Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 32 minutami, reditelvesmiru napsal:

mate nekdo achievement Concealed killer?

co je treba splnit?

bud jsem to spatne pochopil nebo to maji mycomaci zase dojebane

2. kapitola šílenosti a 10 000dmg bez spotnutí.

Nainstaluj si slovenštinu.

Zatím jsem se k tomu nepropracoval, tak nevím jak to jde.

 

ScreenShot0355.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme to hráli.V pětičlené četě to není tak hrozné.

Je třeba si hlídat aby tě nespotli a upozornit spoluhráče co střílíš, aby ti zbytečně nebrali DMG.

 

A pokud jsou navíc šikovní, jako ti naši, tak enemáky tahají na sebe, abys je mohl střílet.

 

Včera se povedla i ta první mise. Je o dost obtížnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, petrix1 napsal:

to nieje 10 hier ale 3*10 takže 30 hier :-)

Maj tam bug. Když tě v poslední killnou, a pojedeš s jiným tankem, tak se ti započtou obě, pokud je to vítězství. Tak to může být i méně než 30. Nepočítám porážky. ;-)

 

Concealed killer byl v pohodě s artynou. Ty 4 porážky předtím nepočítám. :D

 

 

ScreenShot0356.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslal jsem na support tiket, napsal jsem dotaz proc jsem nedostal to oceneni a prilozil printscreen

prisla mi odpoved, ze co mam za problem, a ze mam poslat screen nebo replay...

 

wtf

uz/ani nefunguje support tikety???

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak tady,ale na RU jsem těch 10k nahrál v četě..kluci vzali 4xChall2 a já Sphinxe...najedeš si před ten mostík a kosíš všechno na prvních 2 capech...když máš 10k, zahlásíš a oni už jedou sami..ty se tam dalších 10 minut nudíš...jednou za čas se pohni, naslepo vystřel, ať tě to nevykopne ze hry jako bota. Bez kooperace to asi nelze udělat,pokud se ty capy posunou a ty těch 10k nemáš, bez spotnutí už to neuděláš. Alespoň se Sphinxem, s artynou kdoví :tongue_smiley53:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Amina-opice napsal:

Nevím jak tady,ale na RU jsem těch 10k nahrál v četě..kluci vzali 4xChall2 a já Sphinxe...najedeš si před ten mostík a kosíš všechno na prvních 2 capech...když máš 10k, zahlásíš a oni už jedou sami..ty se tam dalších 10 minut nudíš...jednou za čas se pohni, naslepo vystřel, ať tě to nevykopne ze hry jako bota. Bez kooperace to asi nelze udělat,pokud se ty capy posunou a ty těch 10k nemáš, bez spotnutí už to neuděláš.

 

ale ja to udelal, ale nedostal jsem ten achivement :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 killů šlo taky s artynou. Nejhorší je mít tým který buď neskape, nebo není tak pomalej, že dojde čas.

Tak ani ta Hollywoodská komedie by neměla být těžká. Vlastně je nejlehčí. Stačí si nechat jeden náklaďák na posledních 5 vteřin. Kdyby spoluhráč nebyl debil, tak jsem to měl.

Jen u tý lodi nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

Maj tam bug. Když tě v poslední killnou, a pojedeš s jiným tankem, tak se ti započtou obě, pokud je to vítězství. Tak to může být i méně než 30. Nepočítám porážky. ;-)

 

 

 

 

 

mal som dojem, že tými desiatimi hrami máš na mysli 10x vyhrať kapitolu 3 bez zničenia spojenca :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, petrix1 napsal:

mal som dojem, že tými desiatimi hrami máš na mysli 10x vyhrať kapitolu 3 bez zničenia spojenca :-)

To s tím spojencem je  easy a to je jen 5x. To mám splníno. S každym druhem je to 10x na easy, bez podmínek. Taky splníno.

Mě zbejvá jen dohrát to na hard ještě 7x.  Na Hollywoodskou komedii a nepoškozenou loď kašlu.

 

 

ScreenShot0357.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 hours ago, reditelvesmiru said:

nebyl, hlidal jsem si to

 

Nespotnutý celý zápas? Tak nejako to popisujú hráči na ofiko fóre. Vraj nespotnutý ani raz. Ale sú viacerí, ktorým to nezapočítalo. Najlepšie  odohrať v artyne. Jeden vtipne napísal, že my.com by si mal najať nejakého rodeného angličana/američana na tie texty :), lebo to nechápu ani ľudia, ktorým je angličtina materinským jazykom.

 

Nie si v tom sám:

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?156861-Caribbean-cRISIS-Concealed-Killer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...