Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Běžný touster je v podstatě průměrný tabulkový hráč akorát s tím, že ránu má vždy za plno a v pohybu. To že se chová často jako debil je jen tím, že nemají spešl server s alokovaným výkonem jen pro toustří heuristickou anylýzu situace.  Touster je podle mně vždy lepší než nevyježděný hráč. Až budou mít peníze na vyhození na toto, tak touster bude v podstatě jako šachový počítač. Je to jen otázka okamžitého výkonu, který může využít. Pak budeme vždy jen pomalejší a s rozklepanou myší doplňkem jejich hry, čekající na situaci, kterou jim nikdo nedal do vínku předřešenou. A pak budeme mířit vždy už jen na správně naúhlované toustry s perfektní znalostí mapy apod. ... Krize nastane, pokud budou samoučící, pak si v bitvách po 10 minutách proti nim nemusíme šrtnout vůbec. Teda, pokud se toho tato hra dožije... ale určitě už budou jiné, které to někdy v budoucnu využívat budou :-D

 

EDIT: ta vyvíjená samoučící robotí logika se jmenuje: neuronové sítě, všichni to chcou a přitom se bojí, že nebudou znát důvody chování :-D

 

Jinak mě zaujala tato věta v posledním článku o umístění mobilové verze hry na gůgl plej: "...Developed with Unreal Engine 4 for detailed graphics:..." . To je rozdíl oproti Cry enginu, co drtí nyní na PC. Asi budou v budoucnu veliké změny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je ten, že veľa hráčov nechápe princíp módu GO. To nie je mód o kempení a nastrieľaní si.. To je hlavne o obsadených základniach a ich udržaní. Častokrát idem "capovať" sám a resetnú ma sekundu pred koncom, keby mi pomohol čo i len jeden tank, tak sme mohli mať viac výhier. Aj keď sa to snažím hráčom písať, niekedy je to fakt márne.. GO nie je PVP... a ani PVE

Jednoducho keď je Sphinx niekde zakempený a nehrá aktívne vtedy je to skoro vždy prehra.. Sphinx tu musí lietať po mape, pomôcť pri obsadzovaní základne (primárne), potom brať strieľajúceho drona, airstrike a spotovacieho drona.. O MBT na respawne, ktoré strieľajú na druhý koniec mapy namiesto toho aby išli útočiť alebo brániť na cap ani nehovorím..

A ďalší problém je, že keď to hráčí nezvládnu a odpoja sa, alebo vôbec nehrajú.. potom je to 0 : 2300 zatiaľ môj rekord :)

A ďalšia vec je, že po týchto posledných updejtoch to mnohým padá, alebo im nejde otáčať vežou, alebo ako sa mi stalo minule, tak som bol hneď od začiatku hry 2 minúty mŕtvy, potom mi to zas inokedy nedalo náboje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 hours ago, Mao_CP said:

Problém je ten, že veľa hráčov nechápe princíp módu GO. To nie je mód o kempení a nastrieľaní si.. To je hlavne o obsadených základniach a ich udržaní. Častokrát idem "capovať" sám a resetnú ma sekundu pred koncom, keby mi pomohol čo i len jeden tank, tak sme mohli mať viac výhier. Aj keď sa to snažím hráčom písať, niekedy je to fakt márne.. GO nie je PVP... a ani PVE

Jednoducho keď je Sphinx niekde zakempený a nehrá aktívne vtedy je to skoro vždy prehra.. Sphinx tu musí lietať po mape, pomôcť pri obsadzovaní základne (primárne), potom brať strieľajúceho drona, airstrike a spotovacieho drona.. O MBT na respawne, ktoré strieľajú na druhý koniec mapy namiesto toho aby išli útočiť alebo brániť na cap ani nehovorím..

A ďalší problém je, že keď to hráčí nezvládnu a odpoja sa, alebo vôbec nehrajú.. potom je to 0 : 2300 zatiaľ môj rekord :)

A ďalšia vec je, že po týchto posledných updejtoch to mnohým padá, alebo im nejde otáčať vežou, alebo ako sa mi stalo minule, tak som bol hneď od začiatku hry 2 minúty mŕtvy, potom mi to zas inokedy nedalo náboje :)

To je pravda, ale ja to vidím tak, že na to potrebujem iných veliteľov, iné retrofity a iné schopnosti posádky ako mám naskladané. Ale hlavne by som si na GO mal brať úplne iné vozidlá ako mám rád. Odkedy spomalili BMD/BMP radu, tak GO nehrávam a po tomto víkende asi ani nezačnem. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, RoboZilina napsal:

To je pravda, ale ja to vidím tak, že na to potrebujem iných veliteľov, iné retrofity a iné schopnosti posádky ako mám naskladané. Ale hlavne by som si na GO mal brať úplne iné vozidlá ako mám rád. Odkedy spomalili BMD/BMP radu, tak GO nehrávam a po tomto víkende asi ani nezačnem. 

 

Robo, retrofity a velitelé jsou stejní jako do PvP. A to si volíš podle třídy vozidla a toho jakým stylem s nim hraješ. Daleko důležitější je, jak moc s tím vozidlem umíš a hlavně, dělat to co daná mapa, okamžitá situace, případně budoucí situace podle času potřebuje.

Často se nechám dorazit s MBT jen proto, že se báze přesouvají, nebo budou tepv přesouvat, na druhou stranu mapy, a já než bych tam přejel, musel se stavit u toho na repare, tak by to bylo 1,5 min.  Okamžité přečíslení na bázi a její zabrání a pak udržení, je asi to nedůležitější v Go. Všechno ostatní je na druhém místě.

Tak jak v životě. Správný čin (slovo) na správném místě ve správný čas, dokáže zázraky.

Nehraju to nijak hvězdně, ale daleko lepší hráči v nepřátelském týmu mě školí, co je třeba :-D Příkladně, střílíš se o bázi, a nějakej prevít ti zapne za zadkem věžičky. To je konečná. Ani nevíš, kdy to stihl capnout. :-D

 

Nevíte někdo jaká je doba po kterou je možné použít žolíka? Je tam nějaká prodleva, ale jak je dlouhá?

 

Před hodinou, arnost905 napsal:

Tak glops hraju výhradně jako kempič v TD a často musím capovat, bo to nikoho nezajímá. Capoviště jsou často jen pastí pro DMG.

Tak to je. I snajpři jsou potřeba, jako podpora. A zase pokud máš v týmu jen dvě MBT, a zbytek jsou TD a AFV, tak ty dvě MBT to nevyhrají. Pak musí dopředu všichni. Pokud se jeden tým nechá zatlačit do defenzivy, tak se z toho těžko dostává, a vyjet dopředu je pak sebevražda.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, RoboZilina napsal:

To je myslím aj chyba tých novších máp. Jediný ten Desert crossing má hlavu a pätu. Ale neviem ako sa by sa to hralo 5v5 :D ? 

Jako PvP, držet se pohromadě, jet na tu stranu mapy kde jsou dvě báze a starat se o ně. Tam se rozhoduje. V 5x5 je vliv jedince hodně vysoko.

 

Jen tak naokraj.

Předevčírem jsem jezdil s Orlem T10 v GO a nedalo se to. Včera jsem jel na T8 střílení my.comáků. Bilance: První hra, výhra, kill my.com a Gold Medal. Druhá hra prohra, ne o moc, 2. v žebříčku. Třetí hra, výhra, Gold Medal. Čtvrtá hra, prohra, moc jsem se neukázal. Páta hra, výhra, Gold Medal. Tak jsem to vypnul, abych si nezkazil radost a dalšíma hrama se jen nes.al. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku bádání, každý den se přihlašuju na steamové AW na obou serverech a při stejném počtu inkasovaných bedýnek mám na jednom o 100% více kreditů i expů. Pokud srovnám otevírání bedýnek, tak se vyplatí platinovky otevírat minimálně při 3ks a celkově bedýnky při minimálně 5ks. Jednotlivě je to málem kategorie almužny. Takže jen stříbrné a zlaté a u platinovek vždy počkat alespoň na 3 ks. Tam se těží z toho, že nejde padnou větší bedýnka a narve se to "zvětšení" do obsahu. Jsem v tom trochu "úchyl", protože mám kvůli tomu dohromady se sojuzem 5 účtů na AW :-D Ne né, opravdu nejsem normální :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

53 minutes ago, Iosifek said:

Robo, retrofity a velitelé jsou stejní jako do PvP. A to si volíš podle třídy vozidla a toho jakým stylem s nim hraješ. ...

Vidím to úplne inak. Vyhadzujem všetky dohľady, nátery, dlhšie svietenie súpera po zmiznutí a proste všetko čo mám na spot a nahadzujme zrýchlenie, maximálku, otáčanie veže, reload a idem po DMG. 

No ale ako vravím, už to nehrám. Mám tu ešte nejaké staré screenshoty, keď to ešte fungovalo.

 

ScreenShot0177.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, RoboZilina napsal:

Vidím to úplne inak. Vyhadzujem všetky dohľady, nátery, dlhšie svietenie súpera po zmiznutí a proste všetko čo mám na spot a nahadzujme zrýchlenie, maximálku, otáčanie veže, reload a idem po DMG. 

No ale ako vravím, už to nehrám. Mám tu ešte nejaké staré screenshoty, keď to ešte fungovalo.

Hmm, a já tam mám všechno co ty vyhazuješ.

Včera poslední hra, fakt v Go skrouhli expy, kredity snad zůstali.

Výbava, dokonce jsem ani neměl olej, a posádka nedoexpená.

Erin má dohled camo, a dobíjení.

Hraju hlavně aktivně, ať jedu s čímkoli. Dmg udělalo letadlo. :-) 

ScreenShot0419.jpg

ScreenShot0420.jpg

ScreenShot0421.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Iosifek napsal:

Hmm, a já tam mám všechno co ty vyhazuješ.

Včera poslední hra, fakt v Go skrouhli expy, kredity snad zůstali.

Výbava, dokonce jsem ani neměl olej, a posádka nedoexpená.

Erin má dohled camo, a dobíjení.

Hraju hlavně aktivně, ať jedu s čímkoli. Dmg udělalo letadlo. :-) 

 

 

 

Ďakujem, že je ešte pár hráčov, ktorí pochopili o čom je GO (že to nie je PVP ani PVE). Je radosť keď ich má hráč v tíme..

GO: treba hrať aktívne, treba chytiť primárne body (a udržať ich čo najdlhšie, ísť do "capu" spoločne) a až potom sa naháňať za sekundárkami.. A ak sa dá chytiť strieľajúceho drona (jednoznačne najlepšia sekundárka)..

A nebáť sa, že ma zastrelia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na synovo naléhání mrkl na WoT a vypadly mi oči z důlků, taková grafická paráda :-D Bělorusové zase silně a zdaleka předbíhají AW až jim úplně utekli a mají na dohled WT. V podstatě reálná krajina jak ve WT a "pocuchané" modely vozidel. Jestli konečně vytuní i mechaniku hry, tak to snad nainstaluju zpátky... Někdo hrubě na AW kašle....

 

Sníh na tanku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, arnost905 napsal:

Tak jsem na synovo naléhání mrkl na WoT a vypadly mi oči z důlků, taková grafická paráda :-D Bělorusové zase silně a zdaleka předbíhají AW až jim úplně utekli a mají na dohled WT. V podstatě reálná krajina jak ve WT a "pocuchané" modely vozidel. Jestli konečně vytuní i mechaniku hry, tak to snad nainstaluju zpátky... Někdo hrubě na AW kašle....

 

Sníh na tanku!

je pekné mať graficky fajn hru ale čo z toho keď je fyzika a mechanika v riti :D radšej odstanem pri AW kde ten tank aj trafim s tých 5 metrov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, arnost905 said:

Tak jsem na synovo naléhání mrkl na WoT a vypadly mi oči z důlků, taková grafická paráda :-D Bělorusové zase silně a zdaleka předbíhají AW až jim úplně utekli a mají na dohled WT. V podstatě reálná krajina jak ve WT a "pocuchané" modely vozidel. Jestli konečně vytuní i mechaniku hry, tak to snad nainstaluju zpátky... Někdo hrubě na AW kašle....

 

Sníh na tanku!

 Veru aj ja som v piatok nainštaloval PTS WoT 1.0 a je to teda zaujímavé. Hra samotná ma nebaví, ale vyzerá to parádne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Čikino said:

Vidím že tá hra zaujima iba vás dvoch tak hodne šťastia :wave_smiley9::laugh::laugh:

Nevidím dôvod nejakú hru brať vážne. Môžeš pokojne hrať aj 5 hier a zaujímať sa o ďalších 10. Cez víkend som vo výpredaji prikúpil Risen 3 a CoD a napriek tomu si z času na čas zahrám aj to AW. Teraz síce najviac hrám Spellforce 3 a Overwatch, ale som zvedavý aj na to WoTko či AW. Nie je v tom nič osobné. Sú to len PC hry. Jedine žeby si bol akcionár my.com. :secret:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...