Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 3 hodinami, Patricino napsal:

skôr ma trápi to, že reálne ma spotnuť ani nemal... 

A v tom je ten problém. Domníváš se. Jistotu nemáš. My.com nám technické informace, podle čeho bychom se řídili nedá. Relativní hodnoty, tj. % jsou počítána z něčeho, o čem hráči nic neví. 

Tak můžeme být jen nas..ní, páč vime prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

A někdy upozornění problikne tak rychle, že si toho člověka ani nevšimne 

nemyslím si, že som typ hráča čo by si to neustriehol :)

před 1 minutou, Iosifek napsal:

A v tom je ten problém. Domníváš se. Jistotu nemáš. My.com nám technické informace, podle čeho bychom se řídili nedá. Relativní hodnoty, tj. % jsou počítána z něčeho, o čem hráči nic neví. 

Tak můžeme být jen nas..ní, páč vime prd.

 

spolieham sa len na holý fakt vlastných skusenosti a tie vravia, že ma spotnúť nemohol... preto je to pre mňa nepochopiteľné ako ma mohol vidieť ... na náhodný shot to bolo príliš zdĺhavé a o nejakom hackovaní sa ani nedá hovoriť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 3 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

A někdy upozornění problikne tak rychle, že si toho člověka ani nevšimne 

 

a nekdy zustane svitit a nezhasne, i kdyz uz te nikdo nespotuje. dalsim spotnutim se pak zase zresetuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie takto to ďalej asi nepôjde,hra mi spôsobuje iba veľký pocit neskutočnej nemohucnosti a otázka znie,prečo si blížiť?Veď úlohov každej hry je potešiť.Zmenil som aj správanie a počas získavania ,,hodnosti"píšem ,,že noob,alebo Durak,pezduch..,zamýšľam sa nad tým,že prečo tým kolegom tak isti bezmocným ešte aj nadávam.Nie už dosť!

Budem dlho rozmýšľať čo ďalej,nezrobím zo seba alkoholika a trosku pre túto hru a asi sa na ňu s prepáčením -vyseriem.Bol som lampasák u letectva ako technik a nidy ma nenapadlo získavanie si úcty ocenení-hodnosťou a tu robím zo seba iba GUMU ZELENU,stále premýšľať kde som zrobil chybu atď...

Schladím hlavu a uvidím...ostatným prajem veľa kľudu,relaxu a úspechu,ale v živote nie v hre:wave_smiley9:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, peterramis napsal:

Nie takto to ďalej asi nepôjde,hra mi spôsobuje iba veľký pocit neskutočnej nemohucnosti a otázka znie,prečo si blížiť?Veď úlohov každej hry je potešiť.Zmenil som aj správanie a počas získavania ,,hodnosti"píšem ,,že noob,alebo Durak,pezduch..,zamýšľam sa nad tým,že prečo tým kolegom tak isti bezmocným ešte aj nadávam.Nie už dosť!

Budem dlho rozmýšľať čo ďalej,nezrobím zo seba alkoholika a trosku pre túto hru a asi sa na ňu s prepáčením -vyseriem.Bol som lampasák u letectva ako technik a nidy ma nenapadlo získavanie si úcty ocenení-hodnosťou a tu robím zo seba iba GUMU ZELENU,stále premýšľať kde som zrobil chybu atď...

Schladím hlavu a uvidím...ostatným prajem veľa kľudu,relaxu a úspechu,ale v živote nie v hre:wave_smiley9:

Hle, je to jen hra. Je zbytečné se u toho rozčilivat a chlastat. :-)

 

Já jsem zvědavej, co se bude dít, až hráči zjistí, že aby uspěli v Rank Battle, tak musí mít Win Rate vyšší než 51%. Čim víc, tim líp. 17 +  (2 * 2) + (3 * 15) = 66 (hvězd a hodností)

6 porážek na nejnižší úrovni ti nesebere hvězdu.  66 - 6 =  60 Tedy o tolik vítězství víc než porážek. Pokud je 60 viktorek 1%, tak * 100 = 6 000 her.

Já nejsem žádná herní hvězda. Ale nějak se mě daří mít u toho WN 56 - 57,5%. Tedy je u mě zatím nějaká šance. Na PvE hráče a toho kdo nezná mapy to snad jde. Zatím tedy. Ono to co je nad 50%, je na úkor někoho, a pokud ti s WR pod 50% přestanou hrát, jsou na řadě ti, co ho mají nad 50%. Pak se to celé posune dolů. A já na to třeba nedosáhnu. 

Tedy nechápu jak se mě to daří. Často jsem první v garáži, a my vyhrajem. Jsem za hvězdu a prohrajem. To už musí bejt, aby se hra lámala na mě.

 

Já byl jako záklaďák u RTZ praporu na letišti. :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Iosifek napsal:

Hle, je to jen hra. Je zbytečné se u toho rozčilivat a chlastat. :-)

 

Já jsem zvědavej, co se bude dít, až hráči zjistí, že aby uspěli v Rank Battle, tak musí mít Win Rate vyšší než 51%. Čim víc, tim líp. 17 +  (2 * 2) + (3 * 15) = 66 (hvězd a hodností)

6 porážek na nejnižší úrovni ti nesebere hvězdu.  66 - 6 =  60 Tedy o tolik vítězství víc než porážek. Pokud je 60 viktorek 1%, tak * 100 = 6 000 her.

Já nejsem žádná herní hvězda. Ale nějak se mě daří mít u toho WN 56 - 57,5%. Tedy je u mě zatím nějaká šance. Na PvE hráče a toho kdo nezná mapy to snad jde. Zatím tedy. Ono to co je nad 50%, je na úkor někoho, a pokud ti s WR pod 50% přestanou hrát, jsou na řadě ti, co ho mají nad 50%. Pak se to celé posune dolů. A já na to třeba nedosáhnu. 

Tedy nechápu jak se mě to daří. Často jsem první v garáži, a my vyhrajem. Jsem za hvězdu a prohrajem. To už musí bejt, aby se hra lámala na mě.

 

Já byl jako záklaďák u RTZ praporu na letišti. :-)

 

 

Dobre si to napísal,ale ja viem aky som a nerobím si iluzia,nejde mi len o výhry,hviezdy ozaj nie,starácam chuť na túto hru,nezatracujem ju ,ale som veľmi blízko,vôbec nechcem niekoho znechuťovať,ale som na konci chápania a poctaty tejto hry,keď moc dobre chápem realitu,proste -dosť....treba sa prebudiť a ísť ďalej,ale zrejme tou to cestou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 hours ago, Iosifek said:

 

Tedy nechápu jak se mě to daří. Často jsem první v garáži, a my vyhrajem. Jsem za hvězdu a prohrajem. To už musí bejt, aby se hra lámala na mě.

 

Já byl jako záklaďák u RTZ praporu na letišti. :-)

 

 

Vidím to tak, že keď som ja za najlepšieho, tak to znamená, že ostatní sú veľmi slabý hráči a my prehráme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňa flustruje jedna vec,borec sa vyrúti opancierovaným vozitkom a odzadu ma dáva raketami zo vzdialenosti 3 m a menej a tu sa mi zastavuje rozum,ako sa môže balisticky odistiť raketa  a byť funkčna a kým sa ja otočím s MBTčkom tak ich vyfľusne aspoň 3 a to som dosť načaty a keď sa mi podarí vystreliť tak opčas aj dyngnem ako by som vystrelil na ,,Mausa",keby sa mi to stalo 2-3 razi tak to tu ani nedám a čo ma na tom sere najviac,bol som zbrojar na MiG 21 a MiG 29 o raketách teda niečo málo viem ,viem že tie RS aj u pozemákov maju neaku maskovu istotu a tu asi nik nezobral do úvahy,nepoviem ,že tým vozítkom nasvieti ,potom zakenpy a davaj a počas nabijania opakuje .Ja nehovorím,že tu ty malí smradi nemôžu byť,ale ich vlastnosti tak to už stači zlietnuť a davaj zvrchu su tanky lepším cieľom a samozrejme daj me im aspoň rýchlosť tak do 300.MBTčka sú ta najhošia voľba v tejto hre a to nehovorím o veliteľov to je samostatna kapitola a ani o dohľadnosti,pretože tie male smrady maju aj vlastného drona ,ktorým ťa zamieri...proste sa mi to nepáči a radšej si zahram retro lietadla a budem sa baviť!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Iosifek napsal:

 

 

Já byl jako záklaďák u RTZ praporu na letišti. :-)

 

Takže Rota Technického Zabespečenia,taže si bol autar a kde?Ja som bol na letke ako zbrojnoš -433 a začal so v Přerove v roku 1987do 1991 to bola ta najkrajšia doba môjho života,ja som bol u školákov to bol VU-8727 a patrili sme pod Košice a naproti nám boli bojováci a ty patrili pod div,Čáslav,prešiel som všetky letiska v Česku a na Morave a keď sme pristali v Sliači tak sa mi chcelo plakať zo slovami Bože kde to v riťovanoch sme,keby si to videl-hrúza,všetko dobite ako dnes v Sirii,niečo zrobili Rusi a samozrejme sa pripojili aj okolitý pospolitý ľud...

Dnes to je celkom ok,ale sistem ,,mne se chce z vás zvracet"a to už nejdem komentovať,ja som to dotiahol na Kapitána,ale hodnosť na letisku nehrala žiadnu vážnu úlohu a moc dobre aj Ty vieš že sa tam zdravil mladší staršiemu a asi tak dobrý,, deň načeľniku" a žiadne haptakovanie ako dnes a aj bez čapic a čo bolo krásne ,že sme boli všetci ako indianskí náčelnici,na guľaš partie chodili s námi aj zaklaďáci z letky.Som sa rozpísal ,však to nemusíte čítať ak nechcete,ale ma to ukľudnilo...:smileys-coffee-532684:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, peterramis napsal:

 

Takže Rota Technického Zabespečenia,taže si bol autar a kde?Ja som bol na letke ako zbrojnoš -433 a začal so v Přerove v roku 1987do 1991 to bola ta najkrajšia doba môjho života,ja som bol u školákov to bol VU-8727 a patrili sme pod Košice a naproti nám boli bojováci a ty patrili pod div,Čáslav,prešiel som všetky letiska v Česku a na Morave a keď sme pristali v Sliači tak sa mi chcelo plakať zo slovami Bože kde to v riťovanoch sme,keby si to videl-hrúza,všetko dobite ako dnes v Sirii,niečo zrobili Rusi a samozrejme sa pripojili aj okolitý pospolitý ľud...

Dnes to je celkom ok,ale sistem ,,mne se chce z vás zvracet"a to už nejdem komentovať,ja som to dotiahol na Kapitána,ale hodnosť na letisku nehrala žiadnu vážnu úlohu a moc dobre aj Ty vieš že sa tam zdravil mladší staršiemu a asi tak dobrý,, deň načeľniku" a žiadne haptakovanie ako dnes a aj bez čapic a čo bolo krásne ,že sme boli všetci ako indianskí náčelnici,na guľaš partie chodili s námi aj zaklaďáci z letky.Som sa rozpísal ,však to nemusíte čítať ak nechcete,ale ma to ukľudnilo...:smileys-coffee-532684:

Já byl 2 roky v Líních u Plzně. VÚ 32-64. Řidič-strojník. MLOK, pak světlomet, sem tam zaměřovač. 18 měsíců na ostré hotovosti - odloučená stanoviště. Rota stálého umístění, na rozdíl od výjezdové sousední.

A máš pravdu. Na letišti stálá obsluha měla normální zaměstnání. Lapasáci měli svojí práci a vojenskou buzeraci k ní navíc, tak to nijak nežrali. Na hodnosti moc nezáleželo, záleželo na to, jestli to co děláš, umíš. Nejhorší byli ti, co neměli do čeho píchnout a ta buzerace byla jejich hlavní náplní. Např. automobilní náčelník. Ten byl tak zelenej, že si i s holkou na rande povídal o tom, jak buzeruje vojáky. :-D Můj táta říkal, že jsem nebyl na vojně, ale u vojáků.  :-D

Náš velitel čety byl vojín, než mu dali pecky. A to jsme byla ta největší četa. Sousední četě velel major a měl v ní asi tři lidi - přibližovací radiolokátory (KOMÁR, na ten druhej nevzpomenu).

Ono stačí porovnání, když vyhlásili poplach. To jsme se  v pohodě ustrojili a čekali 15 min, než doběhnou z roty a donesou nám "kosu". Pak jsme čekali dál, jetli se něco bude dít. Samozřejmě pškně v teple ubikace. Zato když šla nahoru ostrá hotovost, tak jsem pustil z ruky co jsem držel, a byl schopnej do 2 minut vyjet, třeba v trenkách a pantoflích, nikomu na tom nezáleželo, jen si udělej co máš. Bez elektromechanika, jeden řidič na všecho sám. (auto 30m od postele, trvalej příkaz k jízdě).

S nostalgií vzpomenu na to, když byla tropická noc, nebe bez mráčku. hvezdy svítily, letiště svítlo. Migy 21 s forsáží vzlítaly a ta za nima svítila. Vůně spálenýho kerosinu. To bylo nádherný. 

Jako světlomeťáci jsme to měli z první ruky. Když vzlítali, tak jsme od toho byli cca 50M. Auta se nám pěkně klepali, a my v tom klidně ve dna spali. :-)

Koukám že pamatuješ Žišku, ještě když měl obě oči. :-)  Já ho pamatuju ještě v kolíbce. :-D

před 13 hodinami, peterramis napsal:

Dobre si to napísal,ale ja viem aky som a nerobím si iluzia,nejde mi len o výhry,hviezdy ozaj nie,starácam chuť na túto hru,nezatracujem ju ,ale som veľmi blízko,vôbec nechcem niekoho znechuťovať,ale som na konci chápania a poctaty tejto hry,keď moc dobre chápem realitu,proste -dosť....treba sa prebudiť a ísť ďalej,ale zrejme tou to cestou.

Chápu tě, takovej symbol vyhoření. Taky to na mě asi leze. Rank Battle tomu jen prospívá. Spousta nekoncepčnosti, amatérizmu a neschopnosti. Perspektivu nevidno. Nerozumím tomu, kam ta hra směřuje. Přitom ta hra je dobrá. jen motivaci nedávají. A to není o tom, kolik toho hráčům nasypou zadarmo, ale nějaké ty výzvy.

 

Rank Battle. Potřebuju k postupu jednu výhru. Po celovečerním hraní končím tři hvězdy v mínusu. Koho tohle bude bavit, tak to nechápů. Stejně jako nechápu tu politiku věčně rosekanejch modulů a zabitejch členů posádky. Teda, princip chápu, návaznost na velitelskej systém, ale kdo za sebe nechá dělat věčnýho otloukánka netuším.

Prostě toho k znechucení je moc.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som tu akurát dobehol ,že Ti to pošlem na suk,maila,aby som tým niko neotravoval,ale nevadí,dobre sa to číta a aj ukľudňuje,som bol vytočeny na ru servery a eu tam je to podobné ale čakačka ako blazon....,nevieš vysvetliť,že ľahšia je obrana +nasvietenie,nie oni to beru ako preteky do vrchu a samozrejme  ja debil naskočím do tochto nezmyslu...škoda hovoriť....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, peterramis napsal:

Som tu akurát dobehol ,že Ti to pošlem na suk,maila,aby som tým niko neotravoval,ale nevadí,dobre sa to číta a aj ukľudňuje,som bol vytočeny na ru servery a eu tam je to podobné ale čakačka ako blazon....,nevieš vysvetliť,že ľahšia je obrana +nasvietenie,nie oni to beru ako preteky do vrchu a samozrejme  ja debil naskočím do tochto nezmyslu...škoda hovoriť....

Což o to, že útočí. Oni se nenechají zmást ani tím, aby jeli společně. Na EU ten tier 5 je taky síla. Není výběr. rakeťáky nemusím, neumím, Sheryden nabíjí tejden, nablízko není k ničemu. S Pzkem to neumím, a ono mě stačí s MBR rozstřílet než podruhý nabiju.  O těch malejch mrchách co se nedaj trefit a nejsou vidět nemluvě. T4 bych to jezdil rád. Vzal bych si Škorpika. I T6/7 by šla.

Navíc, protože se pohybuju v první dvacítce, tak čekám na to, až mě MM vypáruje, Tak čekám 10min, koukám jak to odchází do bitev a pak vyfásnu skvadru, kde tři mají 0 dmg. O Pleternici kde jsme jen dvě MBT,  já a protihráč, ani nemluvím.

Prostě mě to leze krkem. Za 14 to bude mrtvej mód.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, arnost905 napsal:

Taky to budu ignorovat.

Já to neignoruju, protože do je dobrý na expení velitele a já potřebuju jednoho vytáhnout nahoru. Akorát mě včera MM nepřálo. V Glops to byla samá prožka. Nešť. I za tu porážku mám mnohonásobně víc expů, než za dobrou hru bez eventu.

Včera jsem udělal dvě úrovně. Cca 4,5M. Střídám T10 na ten denní násobek + premium + event + boost + insignie,  a může to být za hru i hodně přes 0,5M. To je sakra znát.

V Rank Battle jsem včera odehrál jen čtyři bitvy, všechny vítězné. Tak jsem popolezl o příčku a víc to nepokoušel.

 

Včera jsem přišel na to, proč asi dokáže MBT přespotovat AFV.

Ten důvod je Juan Carlos Miramón a jeho základní perk.

ScreenShot0383.thumb.jpg.cb9a651532517c3e88448c15054bdd10.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože? Jdu okusit :-D

...

Tak jsem okusil, raket málo 24ks, jsou teda tvrdší to ano, ale odolnost bych postavil na úroveň terminátora, pomalé jak tank. Budu si muset zvyknout.

Kanónem to zezadu neprostřelí T-90A, z boku vzadu ano, raketou zezadu T-90A 150dmg, jsem poněkud rozpačitý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Cože? Jdu okusit :-D

...

Tak jsem okusil, raket málo 24ks, jsou teda tvrdší to ano, ale odolnost bych postavil na úroveň terminátora, pomalé jak tank. Budu si muset zvyknout.

Kanónem to zezadu neprostřelí T-90A, z boku vzadu ano, raketou zezadu T-90A 150dmg, jsem poněkud rozpačitý.

Bude mít hodně odlišný hraní, od všeho co ve hře je. Střílí naváděný střely za horizont. Tedy navádění z pohledu 3 osoby, bez přímé viditelnosti. Něco na způsob minometu. Na blízko je to papír. Když mu necháš koukat jen kousek věže, tak dingá.

Já s ním jel třikrát PvE. Nemá camo, tak potřebuje retrofit-barvu a velitele s camem. A kadence těch raket je strašně rychlá.

Je tak do druhý až třetí lajny. V první zařve první. Není to Terminátor ani MBT. Když ho nevidíš, tak je hodně nepříjemnej. To vím z GLOPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...