Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

2 hours ago, Iosifek said:

Já nevím, nechápu tu politiku. Z mého pohledu mám toho Orla za hubičku. Stačilo 800 her za necelej měsíc a já nahrál 1000. Těch 800 bych dal skoro, kdyby nic nebylo. Dali jich na oba servery 50 kusů dohromady. To je jak reklama na něj. A nikde jsem nepostřehl, že Orel bude jen za mise. To ten šrot co dali za kampaně, ten jo, ten má bejt jen odměnovej.

Nepobírám to. Hrál jsem ten maraton na Wolfa a dostal k němu Žabičku. Teď za 5 výher IS-7. Oproti tomu na 3 denní pronájem Merkavy nahrát 1M dmg? Tam neví levá ruka co dělá pravá. Rok prémia pro 2x 100 hráčů? To je cca 4,4%% všech hráčů co to hraje. Tedy příliš mnoho. Atd.

Neblázni, 800 hier za mesiac je strašne, strašne veľa. To sú koľko? 3-4 hodiny denne. Priemerne. To je nemysliteľné. Ani keby som nemal rodinu, tak to nedám. To je na diagnózu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, RoboZilina napsal:

Neblázni, 800 hier za mesiac je strašne, strašne veľa. To sú koľko? 3-4 hodiny denne. Priemerne. To je nemysliteľné. Ani keby som nemal rodinu, tak to nedám. To je na diagnózu.

 

 

Je to dost, ale není to nic mimo hranice možného. Prostě si k tomu skoro každý večer sedneš, nic víc. Pokud máš čas, motivaci a baví tě to, tak o nic nejde. Šílené to je o pák levelů výš. První byl Doukas 2605 battles. Poslední - 50. Raserblade 773 battles.

Ty první, a byl to celej klan, to hráli na jistou výhru, hráli PvE na T2 v četě.

Srovnej si požadavky na kampaň/soutěž ve WoT. Tam je to násobně těžší a dostaneš míň. Na  T-44-100 to byla rychta. 150 killů + 150k dmg, s každým národem (x7) za 36 dní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co jsu zvědavý, tak na to, kde má strop ten perma bonus, po té ruskonacionalistické is-7 se mi vůbec nezměnil. Rozhodně se těším na LT T10, jaké to bude srovnání s PL-01. Jsem optimista, naivně předpokládám, že si dnes zahraju dřív než po 16:00, což je obvyklý start serveru po aktualizaci. A to prémiové LT na T8 mi teda hodně leží na srdci, žádný prémiový LT na T8 doposud totiž není.

To padání může mít i jiný hlavní důvod než jenom a pouze blbě napsanou hru, což teda AW je, ale i desce, která nestíhá proudově na napájení komponent bez ohledu na napájecí zdroj 750W, toto jsem nyní zjistil u syny. Kancelářská deska opravdu na hry není :-D Padá mu napětí na sběrnici. Příště si holt počká déle než našetřím na lepší.

Trpění není osud, je to stav mysli :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Live chat - RoboZilina Dnes 7:44
A ako vravel Iosifek, za kvalitné veci si človek väčšinou priplatí. Tie vláčiky sú dobrý príklad, ale dnes to vidí asi každý okolo seba. Za pár centov všelijaký bordel, ale kvalitné výrobky sú luxus. Však to platí aj o jedle a oblečení.


Když ono to je trochu složitěšjší, než jen o penězích a kvalitě. Jde o to, co tím získáš. Jak to využiješ.
Ty el. vláčky mají celou řadu dalších dopadů. Pokud tedy nechceš jen rozložit koleje po koberci, parkrát se projet a strčit to pak do krabice a šoupnout pod postel.
Někde uvidíš modelovou železnici a už se to nabaluje. Další vláčky, vagony, domečky, stromečky, stovky metrů el. drátů a el. součástek, atd., atd. Něco, na co to dáš, tak sestrojit panel s modelem krajiny.
Potřebuješ na to místo, tak jednu místnost.
Ve výsledku desetitisíce utracené, stovky hodin strávených modelařením.
Taky něco získáš. Já se na tom jako kluk "vyučil" eletrikařinu. Totéž můj syn a synovci. To je zas to, co to tomu dítěti dá.
Můj/tátův panel s vláčkama a vším příslušenctvím skončil u synovce. Nebylo místo, nebyl čas a peníze také. Ale dalo mě to hodně.
My, chlapy jsme ujetí na hračky, a na mechanické zvlášť.
Na jednu věc jsem hrdej. Na to, co jsem dokázal naučit syna.
On ve 13 letech sám složil Pionýra (Jawa 0.5) z volně ložených dílů. Před vojnou jsem ho rozebral a 17 let byl složenej v bedýnkých. Jen jsem mu sporadicky radil co kam patří.
Loni na jaře přivez frézku, ještě než jse ji začali generálkovat, tak říkal, že by z ní mohl udělat NCko. On je programuje. Tak jsem mu jen řekl, že to může zkusit jako koníčka. Tak máme doma NC frézku. Povedlo se mu to. Chodí. Pro mě to už je jiná liga.

Ono s těmi dětmi. Ty stavebnice, ať už Lego, Merkur, vláčky. Tak pro ně je nějdůležitší, že po vynyloženém úsilí ke složení, se to hýbe, funguje. A k tomu, aby to zvládli, tak táta musí jim věnovat taky svůj čas.
Je spousta přitažlivých a kvalitních věcí, které se mě líbí, ale nemusím je mít. To je taky to co děti se musí naučit. Zato když něco chci, tak dokážu vynaložit velké úsilí na to abych to získal. A to je to, co je žádoucí potomky naučit.

Tak asi tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.armadninoviny.cz/evropska-zbrojnice-pro-tanky-leopard-2.html

Chlapi tady je perlička od němců, proč nechcou automatiku nabíjení. Kvůli tomu aby v prních pár sekundách byli schopni vystřelit 2-3, tzn. nabito a další připravená munice na kolenách nabíječe :-D To bych chtěl vidět v akci. Asi reakce na ruskou automatiku s 8s reloudu.

 

Jinak su zvědavý, jestli v 0,24 opraví textury kanónů jako třeba zelený kanón Vickers Mk.7/2 “Vanquisher” apod.

12:41 Su v polovině stahování 2,49GB.

12:53 Hra šla spustit, akorát přibylo další zbytečné okénko při vypínání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Iosifek said:

Live chat - RoboZilina Dnes 7:44
A ako vravel Iosifek, za kvalitné veci si človek väčšinou priplatí. Tie vláčiky sú dobrý príklad, ale dnes to vidí asi každý okolo seba. Za pár centov všelijaký bordel, ale kvalitné výrobky sú luxus. Však to platí aj o jedle a oblečení.


Když ono to je trochu složitěšjší, než jen o penězích a kvalitě. Jde o to, co tím získáš. Jak to využiješ.
Ty el. vláčky mají celou řadu dalších dopadů. Pokud tedy nechceš jen rozložit koleje po koberci, parkrát se projet a strčit to pak do krabice a šoupnout pod postel.
Někde uvidíš modelovou železnici a už se to nabaluje. Další vláčky, vagony, domečky, stromečky, stovky metrů el. drátů a el. součástek, atd., atd. Něco, na co to dáš, tak sestrojit panel s modelem krajiny.
Potřebuješ na to místo, tak jednu místnost.
Ve výsledku desetitisíce utracené, stovky hodin strávených modelařením.
Taky něco získáš. Já se na tom jako kluk "vyučil" eletrikařinu. Totéž můj syn a synovci. To je zas to, co to tomu dítěti dá.
Můj/tátův panel s vláčkama a vším příslušenctvím skončil u synovce. Nebylo místo, nebyl čas a peníze také. Ale dalo mě to hodně.
My, chlapy jsme ujetí na hračky, a na mechanické zvlášť.
Na jednu věc jsem hrdej. Na to, co jsem dokázal naučit syna.
On ve 13 letech sám složil Pionýra (Jawa 0.5) z volně ložených dílů. Před vojnou jsem ho rozebral a 17 let byl složenej v bedýnkých. Jen jsem mu sporadicky radil co kam patří.
Loni na jaře přivez frézku, ještě než jse ji začali generálkovat, tak říkal, že by z ní mohl udělat NCko. On je programuje. Tak jsem mu jen řekl, že to může zkusit jako koníčka. Tak máme doma NC frézku. Povedlo se mu to. Chodí. Pro mě to už je jiná liga.

Ono s těmi dětmi. Ty stavebnice, ať už Lego, Merkur, vláčky. Tak pro ně je nějdůležitší, že po vynyloženém úsilí ke složení, se to hýbe, funguje. A k tomu, aby to zvládli, tak táta musí jim věnovat taky svůj čas.
Je spousta přitažlivých a kvalitních věcí, které se mě líbí, ale nemusím je mít. To je taky to co děti se musí naučit. Zato když něco chci, tak dokážu vynaložit velké úsilí na to abych to získal. A to je to, co je žádoucí potomky naučit.

Tak asi tak. 

Tiež sa snažíme, aby tie činnosti neboli samoúčelné a mali nejaký význam. Chalan v takomto veku sa dokáže na pol dňa zavrieť v izbe a vyrábať niečo z tej stavebnice. A večer s veľkou slávou predstaví celej rodine svoje dielo.  Teraz pri tejto afére s tým drahým Legom ma potešilo, keď syn bol ochotný zbaviť sa časti počítača v prospech Lega. Myslím že to už dnes nie je samozrejmosť.

 

Chalani majú radi prirodzene chlapské práce. Keď ho beriem na stavbu, tak dostáva takú robotu ktorá ho tak nejako prirodzene baví. Mieša mi lepidlo/maltu vo vedre, udržuje oheň v peci, alebo vyplňuje diery PUR penou :good:  Ale aj napríklad rezal minerálnu vlnu....  potom už môže večer spokojne sedieť pri počítači za dobre vykonanú prácu. Teraz sa ešte aj učí strojopis 10 prstami, tak to má také príjemné s užitočným. 

 

A samozrejme platí to čo sme sa bavili niekde v inej téme. Pochopiť, že niektoré veci jednoducho nikdy nebudem mať a dokázať sa s tým zmieriť je dôležité pre zachovanie duševného zdravia. Platí aj pre dospelých:Smile-hiding:

 

DSCF2284.jpg

DSCF2279.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synkovi fandím, jinak než prací se pracovavat nenaučíš :-D Doufám, že mu pustíš nějaké ojro do her :-D

Trága, tu novou lajnu si budeme muset vystřílet :-D Myslel jsem, že už máme všichni tady nastříleeny mega dmg v LT :-D Asi to tak není...

Co je to ten Oscar faraday? Aha dealer, a na každé vozidlo z lajny je tam k vystřílení něco, ale ve výsledku bude camo. Žádný postup. To je zajímavé a dosažitelné.

 

Tak pálím z wilka raketu za raketou a vyhodilo mně to z mise bez udání důvodu...

A už jsem viděl spruta.

A wilka mi ani po půl hodině a restartu nevrátili do garáže s nějakým resultem. Navíc to špatně počítá tu TD ATGM DMG, jinými slovy vůbec. Nepočítá to ani ty kílly MBT z TD. Už začalo oboje, ale zadání na rakety je asi jiné než vypsané. Po dlouhé době, kdy zase preferuju Prototypa :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robo, šikovnej kluk.

Děti se po nás "opičí", tedy i rády pomáhají. Akorát jedna práce nesmí být moc dlouho nebo činnost musí střídat, jinak je to otráví, nebaví. 

Koukám že jsi ho pěkně vybavil respirátorem.

Akorát informace. Minerální vlna, byť není přímo zdraví škodlivá, tak zůstává v těle. Je natolik mikroskopická, že projde i placentou a pak se hromadí v těle plodu. Tedy těhotné nemají tam co práší z minerální vlny, co dělat. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Synkovi fandím, jinak než prací se pracovavat nenaučíš :-D Doufám, že mu pustíš nějaké ojro do her :-D

Trága, tu novou lajnu si budeme muset vystřílet :-D Myslel jsem, že už máme všichni tady nastříleeny mega dmg v LT :-D Asi to tak není...

Co je to ten Oscar faraday? Aha dealer, a na každé vozidlo z lajny je tam k vystřílení něco, ale ve výsledku bude camo. Žádný postup. To je zajímavé a dosažitelné.

 

Tak pálím z wilka raketu za raketou a vyhodilo mně to z mise bez udání důvodu...

A už jsem viděl spruta.

A wilka mi ani po půl hodině a restartu nevrátili do garáže s nějakým resultem. Navíc to špatně počítá tu TD ATGM DMG, jinými slovy vůbec. Nepočítá to ani ty kílly MBT z TD. Už začalo oboje, ale zadání na rakety je asi jiné než vypsané. Po dlouhé době, kdy zase preferuju Prototypa :-D

Jaký počítadlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, arnost905 napsal:

Synkovi fandím, jinak než prací se pracovavat nenaučíš :-D Doufám, že mu pustíš nějaké ojro do her :-D

Trága, tu novou lajnu si budeme muset vystřílet :-D Myslel jsem, že už máme všichni tady nastříleeny mega dmg v LT :-D Asi to tak není...

Co je to ten Oscar faraday? Aha dealer, a na každé vozidlo z lajny je tam k vystřílení něco, ale ve výsledku bude camo. Žádný postup. To je zajímavé a dosažitelné.

 

Tak pálím z wilka raketu za raketou a vyhodilo mně to z mise bez udání důvodu...

A už jsem viděl spruta.

A wilka mi ani po půl hodině a restartu nevrátili do garáže s nějakým resultem. Navíc to špatně počítá tu TD ATGM DMG, jinými slovy vůbec. Nepočítá to ani ty kílly MBT z TD. Už začalo oboje, ale zadání na rakety je asi jiné než vypsané. Po dlouhé době, kdy zase preferuju Prototypa :-D

 

a ma to jeste cenu se s my.comakama rozcilovat?

uz je to pres 1,5 mesice, co jsem jim psal s problemem nedostani achievemntu - a nic

odmenou za Arena Event melo byt odemceni vsech retrofitu - tak zase nic, dnes me prekvapilo, ze sem nemel retrofit odemknuty

a ted nas jeste "nuti hrat" TD s ATGM?

 

EDIT:

tak soudruhum se zase neco nepovedlo :(

u PLka se porad zobrazuje plny zasobnik 6/6 i graficky

a neukazuje se odpocet (ani graficky) mezi vystrely

porad se to tvari jako plny zasobnik a az jej vystrilite, teprve potom zcervena a zacne se nabijet....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, RoboZilina napsal:

Tiež sa snažíme, aby tie činnosti neboli samoúčelné a mali nejaký význam. Chalan v takomto veku sa dokáže na pol dňa zavrieť v izbe a vyrábať niečo z tej stavebnice. A večer s veľkou slávou predstaví celej rodine svoje dielo.  Teraz pri tejto afére s tým drahým Legom ma potešilo, keď syn bol ochotný zbaviť sa časti počítača v prospech Lega. Myslím že to už dnes nie je samozrejmosť.

 

Chalani majú radi prirodzene chlapské práce. Keď ho beriem na stavbu, tak dostáva takú robotu ktorá ho tak nejako prirodzene baví. Mieša mi lepidlo/maltu vo vedre, udržuje oheň v peci, alebo vyplňuje diery PUR penou :good:  Ale aj napríklad rezal minerálnu vlnu....  potom už môže večer spokojne sedieť pri počítači za dobre vykonanú prácu. Teraz sa ešte aj učí strojopis 10 prstami, tak to má také príjemné s užitočným. 

 

A samozrejme platí to čo sme sa bavili niekde v inej téme. Pochopiť, že niektoré veci jednoducho nikdy nebudem mať a dokázať sa s tým zmieriť je dôležité pre zachovanie duševného zdravia. Platí aj pre dospelých:Smile-hiding:

 

DSCF2284.jpg

DSCF2279.jpg

Vidím,že syn používa laserovi nôž:laugh:,správne Robo,čo sa za mlada naučíš v starobe ako by si našiel,lepšie ako niektoré teľata,ktoré nevedia držať okrem mobilu a myši na počítač nič...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, reditelvesmiru napsal:

 

 

EDIT:

tak soudruhum se zase neco nepovedlo :(

u PLka se porad zobrazuje plny zasobnik 6/6 i graficky

a neukazuje se odpocet (ani graficky) mezi vystrely

porad se to tvari jako plny zasobnik a az jej vystrilite, teprve potom zcervena a zacne se nabijet....

 

Mám ten istý problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, petrix1 napsal:

tak ja to hrám v okne, aby som mohol prechádzať myškou aj na druhý monitor, inak mám všetko na full a laguje mi to aj keď niesom v snajper mode

Tak jsem to zakřik. Teď jsem hrál Harmbirger a to byl tanec sv.Víta, i na normál. Přitom fps 75, ping 25ms,  chvíli tedy 35-40ms. Nic proč by to mělo být.

To si pak něco tref. Bot uprostřed náměstí, zaméříš a než vystřelíš, tak se teleportuje do rohu, otočíš tam hlaveň, a on je zase na prostředku, pink, a ty máš lauf otočenej dozadu. :smileys-devil-785870:

Dostal jsem 6 gold beden, nevím za co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...