Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

Nedá mi to pokoj, tak som sa pozrel na ruský text. A ten hovorí toto:

 

image.png.86739c6ccbacc5f78ecd9e28586a7600.png

Пройти вторую главу на сложности «Безумец», нанеся 10000 ед. урона и не обнаружив себя.

 

Čiže niečo ako spôsobiť 10000 poškodenie a neprezradiť/ neodhaliť seba. Ten anglický text zas raz zrejme nieje správny. No a následne logicky aj preklad.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, RoboZilina napsal:

Nespotnutý celý zápas? Tak nejako to popisujú hráči na ofiko fóre. Vraj nespotnutý ani raz. Ale sú viacerí, ktorým to nezapočítalo. Najlepšie  odohrať v artyne. Jeden vtipne napísal, že my.com by si mal najať nejakého rodeného angličana/američana na tie texty :), lebo to nechápu ani ľudia, ktorým je angličtina materinským jazykom.

 

Nie si v tom sám:

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?156861-Caribbean-cRISIS-Concealed-Killer

 

nastrilel jsem tech +- 12k a pak jsem vyjel dopredu zachranit win

 

jinak odpoved ze supportu

 

"Dear Player,

Thank you for contacting Armored Warfare Support.

We are very sorry that you are faced with this issue.

All the information that you have provided has been transferred to the testing department. We will find what causes this problem and make the appropriate corrections.
I ask you to consider that this error can not be eliminated at once, and this process can take a long time since correction requires software intervention. 

Also, recall that the project is at the stage of beta testing and your bug reports help us greatly to make the game better.

We apologize for any inconvenience caused and hope for your understanding."

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Wotkaře tu nechceme ? dělám si *****, tak se neuraz. Řekl bych, že toho okopírovali víc než jen medaile. Vlastně celý balance 2.0 je jedno velké WoT 

Víc jak rok mám WoT odinstalované. A to si srandu nedělám. :tongue_smiley53:

Já jen, že nespotnutý celou hru platí i pro AW (podle vzoru) a Concealed killer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Iosifek napsal:

Víc jak rok mám WoT odinstalované. A to si srandu nedělám. :tongue_smiley53:

Já jen, že nespotnutý celou hru platí i pro AW (podle vzoru) a Concealed killer.

Tak wotko celkem funguje a je jasné že bylo pro aw příkladem. Bohužel místo aby se vyvarovali chyb a udělali super hru a důl na prachy, udělali spíš jen takovou čudlu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Tak wotko celkem funguje a je jasné že bylo pro aw příkladem. Bohužel místo aby se vyvarovali chyb a udělali super hru a důl na prachy, udělali spíš jen takovou čudlu ?

Je spousta věcí co jsou ve Wotku a v AW mě nechybí. I když už jsem pár utopených sebevrahů taky viděl. Aby nedali náhodou, když prohrávají, dmg někomu zadarmo.  A další věci. RNG, gold munice, a tak.

V AW mě chybí nějaká vize, kam to půjde dál.

 

K tomu Concealed killer:

 S arty je to asi nejistější. Má to ale mouchy.

- spousta míst kam nestřelíš

- střela letí dlouho a boti neposedí na místě - střelba za jízdy není s arty jednoduchá

- spoluhráči co spotnou, tak odstřílí a tobě střela ještě letí

- seš v podstatě jen 5 kolo u vozu, hru nezvrátíš

A pro těch 10 killů je asi nelepší arty T10, nemá tak plochou křivku. Místo? Couvnout s ní na začátku o cca 50m na písčinu vedle lodi. Nikam nejezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Iosifek napsal:

Je spousta věcí co jsou ve Wotku a v AW mě nechybí. I když už jsem pár utopených sebevrahů taky viděl. Aby nedali náhodou, když prohrávají, dmg někomu zadarmo.  A další věci. RNG, gold munice, a tak.

V AW mě chybí nějaká vize, kam to půjde dál.

 

K tomu Concealed killer:

 S arty je to asi nejistější. Má to ale mouchy.

- spousta míst kam nestřelíš

- střela letí dlouho a boti neposedí na místě - střelba za jízdy není s arty jednoduchá

- spoluhráči co spotnou, tak odstřílí a tobě střela ještě letí

- seš v podstatě jen 5 kolo u vozu, hru nezvrátíš

A pro těch 10 killů je asi nelepší arty T10, nemá tak plochou křivku. Místo? Couvnout s ní na začátku o cca 50m na písčinu vedle lodi. Nikam nejezdit.

Arty byla dobrá v pvp proti kamperum. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Iosifek said:

Víc jak rok mám WoT odinstalované. A to si srandu nedělám. :tongue_smiley53:

Já jen, že nespotnutý celou hru platí i pro AW (podle vzoru) a Concealed killer.

Ja chcem povedať, že syn má občas záchvat wotka a tak som si aj nedávno pár hier dal. Nič mi nevadí, ale ten nekonečný výskum a nedostatok peňazí ma začal frustrovať už po troch hrách. Chcel som chalanovi pomôcť kúpiť KV2, lebo si vybral v tej ich vianočnej akcii na ňu zľavu, ale bolo mi z toho do plaču. Hneď mi bolo jasné, že ku tej hre sa ja už nikdy v živote nevrátim. Ani keby nám AW zavreli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 minutes ago, variola said:

sorry a OT, ale - KV-2 je šetska, ne? Jestli je problém vydělat prachy na IV a V tieru, kór s těma odměnama z vánoční akce, tak to je zlé.

No lebo chalan má dovolený počítač piatok, sobotu, nedeľu po dve hodiny.  Peniaze minul na nejaký iný tank a KV-1 má panenskú so základným kanónom. Tak to hráš celý víkend (rozumej tri dni po dve hodiny) s pomalým, slepým tankom s LoL-kanónom. Každú druhú hru si low tier - nastrieľané 0,00. No proste infarkt. Tak ma chlapec poprosil či by som mu nedal s tým pár bitiek, lebo takto to bude skúmať mesiac.... a v nedeľu som ho na konci určeného času videl ako to už nevydržal a hral Overwatch :D aby sa aj trochu zabavil, keď už ten počítač zas týždeň neuvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, RoboZilina napsal:

No lebo chalan má dovolený počítač piatok, sobotu, nedeľu po dve hodiny.  Peniaze minul na nejaký iný tank a KV-1 má panenskú so základným kanónom. Tak to hráš celý víkend (rozumej tri dni po dve hodiny) s pomalým, slepým tankom s LoL-kanónom. Každú druhú hru si low tier - nastrieľané 0,00. No proste infarkt. Tak ma chlapec poprosil či by som mu nedal s tým pár bitiek, lebo takto to bude skúmať mesiac.... a v nedeľu som ho na konci určeného času videl ako to už nevydržal a hral Overwatch :D aby sa aj trochu zabavil, keď už ten počítač zas týždeň neuvidí.

KV-1 ve stocku. Při jízdě po rovině a zatočení zastavil, při jízdě do kopce a zatáčení dokonce couval. Ve ful výbavě už to šlo, ale já měl stejně radši KV-1S. Dotoval jsem z toho provoz 9.

 

Jak bystě rozuměli téhle větě:

Silentstalker

Sadly, there's nothing I can do to accelerate it anymore, there's a part of the results missing that I still need the IT guys to work on.

To se jim fakt ztratili data?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Iosifek said:

KV-1 ve stocku. Při jízdě po rovině a zatočení zastavil, při jízdě do kopce a zatáčení dokonce couval. Ve ful výbavě už to šlo, ale já měl stejně radši KV-1S. Dotoval jsem z toho provoz 9.

 

Jak bystě rozuměli téhle větě:

Silentstalker

Sadly, there's nothing I can do to accelerate it anymore, there's a part of the results missing that I still need the IT guys to work on.

To se jim fakt ztratili data?

“Bohuzial, nemôžem urobiť nič čím by som to urýchlil, chýba časť výsledkov, na ktorej potrebujem, aby IT kolegovia ešte popracovali." 

Môže to byť aj tak že mu iteckari nespracovali ešte všetky podklady. Neviem, len hádam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, RoboZilina napsal:

“Bohuzial, nemôžem urobiť nič čím by som to urýchlil, chýba časť výsledkov, na ktorej potrebujem, aby IT kolegovia ešte popracovali." 

Môže to byť aj tak že mu iteckari nespracovali ešte všetky podklady. Neviem, len hádam...

Díky.

Čas běží, epizoda 5. skončila, netrpělivost s výsledky roste a Silent má neuvážené výroky a pak mlčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Badysak napsal:

A co řekl neuváženého? English forum jde mimo mně.

Něco, čemu lidé uvěřili. Že v pondělí budou výsledky, Je středa a bylo ticho po pěšině.

V 23. 1. 2018 at 8:28, Iosifek napsal:

Jak spolehlivě nas..t hráče.

01-18-2018, 10:25 AM  napsal Silentstalker na ofiko fóru:

Monday. We need to verify the Object 640 winners, that's the main blocker.

 

Máme úterý a ticho po pěšině od my. com.

Hráčům se to samozřejmě nelíbí, jak jinak.

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?155424-Storyline-Campaign-–-Episode-5/page80

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...