Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 14 minutami, petrs51 napsal:

Když se slušně zeptám, čekám slušnou odpověď, ale nečekám škodolibost.(vlastní pět progresivních vozidel od dealera stromu oskar faraday) ale toho tady nemám mam jen SO1 tak jsem se zeptal, příště už to neudělám.

 

naopak, jen se ptej, rad ti zase odpovim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, petrs51 napsal:

Když se slušně zeptám, čekám slušnou odpověď, ale nečekám škodolibost.(vlastní pět progresivních vozidel od dealera stromu oskar faraday) ale toho tady nemám mam jen SO1 tak jsem se zeptal, příště už to neudělám.

 

A kdo z nás tady ví na čem to hraješ (mobil, konzole, PC), A jaký je tvůj problém?

Já např. nevím co je SO1. Netrápí mě to.

A k těm kobrám, mě by mělo stačit doexpit Spruta a mám je obě. Samo, na PC.

 

I otázku je třeba umět položit.  

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, petrs51 said:

FKdyž se slušně zeptám, čekám slušnou odpověď, ale nečekám škodolibost.(vlastní pět progresivních vozidel od dealera stromu oskar faraday) ale toho tady nemám mam jen SO1 tak jsem se zeptal, příště už to neudělám.

 

Máš ty vlastniť 5 vyskúmaných vozidiel Oscara Faradeya. To S 01 je chýbajúci preklad. Ak sa nič nestane tak preklad teraz cez víkend aktualizujem... pardon!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď som zapol hru GO, videl som tam reditelvesmiru, tak som sa potešil, že známe meno z fóra to bude asi vedieť normálne hrať..

Bohužiaľ opak je pravdou.. Takmer celú hru kempil v jednej časti mapy, nepomáhal s obsadzovaním bodov.. Aj som mu v hre písal.. Nakoniec išiel obsadiť bezvýznamnú sekundárku..

Možno aj kvôli takýmto hráčom sa komunita hráčov stále zmenšuje..  Možno vie hrať PVP, možno PVE... ale GO určite nie..

 

Len pre tých, čo netušia ako hrať GO: základom je obsadiť a udržať body (tie číslované), strieľajúci dron (iba v niektorých mapách) veľmi pomôže; spotovací dron je za pár sekúnd dole, pillboxy niekedy pomôžu/ zabrzdia tím.

Toto nie je PVP, tu je respawn...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Mao_CP napsal:

Keď som zapol hru GO, videl som tam reditelvesmiru, tak som sa potešil, že známe meno z fóra to bude asi vedieť normálne hrať..

Bohužiaľ opak je pravdou.. Takmer celú hru kempil v jednej časti mapy, nepomáhal s obsadzovaním bodov.. Aj som mu v hre písal.. Nakoniec išiel obsadiť bezvýznamnú sekundárku..

Možno aj kvôli takýmto hráčom sa komunita hráčov stále zmenšuje..  Možno vie hrať PVP, možno PVE... ale GO určite nie..

 

Len pre tých, čo netušia ako hrať GO: základom je obsadiť a udržať body (tie číslované), strieľajúci dron (iba v niektorých mapách) veľmi pomôže; spotovací dron je za pár sekúnd dole, pillboxy niekedy pomôžu/ zabrzdia tím.

Toto nie je PVP, tu je respawn...

 

 

 

dik za vysvetleni, a ja celou dobu myslel, ze mam jen 1 zivot

,a jak uznas (jakozto urcite vyborny hrac) s tou novou polskou 10t bez pancire a bez HP moc rushovat nejde

 

jinak ta hra uz byla prohrana predem - my 2 MBT a enemy 5 MBT a to je velky rozdil na dessertu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, RoboZilina napsal:

Máš ty vlastniť 5 vyskúmaných vozidiel Oscara Faradeya. To S 01 je chýbajúci preklad. Ak sa nič nestane tak preklad teraz cez víkend aktualizujem... pardon!

Dík za vysvětlení, ale nakonec jsem na to přišel taky, když to byla jediná možnost za S 01. Jen jsem furt hledal to jméno a nemohl jsem ho najít. Už jsem ztoho asi zblbnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 minutes ago, petrs51 said:

Dík za vysvětlení, ale nakonec jsem na to přišel taky, když to byla jediná možnost za S 01. Jen jsem furt hledal to jméno a nemohl jsem ho najít. Už jsem ztoho asi zblbnul.

Urobil som doplnený preklad. Pridal som ho aj do vlákna s prekladom. Na stiahnutie teda tu: https://webshare.cz/group/cR21k6jt5D/

 

Ak by to niekto náhodou chcel použiť a mal by problém s inštaláciou, tak sa mi ozvite.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz pri testovaní som si všimol, že mi tam chýbajú popisky :-/ Možno neskôr :facepalm:

Ale úlohy ako také sú preložené. 

 

A zničohonič sa mi tam zas začalo zobrazovať bonusové dievča, ktorú som ešte minulý rok pridal pre potešenie oka a medzičasom pri nejakom update zmizla.  :cheerleader:

 

 

 

ScreenShot0118.jpg

ScreenShot0119.jpg

ScreenShot0120.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, RoboZilina napsal:

Teraz pri testovaní som si všimol, že mi tam chýbajú popisky :-/ Možno neskôr :facepalm:

Ale úlohy ako také sú preložené. 

 

A zničohonič sa mi tam zas začalo zobrazovať bonusové dievča, ktorú som ešte minulý rok pridal pre potešenie oka a medzičasom pri nejakom update zmizla.  :cheerleader:

 

 

 

ScreenShot0118.jpg

ScreenShot0119.jpg

ScreenShot0120.jpg

Robo, mockrát díky!

Tak za to děvče po poslením patchu můžeš ty? :-D

Aspoň je na co se podívat. :cheerleader:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Mao_CP napsal:

Keď som zapol hru GO, videl som tam reditelvesmiru, tak som sa potešil, že známe meno z fóra to bude asi vedieť normálne hrať..

Bohužiaľ opak je pravdou.. Takmer celú hru kempil v jednej časti mapy, nepomáhal s obsadzovaním bodov.. Aj som mu v hre písal.. Nakoniec išiel obsadiť bezvýznamnú sekundárku..

Možno aj kvôli takýmto hráčom sa komunita hráčov stále zmenšuje..  Možno vie hrať PVP, možno PVE... ale GO určite nie..

 

Len pre tých, čo netušia ako hrať GO: základom je obsadiť a udržať body (tie číslované), strieľajúci dron (iba v niektorých mapách) veľmi pomôže; spotovací dron je za pár sekúnd dole, pillboxy niekedy pomôžu/ zabrzdia tím.

Toto nie je PVP, tu je respawn...

 

 

 

 

A co tím chce autor říci?

Je to jen hra. Jednou hraješ líp, jednou hůř. Občas něco zkoušíš.

Nevím jaká je nová T10 (400k expů a budu to vědět), ale jestli je to jako Sprut, tak je to šrot.

Co Sprut dokáže s AP neprostřelit, to je úžasný. Depresi má snad nejmenší ze všeho, kvůli ní je skoro nehratelnej i na cap.  To že je to papír, to je jasný. Hrát se s ním jako s LT nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Iosifek napsal:

 

A co tím chce autor říci?

Je to jen hra. Jednou hraješ líp, jednou hůř. Občas něco zkoušíš.

Nevím jaká je nová T10 (400k expů a budu to vědět), ale jestli je to jako Sprut, tak je to šrot.

Co Sprut dokáže s AP neprostřelit, to je úžasný. Depresi má snad nejmenší ze všeho, kvůli ní je skoro nehratelnej i na cap.  To že je to papír, to je jasný. Hrát se s ním jako s LT nedá.

čo na tom nechápeš? autor chcel povedať, že by sa ľudia mali naučiť rozdiel medzi PVE, PVP a GO... A vedieť ako sa čo hrá..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

47 minutes ago, Iosifek said:

Robo, mockrát díky!

Tak za to děvče po poslením patchu můžeš ty? :-D

Aspoň je na co se podívat. :cheerleader:

jj ... Ona tam v preklade bola vložená stále, ale hra ju prestala ešte niekedy minulý rok čítať. Pamätníci si možno pamätajú, že tam pôvodne bola ešte iná baba. 

 

Dnes som si zas pripomenul aká rozsiahla je táto hra. Len súbor s textom garáže má 3500 riadkov. PvE misie sú ešte väčšie. Teraz prekladám Rozšírenie Spellforce 2 a tam má celá hra 3300 riadkov! A to je RPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Mao_CP napsal:

čo na tom nechápeš? autor chcel povedať, že by sa ľudia mali naučiť rozdiel medzi PVE, PVP a GO... A vedieť ako sa čo hrá..

 

Tak to konkretizuji:

Co chtěl "básník" říci těmito slovy?

před 4 hodinami, Mao_CP napsal:

Keď som zapol hru GO, videl som tam reditelvesmiru, tak som sa potešil, že známe meno z fóra to bude asi vedieť normálne hrať..

Bohužiaľ opak je pravdou.. Takmer celú hru kempil v jednej časti mapy, nepomáhal s obsadzovaním bodov.. Aj som mu v hre písal.. Nakoniec išiel obsadiť bezvýznamnú sekundárku..

Možno aj kvôli takýmto hráčom sa komunita hráčov stále zmenšuje..  Možno vie hrať PVP, možno PVE... ale GO určite nie..

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, RoboZilina napsal:

Urobil som doplnený preklad. Pridal som ho aj do vlákna s prekladom. Na stiahnutie teda tu: https://webshare.cz/group/cR21k6jt5D/

 

Ak by to niekto náhodou chcel použiť a mal by problém s inštaláciou, tak sa mi ozvite.

 

 

Robo a pro nás na RU taky něco přeložíš.

 

Děkuji předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...