Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 54 minutami, Iosifek napsal:

Tak mě příšo:

Dear Player,

Thank you for contacting Armored Warfare Support.

We are very sorry that you are faced with this issue.

All the information that you have provided has been transferred to the testing department. We will find what causes this problem and make the appropriate corrections.
I ask you to consider that this error can not be eliminated at once, and this process can take a long time since correction requires software intervention.

Also, recall that the project is at the stage of beta testing and your bug reports help us greatly to make the game better.

We apologize for any inconvenience caused and hope for your understanding.

 

Tak budu čekat dál. Úspěch je už to, že je to považováno za chybu.

toto je bohuzel jen jejich automaticka odpoved - dostal jsem ji do pismenka stejnou od BOTa jmenem Arjen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci být šiřitel konspiračních teorií,ale dneska jsem si chtěl pustit aw ru a nešel.Když jsem si na ru stránkách stáhnul znovu hru tak mě to směrovalo na eu server a začalo mi to stahovat update pro eu aw a když jsem eu odinstaloval a chtěl nainstalovat ru tak mi to napsalo,že instalovat ru není možné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Nechci být šiřitel konspiračních teorií,ale dneska jsem si chtěl pustit aw ru a nešel.Když jsem si na ru stránkách stáhnul znovu hru tak mě to směrovalo na eu server a začalo mi to stahovat update pro eu aw a když jsem eu odinstaloval a chtěl nainstalovat ru tak mi to napsalo,že instalovat ru není možné

To jako se mám začít na starý kolena učit azbuku? Tyť mě ji nenaučili ani ve škole! :-D Švabach přečtu, kurent louskám, ale ty jejich baráčky mě nic neříkaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

To jako se mám začít na starý kolena učit azbuku? Tyť mě ji nenaučili ani ve škole! :-D Švabach přečtu, kurent louskám, ale ty jejich baráčky mě nic neříkaj.

 RU normálně běží, louskat nic nemusíš. je to přeložené do češtiny.

 

jediné co musíš, naučit se hrát 15 vs 15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

No, on jim na chvíli klekl i NA sever. :-) Jo, a proti tomu mikro-update vřískal antivirák.

Jako nevím co opravovali. Tohle mám v garáži už dlouho.

 

ScreenShot0068.jpg

Aha, tak tu pouštím poplašné zprávy, ale ten ruský klient se mi odinstaloval při aktualizaci. Ta černá paní není špatná, zkusil si dát garáž simple?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Jestli by spojili klienty, tak by to byl po dlouhé době rozumný krok. Jenom nevím proč mi to teda po tom mikrotarchi psalo, že připojení k ru není možné 

Na otázky k Game Center Update , především tuhle:

So what is this about ? Is this an announcement of an announcement, as i can't really see any content in this one ?

Takže o co jde? Je to oznámení oznámení, protože v tomto obsahu opravdu nevidím žádný obsah?

Odpověděl Silent takhle:

I could comment on the background of this post but... no, better not. It's true though, new GC is coming.

Mohl bych komentovat pozadí tohoto příspěvku, ale ... ne, ne lepší. Je pravda, že přichází nová GC.

 

Spousta lidí řvala, že se nemohli připojit a dalším zase to zablokovali antiviráky. Jedna z rad byla odhlásit se před stažením aktualizace a instalací a pak se teprv přihlásit.

 

První krok ke sloučení ne účtů, ale různých klientů pod jednoho, je vytvořit víceúčelového klienta. Pak to regulovat nastavením a to i třeba vzdáleným přístupem do klienta (nemusíš stahovat aktualizace). Možná proto řvou antiviráky.

Pak máš možnost různých nastavení. Stačí jedno nastavení blbě a nejde to. Ono při jejich schopnostech by byl div, kdyby to dali na první dobrou, to se snad ještě nestalo, co to hraju.

Když mění klienta, tak je možné všechno. Od volby serveru, po slučování účtů.

A tuším, že provázanost účtů je přes email, bez ohledu na nick. Pokud ho mají Eu a NA společné, tak se některé odměny objeví na obou účtech.

 

Sloučení účtů. Krok by to byl rozumný a potřebný. Ale mají oni rozum? :-D

 

PS: Teď po dlouhý době jsem se připojil k NA. Našel jsem tam přenesených 15 gold beden a 3 platinovky, co jsem tam nebyl. A asi nějaké goldy, spotřebáky a tak.

Tohle tam mám souběžně.

ScreenShot0071.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Je sranda sledovat jak za všechno i po skoro třiceti letech můžou komunisti ? 

No, stačí si vzít jen ten pokrokový slogan "Klid k práci", kdo všechno ho používá, nebo jak agenti STB jedou na oblibě pokřiku "Makáme!". Ta jejich propaganda je v nás zažraná. Stačí si vzít v potaz i vnímání ochrany kulturních památek národem jako nalívání peněz do vatikánských katolíků. Znám i adventistické babičky, co volí komunisty, a přitom komunisti adventisty zakázali a zrušili. Komunisti se tu podepsali na ztrátě soudnosti minimálně na další dvě generace, ten důkladný výplach mozku národa se projevuje hodně omezeným rozhledem a nulovou schopností nadhledu.

A v rusku přímo vládne plukovník KGB, všechno, co tam funguje, funguje jen s jeho souhlasem, takže to, že AW v sojuzu frčí, je jen dané "tolerancí" koho asi? No, a z ruska k nám návštěvu přijeli v historii jen ruské armády... To bychom měli mít vždy na paměti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...