Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 20 minutami, reditelvesmiru napsal:

 

dobri hraci odesli protoze:

- hra se ubirala uplne jinym smerem, nez by bylo zdravo a na hlas komunity nebyl bran ohled

- ignorace starych znamych bugu

- hra jiz nemela co nabidnout - vse vyzkoumano

- nulova podpora teamoveho hrani

- a nakonec nebylo s kym ani proti komu hrat

-atd.

 

rozhodne to nebylo kvuli tomu, ze by dobri hraci hre prestali rozumet - prave naopak

dobry hrac se snazi, narozdil od bezneho, mechanice hry porozumet a hre se prizpusobovat

 

A k tomu jim my.com nedá podklady. Jen mlží.

A těm důvodům. Kapka ke kapce a nádoba přeteče. Ty technické věci jsou jedna z těch kapek.

 

před 34 minutami, peterramis napsal:

 Patricino ma dosť pravdu,pretože robim chyby,ktoré uvádza a ďalšia chyba mám slabý počítač,ktorý sa pohybuje v spodnom pásme hrateľnosti,tento problém riešim už dva roky,vždy keď sú peniaze tak to ,,zožerie rod.dom,alebo auta a sem tam aj motorka.

Iosifek,ty niesi žiaden nob,hráš čo hráš a to čo Ťa bavý a aj to čo je hrateľné na Eu servery a GLOPS,tak tam mám ten istý problém + sa prejavuje môj slabý počítač,takže iba nervy a trápenie no čo už:boxingsmiley:

No, já hraju i co mě nebaví. :-) Nebaví mě GLOPS, ale pokud chci vyexpit co nejrychleji velitele, tak je to jediná volba, dokud jsou denní 4 násobky. Tedy mám k tomu motivaci.

A to jestli jsem nob nebo ne. To je jedno. Mě to žíly netrhá. Akorát vím, že kdyby se náhodou zase rozběhl Ranke Batles, tak mě MM s Patricinem párovat nebude. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, peterramis napsal:

 Patricino ma dosť pravdu,pretože robim chyby,ktoré uvádza a ďalšia chyba mám slabý počítač,ktorý sa pohybuje v spodnom pásme hrateľnosti,tento problém riešim už dva roky,vždy keď sú peniaze tak to ,,zožerie rod.dom,alebo auta a sem tam aj motorka.

Iosifek,ty niesi žiaden nob,hráš čo hráš a to čo Ťa bavý a aj to čo je hrateľné na Eu servery a GLOPS,tak tam mám ten istý problém + sa prejavuje môj slabý počítač,takže iba nervy a trápenie no čo už:boxingsmiley:

počítač mam slabý aj ja bežím všetko na low a mam nejakých 50 fps v PvP to dokáže vyskočiť aj na 100 ale v Glops nie... peniaze tiež smerujem iným smerom než do Pc snáď časom sa niečo našporí

 

Iosifek nechcem nejak priamo na teba útočiť... hraj si svoje ja to neovplivním... hovorím len, že ak dokážem dať dobrý výsledok na nejakom vozidle je to preto lebo som sa ho z hry dokázal naučiť ovládať nie preto, že má nejaké parametre... aj ja mam zlé bitky mam aj katastrofálne bitky až tak dobrý nie som, ale dokážem reagovať na priebeh hry a viem kde mi sphinx svieti a kde nie a nie preto že viem parameter ale viem že tuna v tomto kríku nezasvietim ale v tom o 10 metrov ďalej už áno... viem že ak na mňa ide PL alebo Sphinx musím sa presunúť aby som neblikol proste to viem z hry... tak isto viem kadiaľ ísť s MBT kde sa ako odkryjem a kde ma čo kryje ... ale viem aj bitku presrať... čo sa BR týka tam som katastrofálny hra 5v5 mi nesedí pokiaľ nemám team support nie som až tak dobrý a výrazný aby som to dokázal hrať sám na seba 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Patricino napsal:

počítač mam slabý aj ja bežím všetko na low a mam nejakých 50 fps v PvP to dokáže vyskočiť aj na 100 ale v Glops nie... peniaze tiež smerujem iným smerom než do Pc snáď časom sa niečo našporí

 

Iosifek nechcem nejak priamo na teba útočiť... hraj si svoje ja to neovplivním... hovorím len, že ak dokážem dať dobrý výsledok na nejakom vozidle je to preto lebo som sa ho z hry dokázal naučiť ovládať nie preto, že má nejaké parametre... aj ja mam zlé bitky mam aj katastrofálne bitky až tak dobrý nie som, ale dokážem reagovať na priebeh hry a viem kde mi sphinx svieti a kde nie a nie preto že viem parameter ale viem že tuna v tomto kríku nezasvietim ale v tom o 10 metrov ďalej už áno... viem že ak na mňa ide PL alebo Sphinx musím sa presunúť aby som neblikol proste to viem z hry... tak isto viem kadiaľ ísť s MBT kde sa ako odkryjem a kde ma čo kryje ... ale viem aj bitku presrať... čo sa BR týka tam som katastrofálny hra 5v5 mi nesedí pokiaľ nemám team support nie som až tak dobrý a výrazný aby som to dokázal hrať sám na seba 

Vidíš, a mě 5x5 sedí, stejně jako skrimiš. Tedy za předpokladu, že nehraju proti sehrané četě, nebo týmu, kterej jako sehraná četa dokáže hrát.  Čím míň lidí, tím větší vliv jednotlivce. A já jsem sólo hráč. Snažím se pokud možno hrát aktivně. Ať jedu s čímkoli. Pokud MM proti sobě postaví 10x10 TD, tak někdo musí spotovat a někdo do první lajny. I když je TD campers třída.

Dám ti modelový příklad, kdy je to o technických věcech.

Ranke Batles často končí 1 x 1, VBL proti MBT.

MBT capuje základnu (honit VBL po mapě s MBT je blbost) a VBL ho decapuje a nakonec udolá. Proč? A jde to aby mělo MBT navrch?

Jde, ale to je o těch velitelích a technických věcech.

To je o tom, že tuhle situaci potkáš dost často. Poprvé, podruhý, prohraješ. Potřetí bys neměl, pokud se chceš poučit. 

Dám ti otázku. Víš jak na to?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže sme sa dostali k tomu, že máme bitku 5v5 úplne random ľudí... pochopiteľne, že to VBL prežije dokonca... pri četách 5v5 by to VBL bolo dávno mŕtve... vieš čo prečo? Lebo  by sme to mali ako prioritný cieľ

 

a nie VBL nechytíš pokiaľ v ňom máš dobrého hráča môžeš mať všakovaké parametre o vozidle nechytíš ho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Patricino napsal:

takže sme sa dostali k tomu, že máme bitku 5v5 úplne random ľudí... pochopiteľne, že to VBL prežije dokonca... pri četách 5v5 by to VBL bolo dávno mŕtve... vieš čo prečo? Lebo  by sme to mali ako prioritný cieľ

 

a nie VBL nechytíš pokiaľ v ňom máš dobrého hráča môžeš mať všakovaké parametre o vozidle nechytíš ho

Já ho ale nechci chytat a zajímá mě jak bys to řešil ty jako MBT. Stát 1 x1 proti VBL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som strávil túto sobotu v službe ,našťastie,pretože 9 a 10 Tier na PVP by ma rozobrali na súčiastky,sú tam ,alebo aspoň boli skvelí hráči,kam ja nepatrím a mám radšej od 3-7 tier PVP,ale to aj tak na Eu nik nehrá,preto som na inom a tam to ešte vcelku ide,ale tiež je to o niečo slapšie:smileys-coffee-532684:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Iosifek napsal:

Já ho ale nechci chytat a zajímá mě jak bys to řešil ty jako MBT. Stát 1 x1 proti VBL.

chytil by som ho resp. ak by mi to poloha capu dovolila donútil by som ho prísť bližšie... varianta tri raketa zanecháva po sebe stopu takže aj bez spotu vieš odhaliť občas polohu hráča

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Čikino napsal:

Do leta EU server skončí :wave_smiley9::wave_smiley9::wave_smiley9::wave_smiley9:

Lehni na hadr Bojare a nevyšiluj. Copak nevíš, že sýčci jsou v ohrožený druh? 

A i kdyby, tak nás převedou. Místo piva začneme chlastat vodku.

 

před 2 hodinami, Patricino napsal:

chytil by som ho resp. ak by mi to poloha capu dovolila donútil by som ho prísť bližšie... varianta tri raketa zanecháva po sebe stopu takže aj bez spotu vieš odhaliť občas polohu hráča

Na konkrétní mapě, Frontline, těch možností jako MBT moc nemáš. VBL, pokud to není úplná lama, si s tebou bude jenom hrát, jak kočka s myší. Neuvidíš ho, dokud nevystřelí, a i to bude dělat pokaždé z jiné pozice a přes hranu horizontu. Tak ho nemáš šanci zaměřit. Případně nejdřív vypustí kouřák a pak raketu.

Tak máš jedinou šanci, velitele který ho přespotuje. Prostě ho vidět dřív.

Juan Carlos Miramon je ten velitel.

Kolik je 32% k dohledu ze základu, když není nablízku spojenec? To je jeho základní perk, ten může mít každý, plus 3x 5m dohled po vyexpení. A camo se odpočítává z maximálního dohledu, ne z toho omezeného na cca 520m. (vidíš, ani pořádně nevím, kolik je dohled, duch-taj.com to sice netají, ale taky nikdy neshrne, abych se podíval)  A jestli se těch 32% počítá ze základu nebo z plného dohledu? Jen Bůh a my.com ví. :-(

Tak karty na šance vítězstv/prohra, se rozdávají už před začátkem hry.

 

 

 

 

 

ScreenShot0405.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Iosifek napsal:

Lehni na hadr Bojare a nevyšiluj. Copak nevíš, že sýčci jsou v ohrožený druh? 

A i kdyby, tak nás převedou. Místo piva začneme chlastat vodku.

 

Na konkrétní mapě, Frontline, těch možností jako MBT moc nemáš. VBL, pokud to není úplná lama, si s tebou bude jenom hrát, jak kočka s myší. Neuvidíš ho, dokud nevystřelí, a i to bude dělat pokaždé z jiné pozice a přes hranu horizontu. Tak ho nemáš šanci zaměřit. Případně nejdřív vypustí kouřák a pak raketu.

Tak máš jedinou šanci, velitele který ho přespotuje. Prostě ho vidět dřív.

Juan Carlos Miramon je ten velitel.

Kolik je 32% k dohledu ze základu, když není nablízku spojenec? To je jeho základní perk, ten může mít každý, plus 3x 5m dohled po vyexpení. A camo se odpočítává z maximálního dohledu, ne z toho omezeného na cca 520m. (vidíš, ani pořádně nevím, kolik je dohled, duch-taj.com to sice netají, ale taky nikdy neshrne, abych se podíval)  A jestli se těch 32% počítá ze základu nebo z plného dohledu? Jen Bůh a my.com ví. :-(

Tak karty na šance vítězstv/prohra, se rozdávají už před začátkem hry.

 

 

 

 

 

ScreenShot0405.jpg

vidíš to je ten problém furt riešiš parametre namiesto toho aby si sa naučil kde vieš na frontline chytiť VBL a veru, že táto mapa až tak úžastná pre VBL nie je na 1v1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Patricino napsal:

vidíš to je ten problém furt riešiš parametre namiesto toho aby si sa naučil kde vieš na frontline chytiť VBL a veru, že táto mapa až tak úžastná pre VBL nie je na 1v1

A proč nechceš přiznat, že když jsi slepej jako krtek, tak nemáš do čeho střílet, zato sloužíš jako terč? A VBL to nemusí hrát na výhru, je papírově slabší, tak mu stačí uhrát plichtu. :-)  Capneš s MBT, decapne tě. Začneš ho honit, ujede ti. Budeš na něj někde čekat, bude čekat taky. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Iosifek napsal:

A proč nechceš přiznat, že když jsi slepej jako krtek, tak nemáš do čeho střílet, zato sloužíš jako terč? A VBL to nemusí hrát na výhru, je papírově slabší, tak mu stačí uhrát plichtu. :-)  Capneš s MBT, decapne tě. Začneš ho honit, ujede ti. Budeš na něj někde čekat, bude čekat taky. :-) 

vieš čo vzdávam to nemá to cenu tu riešiť niečo s hráčom čo neprebije s Typeom čelne Leoša ... užívaj si hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Patricino napsal:

vieš čo vzdávam to nemá to cenu tu riešiť niečo s hráčom čo neprebije s Typeom čelne Leoša ... užívaj si hru

Aj ty. :-D 

EDIT:

Nejen že mám problém probít Leoše čelně, já mám problém probít i toho Tipa. :-D

Ale jak píšeš, weak spoty patří mezi nepodstatné technická věci. My.com k nim návod nedává, tak podle tvého návodu to zkouším. Zkušenost je přece vše, tos mě tu tvrdil. Tak kde jinde získat zkušenosti než ve hře.  :-D

Když si vezmu z naší debaty to podstatné, tak mě vyjde: "Zkušenosti jsou grunt a přes to nejede vlak. A já jsem zkušenější (tedy ty, když je to jakože citace) tak to musím vědět". :-D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

Aj ty. :-D 

EDIT:

Nejen že mám problém probít Leoše čelně, já mám problém probít i toho Tipa. :-D

Ale jak píšeš, weak spoty patří mezi nepodstatné technická věci. My.com k nim návod nedává, tak podle tvého návodu to zkouším. Zkušenost je přece vše, tos mě tu tvrdil. Tak kde jinde získat zkušenosti než ve hře.  :-D

Když si vezmu z naší debaty to podstatné, tak mě vyjde: "Zkušenosti jsou grunt a přes to nejede vlak. A já jsem zkušenější (tedy ty, když je to jakože citace) tak to musím vědět". :-D 

 

som od teba skúsenejší a omnoho lepší hráč ale určite nemám problém čelne prebiť tank, ktorý svieti takmer celý na zeleno... so sphinxom toho spravím viac 1v1 než ty s Typeom... chlape ty si proste totálne mimo... teba stretnúť v bitke  a mať v teamu je fakt utrpenie v Glopse nie si schopný dať dmg viac než 10 000 tak to už nie je o čom ale hlavne že tu budeš stále vyplakávať, že nemáš dostatok parametrov  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Patricino napsal:

som od teba skúsenejší a omnoho lepší hráč ale určite nemám problém čelne prebiť tank, ktorý svieti takmer celý na zeleno... so sphinxom toho spravím viac 1v1 než ty s Typeom... chlape ty si proste totálne mimo... teba stretnúť v bitke  a mať v teamu je fakt utrpenie v Glopse nie si schopný dať dmg viac než 10 000 tak to už nie je o čom ale hlavne že tu budeš stále vyplakávať, že nemáš dostatok parametrov  

Přidej o mě ještě pár negativ, něco co nevím nebo mě neřekl někdo jinej. Sbírám to. Rád se zasměju a teď jsi mě hodně pobavil. :-D

Zalistuj si v naší debatě. Co jsem psal? "Tak jsi king a já nob." A ty mě to tady ještě rozvádíš? :-D:-D:-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Patricino napsal:

som od teba skúsenejší a omnoho lepší hráč ale určite nemám problém čelne prebiť tank, ktorý svieti takmer celý na zeleno... so sphinxom toho spravím viac 1v1 než ty s Typeom... chlape ty si proste totálne mimo... teba stretnúť v bitke  a mať v teamu je fakt utrpenie v Glopse nie si schopný dať dmg viac než 10 000 tak to už nie je o čom ale hlavne že tu budeš stále vyplakávať, že nemáš dostatok parametrov  

To je nič-Iosifek,ale keby si stretol mňa a možno si ma aj stretol tak vyhodíš aj klávesnicu a ja budem kráľ hlupákov na hre AW,proste som teľa a nik nepochybuje ,že si dobrý a určite si zo sebov spokojný a to mi je strašne smiešne,proste smiešne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Iosifek napsal:

Přidej o mě ještě pár negativ, něco co nevím nebo mě neřekl někdo jinej. Sbírám to. Rád se zasměju a teď jsi mě hodně pobavil. :-D

Zalistuj si v naší debatě. Co jsem psal? "Tak jsi king a já nob." A ty mě to tady ještě rozvádíš? :-D:-D:-D

 

Nechaj to tak,si skvelý zábavny,úprimny a hlavne kľuďas,keď by som si mal vybrať s kým hrať,tak to budeš Ty,ale nie Ty si nob a ale ja som ten hlúpy v hre :tongue_smiley53:,preto sa trochu obávam,čo na to môj tým?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, peterramis napsal:

Nechaj to tak,si skvelý zábavny,úprimny a hlavne kľuďas,keď by som si mal vybrať s kým hrať,tak to budeš Ty,ale nie Ty si nob a ale ja som ten hlúpy v hre :tongue_smiley53:,preto sa trochu obávam,čo na to môj tým?

Promiň, ale já nikdy nenapsal, že někdo je hloupý. Tedy bych to měl napravit. Ten hloupý je my.com.

Většina hráčské nespokojenosti pramení z toho, že my.com věci řádně nevysvětlí, v lepším případě jen nakousnou jako výhled do budoucna. "Přijdi si na to hráči sám."

A co na to hráč? Nechápe proč se změnilo, to na co byl zvyklí a na co si musel přijít. (tady za tím keříčkem nejsem vidět, ale nic nevidím, tam za tím uvidím a nebudu vidět a tam za tím uvidím líp, ale budu vidět). Hře přestal rozumět. Věci nefungují, nebo fungují jinak než by chtěl a jak byl zvyklý. Tak co udělá? Bude chvíli nadávat a pak odejde. Přesně to se stalo, a děje se dál. Buď se přizpůsobíš, nebo odejdeš.

Od my.com by to byly jen minimální náklady navíc. Vysvětlit oč jim jde, jak to má fungovat a z čeho mají hráči vycházet (technické specifikace).

A co se týče weak spotů? Jistě, může to být: "Přijdi si na ně hráči sám", ale hráč musí mít tu možnost. A tady by byl nádherný nástroj. Alabino poligon. A najdeš tam co? Papíráky o tier niž. Tak tam nic nezjistíš. Já tam šel mnohokrát a ani Lea, ani Typa jsem tam nenašel. Tak to zkouším ve hře. Buď na to přijdu nebo ne. Ostatně, v PvE to tak nepotřebuju. Boti jsou papírovější i zpředu. Tam Lea i Typa probiju. Je to zajímavé, ale je to tak. A pokud si budu chtít zahrát PvP pro zábavu, tak na tieru 4 se škorpikem, nejlépe skrimiš. GOPS hraju jen kvůli expům a kreditům, což je na T10 nejpřínosnější.

Takže s vrátím na začátek téhle debaty.

My.com to "hraje" tak, že by se nekvalifikovala ani do okresního přeboru, natož na Olympiádu.

Je to smutné, ale je to tak.

Porovnej si tu nejčerstvější hru, Kingdom Come: Deliverance, a ekonomickou stránku o které se přitom mluvilo: "Když prodáme 1 000 000kusů, tak budeme na nákladech." A kontra proti tomu AW, která má na NA a EU cca 4 500 hráčů dohromady. To nemůže dát ani na provoz serverů.

Tudy se mé myšlenky ubírají. Jsou podstatně komplexnější než to vypadá. :-)

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o weekspoty, stačí si domluvit výcvikovou bitvu. Takhle jsem řešil merkavu, případně speciální tanky, které v Alabimu nejsou.

Navíc co je ve hře se s Alabimem moc neshoduje.

 

Co se týče podobných spoterů VBL, VBR atd. Ideální stav je soupeři vyndat jako první. Vezmeš mu oči.

Ale tohle ty přeci v PVE řešit nemusíš.

 

Co se týče velitelů a podobných nastavení, ve hře dost často ani nefungují. Všichni si nahází dohledy a hromadu raket. To bych blil.

 

Začal jsem hrát tiery 3 až 5, kde se s rakeťáky potkám minimálně. Epické bitvy, kde je proti sobě 12/12 MBT, doplněno LT a TD.

Tam si to musíš uhrát i bez těch tvých nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...