Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

4 hours ago, Iosifek said:

Tak tomu taky nerozumím, ale asi půjde o ty avizovaný nový bedny.

10let prémko? To se po...y. To je jak poslední tažení. V tom marketingu nejsou fakt normální.

Keď je to v popiskách tých bonusov, tak to vyzerá, že sa tam nachádzajú Goldy až do výšky 10000, reputácia rôzne množstvá až do 1000000, no a zrejme aj prémko rôznej veľkosti až do 10 rokov. Inak by to nedávalo asi moc zmysel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno to tu už niekde je ale , poprosil by som o upresnenie splnenia úloh v INSANE levely :

- splniť misiu v posledných 5 sec. hry ?

- rozdať 10 000 damage vrátane spotingu ? /dal som viac a nič..../ tu to je problém nastrielať tak málo...

- zlikvidovať 10 enemy tankov

- zabrániť poškodeniu vznášadla ?

- eliminovať tank-officier ?

 

Alebo to rieši inštalácia CZ/SK jazyka do hry , je preklad až na túto úroveň ?

Nieje to modifikácia /nepovolená/ hry o čom moc nebolo ani na oficiálnom fóre ? /to je taký problém pre AW tam dať CZ/SK ?/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

31 minutes ago, Stoner88 said:

Možno to tu už niekde je ale , poprosil by som o upresnenie splnenia úloh v INSANE levely :

- splniť misiu v posledných 5 sec. hry ?

- rozdať 10 000 damage vrátane spotingu ? /dal som viac a nič..../ tu to je problém nastrielať tak málo...

- zlikvidovať 10 enemy tankov

- zabrániť poškodeniu vznášadla ?

- eliminovať tank-officier ?

 

Alebo to rieši inštalácia CZ/SK jazyka do hry , je preklad až na túto úroveň ?

Nieje to modifikácia /nepovolená/ hry o čom moc nebolo ani na oficiálnom fóre ? /to je taký problém pre AW tam dať CZ/SK ?/

 

Áno je to preložené. Návod je tu a aktualne preklady sú väčšinou na konci v posledných prispevkoch.:

:  

 

 

 

Preklad nijako nemení pôvodné súbory. Len sa pridávajú ďalšie a hra ich automaticky číta prioritne, lebo nie sú zabalené. Nie je teda žiadny dôvod pre nejaký postih zo strany vydavateľa. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Stoner88 napsal:

Možno to tu už niekde je ale , poprosil by som o upresnenie splnenia úloh v INSANE levely :

1- splniť misiu v posledných 5 sec. hry ?

2- rozdať 10 000 damage vrátane spotingu ? /dal som viac a nič..../ tu to je problém nastrielať tak málo...

3- zlikvidovať 10 enemy tankov

4- zabrániť poškodeniu vznášadla ?

5- eliminovať tank-officier ?

 

Alebo to rieši inštalácia CZ/SK jazyka do hry , je preklad až na túto úroveň ?

Nieje to modifikácia /nepovolená/ hry o čom moc nebolo ani na oficiálnom fóre ? /to je taký problém pre AW tam dať CZ/SK ?/

 

1) na to potřebuješ sehranou četu, a je to splnit každý úkol v posledních 5s, báze, náklaďáky, a s dronem nevím - poslední báze je buď zabrat v pos. 5s, nebo odstřelit posledního bota v pos. 5s hry.

2) nastřílet bez spotutí - ideálně s artynou - postavíš se šikovně na začátek a odtud se nehneš.

3) to je snad jasné

4) tak to je taky asi pro četu a nevím jak

5) bosové kteří se objeví v posledních cca 3min hry a najíždí na bázi

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Patricino napsal:

guys dneska mi to vyhodilo po zapnutí hry upozornenie, že som získal MBT-70 a nemám ho nejaký nový bug? stalo sa to niekomu + neukladá mi to screenshots ide vám to? 

Screenshotsot to ukládá do nové složky, 2000009.User. Tak zapátrej.

Dnes jedinej novej bug, po oznámení: "Připojování do bitvy", se nic neděje. Abych se z toho dostal, tak restart hry. Dnes 2x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Iosifek napsal:

Screenshotsot to ukládá do nové složky, 2000009.User. Tak zapátrej.

Dnes jedinej novej bug, po oznámení: "Připojování do bitvy", se nic neděje. Abych se z toho dostal, tak restart hry. Dnes 2x.

obcas mi to taky pri prvnim spusteni hry vyhodi zmatenou hlasku napr: ze jsem ziskal 1 kredit nebo nejakou bednu (v invetari pak samozrejme sviti 0, nebo 2000 gold,  obcas hlaska o ziskani kreditu nebo expu - ale na kreditech ani na expech no nezkontroluji

 

A k tem slavnym SS eventum z poslednim doby (vyhraj bivu a dostanes nalepku na tank):

- z fairplay eventu jaksi zapomneli dat tu posledni odmenu (2 plainovky)

-z toho water cosi eventu taky prej odmeny nechodily - pisou lidi na ofiku

 

jeden by si rekl, ze po tech letech uz se ta banda neschopu neco naucila, ale asi je tichy smirak svou neustalou potrebou debilnich eventu pretezuje :) vsech 5 zamestnancu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu , že na začiatku týždňa tj v Pondelok 26.3. 2018 sa to spustí.

Inak posielam link z oficialnej stránky , kde poliaci testujú tieto stroje....https://www.youtube.com/c/Voolf

Typa hodnotili ako najpohyblivesší , ale 9 sec reload v základe - jemu to šlo na 8,35 s ak som dobre videl.

Však si to pozrite...

AKO BUDETE MÔCŤ TIETO VOZIDLÁ ZÍSKAŤ?

Zavádzame špeciálne nosiče pre nákladné vozne - jedno pre každé z týchto jedinečných vozidiel. Tieto lootové prepravky budú mať šancu stiahnuť svoje vozidlo spolu s mnohými ďalšími dobroty a budú k dispozícii:

Na splnenie denných cieľov

Vyhráte naše súťaže na sociálnych médiách, budúcich turnajoch a ďalších

Nákupom ich v našom internetovom obchode

Každá z nich bude k dispozícii len jeden deň a jeden deň!

 

tak tu to je cez prekladfač....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybraný ludia/testery/členovia AW - VIP hráči to už majú.

V spomínanom videu to mali všetcia 3  , aj Typa , aj Armatu aj VR či ako sa to volá aj Objekt 640-Black Eagle.

Za akých podmienok to majú neviem , ale vyše 300 Mega v kreditoch , vyše 15K v goldoch , všetky pemiáky v garáži a nejakých 40 Mega volných skúsenostíí .....

V jednej hre som stretol Black Eagle a odpoveď bola , "za mimoriadne výkony v hre".... :-)

Tak že my obyčajný hráči si to buď budeme musieť nejako zaslúžiť , alebo kúpiť....:-P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Patricino said:

no áno to je oficiálne stanovisko a kto mi vysvetlí potom toto?

 

 

nové tanky.jpg

Pochodil som hádam celé ofiko fórum a nikde nič zmysluplné. Odkedy tam nechodí Silent, tak sa nedozvieš už vôbec nič :-/ 

 

 

EDIT: tak stále chodí, ale len postuje nejaké novinky a inak celkom útlm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 minutes ago, Stoner88 said:

Odkedy zrušili CZ/SK sekciu v AW tak to je len na jednotlivých hráčoch.....

Aspoň jazyková mutácia by mohla byť oficiélne aj na stránkach AW........ no čo , je nás menej ako poliakov....

 

Teraz už nevychádzajú ani v angličtine články, tak ako kedysi. Novinky síce nejaké áno, ale napríklad Developer blog je naposledy doplnený v januári. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, arnost905 napsal:

Takže jediný zdroj informací je teda moskevský, co? Už na to drbou...

mam takovy pocit, po mem trapeni se pri komunikaci se supportem (vypadalo to jen na odpovedi od BOTU), ze uz jich v tom mycomu moc nezustalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, RoboZilina napsal:

Pochodil som hádam celé ofiko fórum a nikde nič zmysluplné. Odkedy tam nechodí Silent, tak sa nedozvieš už vôbec nič :-/ 

 

 

EDIT: tak stále chodí, ale len postuje nejaké novinky a inak celkom útlm.

anglicky viem takže som si to  čítal... ja len či som niečo neprehliadol alebo tak :D akože extra ma to neserie, že ten tank majú ... aj tak zahrajú veľké hovienko ide skôr o princíp, že to tie hovienka dostávajú len tak... už to vidím Hype, WnC, Sry a PvE klany si budú jazdiť na týchto premiakoch a schopný hráči sa k ním nedostanú... pač chlapec prežil len vďaka tomu, že som ho nepenetroval na 5 metre raketou... som zo svojho výkonu smutný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Patricino napsal:

no áno to je oficiálne stanovisko a kto mi vysvetlí potom toto?

 

 

nové tanky.jpg

 

 

Já jsem dostal na ofiko fóru odpověď´na diskutovanou otázku, podloženou screnem, že se objevily Black Eangle u některých hráčů ještě před tím (cca 3 dny) než byly distribuovány výhercům, odpověď od SS (to ještě fungoval): "To byl náš šéf vývojářů."

Tenhle scren:

 

 

 

ScreenShot0358.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Iosifek said:

 

 

Já jsem dostal na ofiko fóru odpověď´na diskutovanou otázku, podloženou screnem, že se objevily Black Eangle u některých hráčů ještě před tím (cca 3 dny) než byly distribuovány výhercům, odpověď od SS (to ještě fungoval): "To byl náš šéf vývojářů."

Tenhle scren:

 

 

 

ScreenShot0358.jpg

Tak aspoň že sa prišiel "šéf vývojárov" pozrieť ako hra vyzerá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Patricino napsal:

počkať to ma My.com aj nejaký vývojársky tým? teda myslím, že na úvodné obrázky stačí schopný grafik a nie celý vývojársky tým, keďže (aspoň čo ja viem) vývoj robia rusi a My.com je len distribútor (čiže ma práva na prevádzkovanie hry v EU a NA)

asi to byl "sef vyvoje" debilnich eventu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

 

 

Já jsem dostal na ofiko fóru odpověď´na diskutovanou otázku, podloženou screnem, že se objevily Black Eangle u některých hráčů ještě před tím (cca 3 dny) než byly distribuovány výhercům, odpověď od SS (to ještě fungoval): "To byl náš šéf vývojářů."

Tenhle scren:

 

 

 

ScreenShot0358.jpg

Taky toho moc nepředvedl, když se na to tak dívám :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...