Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Před hodinou, arnost905 napsal:

Musí to být rozhodně pohodlné, ale jako pracovní židle to u nás neobstojí, bo startuju co chvíli pro materiál, k lidem apod. Jako relax máme houpací křeslo, které ale milují naše kočky okupantky. Tedy okupanti jsme my, protože u nich bydlíme...

Pohodlné to je, musí, neb mám odešlé plotýnky a od nich stabilitu páteře.  Potřebuju oporu pro páteř, to prostě normální PC křeslo nevydrží. Takže postupuju přesně obráceně. Od sezení se odvíjí vše ostatní. Výška monitoru, samostatná podložka pod myš vedle a v úrovni opěrky, ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syn objevil ty dx-racer křesla a jsou i na mou váhu, mají nosnost 150kg, což takovou mechaniku uvítám. Normálně mi to PC křeslo na 110-130kg vydrží rok. Nejdéle mi vydržela dřevěná židle, kde sadu jsme získali výměnou za pračku, doposud nevrže :-D

 

13:29 a už stahuju update 863,8MB.

13:38 hra nejde přihlásit.

13:45 EU jede. Abrams AGDS není...

14:33 NA už funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, arnost905 napsal:

Syn objevil ty dx-racer křesla a jsou i na mou váhu, mají nosnost 150kg, což takovou mechaniku uvítám. Normálně mi to PC křeslo na 110-130kg vydrží rok. Nejdéle mi vydržela dřevěná židle, kde sadu jsme získali výměnou za pračku, doposud nevrže :-D

 

13:29 a už stahuju update 863,8MB.

13:38 hra nejde přihlásit.

13:45 EU jede. Abrams AGDS není...

Taky není. Tak zase čekání. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, arnost905 napsal:

Nyní ve 12:22 vidím ve frontě na PvE i 295 hráčů! To sem neviděl ani o Vánocích. Aj mě napadlo, jestli jim jede herní server...

12:26 server se zhroutil :-D

Otázka znie ako to robia?Odpoveď-,,fantasticky",ale čo tam skutočne robia-to nevie presne nik!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Před hodinou, peterramis napsal:

Nevie niekto prečo nejde -Rang Battle-PVP-?Rusakom to už ide aspoň 3 dni majú to 10vs10,eu ma 15 vs 15,zrejme su blbý.alebo najivný,alebo oboje....

 

je tam na vyber 2x PVP, jedno klasika a jednou jsou ranked - ale v popisku maji tier7 10x10 - ale je to t5 5x5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, RoboZilina napsal:

Stále nedokážem pochopiť ako to dokáže MBT prespotovať Swingfire. Chápem, že sú tam kríky, ale aj tak... že sa vôbec snažím :-/

 

ScreenShot0115.thumb.jpg.c65fb6f24f5c441fed57eaa039ae21f0.jpg

ScreenShot0116.jpg

Robo, když se na to podívám, tak tebe nekrejí keře vůbec. Body podle kterých se indikuje viditelnost jsou po celém tanku, i na boku a ty máš pravý bok plně odkrytý k němu. On je naopak zřejmě celý ukrytý za keřem, to mu přidává k camu a tobě ubírá z dohledu. pak už záleží na tom, co máš ty za velitele a co má on za velitele.

Dohled třídy tanku + Retrofity + dohled velitele + viditelnost přes křoví (na tvojí straně) = maximum kam vidíš

Camo + retrofit na camo + přídavek na třídu (má to třeba PL1 bez pohybu) + keře (každý zvlášť) + vzdálenost od keře + velitelské (camo + zvýšený účinek keřů) - pohyb nebo střelba + třída = camo faktor

Jeho camo-faktor se odečítá z tvého dohledu (bez omezení maxima) = max. vzdálenost ze které ho spotneš.

Tvůj camo-faktor se odečte jemu = jeho spotová vzdálenost.

(neumím vysvětlovat, tak promiň triviality, je to o mých myšlenkových pochodech, ne o to, že bych chtěl poučovat)

Stačí z toho výčtu jedna/dvě věci a přespotuje tě. Navíc, byli dva, tak tě mohl nasvítit druhý.

Porovnal jsem to a dal různé velitele Erin na MBT (občas s ní jezdím) a Rashida na Swingfire (ten na něj patří). Na T-72* nemám retrofit na 70m.

 

 

ScreenShot0380.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 minutes ago, Iosifek said:

Robo, když se na to podívám, tak tebe nekrejí keře vůbec. Body podle kterých se indikuje viditelnost jsou po celém tanku, i na boku a ty máš pravý bok plně odkrytý k němu. On je naopak zřejmě celý ukrytý za keřem, to mu přidává k camu a tobě ubírá z dohledu. pak už záleží na tom, co máš ty za velitele a co má on za velitele.

Dohled třídy tanku + Retrofity + dohled velitele + viditelnost přes křoví (na tvojí straně) = maximum kam vidíš

Camo + retrofit na camo + přídavek na třídu (má to třeba PL1 bez pohybu) + keře (každý zvlášť) + vzdálenost od keře + velitelské (camo + zvýšený účinek keřů) - pohyb nebo střelba + třída = camo faktor

Jeho camo-faktor se odečítá z tvého dohledu (bez omezení maxima) = max. vzdálenost ze které ho spotneš.

Tvůj camo-faktor se odečte jemu = jeho spotová vzdálenost.

(neumím vysvětlovat, tak promiň triviality, je to o mých myšlenkových pochodech, ne o to, že bych chtěl poučovat)

Stačí z toho výčtu jedna/dvě věci a přespotuje tě. Navíc, byli dva, tak tě mohl nasvítit druhý.

Porovnal jsem to a dal různé velitele Erin na MBT (občas s ní jezdím) a Rashida na Swingfire (ten na něj patří). Na T-72* nemám retrofit na 70m.

 

 

 

Ja chápem, že je to tak urobené, a za určitých okolností mbt prespotuje afv. Neviem ale pochopiť prečo  niekto dopustil, aby to vôbec možné bolo. 

 

Mám tam Rashida, a dva retrofity na dohľad plus farbu. V tých kríkoch som nestál, ale som sa tadiaľ presúval, aby som mohol zničiť tú 72ku. 

 

Nebudem to zbytočne rozoberať. Proste som to vypol a pustil som si inú hru :Smile-hiding:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, RoboZilina napsal:

Ja chápem, že je to tak urobené, a za určitých okolností mbt prespotuje afv. Neviem ale pochopiť prečo  niekto dopustil, aby to vôbec možné bolo. 

 

Mám tam Rashida, a dva retrofity na dohľad plus farbu. V tých kríkoch som nestál, ale som sa tadiaľ presúval, aby som mohol zničiť tú 72ku. 

 

Nebudem to zbytočne rozoberať. Proste som to vypol a pustil som si inú hru :Smile-hiding:

 

 

Robo, to není zbytečné rozebírání.

Nejvíc frustrující je, když po tobě někdo střílí a ty ho nevidíš. Dneska jsem si to zažil víc něž dvakrát. Fuj. Poprvé VBL, s MBT jsem se střílel a on tomu vedle stojícímu VBL mě nasvěcoval. Podruhý tříčlenná četa z jednoho klanu do 5x5 na odpočet. Jeden nasvěcoval a ostatní stříleli. Souhra a my nemohli vystrčit ani lauf. Rosnesli nás.

 

Je to o velitelích. Ty máš Rashida s bonusem cama při střelbě a všechno na camo. Rashid nemá na dohled nic. Retrofity nepočítej, ty vozí každý. Potřebuješ spotera, nemáš dohled. Když ti někdo spotuje, tak jsi king ty, a MBT je v loji. Ty velitelé mají vždy něco za něco. On zřejmě obětoval jiné vlastnosti které by se mu hodili při boji zblízka, za dohled. Dobíjení, mobilitu, opravy, škody, výdrž modulů. Ty jsi přejížděl, a byl penalizován za pohyb. On asi stál a čekal. Pokud by sis dal jiného velitele s dohledem, přijdeš o bonus cama při střelbě, ale asi bys ho viděl dřív.

O tom to tak nějak je.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, RoboZilina napsal:

Stále nedokážem pochopiť ako to dokáže MBT prespotovať Swingfire. Chápem, že sú tam kríky, ale aj tak... že sa vôbec snažím :-/

 

 

 

podobné sa mi stalo minule ja Wiesel od T72(tuším) tiež Reactor-... stojím za kerím on v pohybe zastane vytočí sa na mňa a prásk jedna do mňa... nesvietil som, nič proste a aj tak ma musel vidieť bez toho aby to mne nejak zaznamenalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 1 hodinou, Patricino napsal:

podobné sa mi stalo minule ja Wiesel od T72(tuším) tiež Reactor-... stojím za kerím on v pohybe zastane vytočí sa na mňa a prásk jedna do mňa... nesvietil som, nič proste a aj tak ma musel vidieť bez toho aby to mne nejak zaznamenalo

taky se mi to vcera stalo, ze me rozstrileli, aniz by se mi signalizovalo spotnuti - ale vis jak, "Bla, bla, bla, beta, bla, bla, bla, sorry..." :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Patricino napsal:

podobné sa mi stalo minule ja Wiesel od T72(tuším) tiež Reactor-... stojím za kerím on v pohybe zastane vytočí sa na mňa a prásk jedna do mňa... nesvietil som, nič proste a aj tak ma musel vidieť bez toho aby to mne nejak zaznamenalo

Ta signalizace funguje se zpožděním, po omezenou dobu, a dost často je asi buglá, tak se na ni nedá moc spolehnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...