Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 7 hodinami, Iosifek napsal:

 

Já myslel že hraješ tanky a né letadélka. :-D

 

V čem je problém? Ať jsem v obraze.

Tak v první řadě jsem lama. Předělali všechny mapy tak nevím kam s čím jet a moje oblíbená třída td svítí i z křoví takže jeden výstřel a smrt. Dal jsem 5 her 0 vítězství nic nastřílené tak jsem to vypnul a odinstaloval. Proti aw je ta hra fakt ******. Bohužel má lepší marketing. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, sorry, obvinit při neznalosti herních principů a po svém bídném výkonu hru, že je ***, je tak trochu mimo, ne? Aby bylo jasno, WoT nehájím, ale neříkejte mi, že ty počty lidí jsou jen marketingem. Lidi by nehráli, pokud by stála za houby.

Já taky v AW trpím, a nehážu to na hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, variola napsal:

No, sorry, obvinit při neznalosti herních principů a po svém bídném výkonu hru, že je ***, je tak trochu mimo, ne? Aby bylo jasno, WoT nehájím, ale neříkejte mi, že ty počty lidí jsou jen marketingem. Lidi by nehráli, pokud by stála za houby.

Já taky v AW trpím, a nehážu to na hru.

Jenže proti aw to je opravdu ******. A ano neúspěch aw v Evropě je jen vinou marketingu. Jestli jsi někdy hrál aw na ru serveru tak asi víš o čem mluvím. Jestli ne tak si to zkus. Omlouvám se, že jsem porušil zásadu nepropagovat ru. A udělat hezkou grafiku, ale vše co lidi na hře štvalo ponechat plus ještě něco navíc dosrat není nic z čeho bych byl odvařený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, variola napsal:

No, sorry, obvinit při neznalosti herních principů a po svém bídném výkonu hru, že je ***, je tak trochu mimo, ne? Aby bylo jasno, WoT nehájím, ale neříkejte mi, že ty počty lidí jsou jen marketingem. Lidi by nehráli, pokud by stála za houby.

Já taky v AW trpím, a nehážu to na hru.

Každý má právo na subjektivní názor.  (líbí/nelíbí). Objektivní kritéria stejně neexistují.

A sám Wargaming píše, že je to teď nová hra.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Amina-opice napsal:

Tak jak válčíte, já teď koukal na RU a tam se za hodnocené bitvy rozdávala prémiová Armata se 152mm dělem,co rozdával Silent pro EU? Jestli tu teda něco probíhalo, já to nesleduji. :smiley-tongue:

SS rozdaval akorat BANy na foru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Iosifek napsal:

Každý má právo na subjektivní názor.  (líbí/nelíbí). Objektivní kritéria stejně neexistují.

A sám Wargaming píše, že je to teď nová hra.

 

Tak jsem to WoT zkusil taky, a jak psal opičák nebo kdo, jednou jsem s TD vystřelil a byl v garáži, syn se mi smál... Jsou ty mechaniky her fakt rozdílné. Pokud bych viděl, že mám šanci vyjezdit nebo i koupit orla nebo tu armatu 152mm, tak bych do toho rozhodně šel. Ale koupit asi nee, bo by to bylo asi za majlant...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda nepsal, ale také jsem párkrát WoT za ty dva a půl roku zkoušel a vždy to vydrželo jedno odpoledne a hra dostala uninstall...pomalé, rozbředlé,tanky jsou tam spíš takové pojízdné popelnice, vyšší tiery jsou finančně nehratelné..musíš x dní jezdit s prémiákem abysis pak dal pár bitev s desítkou..a jak si člověk občas tady zanadával co to hraje za trotly tak tam je to vyloženě přehlídka totálního kreténismu. Taky se mě líbí to jejich neustálé předělávání tanků, každý tank si prošel snad čtyřicetkrát cyklem OP-šrot-OP-šrot-OP-šrot...ano jsou tam i vyjímky, co jsou šrot od začátku až doteď :wave_smiley9: Jediný co mě snad v současnosti připomnělo v AW WoTko je pan Silent, potažmo Serb a jeho arogance a tupost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci  :) Dívám že se tu rozjela hezká debata o wot. Dobrá nostalgie pro mně .  Já to hrál jak to vyšlo vcelku dost cca 2 roky mám tam i nějaké desítky tuším hlavně němce a rusy. Od té doby nic, půjčil jsem účet šéfovi a nazdar, od té doby asi 5-6 roků jsem tam nebyl, ani nevím co mám v garáži. :D
Vůbec nevím v jakém stavu ta hra je, jestli je to jen o goldech jak se všude píše, nebo špatném mm a cheat podpůrných programech... Dost lidí na to nadává ale ještě víc hraje že?
Ta nová grafika mně nalákala musím říct.
Jako lamy jsou všude a po zkušenosti z ru to snad v tom wotku horší být nemůže takže zvažuju že to zkusím a dám tom šanci  :D Aspoň zapadnu mezi ostatní když je to teď celé předělané a nikdo nic neví  :D
Nebo to nemám dělat poraďte?  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MegaVydra napsal:

Zdar borci  :) Dívám že se tu rozjela hezká debata o wot. Dobrá nostalgie pro mně .  Já to hrál jak to vyšlo vcelku dost cca 2 roky mám tam i nějaké desítky tuším hlavně němce a rusy. Od té doby nic, půjčil jsem účet šéfovi a nazdar, od té doby asi 5-6 roků jsem tam nebyl, ani nevím co mám v garáži. :D
Vůbec nevím v jakém stavu ta hra je, jestli je to jen o goldech jak se všude píše, nebo špatném mm a cheat podpůrných programech... Dost lidí na to nadává ale ještě víc hraje že?
Ta nová grafika mně nalákala musím říct.
Jako lamy jsou všude a po zkušenosti z ru to snad v tom wotku horší být nemůže takže zvažuju že to zkusím a dám tom šanci  :D Aspoň zapadnu mezi ostatní když je to teď celé předělané a nikdo nic neví  :D
Nebo to nemám dělat poraďte?  ;)

Tak za zkoušku nic nedáš...hry jsou v základech podobné, takže se úplně neztratíš, ale pokud tě baví (bavilo) AW, tak tohle myslím bude nuda :laugh: Představ si ten nejpomalejší tank zde, 10x mu zhorši přesnost a dostaneš úderný střední tank 10.tieru ve WoT ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MegaVydra napsal:

Zdar borci  :) Dívám že se tu rozjela hezká debata o wot. Dobrá nostalgie pro mně .  Já to hrál jak to vyšlo vcelku dost cca 2 roky mám tam i nějaké desítky tuším hlavně němce a rusy. Od té doby nic, půjčil jsem účet šéfovi a nazdar, od té doby asi 5-6 roků jsem tam nebyl, ani nevím co mám v garáži. :D
Vůbec nevím v jakém stavu ta hra je, jestli je to jen o goldech jak se všude píše, nebo špatném mm a cheat podpůrných programech... Dost lidí na to nadává ale ještě víc hraje že?
Ta nová grafika mně nalákala musím říct.
Jako lamy jsou všude a po zkušenosti z ru to snad v tom wotku horší být nemůže takže zvažuju že to zkusím a dám tom šanci  :D Aspoň zapadnu mezi ostatní když je to teď celé předělané a nikdo nic neví  :D
Nebo to nemám dělat poraďte?  ;)

Podívej, to je každýho věc.

Účet máš, hráls to. Tak máš zkušenost. Víš vo co gou. Změny tam budou stejně jen kosmetické. Filozofie té hry se určitě nezměnila a hráči taky né. Taky proč, když jim to šlape. Jestli se ti to chce stahovat, tak se tam podívej. Pak poreferuj.

Mě se to stahovat nechce. A to jsem tam končil s kompletně vyexpenýma 8. národama na 8 tieru, ve všech větvích. Desítku jsem neměl žádnou, ale odemčené jsem je měl. Pár 9. Garážovejch stání přes 50.

Jediný co by mě asi lákalo, zkusit hru 30x30. To musí bejt mazec. :-o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, arnost905 napsal:

Prosím Vás tady se jedná o co? Přijde mi to jako nějaký mišmaš.

https://aw.my.com/gb/news/general/legendary-reinforcements

Tak tomu taky nerozumím, ale asi půjde o ty avizovaný nový bedny.

10let prémko? To se po...y. To je jak poslední tažení. V tom marketingu nejsou fakt normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Amina-opice napsal:

Bude to asi něco ve stylu RU Igromarketu..prostě si koupíš bedny a losuješ co v nich bude...většinou nic :cheerleader:

A ten bambus 140mm?

Starting from Monday, March 26, 2018, we’ll be revealing a unique vehicle of the day on daily basis, beginning with the amazing Type 99A2-140 Premium Main Battle Tank!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Iosifek napsal:

Tak tomu taky nerozumím, ale asi půjde o ty avizovaný nový bedny.

10let prémko? To se po...y. To je jak poslední tažení. V tom marketingu nejsou fakt normální.

To měl bejt rok,ne? To je dobrá magorárna...ale defakto je to jako ty různý kupóny a slevový akce co házej lidem do schránky...sleva 100% :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, arnost905 napsal:

A ten bambus 140mm?

Těžko říct, ale myslím, že budou dávat vždy tank na den na zkoušku, za splnění určitých úkolů...většinou jednoduchých a začínají číňanem se 140mm dělem, pak třeba bude ta 152mm Armata co se objevila na RU...no a pak budou pochopitelně k zakoupení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Amina-opice napsal:

To měl bejt rok,ne? To je dobrá magorárna...ale defakto je to jako ty různý kupóny a slevový akce co házej lidem do schránky...sleva 100% :laugh:

Premium Time (up to 10 years)

Jak to přeložíš?

Až do 10 let. Nebo až 10 let.

Prašť jako uhoď. Sklenice je poloplná, nebo poloprázdná? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Iosifek napsal:

Premium Time (up to 10 years)

Jak to přeložíš?

Až do 10 let. Nebo až 10 let.

Prašť jako uhoď. Sklenice je poloplná, nebo poloprázdná? :-)

Já to myslel tak, že se tam někomu omylem připletla ta nula :laugh: Ale v podstatě to je, jako když třeba dostaneš slevu na kosmetiku nebo vložky. Teď vážně...je to na rok a můžes to aktivovat maximálně 10x podle mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Amina-opice napsal:

Těžko říct, ale myslím, že budou dávat vždy tank na den na zkoušku, za splnění určitých úkolů...většinou jednoduchých a začínají číňanem se 140mm dělem, pak třeba bude ta 152mm Armata co se objevila na RU...no a pak budou pochopitelně k zakoupení.

A sověti mají ke koupi prémiák T10?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, arnost905 napsal:

To musel být asi krutý mazec, prémiák T10 za odměnu. To byl ten Orel, že? Navíc, nečekám, že budou prémiáky nad T8 v prodeji. Čekám, co bude za event na tu bambus VT-5.

Arnošte, tobě ale ruský MBT prej neseděj. ?

Orel má jen jednu bezkonkurenční výhodu, a to výdělky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...