Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Taky toho moc nepředvedl, když se na to tak dívám :-D

Nepředvedl.

Horší je, že úroveň hráčů klesá. Vytáh jsem zas po delší době artynu, potřebuje ještě pár expů. Mrknu na to, kdo se mnou hraje, 4 členná četa, tak si říkám: "To si moc nezastříím".

Tohle je výsledek. Bejt to jen na nich, tak to projeli. Nakonec jsem zvednul kotvy a jel i na náměstí. :-)

 

ScreenShot0016.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som po dlhšiom čase hral a dal som si na úvod PVE nový tank 9 urovne,zobralo ma to do hry a čakal som asi dve min,tak som to vzdal a vypol a znovu zapol a tank bol v garáži,tak som skusil iný a samozrejme to isté až na treti pokus a to mi všetko skákalo,proste až po 2-3min sa to dalo hrať.Otázka na tých,ktorí to dnes hrali v čase 16-17 hod.,mali ste problém s hrou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, peterramis napsal:

Dnes som po dlhšiom čase hral a dal som si na úvod PVE nový tank 9 urovne,zobralo ma to do hry a čakal som asi dve min,tak som to vzdal a vypol a znovu zapol a tank bol v garáži,tak som skusil iný a samozrejme to isté až na treti pokus a to mi všetko skákalo,proste až po 2-3min sa to dalo hrať.Otázka na tých,ktorí to dnes hrali v čase 16-17 hod.,mali ste problém s hrou?

Dělá to poslední 2 dny. Jakoby tě to zařadí do hry, dostaneš hlášku a nic víc je neděje. Restart hry a tank je v garáži. Před 1/4 hodinou, včera taky.

 

Edit. Tak teď znovu. 2x na jednu odehranou hru. :smileys-devil-785870:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, peterramis napsal:

Dnes som po dlhšiom čase hral a dal som si na úvod PVE nový tank 9 urovne,zobralo ma to do hry a čakal som asi dve min,tak som to vzdal a vypol a znovu zapol a tank bol v garáži,tak som skusil iný a samozrejme to isté až na treti pokus a to mi všetko skákalo,proste až po 2-3min sa to dalo hrať.Otázka na tých,ktorí to dnes hrali v čase 16-17 hod.,mali ste problém s hrou?

robí to celé dni dnes je rekord 6x v rade teraz 4x kašlem na to zapnem to až večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Patricino napsal:

robí to celé dni dnes je rekord 6x v rade teraz 4x kašlem na to zapnem to až večer

 

4x restart a stale nic - asi zase nejaky bug event by tichysmirak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa to stalo po 5min. čakania , teraz za weekend to bolo OK.

ALE - aj tak čakám do 5min. na hru.

PVP - nikto

GO - občas po dllllhom čakaní

Špeciálky - vyššie tiery/9-10/ nekonečné čakanie....

PVE - tak do 3 min.

Velmi málo hráčov na EU , neviem či si nepohladám niečo iné , k rusákom sa mi nechce. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ofiko fóru:

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?175430-Joining-to-Match-Bug/page3

 

General Jeno

Community Moderator

https://aw.my.com/en/forum/showthrea...26#post1731926

or
https://aw.my.com/en/forum/showthrea...83#post1731783
Yes it sucks, I'm experiencing it too and it's really annoying. But please, just be patient a while longer, the devs are working on it.

 

Půjčil jsem si tam tohle:

i0zrqlj.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Tak spodní dva odkazy "File not found". Jestli to není chyba u mně, tak o někdo promazal.

Včera to šlo a z fóra (první odkaz) to jde. :-(

Tak to překopíruju:

Silentstalker

Content Manager

 

We're on it

-----------------------------------------

We are looking into it.

 

Google říká:

Jsme na tom.

Díváme se na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

52 minutes ago, Iosifek said:

Včera to šlo a z fóra (první odkaz) to jde. :-(

Tak to překopíruju:

Silentstalker

Content Manager

 

We're on it

-----------------------------------------

We are looking into it.

 

Google říká:

Jsme na tom.

Díváme se na to.

Neviem ako by som moje pocity vhodne popísal. Keď vidím ako sa s tým vývojári trápia a každú chvíľu si to zas rozbijú...  aj mi ich je trochu ľúto :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, RoboZilina napsal:

Neviem ako by som moje pocity vhodne popísal. Keď vidím ako sa s tým vývojári trápia a každú chvíľu si to zas rozbijú...  aj mi ich je trochu ľúto :-/

Vývojáři?

Ti udělají novej patch. Pověsí to na server a tím to pro ně skončilo, jdou dělat nový patch pro jinou hru téhož provozovatele. Zůstanou tak 2-3 správci na to, aby odstraňovali nejhorší bugy. A ti z 0.24 musí mít hlavu jak pátrací balón.

Syn hraje už léta The Lord of the Rings Online a tam to tak funguje. Tady asi taky.

Takže líto je mě těch správců, kteří to odnesou za bordel někoho jinýho.

To ale nic nemění na tom, že hra která kolabuje na serveru, se nedá hrát. Taky kvůli tomu skončila prý strašná spousta lidí. On hrát něco co kolabuje se prostě nedá.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, arnost905 napsal:

No, abych řekl pravdu, tak asi začnu litovat sám sebe, že sem do toho cpal love a pořádně si nezahraju... Jich mi není líto, bo dělat haura taky umím...

Nepomůžeš si. V jiných hrách to je taky. I ve WoT, to je teď prej zabugovaný ještě vic než AW.

Hráči chtěj novej obsah a aktuální grafiku. Vývojáři se o to snaží, ale přepíšou jeden řádek kódu a rozsype se jim to celý.

 

Tak zbývá jediné: "Vydržať!" Akorát, kde porát brát tu trpělivost.

 

(Vono se řekne "semenec", ale zobej si ho z flašky.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 3. 2018 at 12:25, Iosifek napsal:

 

 

Já jsem dostal na ofiko fóru odpověď´na diskutovanou otázku, podloženou screnem, že se objevily Black Eangle u některých hráčů ještě před tím (cca 3 dny) než byly distribuovány výhercům, odpověď od SS (to ještě fungoval): "To byl náš šéf vývojářů."

Tenhle scren:

 

 

 

ScreenShot0358.jpg

 

 

tak tech "Sef vyvojaru" maji asi hodne  - dneska jsem potkal hrace z kalnu DAY s premiovym cinanem

 

edit: v nasledujici bitve premiova armata  - klan MI3T

asi jich roozdali vice nez dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Kdyby místo vymýšlení supr čupr názvů nových patchů radši předělali ten domrdaný systém výzkumu velitelů.Nechápu proč musím expit všechny,když jezdím primárně td a lt.To je další pitomost které jenom nasírá hráče

 

nič v zlom ale nemám ani z polovice vyexpených veliteľov ako niektorí hráči a aj tak s nimi zahrajem lepšie ako oni s 15lvl veliteľmi

 

 reditelvesmiru:

myslím, že sa tam jedna o 50+(x3 armata,type,eagle) kodov ak nie viac 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Patricino napsal:

 

nič v zlom ale nemám ani z polovice vyexpených veliteľov ako niektorí hráči a aj tak s nimi zahrajem lepšie ako oni s 15lvl veliteľmi

 

 reditelvesmiru:

myslím, že sa tam jedna o 50+(x3 armata,type,eagle) kodov ak nie viac 

To ti nikdo nebere, ale proč lidi furt nutí dělat něco co nechcou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...