Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Před hodinou, arnost905 napsal:

Jak není pro choleriky? To ještě nevíte, jak si u toho pěkně zabuším do stolu !!! :-D

Nu, ona dokáže udělat i z flegmatika cholerika. To je známka toho, že to chce pauzu. :-D

 

Včera když sem se najednou uvíz pod zábradím mostu a nemoh se celou hru hnout, tak jsem to přešel. Ale když jsem se za dvě hry ocit v garáži. Match failed! A tank se mě nevrátil, tak jsem se šel hodinu věnovat něčemu jinému.

 

ScreenShot0002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 minutes ago, Iosifek said:

Nu, ona dokáže udělat i z flegmatika cholerika. To je známka toho, že to chce pauzu. :-D

 

Včera když sem se najednou uvíz pod zábradím mostu a nemoh se hnout, tak jsem to přešel. Ale když jsem se za dvě hry ocit v garáži. Match failed! A tank se mě nevrátil, tak jsem se šel hodinu věnovat něčemu jinému.

 

ScreenShot0002.jpg

Čo je to prosím ťa za operácia? Tie popisky napravo hore by asi nemali takto vyzerať. Neviem ich prečítať. Nemáš niekde lepšiu fotku? Alebo detail toho horného rohu?

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, RoboZilina napsal:

Čo je to prosím ťa za operácia? Tie popisky napravo hore by asi nemali takto vyzerať. Neviem ich prečítať. Nemáš niekde lepšiu fotku? Alebo detail toho horného rohu?

Dík.

Já mám min. nastavení rozlišení a stažené popisky na 50% velikosti.

Dal jsem popisky na 100% v replayi, snad to pomůže.

 

PS: Nejezdit tudy s T15, je moc vysoká, uvízne za věž..

 

ScreenShot0004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, peterramis napsal:

Ja som potreboval zmenu a preto som oprášil WT a to je relax a hlavne lietadielka a trochu aj tanky,viem že je to smiešne ale menej čakania a viac pohody a keď to pôjde takto ďalej tak budem viac na WT,alebo si zaartim na WoT na teste,kde je viac hráčov ako na AW v hlavnej hre :smileys-coffee-532684:

WoT začalo baviť aj mňa akurát, že som tam chabý podpriemer :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, reditelvesmiru napsal:

ma dobrou depresi, nabiji kolem 4s, presnost dobra, je to spis takove sniper TD, nema oznacovani cilu, ale boost motoru

Tak nějak to vidím taky. Papír, po kterém jdou i boti jako po prvním. Takovej Wilk na pásech. Sphinx tě rozseká a ty si na něj 1x, max. 2x vystřelíš a končíš.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Iosifek napsal:

K WoT se vracet nehodlám.

Ja sa tiež nehodlám usadiť na WoT,ale čo robí AW aby som si nenašiel inú hru ako relax???Keď budem chcieť hrať tanky ,tak je jasné že bude pre mňa AW,ale je obdobie keď ma to prestava baviť,takže ak som niekoho odsudzoval v zmysle ,,ideš na WoT?Tak už to nepoviem,je to každého vec.

Tým neutočím na teba,pretože si Ťa vážim za názor a som rád,že takýto skvely ľudia su na tomto fóre a to nie je myslene sarkasticky priateľu:wave_smiley9:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Patricino napsal:

WoT začalo baviť aj mňa akurát, že som tam chabý podpriemer :D

Ja som sa tam dáko zlepšil,ale to nekonečné nabijanie,zamierenie je na infarkt,ale arty,tie som nehral nikdy ani som ich nemal rád,ale časi sa menia a ešte War Thuder a lietadielka-super,vzlet ,pristatie trochu primitývne ale poteší a hlavne mňa človeka od letectva....:cheerleader:,tiež primitívneho:tongue_smiley53:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, peterramis napsal:

Ja som sa tam dáko zlepšil,ale to nekonečné nabijanie,zamierenie je na infarkt,ale arty,tie som nehral nikdy ani som ich nemal rád,ale časi sa menia a ešte War Thuder a lietadielka-super,vzlet ,pristatie trochu primitývne ale poteší a hlavne mňa človeka od letectva....:cheerleader:,tiež primitívneho:tongue_smiley53:

WoTko som totiž nikdy nehral.. pár rokov dozadu som si spravil účet ale začal hrať až teraz WT mam lietadielka rozbehnute ale dáko to nehrám 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, peterramis napsal:

Ja sa tiež nehodlám usadiť na WoT,ale čo robí AW aby som si nenašiel inú hru ako relax???Keď budem chcieť hrať tanky ,tak je jasné že bude pre mňa AW,ale je obdobie keď ma to prestava baviť,takže ak som niekoho odsudzoval v zmysle ,,ideš na WoT?Tak už to nepoviem,je to každého vec.

Tým neutočím na teba,pretože si Ťa vážim za názor a som rád,že takýto skvely ľudia su na tomto fóre a to nie je myslene sarkasticky priateľu:wave_smiley9:

Tak, tak, je to každého věc.

Já WoT odinstaloval z nějakých důvodů a ty nepominuly, trvají.

Jako, že bych ze zvědavosti a nostalgie se tam podíval? Asi ano, ale k tomu bych to musel stáhnout a to se mě nechce. Ani kvůli artynám, které jsem hrál hodně a dokázal občas trefit i nemožné. :-)

V AW jsou artyny zbytečná třída. Tak je hraju zřídka.

 

Tohle je tuším poslední hra. Challi nasvěcoval a já střílel, zbytek už byl v garáži:

 

 

 

 

 

 

ScreenShot0000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, arnost905 napsal:

A kde si prosím Tě parkoval tu artynu na tu poslední část?

Nejdřív na začátku, pak na mostě a pak na sjezdu do rokle. Občas kontaktně, neb parťáci nedokázali přejet ani tu rokli, boti se tlačili až na mě vzadu.

Kdybys chtěl si to pustit, je to celkem zajímavé  - replay:

https://uloz.to/!rqPmKrM0ARcs/2018-03-16-141923-awr

 

 

ScreenShot0007.jpg

ScreenShot0010.jpg

ScreenShot0012.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó, díky, s postavení ártyny jsem si v tomto lámal hlavu, ten sjezd do rokle mě nenapadl a přitom takové fajn místo.

 

Tak se mi to už 2x dneska kouslo i s restartem w10, do kterých jsem si musel kvůli tomu zřídit druhého uživatele pro vypínání procesů AW v RAM.

Taky jsem při respavnu na Onyxu levitoval zadkem zabodnutým do skály :-D

ScreenShot0003.thumb.jpg.69e8b269e8710251e339ce852aecf789.jpg

ScreenShot0004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, arnost905 napsal:

Jó, díky, s postavení ártyny jsem si v tomto lámal hlavu, ten sjezd do rokle mě nenapadl a přitom takové fajn místo.

 

Tak se mi to už 2x dneska kouslo i s restartem w10, do kterých jsem si musel kvůli tomu zřídit druhého uživatele pro vypínání procesů AW v RAM.

Taky jsem při respavnu na Onyxu levitoval zadkem zabodnutým do skály :-D

ScreenShot0003.thumb.jpg.69e8b269e8710251e339ce852aecf789.jpg

ScreenShot0004.jpg

 

Já myslel že hraješ tanky a né letadélka. :-D

 

před 2 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Tak jsem zkusil to nové wot a vůbec se nechytám.

V čem je problém? Ať jsem v obraze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...