Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Před hodinou, Patricino napsal:

tak načo to robiť? kašľať na nich :D 

Hmm, tak tohle jsem si říkal taky, když s tím vylezli. A dodnes se mě to nelíbí, ale, na Vánoce dali 4 násobky na hru. Tak jsem jen tak začal ty velitele expit. Měl jsem desítky platinovejch bostů a stovky insígnií, + denní 4 násobky. Z těch několika stovek platinovejch beden i premium.

V Go to bylo 300k až 700k expů za hru. Parkrát i přes 1M. To se nechá expit i ty desítky potřebnejch mega-expů.

Teď už se to dá těžko. A expit při pár desítkách expů za hru? To jsou podmínky dnes. I v GO to skrouhli. To jde hodně špatně. Taky se mě už nechce expit za těchhle podmínek. Expil jsem když to šlo.

Nepotřebuješ velitele, pokud hraješ proti málo zdatnejm hráčům, ale pokud jsou na stejné úrovni jako ty, nebo i lepší, pak se každá výhoda počítá. A i v PvE ti velitel pomůže k lepšímu výdělku.

Vlastnosti tanku dělá i posádka a velitelé.

A ředitel má pravdu, nutí dělat lidi co nechtějí. Na jednoho plukovníka musíš vyexpit 5 dalších velitelů, který nechceš a nepotřebuješ. Navíc je expíš i na tancích, kam se nehoděj.

Kromě toho, oni ti velitelé nemají nic moc navíc, než měli před tím, když měli jen pět úrovní. Jen je nevyexpíš za pár her (cca 20-30), potřebuješ na to stovky her.

 

Jen doufám, že nepředělají ve stejném stylu i ty posádky. Plánovali to.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Patricino napsal:

 

nič v zlom ale nemám ani z polovice vyexpených veliteľov ako niektorí hráči a aj tak s nimi zahrajem lepšie ako oni s 15lvl veliteľmi

 

 reditelvesmiru:

myslím, že sa tam jedna o 50+(x3 armata,type,eagle) kodov ak nie viac 

 

tak jestli to je 50x (x3,a,typ a eagle), tak to uz je skoro polovina EU serveru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, arnost905 napsal:

Skoro ano, ale v prime timu jsem viděl skoro 300 hráčů. Dopoledne je ta hráčkost ale na té stovce :-D Zatím jsem potkal jen toho Orla.

Jinak nechcu zbytečně rýpat, ale syn má na WoT ty informace v češtině a já sas nevím, co na tom zase belancují...

Já potkal dva, oba z jednoho klanu.

 

ScreenShot0021.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, arnost905 napsal:

To mi řekni, na základě čeho to rozdávají?

Nevím.

Rozdali 50 Orlů za nejvíc her, a byla okolo toho mela. Tak to udělali teď jinak. Předpokládám, že Orly nerozdávali. Ty už ve hře jsou.

Ono jde jen o reklamu těch tanků. V duchu: "Někdo jinej ho má, já ho chci taky."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Hoší já nevím.Ale mám dojem že každý patch rozhodí mm tak že hází idioty proti skillerům a jak má člověk smůlu že je va full idiot teamu tak jede týden v kuse prohry

A jak jinak by sis chtěl vyjezdit platinovky? Buď s idiotama proti botům nebo idiotům. Jednokej mezi slepejma králem. Jinak to nejde. :-) Jak budeš vedle dobrejch hráčů nebo proti nim, tak žádnej velkej výkon neuděláš.

Tedy, u mě to tak aspoň je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

A jak jinak by sis chtěl vyjezdit platinovky? Buď s idiotama proti botům nebo idiotům. Jednokej mezi slepejma králem. Jinak to nejde. :-) Jak budeš vedle dobrejch hráčů nebo proti nim, tak žádnej velkej výkon neuděláš.

Tedy, u mě to tak aspoň je.

Protože hraju momentálně jenom na ru, tak tam jak dostaneš idioty do teamu tak taky moc nevynikneš. To je prostě jiný druh hraní ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně:

 

Legendary Reinforcement of the Day: Type 99A2-140

Silentstalker

Content Manager

At this moment, the event (including the missions) is completely stopped. We'll share more information once we have it.

 

V tuto chvíli je událost (včetně mise) zcela zastavena. Jakmile to budeme mít, zdělíme další informace.

 

Fakt už by se měli přejmenovat na bug.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silentstalker

Content Manager

 

Hello everyone,

as you might have noticed, the Loot Crate sales and the associated event were completely stopped.

Now, you guys bought the Loot Crates in good faith that you are purchasing what was advertised, which is why we will be switching the vehicles that you received to the correct ones that were advertised in the initial post (equivalent to their Tier). In other words:

- if you won the Abrams AGDS, it will be exchanged for the Type 99A2-140
- if you won the BMPT Prototype Sapphire, it will be exchanged for the M1134 Fox
- if you won the M60 Neon, it will be exchanged for the Challenger 1 Wolf

And so on. The rest of the crate (bonuses, Gold etc.) is common to all crates, only the premium vehicles were affected.

The offer (along with the "get free Loot Crates") mission will be resumed in the future once the loot crate drops are fixed.

We do apologize for the inconvenience and will see you on the battlefield.

 

Ahoj všichni,

jak jste si možná všimli, prodej prodeje Loot Crate a související událost byly zcela zastaveny.

Nyní jste v loňském roce koupili lootové přepravky, že kupujete to, co bylo inzerováno, a proto převedeme vozidla, která jste obdrželi, na ty správné, které byly inzerovány v počátečním příspěvku (ekvivalentní jejich třídě). Jinými slovy:

- pokud jste získali Abrams AGDS, vymění se za typ 99A2-140
- pokud jste získali BMPT Prototype Sapphire, vymění se za M1134 Fox
- pokud jste získali M60 neon, vymění se za Challenger 1 Wolf

A tak dále. Zbytek přepravky (bonusy, zlato apod.) Je společný pro všechny bedny, byly postiženy pouze prémiové vozy.

Nabídka (společně s misí "get free Loot Crates") bude obnovena v budoucnu, jakmile budou opraveny kazety s kořistí.

Omlouváme se za nepříjemnost a uvidíme vás na bojišti.

 

-------------------------------------------------------

K tom u nenacházím slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem to tak sledoval na ofiku, nečet jsem všechno, je toho moc. tak nejdřív jim zkolabovalo počítadlo, tak po odehrání 3 viktorek nebyli bedny. To opravovali. Ti co si je kupili, tak dostali i Abrams AGDS, kterej tam neměl vůbec být a do třetice, někdo dostal obyčejný bedny místo spešl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Iosifek napsal:

Hmm, tak tohle jsem si říkal taky, když s tím vylezli. A dodnes se mě to nelíbí, ale, na Vánoce dali 4 násobky na hru. Tak jsem jen tak začal ty velitele expit. Měl jsem desítky platinovejch bostů a stovky insígnií, + denní 4 násobky. Z těch několika stovek platinovejch beden i premium.

V Go to bylo 300k až 700k expů za hru. Parkrát i přes 1M. To se nechá expit i ty desítky potřebnejch mega-expů.

Teď už se to dá těžko. A expit při pár desítkách expů za hru? To jsou podmínky dnes. I v GO to skrouhli. To jde hodně špatně. Taky se mě už nechce expit za těchhle podmínek. Expil jsem když to šlo.

Nepotřebuješ velitele, pokud hraješ proti málo zdatnejm hráčům, ale pokud jsou na stejné úrovni jako ty, nebo i lepší, pak se každá výhoda počítá. A i v PvE ti velitel pomůže k lepšímu výdělku.

Vlastnosti tanku dělá i posádka a velitelé.

A ředitel má pravdu, nutí dělat lidi co nechtějí. Na jednoho plukovníka musíš vyexpit 5 dalších velitelů, který nechceš a nepotřebuješ. Navíc je expíš i na tancích, kam se nehoděj.

Kromě toho, oni ti velitelé nemají nic moc navíc, než měli před tím, když měli jen pět úrovní. Jen je nevyexpíš za pár her (cca 20-30), potřebuješ na to stovky her.

 

Jen doufám, že nepředělají ve stejném stylu i ty posádky. Plánovali to.

 

 

v tejto hre je veľa iných faktorov, že veru veliteľ do toho zasahuje najmenej ... Cortez je taký no že ak ho máš a vieš prebiť tank tak to už áno ten to ovplyvní lebo je rozdiel dávať 200dmg alebo 700 pochopiteľne inač ten zvyšok je podľa mňa nepodstatný  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Patricino napsal:

v tejto hre je veľa iných faktorov, že veru veliteľ do toho zasahuje najmenej ... Cortez je taký no že ak ho máš a vieš prebiť tank tak to už áno ten to ovplyvní lebo je rozdiel dávať 200dmg alebo 700 pochopiteľne inač ten zvyšok je podľa mňa nepodstatný  

Corteze nemám a nevím ani co má za "křižovku".

Je to tak, jako bys tvrdil, že retrofity nejsou k ničemu. Někteří velitelé přdávají i víc než retrofit.

 

Freju mám spešl na artyny.

Přidává: -20% k rychlosti zaměření -  aryny zaměřují dlouho a boti jsou stále v pohybu, nedá se čekat

až - 3.3 % k rychlosti nabíjení (podmíněné samotou)

Přesnost o +7,42% při aspoň 50% hp - artyny na dálku mají velký kruh

Rychlost otáčení věže o +22%

 

Zkus hrát artynu s ní na 15. levelu a bez ni. To jsou nebe a dudy.

U těch ostatatních to není třeba na první pohled tak vidět, ale třeba dohled Erin je +28,5m, + camo 6,2% + camo v keřích 21,7%. a něco dalšího.

Miramón má pokud není spojenec nablízku zvýšený dohled o 32% + 15m nepodmíněných, a něco dalšího.

 

 

 

ScreenShot0022.jpg

ScreenShot0023.jpg

ScreenShot0024.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Iosifek napsal:

Corteze nemám a nevím ani co má za "křižovku".

Je to tak, jako bys tvrdil, že retrofity nejsou k ničemu. Někteří velitelé přdávají i víc než retrofit.

 

Freju mám spešl na artyny.

Přidává: -20% k rychlosti zaměření -  aryny zaměřují dlouho a boti jsou stále v pohybu, nedá se čekat

až - 3.3 % k rychlosti nabíjení (podmíněné samotou)

Přesnost o +7,42% při aspoň 50% hp - artyny na dálku mají velký kruh

Rychlost otáčení věže o +22%

 

Zkus hrát artynu s ní na 15. levelu a bez ni. To jsou nebe a dudy.

U těch ostatatních to není třeba na první pohled tak vidět, ale třeba dohled Erin je +28,5m, + camo 6,2% + camo v keřích 21,7%. a něco dalšího.

Miramón má pokud není spojenec nablízku zvýšený dohled o 32% + 15m nepodmíněných, a něco dalšího.

 

 

 

ScreenShot0022.jpg

ScreenShot0023.jpg

ScreenShot0024.jpg

artyny sú PvE momentálne to ja nehrám... zameriavam sa skor na spoterov takže ten dohľad ti je zbytočný ked skôr či neskôr ma máš rovno pod nosom a svietiš ... z môjho pohľadu a štýlu hry nepotrebujem mať 15 lvl veliteľa používam rashida(rakeťaky) sannu(eltečka) a holklaua(embetečka) v podstate ich mam na leveli čo mi hra umožnila ďalej to neriešim lebo nepotrebujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Iosifek napsal:

Corteze nemám a nevím ani co má za "křižovku".

Je to tak, jako bys tvrdil, že retrofity nejsou k ničemu. Někteří velitelé přdávají i víc než retrofit.

 

Freju mám spešl na artyny.

Přidává: -20% k rychlosti zaměření -  aryny zaměřují dlouho a boti jsou stále v pohybu, nedá se čekat

až - 3.3 % k rychlosti nabíjení (podmíněné samotou)

Přesnost o +7,42% při aspoň 50% hp - artyny na dálku mají velký kruh

Rychlost otáčení věže o +22%

 

Zkus hrát artynu s ní na 15. levelu a bez ni. To jsou nebe a dudy.

U těch ostatatních to není třeba na první pohled tak vidět, ale třeba dohled Erin je +28,5m, + camo 6,2% + camo v keřích 21,7%. a něco dalšího.

Miramón má pokud není spojenec nablízku zvýšený dohled o 32% + 15m nepodmíněných, a něco dalšího.

 

 

 

ScreenShot0022.jpg

ScreenShot0023.jpg

ScreenShot0024.jpg

Tieto "križovky " ma pekne štvu a pre mňa tu nemusia byť,lebo to mám celé zle a nechcem ísť od začiatku a ešte a to hlavne nechcem nadávať,ale som už na krajíčku vysloviť  " Amně se chce něco říct" a to nemám v sebe žiadne-"Liguééére ! Preto sa ukľudňujem,bude teplešie a motorka už čaká...:cheerleader:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, arnost905 napsal:

Se tak dívám pravidelně na AW stránky a náhrada té výhodné bedýnkové loterie nikde. Asi šéf vývojářů nestíhá s fantazií na tvorbu supr čupr eventů...

uz nedockave vyhlizim dalsi event - vyhraj 2 bitvy, dostanes nalepku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...