výhru. To je pak hodně drahé těšení. Osobně bych preferoval cenu, kterou můžu posoudit. Systém prázdného pytle mně neuchvátil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel v bedne 100 goldu - prej spesl loot :)

ale jeste nemam tu posledni, trebas tam bude neco dobreho - pral bych si tam funkcni hru, dostatek hracu a schopne manazery na EU 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já koukal na ofiko fórum a tam je 13 stránek převážně nadávání. Včetně poukázání, že v Nizozemsku a Belgii je to trestné.

Odpověď SS:

The offer is not available for the Netherlands and Belgium. = Nabídka není k dispozici pro Nizozemsko a Belgii.

Čímž nepřímo přiznávají, že je to hazard.

A k šanci?

Does anyone get VT5?i bought 400 loot crates ,only 100000+GOLD,two commander and other **** tank What is the %chance ?Maybe it is scam = Má někdo dostat VT5? Koupil jsem 400 lootových beden, jen 100000 + GOLD, dva velitelé a další tank na **** Jaká je šance na%? Možná je to podvod

 

Navíc, ani nekompenzovali všechny bugy z minula. Dokonce tam je jeden, co říká, že když chtěl vrátit peníze za ty bedny, tak dostal ban.

 

Fakt, tuhle hru vedou marketingově idioti.

 

Hele, a tuhle idocii se snaží taky dostat na RU server, nebo to je bouda jen na EU + NA?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...