Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Právě teď, Iosifek napsal:

Jen takové zamyšlení. Nic proti nikomu a ničemu.

Naučit svoje děti ceně peněz, je jedna z nejdůležitější věcí do života. Spousta dětí si myslí, že pro peníze se chodí do "výdejního okýnka". A o tom co kde se tam berou, nebo co je potřeba udělat, aby tam byly, to jim uniká. Když pak dospívají nebo dospějí, tak jsou z toho velké karamboly.

Já se tohohle snad zhostil dobře, mé dospělé děti si 3x rozmyslí, zač je vydají. 

Ono to začína už od mimina kdy se dětem nakupuje tuna hraček a ani si s tím nehrají. Chtěl jsem malé koupit jen dvě nebo tři hračky, ale bohužel prarodiče a jiné příbuzenstvo k nám domů natahalo tolik pi.ovin že jsem už posledně tchyni seřval jestli si za mě dělá kozy. Takže až se za měsíc budeme stěhovat tak většina hraček poputuje na charitu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Ono to začína už od mimina kdy se dětem nakupuje tuna hraček a ani si s tím nehrají. Chtěl jsem malé koupit jen dvě nebo tři hračky, ale bohužel prarodiče a jiné příbuzenstvo k nám domů natahalo tolik pi.ovin že jsem už posledně tchyni seřval jestli si za mě dělá kozy. Takže až se za měsíc budeme stěhovat tak většina hraček poputuje na charitu. 

Tak v tomhle to zase až tak moc není. Dostatek/nedostatek. 

Já mám na mysli spíše to, že děti mají mít nějaký příjem a s ním si hospodaří. Takový rozdíl mezi dětmi které mají základku v místě bydliště a dojíždějící. Místní v neděli dostane kapesné a je na něm jestli to všechno utratí už v pondělí a zbytek týdne nemá nic. Ani je nepotřebuje. Přespolní musí počítat na zadní kolečka. Dostane totiž peníze i na autobus a musí hospodařit tak aby nešel v pátek pěšky x km. To pak "bolí".

Tak asi něco v tomhle duchu.

Story k tomuhle tématu znám hafo. Bohužel i těch hodně smutných.

Jednu story k tomu dostatku a nedostatku, což může vest i k určitému pocitu méněcennosti, přidám.

Přišel za mnou syn, bylo mu 5-7? A: "Fňu, Fňuk, Tatínku, já nemám ani žádnej vláček. Fňuk, fňuk." Tak jsem se začal hurónsky smát, a říkám: "Ty že nemáš žádnej vláček?" Vždyť stojíš pod nádražím!" Stál, neb na půdě přímo nad ním byl uskladněnej 2,5x3,3m železniční panel, z dob mého mládí. ( pro plný automatický provoz bylo potřeba 9 souprav) Tak mě nezbylo něž ho snést a protože bydlím v rodinném domě a neměl jsem na něj místo, zato můj táta o pár metrů chodby a schodů ano. Tak se pak na něm vyučili elektriku i jeho stejně staří čtyři bratranci. Tedy pod vedením dědy. :-D Ještě teď, když se sejdou, tak uslyším: Rolničky, rolničky."  To když byli starší, tak testovali co udělá 12V žárovka zapojená na 220V. :-) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AW odinštalované už mám toho dosť ako na EU tak na RU :wave_smiley9::smileys-coffee-532684:a už ma to nebaví keď vidím aká spodina dementov to hrá :smileys-gaming-278245::smileys-gaming-278245::smileys-gaming-278245:nemienim podporovať túto hru keď je v takomto stave po dvoch rokoch :wave_smiley9::wave_smiley9::wave_smiley9: pa pa

Ak sa to zmení k lepšiemu :laugh::laugh: pak sa vrátim :witch-smiley::witch-smiley::witch-smiley:

MAJTE TA VŠETCI A PRÍJEMNÉ NERVY;-);-);-);-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Čikino napsal:

AW odinštalované už mám toho dosť ako na EU tak na RU :wave_smiley9::smileys-coffee-532684:a už ma to nebaví keď vidím aká spodina dementov to hrá :smileys-gaming-278245::smileys-gaming-278245::smileys-gaming-278245:nemienim podporovať túto hru keď je v takomto stave po dvoch rokoch :wave_smiley9::wave_smiley9::wave_smiley9: pa pa

Ak sa to zmení k lepšiemu :laugh::laugh: pak sa vrátim :witch-smiley::witch-smiley::witch-smiley:

MAJTE TA VŠETCI A PRÍJEMNÉ NERVY;-);-);-);-)

 

Bohužel v podobném rozpoložení jsem taky. Sice jsem ještě nedošel k rozhodnutí hru odinstalovat, ale akce My.com Arena mě hru totálně znechutila...to že nejsou lidi v pvp 9-10 ok, to se dalo čekat, ale že už nejsou lidi ani v hodnocených bitvách je smutný. Z pohledu PvP hráče je v současné době EU server nehratelný.

 

Ok můžu hrát GO, ale to je taková nuda...takže teď fakt nevím, co dělat:

 

1. odinstalovat hru úplně

2. počkat do konce akce a hrát něco jiného (26.2.)

3. zakousnout se do něčeho opravdu tvrdého a hrát něco, co mě vůbec nebaví

4. konečně nainstalovat a vyzkoušet Projekt Armata(RU server, chcete-li) a přečkat temné období tam.

 

Fakt nevím co s tím...:smileys-gaming-278245:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Ashadak napsal:

 

Bohužel v podobném rozpoložení jsem taky. Sice jsem ještě nedošel k rozhodnutí hru odinstalovat, ale akce My.com Arena mě hru totálně znechutila...to že nejsou lidi v pvp 9-10 ok, to se dalo čekat, ale že už nejsou lidi ani v hodnocených bitvách je smutný. Z pohledu PvP hráče je v současné době EU server nehratelný.

 

Ok můžu hrát GO, ale to je taková nuda...takže teď fakt nevím, co dělat:

 

1. odinstalovat hru úplně

2. počkat do konce akce a hrát něco jiného (26.2.)

3. zakousnout se do něčeho opravdu tvrdého a hrát něco, co mě vůbec nebaví

4. konečně nainstalovat a vyzkoušet Projekt Armata(RU server, chcete-li) a přečkat temné období tam.

 

Fakt nevím co s tím...:smileys-gaming-278245:

Dát si chvíli pauzu.

1. to můžeš vždycky

2. po téhle akci přijde jiná

3. hra má sloužit zábavě

4. pomůžeš si tím? Čikino si tím nepomohl.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Iosifek napsal:

Dát si chvíli pauzu.

1. to můžeš vždycky

2. po téhle akci přijde jiná

3. hra má sloužit zábavě

4. pomůžeš si tím? Čikino si tím nepomohl.

 

 

 

 

To zní rozumně.

 

1. když to odinstaluji, tak mi to zase nedá a zase to po chvíli nainstaluji

2. jasně to přijde, ale po tom neskutečném flame na ofiko fóru doufám, že už ne v takovéhle podobě...tedy pokud zbyla v my.comu ještě nějaká soudnost a zdravý rozum

3. to je sice pravda, ale když vidíš jak se tvá nejoblíbenější hra mění v cosi...tak nechceš jen sedět a nic nedělat, i když ono v podstatě člověku nic jiného nezbývá :laugh:

4. právě že nevím: a) jsou tam lidi v PvP

                                  b) PvP tam není omezené a můžeš si ho normálně zahrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, Lukaso_von_Teschen said:

Ono to začína už od mimina kdy se dětem nakupuje tuna hraček a ani si s tím nehrají. Chtěl jsem malé koupit jen dvě nebo tři hračky, ale bohužel prarodiče a jiné příbuzenstvo k nám domů natahalo tolik pi.ovin že jsem už posledně tchyni seřval jestli si za mě dělá kozy. Takže až se za měsíc budeme stěhovat tak většina hraček poputuje na charitu. 

Na toto sme zaviedli pravidlo hneď ako si začal uvedomovať nakupovanie hračiek. Povedal som mu, že nikdy, ale ozaj nikdy mu nekúpim hračku. Jedine na narodeniny a Vianoce. Vydržalo nám to doteraz, čiže skoro 10 rokov. :good:

Snáď sa nám to podarí, aj pri druhom synovi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Ashadak napsal:

 

To zní rozumně.

 

1. když to odinstaluji, tak mi to zase nedá a zase to po chvíli nainstaluji

2. jasně to přijde, ale po tom neskutečném flame na ofiko fóru doufám, že už ne v takovéhle podobě...tedy pokud zbyla v my.comu ještě nějaká soudnost a zdravý rozum

3. to je sice pravda, ale když vidíš jak se tvá nejoblíbenější hra mění v cosi...tak nechceš jen sedět a nic nedělat, i když ono v podstatě člověku nic jiného nezbývá :laugh:

4. právě že nevím: a) jsou tam lidi v PvP

                                  b) PvP tam není omezené a můžeš si ho normálně zahrát

4. -

Odzkoušet to můžeš, ale já se podle všech vyjádření obávám, že budeš hrát PvP s bótama proti bótům. Teda, tak jak vyznívá hodnocení hráčské úrovně. Já nevím, já tam účet nemám.

 

GLOPS se nedá hrát právě kvůli tomu, že hraješ s bótama nebo proti bótům. Výsledek 2300 : 0 není nic výjimečného.

 

Já si dám taky trochu pauzu.

1. Aréna rozbourala Ranked Battles - lidi které potřebuju na vypárování jsou v Aréně na předních příčkách. Bez nich mě to nezařadí do bitvy.

2. od Arény jsem chtěl 250 gold a denní 5 násobek na velitele. Bonus je pryč a nemám důvod v Go trpět dál. Nepotřebuju rok prémia a odemknout retrofity.

3. zbývá mě doexpit 5 tanků na ful. (naposled přidaných co nemají návaznost na vyšší level) Na to stačí PvE. Ale ani se mě moc nechce.

4. doexpit jednoho velitele z 9. na 10. úroveň - bez násobků je to hrůza. I když bych pak posunul všechny na dalšího plukovníka, jsou odexpení. Takže taky nic.

 

Tak si dám oddech. Trochu pohraju v PvE a budu se věnovat něčemu jinému.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, RoboZilina napsal:

Na toto sme zaviedli pravidlo hneď ako si začal uvedomovať nakupovanie hračiek. Povedal som mu, že nikdy, ale ozaj nikdy mu nekúpim hračku. Jedine na narodeniny a Vianoce. Vydržalo nám to doteraz, čiže skoro 10 rokov. :good:

Snáď sa nám to podarí, aj pri druhom synovi. 

Ty si dobrí rodič a videl som to na vlastné oči a podobne som sa staval k mojim deťom a ver je to ok,teraz dostávam aj ja zábavky od syna aj dzery iba na vianoce a narodeniny,tak si hovorím mal som im dávať ,,častejšie" aj ja by som dostával častejšie-to bola sranda.:wave_smiley9:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripravuje sa nové vozítko- Kornet-EM ,nejde mi o popis,ale ma  8 rakiet a podotýkam dobrých,ten keď niekde zakenpí a to vypusti tak aj to najopancierovanejšie MBT zmetie ako prach zo stola.Tieto opancierované tereniaky ,,milujem",rakeťáci sa potešia a mne zase stúpol tlak:smileys-gaming-278245: a ešte ak mu dajú dobrú dohľadnosť ,tak to bude zase smerom od MBT,ale verím,že to tak nebude,Čo vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, peterramis napsal:

Pripravuje sa nové vozítko- Kornet-EM ,nejde mi o popis,ale ma  8 rakiet a podotýkam dobrých,ten keď niekde zakenpí a to vypusti tak aj to najopancierovanejšie MBT zmetie ako prach zo stola.Tieto opancierované tereniaky ,,milujem",rakeťáci sa potešia a mne zase stúpol tlak:smileys-gaming-278245: a ešte ak mu dajú dobrú dohľadnosť ,tak to bude zase smerom od MBT,ale verím,že to tak nebude,Čo vy na to?

Dají tomu rychlopalbu T-15 s 50 raketama a bude ve hře první na mušce...

Zaujalo mně toto

 

"...In one mode, only one launcher is active but the vehicle can fire four missiles (one launcher’s load) in any direction. In the second mode, the firing arc is limited (facing forward), but the vehicle can fire all eight missiles in one salvo (much like the Abrams AGDS), followed by a very long reload..."

 

Výstřel všech zbylých raket salvou a že to může použít i ten nepoužitelný AGDS, kde jsem tento mód palby ještě neobjevil.

A ta první věta je taky zajímavá, ale nedokončená

"...Kornet-EM is one of the two Tier 10 vehicles coming in Update 0.24...."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, arnost905 napsal:

Dají tomu rychlopalbu T-15 s 50 raketama a bude ve hře první na mušce...

Zaujalo mně toto

 

"...In one mode, only one launcher is active but the vehicle can fire four missiles (one launcher’s load) in any direction. In the second mode, the firing arc is limited (facing forward), but the vehicle can fire all eight missiles in one salvo (much like the Abrams AGDS), followed by a very long reload..."

 

Výstřel všech zbylých raket salvou a že to může použít i ten nepoužitelný AGDS, kde jsem tento mód palby ještě neobjevil.

A ta první věta je taky zajímavá, ale nedokončená

"...Kornet-EM is one of the two Tier 10 vehicles coming in Update 0.24...."

Tak, tak. První zmínka o Update 0.24.

A to může bejt za 1/2 roku jako zítra.

Akorát nevím, zda se těšit, nebo bát.

 

Před hodinou, peterramis napsal:

Pripravuje sa nové vozítko- Kornet-EM ,nejde mi o popis,ale ma  8 rakiet a podotýkam dobrých,ten keď niekde zakenpí a to vypusti tak aj to najopancierovanejšie MBT zmetie ako prach zo stola.Tieto opancierované tereniaky ,,milujem",rakeťáci sa potešia a mne zase stúpol tlak:smileys-gaming-278245: a ešte ak mu dajú dobrú dohľadnosť ,tak to bude zase smerom od MBT,ale verím,že to tak nebude,Čo vy na to?

SPHINX s 8 raketama nám opravdu ve hře chybí.   :smileys-devil-785870:

Rakrťáky nemam rád a ani to s nima neumím.

 

 

před 45 minutami, Čikino napsal:

Nikto na to nič lebo už to nikto nehrá :wave_smiley9::wave_smiley9::wave_smiley9::wave_smiley9::wave_smiley9:a nikoho to nezaujíma:wave_smiley9::wave_smiley9::boxingsmiley::boxingsmiley::boxingsmiley:

Vyjádření od toho, kdo to odinstaloval, ty co zůstali nezajímá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže od 0.24 můžeme čekat oraketované auto Kornet-EM T10, pásového Sprut-SD jako kanónové TD T8, EE-18 Sucuri II kolové TD na T6, VT-4 jako MBT na T8, norskou oraketovanou M113 NM142 jako TD T7, kanónový Rooikat jako AFV T5 a vysloveně spekulativně asi něco z této stránky

https://aw.my.com/gb/news/general/overkill-152mm-cannons-russian-mbts

což by teoreticky mohlo být to druhé T10 vozidlo.

 

čeká nás nafukování garáží :-D Počítám 7 "nových" aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, arnost905 napsal:

Takže od 0.24 můžeme čekat oraketované auto Kornet-EM T10, pásového Sprut-SD jako kanónové TD T8, EE-18 Sucuri II kolové TD na T6, VT-4 jako MBT na T8, norskou oraketovanou M113 NM142 jako TD T7, kanónový Rooikat jako AFV T5 a vysloveně spekulativně asi něco z této stránky

https://aw.my.com/gb/news/general/overkill-152mm-cannons-russian-mbts

což by teoreticky mohlo být to druhé T10 vozidlo.

 

čeká nás nafukování garáží :-D Počítám 7 "nových" aut.

Začínám šetřit kredity. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Iosifek napsal:

Cakryš. Už nám i předhazují, co v té 0,24 bude. :rain:

Ale tu oraketovanou M113 nám nezobrazili :-D Akorát se asi hodně nastřílíme v Rooikatu. A ten gazík bude asi volitelný se čtyřčetem nebo osmirčetem raketnic. Jen mě mrzí, že překladatelé už nejsou a uvažuju tak o spolupráci mezi translátorem gůglu a vlastní fantazie.

A tato věta o budoucím veliteli vypadá taky zajímavě

"...In Armored Warfare, Andrey Zaytsev is a sniper commander intended for long range gameplay..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, arnost905 napsal:

Ale tu oraketovanou M113 nám nezobrazili :-D Akorát se asi hodně nastřílíme v Rooikatu. A ten gazík bude asi volitelný se čtyřčetem nebo osmirčetem raketnic. Jen mě mrzí, že překladatelé už nejsou a uvažuju tak o spolupráci mezi translátorem gůglu a vlastní fantazie.

A tato věta o budoucím veliteli vypadá taky zajímavě

"...In Armored Warfare, Andrey Zaytsev is a sniper commander intended for long range gameplay..."

 

Sniper je už Joshua.

Strejda Google se holt nezastaví i u mě. :-)

Že se nastřílíme? Proto to přece hrajeme! :-D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, arnost905 napsal:

Ale ten Joshua nemá žádný dohled, to je základ přežití o samotě.

To nemá ani Rashid. A ten je taky na TD. Má camo při střelbě.  Joshua k tomu může mít i camo.

Já ty velitele bez dohledu nemusím.  To je  pro hru v četě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...