Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Se tak dívám pravidelně na AW stránky a náhrada té výhodné bedýnkové loterie nikde. Asi šéf vývojářů nestíhá s fantazií na tvorbu supr čupr eventů...

 

Maintenance - March 29 ti odpovídá a že je to oprava toho průšvihu je tam psáno.

Další informace k tomu je na ofiku:

Silentstalker

Content Manager

We'll be restarting the Legendary Reinforcements event, yes.

 

před 2 hodinami, reditelvesmiru napsal:

uz nedockave vyhlizim dalsi event - vyhraj 2 bitvy, dostanes nalepku

Kdyby se s nima nechala alespoň vytapetovat garáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Půjde tady někdo na bedny na toho T10  bambusa? Na kolikátou bednu se vlastně dá získat? Víte prosím Vás o tom něco bližšího? Ta představa že utratím za 100 beden 1800,-Kč a padesáti bednama získám po 100 goldech (zbytkem jen insignie) mně demrimuje...

Let me guess. We will have type99a2-140, armata 152, vt5, black eagle, cent 120. What else could there be? Object 195?

-----------------------------

and Trust me! i 've had some real Bad experience with this Lootcrates system on RU server.

As i 've been also on RU server , and there i ***** opened 98 crates there like for "Merkava 2D Black eagle" ,
spending all 5000+ operation points , which thankfully i only earned by playing. Although, it still hurted a bit for wasted effort!

So, there i didn't get "Merkava 2 D" , instead got only bunch of Prem time , Boosts and insignas and that is real "items equal in value to the value of the Loot Crate itself!"

SO , No Gaurantee Folks even if you buy the crates! So i am gonna not.

-----------------------------

3. What is percent chance of winning of top prize ? Considering WOT Christmas box has 1% for getting type 59, some unlucky people still didn't get them after 150-200 lockboxes (it is not funny, considering that thing costed me less than 40 EURO in 2011).

-----------------------------

Hoď si to do Google.

 

Nenašel jsem na ofiku ten příspěvek, který počítal, že na Type99a2-140  potřebuješ otevřít 240 beden. (v každé bedně není tank a jsou tam další premiáky) Tu cenu nemá. Navíc, těch akcí bude min 5.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Navíc mě dostalo, že na 2 bedny zase 1 den premka a 100goldů plus Joshua jako velitel, kterého už mám a oni ho neproplatili goldama. Z mého pohledu mrhání prachama.

A umožňuje to vyjezdit jen 2 bedny. Tohle fakt není charita :-D

Kompenzace toho co máš by měla být s prodlevou. Asi po skončení akce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nó, na ten AGDS jsem vyjezdil další 2 bedny a v nich to samé. Jinak jsem zase zaznamenal, že cíl který není vidět se neprobíjí. Dával jsem průbojným a probíjel zadek T-15 a jakmile nebyla vidět, tak rána do stejného místa prostě skončila na konstrukci za tím. Pak byla zas spotlá a probíjel sem. Některé chyby se vrací jako dobří holubi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes nam opet zacal nalepkovy event:

 

Win 1 battle in any mode to receive the Recycle decal

Win 3 battles in any mode to receive 2 Gold Loot Crates

Win 5 battles in any mode to receive the No Step decal

Win 7 battles in any mode to receive 2 Platinum Loot Crates

Win 10 battles in any mode to receive the Trash decal

Win 15 battles in any mode to receive the Stop decal

Win 20 battles in any mode to receive the Emergency Exit decal

Win 25 battles in any mode to receive the Baby on Board decal

Win 30 battles in any mode to receive the No Photo decal

 

dobra prace mycom, je to opet kreativni...

myslite, ze by mohli pridat prodavani decalu? alespon 1G/1ks :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, reditelvesmiru napsal:

tak dnes nam opet zacal nalepkovy event:

 

Win 1 battle in any mode to receive the Recycle decal

Win 3 battles in any mode to receive 2 Gold Loot Crates

Win 5 battles in any mode to receive the No Step decal

Win 7 battles in any mode to receive 2 Platinum Loot Crates

Win 10 battles in any mode to receive the Trash decal

Win 15 battles in any mode to receive the Stop decal

Win 20 battles in any mode to receive the Emergency Exit decal

Win 25 battles in any mode to receive the Baby on Board decal

Win 30 battles in any mode to receive the No Photo decal

 

dobra prace mycom, je to opet kreativni...

myslite, ze by mohli pridat prodavani decalu? alespon 1G/1ks :)

Když k tomu přičteš, že na některý tanky nedáš vůbec nic. Edice Black Eangle komplet a další některý prémiáky taky. Nebo jen jeden slot. Tak je to špice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, reditelvesmiru napsal:

z jakejch druhejch 2 beden? za co se davaji bedny?

2 echt bedny za 3 výhry na zpožděnou

Legendary Reinforcement of the Day: Type 99A2-140

a souběžně běží

Legendary Reinforcement of the Day: Abrams AGDS

To jsou další 3 výhry a 2 echt bedny.

Oboje končí zítra a začlo to v různou hodinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, arnost905 napsal:

Půjde tady někdo na bedny na toho T10  bambusa? Na kolikátou bednu se vlastně dá získat? Víte prosím Vás o tom něco bližšího? Ta představa že utratím za 100 beden 1800,-Kč a padesáti bednama získám po 100 goldech (zbytkem jen insignie) mně demrimuje...

Z ofika strejda Google. Je toho tam hafo a já jsem neviděl jediný příspěvek od někoho, že by Typa nebo AGDS měl, nečet jsem to všechno.l.

----------------------------------------

No, začněte soud. Koupil jsem celkem 341 přepravních beden. Chtěla jsem vidět, co bude trvat, než dostanu T99A2-140 nebo Abrams ADGS.

Zde je moje celková:
Zlato: 32 850 (bez náhrady za duplikáty, které přijdou "brzy")
Global Rep: 1,160,000 (jediná vzrušující bedna - 1 milion globálních rep.)
Prémiové dny: celkem 699 dní
Veliteli Kathryn Grey
Velitel Joshua Seagrove 4x (před akcí jsem měl Alexander Cortez, ale neviděl jsem ho v bedně)
T-72 Vítězství 6x
2S14 Zhalo-S MERC 4x (již vlastní před událostí)
M60-2000 NEON (chyba přepravky od 1. dne, takže jsem dostal Chally zdarma)
Challenger 1 Wolf
AMX 10P PAC 90 MERC 4x (již vlastní před událostí)
M1134 ATGM Fox
BMD-4 Joker (již vlastněný před událostí)

Jak bylo řečeno, nejlepší bedna obsahovala 1 milión globální reputace. M1134 a Challenger 1 Wolf jsou skvělé, ale tisíce insignií a zesílení jsou téměř bezcenné, protože si udržuji dobrou nabídku právě od hraní.
Bylo by hezké, kdyby v mixu obsahovaly nějaké zlaté nebo platinové kořisti, protože mají tendenci mít lepší odměny než bedny událostí.

Takže moje otázka na my.com je následující: PŘESNĚTE jaké jsou šance na otevření bedny s vrchními tanky: Typ 99A2-140 nebo Abrams ADGS? Neříkejte, že je to 7,56%, protože neexistuje žádný způsob, který by byl přesný, nebo bych je měl oba.

AW je lépe brainstorming způsoby, jak se dostat k hráčům nebo riskovat jejich ztrátu navždy.

A stále čekají na vrácení za 3 x 69 dolarů, které byly účtovány, když si ve dnech 1 odnesli bedny.

---------------------------------------

200 beden, žádný typ ... Je dokonce možné ho dostat? Jen jsem chtěl tento typ ... Kdybych ho dostal do 50 beden, mohl bych zkusit ostatní ...

Falešná inzerce kvůli typu drops je nemožná?

15 tanků / velitelů ve 250 bednách = 6% šance -> <4/5 slibované šance

-----------------------------------------

Nekupujte to. Je to křišťálově jasný podvod!

Výsledky tanků a velitelů z 350 beden
grey III
Seagrove II
Fox ATGM I
chall wolf IIII
Bmd-4 Joker II
amx merc IIIII II
t-72 victory IIIII I

7.1% šance na velitele nebo tanky ... NE TYP ... Vysvětlení?


Potvrzené typy kapek Jsem si vědomi: 0

---------------------------------------

Seriously?

VFXUPUx.jpg
 

-----------------------------------

Otevřelo 48 přepravních beden Type99A2-140 a 13 přepravek AGDS ... žádné auto nebo velitel neměl.

-----------------------------------

Poslal jsem lístek a učinil příspěvek ve fóru, protože jsem zakoupil 100 beden a 90% z nich porušilo toto pravidlo. Je to falešná reklama.

-----------------------------------

Říkám, že jsem frustrovaný a znechucený, je podhodnocení.
Když začal závod, koupil jsem 150 beden, takže můžu dostat ten tank duchů. Nemám čas hrát, dokud nemám šanci dostat jednu tak, abych otevřel svou peněženku, takže mě nesoudit.
Samozřejmě i otevřu všechny a překvapí NO Typ 99a2. Pouze tanky, velitelé, zlato, prémiový čas a odznaky, které jsou pro mne ušlechtilé. Mám VŠECHNY prémiové tanky ve hře kromě toho, že T10 od Xmas (opět špatný čas pro požadavky na událost) a všichni velitelé. CELKOVÉ USELESS způsobit, že nejsou převedeny do zlata. Ale hlavně jsem nevěřil ani z toho Morgana.
Četl jsem na fóru to, že to byla chyba a ta věc dokonce nebyla v rotaci, tak jsem koupil jen vítr a "Ass" nálepku na mém obličeji.
Je mi líto SIlentStalker, ale já jsem v této hře od testování Alfa a myslím, že vývojáři mají zdravý rozum, aby se snažili udržet někoho, kdo v této hře investuje hodně času a peněz.
Čekal jsem ještě dva dny, abych zjistil, zda je něco dodáno, a mluvím o tom, že typ 99A2, a pokud ne, ztratíte další "spokojený" zákazník.
Doufám, že doručíte tuto zprávu SS osobám. Děkuji.

--------------------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred akciou rozdali okolo 50+ Typeov kopec poliakov jazdilo už pár dni pred na týchto tankoch. Včera som stretal kopec noname hráčov zrejme nejaký PvE prechodníci na PvP pár ich bolo stejný klan a už na premium tanku takže pochybujem že sa jednalo o tank z bedne ale opäť o nejaký kodik od niekoho z my.com... nie žeby mi to vadilo ale vadí mi to keď na mňa vybehne Borutax z Panda clanu na Armate so 152mm a dostane na pitchu ako keby mal 8tier tank .... proste mam kamoša tak mi dajú tank a ja na ňom neviem ani len jazdiť a to ich dostali vraj za účelom testovania 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem odehral celkem 5 GO v pomeru vyher 3/2.

dostal jsem 4 spesl krabice, ale byly v nich jen insignie..

 

strasne jsem se bavil u jedne hry, kdy nejakej jouda z mycom klanu jezdil v T-14 152 zabil jsem ho asi 3x a jeho skore bylo neco kolem 4000 damage

asi 152 mm dava pocit nesmrtelnosti, protoze kazde jeho oziveni bylo jolorush

 

edit: 

dnes mi to po spusteni napsalo, ze jsem obdrzel nejakou VT neco spesl krabici, ale v garazi nic nemam

 

edit2: nejak to nechapu, to za kazde 3 vyhry dostaneme ty AGDS spesl krabice? (v prvni byl t64 hunter a v druhe odpad), bude za huntera gold kompenzace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Déjà vu:

 

Originally Posted by Silentstalker

Please note that due to a number of technical issues, the Legendary Reinforcements event will be discontinued at 16:00 CEST for the near future. We do apologize for the inconvenience.

 

Upozorňujeme, že vzhledem k řadě technických otázek, bude událost Legendární Posily přerušeno v 16:00 SELČ v blízké budoucnosti. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...