Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 5 hodinami, Patricino napsal:

mne sa tá mapa páči, že je tak otvorená, bohužiaľ keď sa komunita raz rozhodne využiť túto otvorenosť mapy na kempenie je vec druhá

No byla by to dobrá mapa,kdyby ve hře nebyly neviditelné vozidla s dohledem přes celou mapu a dmg jak křežník.Takhle to je jen o kempení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spot systém na téhle mapě funguje prapodivně.

Sám tu mapu také nemusím, ale je to dáno právě tím kempením. Pokud se někde sám rozhodne vyjet, hodně brzy ho ostatní ustřílí.

 

Zatím jediná taktika je prorazit ve větší skupině jednu stranu se zadní podporou TD.

Než se druhá strana rozhýbe, má enemy v zádech.

 

Je to o kooperaci, která zde zatím není, ale asi jako na každé nové mapě, než si hráči na ni zvyknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, akymcz76 napsal:

Spot systém na téhle mapě funguje prapodivně.

Sám tu mapu také nemusím, ale je to dáno právě tím kempením. Pokud se někde sám rozhodne vyjet, hodně brzy ho ostatní ustřílí.

 

Zatím jediná taktika je prorazit ve větší skupině jednu stranu se zadní podporou TD.

Než se druhá strana rozhýbe, má enemy v zádech.

 

Je to o kooperaci, která zde zatím není, ale asi jako na každé nové mapě, než si hráči na ni zvyknou.

Jestli mluvíš o kooperaci na RU serveru, tak ta nefunguje na žádné mapě :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Amina-opice napsal:

Jestli mluvíš o kooperaci na RU serveru, tak ta nefunguje na žádné mapě :laugh:

To je pravda, mužik nekooperuje. Čeká až tě enemák roztřílí a pak jede dorazit, místo toho, aby ti pomohl a přežili jste oba.

A kolikrát ani nevyjede a to je třebas plný.

 

Bavím se o kooperaci když jedem četu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, akymcz76 napsal:

To je pravda, mužik nekooperuje. Čeká až tě enemák roztřílí a pak jede dorazit, místo toho, aby ti pomohl a přežili jste oba.

A kolikrát ani nevyjede a to je třebas plný.

 

Bavím se o kooperaci když jedem četu.

ale to máš aj na EU tak a často krát aj CZ/SK hráči ostanú stať za rohom keď vidia môj nick lebo však Fosak nechajme ho skapať a prejebme načisto bitku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Patricino napsal:

ale to máš aj na EU tak a často krát aj CZ/SK hráči ostanú stať za rohom keď vidia môj nick lebo však Fosak nechajme ho skapať a prejebme načisto bitku 

Nemyslím, že za to může klan, viděl bych to na plné gatě :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, akymcz76 napsal:

To je pravda, mužik nekooperuje. Čeká až tě enemák roztřílí a pak jede dorazit, místo toho, aby ti pomohl a přežili jste oba.

A kolikrát ani nevyjede a to je třebas plný.

 

Bavím se o kooperaci když jedem četu.

Největší pecka ovšem je,když se přece jen odhodlá jet s tebou,ale v momentě kdy se objeví enemy tank tak ujede.To je naprostá fantazie.A zrovna dneska je ten den kdy mám v teamu samé takové borce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct že jsem s té hry opět v pasti... Další patch neřeší změny neviditelných td a skautů přes půl mapy, moje milované mtb jsou velice těžko hratelné, dá si je kde kdo. Jako třída jsou o ničem. Než těžák někam dojede není.... Celé je to o kempení což já nemusím...  :/ ru je taktický a kooperativní masakr ,pocit z dobré hry je málo kdy... hra mně v podstatě nutí hrát s čím nechci a neumím :/ chjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MegaVydra napsal:

Musím říct že jsem s té hry opět v pasti... Další patch neřeší změny neviditelných td a skautů přes půl mapy, moje milované mtb jsou velice těžko hratelné, dá si je kde kdo. Jako třída jsou o ničem. Než těžák někam dojede není.... Celé je to o kempení což já nemusím...  :/ ru je taktický a kooperativní masakr ,pocit z dobré hry je málo kdy... hra mně v podstatě nutí hrát s čím nechci a neumím :/ chjo

A co máš za velitele?

V těch pár skrimiších jsem se Scorpionem 90 a Erin měl opačný problém. Když jsem zůstal sám proti MBT, tak jsem měl často co ujíždět, a ten rozdíl rychlostí není zas třeba proti M1 Abramsoj nijak závratný, dohled má sotva o pár metrů menší, tak jsem moc zastavovat nemohl a čelně ho neprostřelím z dálky. Tak, a těch her bylo více, jsem měl  dost starostí se mu ztratit a uhrát to na plichtu.

A je zajímavý, že některý MBT vidím se Škorpíkem na 500m a někdy i to MBT je problém najít na pár metrů, pokud tam jsou keře. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

A co máš za velitele?

V těch pár skrimiších jsem se Scorpionem 90 a Erin měl opačný problém. Když jsem zůstal sám proti MBT, tak jsem měl často co ujíždět, a ten rozdíl rychlostí není zas třeba proti M1 Abramsoj nijak závratný, dohled má sotva o pár metrů menší, tak jsem moc zastavovat nemohl a čelně ho neprostřelím z dálky. Tak, a těch her bylo více, jsem měl  dost starostí se mu ztratit a uhrát to na plichtu.

A je zajímavý, že některý MBT vidím se Škorpíkem na 500m a někdy i to MBT je problém najít na pár metrů, pokud tam jsou keře. 

 

 

Tohle není o velitelích. Tohle celé by fungovalo kdyby fungovala kooperace a dobrý spotting. Za další spousta mtb je strašně pomalá. Merkava  Chall 1 a nahoru je to úplně o ničem, v podstatě když někam dojedu je buď konec nebo po cestě " na pozici" zdechnu přičemž bych někoho viděl a i vystřelil. Rychlé mtb mají výhodu.  Nedej bože když se jede kolotoč a já jsem na opačné straně tak to akorát 15 min jezdím jak jantar. V podstatě kdekoliv se objevím hned svítím a jsem zalezlej v díře. Arietu prostřelí absolutně cokoliv fakt super... Podstata mtb je na nic , má to být držák kterej něco vydrží a podrží lajnu a ne pomalej tank co okamžitě po rožnutí zdechne... A já mám problém že mi to s jinou řadou prostě nejde :/ 

jako neříkám že se nezadaří ale to procento je minimální ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, akymcz76 napsal:

No vidíš a včera měla T80 lepší dohled než moje VBL a nezměnil se mu ani za jízdy.

WTF.......?

T80 OU  s Erin na 14 levelu a retrofitem (35m) = 463,8m

VBL Ingve s Rashidem a retrofitem (35m) = 455m

 

 

Před hodinou, MegaVydra napsal:

Tohle není o velitelích. Tohle celé by fungovalo kdyby fungovala kooperace a dobrý spotting. Za další spousta mtb je strašně pomalá. Merkava  Chall 1 a nahoru je to úplně o ničem, v podstatě když někam dojedu je buď konec nebo po cestě " na pozici" zdechnu přičemž bych někoho viděl a i vystřelil. Rychlé mtb mají výhodu.  Nedej bože když se jede kolotoč a já jsem na opačné straně tak to akorát 15 min jezdím jak jantar. V podstatě kdekoliv se objevím hned svítím a jsem zalezlej v díře. Arietu prostřelí absolutně cokoliv fakt super... Podstata mtb je na nic , má to být držák kterej něco vydrží a podrží lajnu a ne pomalej tank co okamžitě po rožnutí zdechne... A já mám problém že mi to s jinou řadou prostě nejde :/ 

jako neříkám že se nezadaří ale to procento je minimální ...

Velitelé fungují právě jen na dohledu a camu. Ten zbytek schopností je o pár procentech, tak to vlastně ani nepoznáš.

Tak to máš stejný problémy jako já. Kvůli tomu PvP nemusím.

Se  Scorpionem 90 mě to baví. Erin mě dá dohled a camo. Tak to hraju na spot a co největší vzdálenost. Žádný kempení. Setsakra se u toho najezdím, abych střílel pokaždé z jiné strany, kde mě nečekaj. Střelbou se spotnu. Taky je sranda je pozorovat, jak mě hledaj kde nejsem. :) Abych to hrál nablízko a snažil se MBT utočit, to mě nejde, neumím. Tak je ze mě zákeřnej prevít.

A zase, funguje to jen pokud na MBT nemá velitele s dohledem. Když má, tak jsem v loji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se Saňou mám na Ingwarovi dohled 480m za jízdy a 580m při stojce...ano tihle malí hajzli jsou dělaný na "stojáka", jelikož mají recon package, který se aktivuje právě při kempení. Když navíc někoho detekuju, skočí mi ještě bonus +40m. Paradoxem je, že Plko má největší dohled za jízdy ve hře,ale každý vás vidí, když zastavíte nevidíte o mnoho více, ale nikdo vás nevidí, tady trošku postrádám nějakou logiku lehkého tanku :laugh:.  Já to tak nejízdím,ale když namontuju ty spoterský věci třeba na Armatu...no není to dobré toto..je to vlastně druhý Ingwar :laugh: Leopard má dokonce ještě +10m

ScreenShot0091.jpg

ScreenShot0092.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Iosifek napsal:

T80 OU  s Erin na 14 levelu a retrofitem (35m) = 463,8m

VBL Ingve s Rashidem a retrofitem (35m) = 455m

 

 

Velitelé fungují právě jen na dohledu a camu. Ten zbytek schopností je o pár procentech, tak to vlastně ani nepoznáš.

Tak to máš stejný problémy jako já. Kvůli tomu PvP nemusím.

Se  Scorpionem 90 mě to baví. Erin mě dá dohled a camo. Tak to hraju na spot a co největší vzdálenost. Žádný kempení. Setsakra se u toho najezdím, abych střílel pokaždé z jiné strany, kde mě nečekaj. Střelbou se spotnu. Taky je sranda je pozorovat, jak mě hledaj kde nejsem. :) Abych to hrál nablízko a snažil se MBT utočit, to mě nejde, neumím. Tak je ze mě zákeřnej prevít.

A zase, funguje to jen pokud na MBT nemá velitele s dohledem. Když má, tak jsem v loji.

Scorpion je ještě poměrně rychlý a hbitý,ale výš to je trgédie.Utočit lt jakékoliv mbt je nemožné,protože jsou pomalejší a neobratnější.Prostě naprosto nelogické

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...